Archiwum shoutboksa

Krisu 17.02.2020 00:53

o czym tu mówić

Krisu 17.02.2020 00:53

SMS wygrał każdą górną piłkę z obrońcami

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:52

Sms dzis go ladnie wyjasnil. Mysle ze hellas ktory stosuje wysoki pressing by go wyjasnil

Krisu 17.02.2020 00:52

nie wiem. Może jestem naiwny ale tłumacze soboe tym, że jak ktoś zmienia pracę i idzie do innego środowiska to tam na początku wyróżniają się na tle tej osoby przeciętniacy

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:52

Tlko na takiego goscia wystarczy agresja i typ wysiada

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:51

Mialem to na zajeciach trenerki ostatnio

Krisu 17.02.2020 00:51

Eriksen jest specyficzny. Więcej potrafi z piłką jak bez niej. jego zagrania wstrzymują oddech, jego pressing to truchtanie i zabieranie nogi przy stykowej piłce

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:50

Jedna osoba sie wylamuje i lipa

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:50

No nie bo pressing zaczyna sie od gory

macyek 17.02.2020 00:49

jeden może zamiast biegać kreować

Krisu 17.02.2020 00:49

jeśli zostanie psikusem to bardzo kosztownym

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:48

Marrota w wywiadzie powiedzial ze zrobil psikus jude

Krisu 17.02.2020 00:48

czy dostał bonus od Marotty i Zhanga

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:48

Gosc nie stosuje presingu. A niestety u conte trza biegac

Krisu 17.02.2020 00:48

I tu jest pytanie, czy to Conte chciał Eriksena

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:47

Tylko ze erksen nie wpisuje sie w filozofie conte

Krisu 17.02.2020 00:47

Świat piłki nożnej jest zwariowany. Obiecuje, że jeżeli Lautaro nie bedzie nic grał przez 5 kolenych meczy to 80% towarzystwa będzie wypychać go do Barcelony

macyek 17.02.2020 00:46

eriksen niech zagra od początku

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:46

Tylko na razie roznicy miedzy sensim a eriksenem nie widac

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:45

Dobrze prawisz. oby tak bylo

Krisu 17.02.2020 00:45

A wydaje mi się, że w tej części sezonu to Eriksen będzie kluczowy. Tylko i aż potrzebuje zaufania i minut na boisku.

Krisu 17.02.2020 00:44

ja prdl. Gościu przyszedł do nowego środowiska. Ok może nie z Lazio. Powinien grać mecze, czuć piłkę i nabierać pewności siebie i współpracować z drużyną. To Conte musi się zastanowić jak wykorzystać Eriksena

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:44

Lukak tez powoli zajechany sie robi

KibicInteru 17.02.2020 00:37

troche powagi

KibicInteru 17.02.2020 00:37

a co mnie oceny whoscored

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:36

Zobacz oceny na whoscore z ostarnich dwoch lat

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:36

Gosc tylko w reprze umi grac a wy tu chceta do calcio go przystosowac

KibicInteru 17.02.2020 00:35

jak sie mogl nie miescic skoro gral normalnie

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:35

Eriksen to juz u poczecinio niby w kadrze sie nie miescil. Niby sciemnial bo czekal na transfer jak widac nie.

KibicInteru 17.02.2020 00:34

nie*

KibicInteru 17.02.2020 00:34

bue

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:32

Ten menczester to musi dobry byc. Lukaku najlepszy snajpa. Aszlej wahadlo. Smajling - obronca

Krisu 17.02.2020 00:28

3412 z Eriksenem. Czekam

lukasz-jankowski 17.02.2020 00:28

Conte to jednak kret turynski

Nitrogen 17.02.2020 00:28

Albo Despasito

Krisu 17.02.2020 00:28

W Totkach potrafił brać grę na siebie W Repce także. Więc o to się nie boję

Nitrogen 17.02.2020 00:28

O ciągłosci to możemy mówić albo przystowowaniu w przypadku Mosesa

Nitrogen 17.02.2020 00:28

To jest zawodnik klasy światowej

Krisu 17.02.2020 00:27

Dokładnie. Czekam na ciągłość jego gry w kilku meczach. Treningi to jedno a mecze to drugie

