Archiwum shoutboksa

Kredence 16.02.2020 23:29

pewnie sedzia

Czarson 16.02.2020 23:29

ktos z nim to robil? noga mu ruszal?

Kredence 16.02.2020 23:29

wujek zażywałeś narkotyki podczas meczu?

Piekarz 16.02.2020 23:29

chciałem już pisać że wina Brozovicia bo niedokładnie wybił z linii bramkowej ale sobie przypomniałem że on też kryty

Czarson 16.02.2020 23:29

no chyba wesino wybijal pilke za lekko bo panikowal

WTC 16.02.2020 23:29

gówna*

WTC 16.02.2020 23:28

bo same mecze przeplata graniem gównia i jakimś dobrym zagraniem

VVujek 16.02.2020 23:28

tam nie tylko vecino blokował tą piłkę xd ale c uj z tym

WTC 16.02.2020 23:28

raczej momenty w meczach

Piekarz 16.02.2020 23:28

ale Guarin też miewał

Piekarz 16.02.2020 23:28

Vecino miewa naprawdę dobre mecze

Klinsi64 16.02.2020 23:27

niestet jest pilkarzem

Klinsi64 16.02.2020 23:27

gdyby vecino był koniem na aukcji w janowie poszedlby za rekordowa kwote

WTC 16.02.2020 23:27

a podania za plecy to wina innych piłkarzy bo za szybko biegną

Piekarz 16.02.2020 23:27

Stryjek chyba ma jakieś powidoki z 2018 pod wpływem połączenia Lazio+Olimpico+Vecino

Nitrogen 16.02.2020 23:27

Spisek

Kredence 16.02.2020 23:27

sedzia luj

Kredence 16.02.2020 23:27

to wina Rocchiego ze Vecino musial wybijac ta pilke

Czarson 16.02.2020 23:26

gol na jego konto, popsute 3 kontry, jego centymetry nic nie daly w srodku pola, klasyczny Vesino ale pewnie z 12km w nogach

WTC 16.02.2020 23:26

Vecino świetny mecz

WTC 16.02.2020 23:26

no to nie Vecino się zesrał z wybiciem, tylko piłkarz Lazio oszukał i stanął tam gdzie leciała piłka

Kredence 16.02.2020 23:26

i te jego dlugie nogi

Kredence 16.02.2020 23:26

no te km przebiegniete

Nitrogen 16.02.2020 23:26

To jest niemożliwe że on to pisze na serio

Czarson 16.02.2020 23:26

czemu Pieksa?aaaaaaaaaaa

Kredence 16.02.2020 23:26

Vecino sie swietnie zachowal przy golu na 2-1 i zagral super mecz

Nitrogen 16.02.2020 23:26

Jezus Maria xDDDDDDD

Piekarz 16.02.2020 23:25

XD

Kredence 16.02.2020 23:25

dobra wujek ja odpadam

Kredence 16.02.2020 23:25

XDDDDDDDDDDDDD

Klinsi64 16.02.2020 23:25

jestesmy kolosem na gównianych nogach

KibicInteru 16.02.2020 23:25

wyscig trwa, ogarnijcie sie

Kredence 16.02.2020 23:25

VVujek 16.02.2020 23:25 Vecino zawalił gola ? haha jasne

Piekarz 16.02.2020 23:25

ciekawe spostrzeżenie patrząc na to że nie jesteśmy liderem

Piekarz 16.02.2020 23:25

Czarson 16.02.2020 23:24 jedyna szansa na mistrza jest to, ze rywale beda gubic pkt

VVujek 16.02.2020 23:25

Vecino zawalił gola ? haha jasne

Kredence 16.02.2020 23:25

no raczej

KibicInteru 16.02.2020 23:25

no raczej nikt nie wygra 14 spotkań

Kredence 16.02.2020 23:25

jestesmy wstanie wywrocic sie w kazdym meczu

Klinsi64 16.02.2020 23:25

vecino przebiegl 18 km dzisiaj

Czarson 16.02.2020 23:25

wesino zawalil gola to jaka ma miec

Kredence 16.02.2020 23:25

ale my tez pogubimy

VVujek 16.02.2020 23:24

typowy piekarz

Piekarz 16.02.2020 23:24

oho xD

Czarson 16.02.2020 23:24

jedyna szansa na mistrza jest to, ze rywale beda gubic pkt

VVujek 16.02.2020 23:24

Vecino ocena jak Skriniar i gorsza od Lautaro xd

Piekarz 16.02.2020 23:24

ja nie mogę patrzeć na Vecino

WTC 16.02.2020 23:24

no ale jak dla vvujka vecino zagrał dobry mecz to co tu więcej mówić

Kredence 16.02.2020 23:24

szukamy wszedzie tylko nie u siebie

Kredence 16.02.2020 23:24

typowe WTC

Czarson 16.02.2020 23:24

psst kolega mowil albo mowilem koledze

Piekarz 16.02.2020 23:23

przynajmniej w praktyce

WTC 16.02.2020 23:23

zagraliśmy gówno i elo

Nasir 16.02.2020 23:23

a ze conte ma tylko jedno zalozenie taktyczne to wynik nie mogl byc inny

WTC 16.02.2020 23:23

fajnie, że przed meczem śmialiśmy się tutaj z wymówek Lazio, a teraz niektórzy sami tutaj namiętnie szukają wymówek po porażce

Piekarz 16.02.2020 23:23

miniu my też nie graliśmy w tygodniu

Nitrogen 16.02.2020 23:23

Wszystko to spisek xD

KibicInteru 16.02.2020 23:23

zacznijmy od tego

Nitrogen 16.02.2020 23:23

Wujek zaczyna brzmieć jak Claudio xD

KibicInteru 16.02.2020 23:23

lazio w ogole nie gra nigdzie poza ligą

Czarson 16.02.2020 23:23

niby czlowiek wiedzial o karnym ale nie obstawil

Kredence 16.02.2020 23:23

XD

Klinsi64 16.02.2020 23:23

no dokl

Klinsi64 16.02.2020 23:23

dla vvujka ta porazka to wina sedziego

VVujek 16.02.2020 23:23

Inter typowo wyruchany przez rocchiego

miniu86 16.02.2020 23:23

niestety ale też fakt, Lazio nie grał w tygodniu miał znacznie

Nitrogen 16.02.2020 23:23

xDDDDDD

Piekarz 16.02.2020 23:23

dobra opisałem na forum, jeszcze tylko Stryjek mnie zaatakuje i mogę iść się napić piwa

Nasir 16.02.2020 23:23

zrozum ze gol na 1-1 popsul zalozenia taktyczne conte

VVujek 16.02.2020 23:23

gol z karnego którego być nie powinno xdd

Kredence 16.02.2020 23:22

od momentu gola na 1-1 srogie kompro

Husi 16.02.2020 23:22

Ja to nie rozumiem co robi Vecino, ani on do rozegrania, ani on silny fizycznie

Kredence 16.02.2020 23:22

1 polowa byla ok, taktycznie bardzo dobrze mimo ze czysto pilkarsko srednio

Czarson 16.02.2020 23:22

sms zrobil 3 kapki i wyszyscy oszaleli

Nitrogen 16.02.2020 23:22

Akurat środek Lazio miało sporo lepszy

Piekarz 16.02.2020 23:22

pierwsza połowa była wyrównana

Kredence 16.02.2020 23:22

dokl xD

WTC 16.02.2020 23:22

taki to jego świetny występ

WTC 16.02.2020 23:22

Vecino klasyczny biegnie z kontrą i podaje za plecy

VVujek 16.02.2020 23:21

mecz byl wyrównany a wy pie rd olicie o jaskiej dominacji srodka pola pfrzez lazio xd

Kredence 16.02.2020 23:21

oby wiecej takich spotkan Matias

miniu86 16.02.2020 23:21

Może w koncu przestaniemy liczyć na cudowne gole Vecino. teraz nie mamy już nic do stracenia

Nitrogen 16.02.2020 23:21

No w durgiej podał piłkę do Lukaku bez asysty obrońcy

Kredence 16.02.2020 23:21

Vecino swietny mecz i cudowna asystka przy golu na 2-1 dla lazio

Klinsi64 16.02.2020 23:21

ide juz bo mnie uj strzeli zaraz

SETE 16.02.2020 23:21

Na których dobrze zarobimy i wzmocnimy

Husi 16.02.2020 23:21

Ludzie co sie czepiliscie eriksena ktory wszedl na 15 minut meczu... a i tak 2 akcje zrobil

Kredence 16.02.2020 23:21

no i amen wujek

WTC 16.02.2020 23:21

srał dobrze

Kredence 16.02.2020 23:21

XD

VVujek 16.02.2020 23:21

Vecino swoją drogą grał dobrze

SETE 16.02.2020 23:20

Nie wszystkich ale tych pod hypowanych

WTC 16.02.2020 23:20

chyba pośladków

WTC 16.02.2020 23:20

a gdzie vecino ma te mięśnie

Yascarr 16.02.2020 23:20

To jednak prawda że nie ma już pozycji tzw 10, trzeba walczyć w środku pola, szczególnie we Włoszech

Czarson 16.02.2020 23:20

spokojnie

Czarson 16.02.2020 23:20

eriksen to jeszcze sie nie przywital z serie a

Nasir 16.02.2020 23:20

wiecej vecinow

Kredence 16.02.2020 23:20

xD

Klinsi64 16.02.2020 23:20

dokl wiecej miesni i centymetrow za duzo tej wirtuozerii

Shoutbox

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625700

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się