pewnie sedzia
ktos z nim to robil? noga mu ruszal?
wujek zażywałeś narkotyki podczas meczu?
chciałem już pisać że wina Brozovicia bo niedokładnie wybił z linii bramkowej ale sobie przypomniałem że on też kryty
no chyba wesino wybijal pilke za lekko bo panikowal
gówna*
bo same mecze przeplata graniem gównia i jakimś dobrym zagraniem
tam nie tylko vecino blokował tą piłkę xd ale c uj z tym
raczej momenty w meczach
ale Guarin też miewał
Vecino miewa naprawdę dobre mecze
niestet jest pilkarzem
gdyby vecino był koniem na aukcji w janowie poszedlby za rekordowa kwote
a podania za plecy to wina innych piłkarzy bo za szybko biegną
Stryjek chyba ma jakieś powidoki z 2018 pod wpływem połączenia Lazio+Olimpico+Vecino
Spisek
sedzia luj
to wina Rocchiego ze Vecino musial wybijac ta pilke
gol na jego konto, popsute 3 kontry, jego centymetry nic nie daly w srodku pola, klasyczny Vesino ale pewnie z 12km w nogach
Vecino świetny mecz
no to nie Vecino się zesrał z wybiciem, tylko piłkarz Lazio oszukał i stanął tam gdzie leciała piłka
i te jego dlugie nogi
no te km przebiegniete
To jest niemożliwe że on to pisze na serio
czemu Pieksa?aaaaaaaaaaa
Vecino sie swietnie zachowal przy golu na 2-1 i zagral super mecz
Jezus Maria xDDDDDDD
XD
dobra wujek ja odpadam
XDDDDDDDDDDDDD
jestesmy kolosem na gównianych nogach
wyscig trwa, ogarnijcie sie
VVujek 16.02.2020 23:25 Vecino zawalił gola ? haha jasne
ciekawe spostrzeżenie patrząc na to że nie jesteśmy liderem
Czarson 16.02.2020 23:24 jedyna szansa na mistrza jest to, ze rywale beda gubic pkt
Vecino zawalił gola ? haha jasne
no raczej
no raczej nikt nie wygra 14 spotkań
jestesmy wstanie wywrocic sie w kazdym meczu
vecino przebiegl 18 km dzisiaj
wesino zawalil gola to jaka ma miec
ale my tez pogubimy
typowy piekarz
oho xD
jedyna szansa na mistrza jest to, ze rywale beda gubic pkt
Vecino ocena jak Skriniar i gorsza od Lautaro xd
ja nie mogę patrzeć na Vecino
no ale jak dla vvujka vecino zagrał dobry mecz to co tu więcej mówić
szukamy wszedzie tylko nie u siebie
typowe WTC
psst kolega mowil albo mowilem koledze
przynajmniej w praktyce
zagraliśmy gówno i elo
a ze conte ma tylko jedno zalozenie taktyczne to wynik nie mogl byc inny
fajnie, że przed meczem śmialiśmy się tutaj z wymówek Lazio, a teraz niektórzy sami tutaj namiętnie szukają wymówek po porażce
miniu my też nie graliśmy w tygodniu
Wszystko to spisek xD
zacznijmy od tego
Wujek zaczyna brzmieć jak Claudio xD
lazio w ogole nie gra nigdzie poza ligą
niby czlowiek wiedzial o karnym ale nie obstawil
XD
no dokl
dla vvujka ta porazka to wina sedziego
Inter typowo wyruchany przez rocchiego
niestety ale też fakt, Lazio nie grał w tygodniu miał znacznie
xDDDDDD
dobra opisałem na forum, jeszcze tylko Stryjek mnie zaatakuje i mogę iść się napić piwa
zrozum ze gol na 1-1 popsul zalozenia taktyczne conte
gol z karnego którego być nie powinno xdd
od momentu gola na 1-1 srogie kompro
Ja to nie rozumiem co robi Vecino, ani on do rozegrania, ani on silny fizycznie
1 polowa byla ok, taktycznie bardzo dobrze mimo ze czysto pilkarsko srednio
sms zrobil 3 kapki i wyszyscy oszaleli
Akurat środek Lazio miało sporo lepszy
pierwsza połowa była wyrównana
dokl xD
taki to jego świetny występ
Vecino klasyczny biegnie z kontrą i podaje za plecy
mecz byl wyrównany a wy pie rd olicie o jaskiej dominacji srodka pola pfrzez lazio xd
oby wiecej takich spotkan Matias
Może w koncu przestaniemy liczyć na cudowne gole Vecino. teraz nie mamy już nic do stracenia
No w durgiej podał piłkę do Lukaku bez asysty obrońcy
Vecino swietny mecz i cudowna asystka przy golu na 2-1 dla lazio
ide juz bo mnie uj strzeli zaraz
Na których dobrze zarobimy i wzmocnimy
Ludzie co sie czepiliscie eriksena ktory wszedl na 15 minut meczu... a i tak 2 akcje zrobil
no i amen wujek
srał dobrze
XD
Vecino swoją drogą grał dobrze
Nie wszystkich ale tych pod hypowanych
chyba pośladków
a gdzie vecino ma te mięśnie
To jednak prawda że nie ma już pozycji tzw 10, trzeba walczyć w środku pola, szczególnie we Włoszech
spokojnie
eriksen to jeszcze sie nie przywital z serie a
wiecej vecinow
xD
dokl wiecej miesni i centymetrow za duzo tej wirtuozerii
... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca