Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Alfa 17.02.2020 08:14

Godin też

miniu86 17.02.2020 08:14

Skriniar w tym sezonie to jest jakiś drama

Ojciec SB 17.02.2020 08:14

4:4:2 to ja chce już od x lat, ale żaden nasz trener nie chce tym grac

Alfa 17.02.2020 08:14

Nie mamy obrońców u pomocników a i tak gramy formacja na 3

miniu86 17.02.2020 08:14

ja mam nadzieję, że okres ochronny dla Eriksena już się skończył i Conte zacznie go wdrażać bo my musimy coś zmienić w naszych atakach

Kunbaskier 17.02.2020 08:13

Wydaję mi się, że lepiej byśmy grali 4:4:2

Alfa 17.02.2020 08:13

To po 3 meczach ma go oświecić?

Alfa 17.02.2020 08:13

On od 8 lat używa tej samej taktyki

Alfa 17.02.2020 08:13

Wątpię

Ojciec SB 17.02.2020 08:13

Miejmy nadzieje ze Conciak wyciągnie z tej porażki wnioski, bo ile można się kopać po czole

Kunbaskier 17.02.2020 08:11

Ta od 3 meczów nie idzie nam gra (nie licząc 2 powoły z Milanem). Gramy strasznie opornie, pomoc przegrywa walkę z zawodnikami przeciwnika. Mało ruchu, a stałe fragmenty nic z nich nie ma

Ojciec SB 17.02.2020 08:11

Zero składnych akcji, a stałe fragmenty od 10lat wyglądają tak samo

Alfa 17.02.2020 08:10

Dokl

Ojciec SB 17.02.2020 08:10

Obecna nasza gra niczym się nie różni jak za spaleciaka i to jest mega przykre

Alfa 17.02.2020 08:10

No jego strzał mógł nas uratować ale musiał martineziak samolubowac zamiast zostawić lukaku to podanie

Ojciec SB 17.02.2020 08:09

Eriksen pod forma, ale facet jednym zagraniem zgasi pęta weczyniaka

Alfa 17.02.2020 08:09

Poza tym ewidentnie 352 conte się zesralo

Kunbaskier 17.02.2020 08:08

Erik powienien teraz zagrać pełno 90 min w LE i z Sampa, wtedy zobaczymy jaką formę prezentuję. A wchodzi jak mecz nam sie nieukłada

Alfa 17.02.2020 08:08

Prowadzimy 10 do przerwy? Cofnijmy się przecież nam nie strzela, nawet z ręcznikiem na bramce

Ojciec SB 17.02.2020 08:08

Klopp nierealny niestety, a jest wybitny

Alfa 17.02.2020 08:07

Pragnę kogoś jak klopp w Interze błagam żadnych Włochów i tej zesranej mentalności

Alfa 17.02.2020 08:07

No przecież conte go szybko wprowadza xdddd

Ojciec SB 17.02.2020 08:07

Weczyniak okrutny piękna asysta przy drugim golu, facet wybija piłkę z pola karnego na metr do przodu do SMS’a

Kunbaskier 17.02.2020 08:06

Ronalado grał cały czas, chociaż większość meczów przechodził obok, ratowały go tylko przebłyski z golem. Czemu nie może być tak samo z Erikiem?

Alfa 17.02.2020 08:06

Jakby nie do końca chciał

Alfa 17.02.2020 08:06

Szczególnie że on jakiś taki dziwny jest truchta sobie jakby miał to w dupie

Ojciec SB 17.02.2020 08:06

A wprowadzanie Eriksena jest dla mnie bardzo dziwne, facet dostaje po 15minut i to wtedy kiedy przegrywamy i to takie liczenie ze on musi odmienić losy meczu

Alfa 17.02.2020 08:05

Tyle że my kreowaliśmy całe zero z przodu

Kunbaskier 17.02.2020 08:05

Erik, Brozo i Barella powinno cały czas grać. Nie żaden Vecino. Po co brano tego pierwszego jak siedzi na ławie? Niech gra i przyzwaja się do gry

Alfa 17.02.2020 08:05

Chyba conte liczył że weczyno w swoim stylu coś wciśnie

Alfa 17.02.2020 08:05

No zmiany brozo nie ogarnąłem

Ojciec SB 17.02.2020 08:04

I ciagle liczenie ze Lukaku czy Martinec coś wyczarują

Kunbaskier 17.02.2020 08:04

Za Godino obowiązkowo kupić Kumbulla, jakiegoś bramkarza, ktory zastąpi Handa (może Drągowski?), 2 pomocników (Paula z Udi, Vidala, SMS, lub Tonali) wybrać sobie. I porządnego zmienika w ataku

Ojciec SB 17.02.2020 08:03

Pomoc już od dobrych kilku meczy nie potrafi nic zagrać

Ojciec SB 17.02.2020 08:03

Wczoraj najgorsze w obronie było to ze w kilku sytuacjach Padelli nie potrafił krzyknąć „moja” przez co raz Vrij mu z przed rak wybił pile i raz Skriniar po czym padła bramka

Alfa 17.02.2020 08:01

No beka trochę też że gramy formacja na 3 obrońców gdzie tylko 1 to ogarnia a godin skriniar i Bastoni popełniają masę błędów więc można śmiało mówić że nie ogarniają nadal 3 z tyłu

Kunbaskier 17.02.2020 08:01

Po sezonie podziękowałbym jednymu z rezerwowych bramkarzy, Godinowi, Sensiemu (same kontuzje) i Vecino

Kunbaskier 17.02.2020 07:59

Poza tym napastnicy też nie zagrali wybitnie. Lukaku na chama z całej pety walił. Lautaro poza 2-3 akcjami, to myślami raczej już w Barce

Kunbaskier 17.02.2020 07:58

Kiepskie zmiany i tyle. Trzeba było zdjąć Vecino zamiast Brozo. Godina już po kilku "dziwacznych" podaniach trzeba było zrobić zmiane. A Sanchez za późno wszedł.

Nasir 17.02.2020 07:46

Ciekawe co oni robią przez tydzień na treningach, chyba uczą się obsługiwać prostownice

Nasir 17.02.2020 07:45

12 mln netto rocznie, chcieliście to macie

Nasir 17.02.2020 07:45

Godin-de Vrij-Godin-candreva-Vecino-Godin-Candreva- wrzutka-aut

Nasir 17.02.2020 07:43

No ale przecież my tak gramy cały sezon, różnica jest taka ze wcześniej potrafili te 2-1 wycisnąć z brescia czy innym torino, niestety atalanta napoli lazio to nie ogórki, dobrze wiedza ze wystarczy się cofnąć i Inter jest ubezwłasnowolniony

Alfa 17.02.2020 07:41

Poza tym ja nie wiem co się z nimi stało ale oni składnej akcji nie potrafili zrobić, do tego stopnia że w paru sytuacjach był totalny chaos i nawet gubili się kto ma przejąć piłkę, wtf

Alfa 17.02.2020 07:40

A no i jeszcze jedno, włoski trener prowadzi do przerwy? To trzeba się cofnąć w 2 połowie :) typowa zagrywka betonow, zrobił to Pioli robi to conte

Alfa 17.02.2020 07:36

Widać że nie mieli pojęcia co i jak mają grać, czyli wychodzi brak planu b

Alfa 17.02.2020 07:35

No a ta zmiana sancheza mistrzostwo

Alfa 17.02.2020 07:35

I jeszcze wystawia eriksena na registe...

Alfa 17.02.2020 07:34

Powiem tak, jesteśmy w dupie bo conte to ultra beton, mamy rok 2020 a on ciągle gra taktykę która wymyślił w juve 8 lat temu...

maverik 17.02.2020 02:39

kursy tez tak mowia

maverik 17.02.2020 02:38

a ze my gramy kupe, a Lazio ma forme dekady i gralo u siebie to raczej Lazio

maverik 17.02.2020 02:38

zawsze ktos jest choc minimalnym

KibicInteru 17.02.2020 02:18

faworyta*

KibicInteru 17.02.2020 02:18

W tym meczu akurat fawkryta nie było

maverik 17.02.2020 02:06

no to dzis nie powinien miec problemow bo faworytem nie byl raczej

macyek 17.02.2020 02:04

z cyklu wnioski formowane o 2 nad ranem

macyek 17.02.2020 02:03

Inter ma problemy z mentalem kiedy występuje w roli faworyta

KibicInteru 17.02.2020 01:38

przydalby sie izzo niestety

WTC 17.02.2020 01:27

ręcznik*

WTC 17.02.2020 01:27

bo warty kupę hajsu Skriniar grał dokładnie na tym samym poziomie co ten ręczknik

WTC 17.02.2020 01:26

no Padelli to sraka na bramce, ale obwinianie tylko jego jest śmieszne

Savulikees 17.02.2020 01:22

Padelli dziekujemy za zrujnowanie CI i scudetto

KibicInteru 17.02.2020 01:22

bledem zarządu bylo nie ogarniecie ze zmiennikiem handy jest taki amator

Savulikees 17.02.2020 01:21

Smieszny ten eriksen

KibicInteru 17.02.2020 01:21

gra 1 mecz bo jest cieniasem

lukasz-jankowski 17.02.2020 01:14

Ma byc zgrany?

lukasz-jankowski 17.02.2020 01:14

Co mowic biedak jak zagral z obroncami 1 mecz

Chuchu 17.02.2020 01:06

Jak amator z orlika

Chuchu 17.02.2020 01:06

Potem to samo ze Skriniarem i karny

Chuchu 17.02.2020 01:06

Wrzuta w pole karne leci na nogę De vrija a Padelli wbiega w niego

Krisu 17.02.2020 01:05

ok. Piona do następnego

Nitrogen 17.02.2020 01:05

Wiec byli ustawieni tak jak za Handanowika

Chuchu 17.02.2020 01:05

To on coś do nich mówi? :D

Krisu 17.02.2020 01:05

Bo przy każdej wrzutce czuć było, że coś się może wydarzyć. A co dopiero obrońcy...

Nitrogen 17.02.2020 01:05

Obrona ma w dupie to co Padelli mówi

lukasz-jankowski 17.02.2020 01:05

Inny sposob bronienia

lukasz-jankowski 17.02.2020 01:05

Handa inaczej ustawia obrone

Nitrogen 17.02.2020 01:05

A czemu nie?

Krisu 17.02.2020 01:04

Czy doszło by do takiej sytuacji jak Handa by był na bramce

Krisu 17.02.2020 01:04

Chuchu zadał bym inaczej pytanie...

Krisu 17.02.2020 01:04

wiadomo człowiek by chciał zawsze widzieć wygrywający Inter. ale to jest jego pierwszy sezon

Chuchu 17.02.2020 01:04

Czy gola SMSa by Samir wybronił tego się nigdy nie dowiemy

Krisu 17.02.2020 01:03

Dla mnie to i tak sezon zaje_bisty od wielu lat. To co zrobił COnte to szacun

KibicInteru 17.02.2020 01:03

bie trudno bylo znaleźć

Chuchu 17.02.2020 01:03

Generalnie w poprzednich meczach Padelli miał ogromne kłopoty z komunikacją, z Lazio to samo było, z de Vrijem też raz się wpieprzyli w siebie

KibicInteru 17.02.2020 01:03

z bvb win

lukasz-jankowski 17.02.2020 01:03

Z borussia wpierdizel

lukasz-jankowski 17.02.2020 01:02

Z jude wpierdziel

lukasz-jankowski 17.02.2020 01:02

Kiedy Inter zagral dobre zawody z kims silnym?

Chuchu 17.02.2020 01:02

Nie no przy akcji z karnym to Padelli jak amator się zachował, abstrach*jąc od kiepskiego wybicia Skriniara

KibicInteru 17.02.2020 01:02

no przegrali 1:3 wiec srednio

Krisu 17.02.2020 01:01

a z nami zagrali perfekcyjnie, no popatrz. taki paradoks

lukasz-jankowski 17.02.2020 01:01

Praktycznie nie gra srodkiem. A jak juz gra to prostopadla na martineza...czytelne to sie robi

KibicInteru 17.02.2020 01:01

druzyny to nie tworzy napoli

lukasz-jankowski 17.02.2020 01:00

Conte stosuje dziwne triki. Do wahadla i wrzutka na lukaka

Krisu 17.02.2020 01:00

po prostu grają to co od nich wymaga COnte

KibicInteru 17.02.2020 01:00

jakie musza okolicznosci porazki zeby nie byla wkurzajaca?

lukasz-jankowski 17.02.2020 01:00

Conte mogl po prostu zamiast na bronieniu skupic sie na grze w drugiej linnii. Ogolnie lazio ma slabsza kadre a zjadalo nas w 2 linni jak chcialo

Krisu 17.02.2020 00:59

Nie tworzymy drużyny. Mimo że Padelliego nie obwiniam to każdy w głowie miał, że za Plecami jest Padelli

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:59

Oczywiscie. Szczegolnie po tej bramce do szatni

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się