Nitrogen 17.02.2020 00:26

27 latku

Nitrogen 17.02.2020 00:26

Przypominam, że mówimy o kolesiu który demolował PL plus grał w finale LM

Krisu 17.02.2020 00:26

do scudetto jeszcze daleka droga. bardziej bym się martwił o nasze morale i co będziemy grali w kolejnych meczach. Na tą chwilę przegraliśmy dwa istotne mecze. Z Napoli i teraz z Lazio

Nitrogen 17.02.2020 00:26

Krisu 17.02.2020 00:23 ale qrwa jeśli nie zagra 5 pełnych spotkań to jak on wyrobi sobie pewność siebie i nabierze doświadczenia?

miniu86 17.02.2020 00:25

no to może być lipa

Nitrogen 17.02.2020 00:25

Tak

miniu86 17.02.2020 00:25

różnica goli?

miniu86 17.02.2020 00:24

czyli jak będzie?

Nitrogen 17.02.2020 00:24

Bramki wyjazdowe nie liczą się w lidze

Nitrogen 17.02.2020 00:24

Nie

miniu86 17.02.2020 00:23

przy równej ilosci pkt?

Krisu 17.02.2020 00:23

ale qrwa jeśli nie zagra 5 pełnych spotkań to jak on wyrobi sobie pewność siebie i nabierze doświadczenia?

miniu86 17.02.2020 00:23

czy 1-0 u nas i 1-2 w Rzymie stawia nas wyzej na koniec sezonu?

Krisu 17.02.2020 00:22

OK, dziś rozumiem, że nie grał bo SMS.

Endru 17.02.2020 00:20

I co Conte uciekl znowu czy. Byla konfa?

Krisu 17.02.2020 00:20

Nie rozumiem dlaczego Conte nie potrafi postawić na 3412 z Eriksenem gdzie praktycznie w każdym meczu ciśniemy w ataku pozycyjnym od lewa do prawa

Nitrogen 17.02.2020 00:20

Wchodzi na końcówki bo najzwyczejniej w świecie przegrywa rywalizacje o skład

Krisu 17.02.2020 00:18

To samo Alexis.

Krisu 17.02.2020 00:18

takie gadanie. Eriksen wchodzi na końcówki i każdy myśli że na dzień dobry strzeli czy dogra

Chuchu 17.02.2020 00:15

No i mało czasu żeby się pokazać

Chuchu 17.02.2020 00:14

Mimo wszystko ta piątka trochę za niska Pjeker, miał dobry strzał i dobre podanie do Lukaka

Yascarr 17.02.2020 00:14

a gość w głównej mierze dzięki nim wyrobił sobie nazwisko

Yascarr 17.02.2020 00:12

oprócz wolnego z Milanem wiadomo

Yascarr 17.02.2020 00:12

mnie to skręca jak widze te jego stałe fragmenty, to jest dopiero zastanawiające

Piekarz 17.02.2020 00:11

Capitano robił sobie jaja w styczniu że Eriksen będzie w hierarchii pod Borją Valero i w sumie na ten moment wolę Hiszpana xD

Chuchu 17.02.2020 00:11

Może kwestia ogarnięcia taktyki kreta turyńskiego

Piekarz 17.02.2020 00:10

także won niestety

Chuchu 17.02.2020 00:10

Jak dostaje piłkę to za każdym razem mam wrażenie, że nie ma pojęcia co z nią zrobić

Piekarz 17.02.2020 00:10

on chyba calcio nie pojmuje

Chuchu 17.02.2020 00:10

Ale koleś póki co mocno zagubiony

Chuchu 17.02.2020 00:10

Po tym yebnięciu z wolnego w derbach byłem pewien, że będzie już tylko lepiej

Yascarr 17.02.2020 00:09

Problem polega na tym że Eriksen jak do tej pory przypomina troche Banega swego czasu w Interze

Piekarz 17.02.2020 00:08

teraz zaczyna się robić trochę przerażające xD

Piekarz 17.02.2020 00:08

w pierwszym meczu to było nawet zabawne

miniu86 17.02.2020 00:07

trzeba zacząć mocniej wprowadzać Eriksena bo rywale dość często ostatnio skupiają się na przeszkadzaniu Brozovicowi a to nam kładzie grę

Nitrogen 17.02.2020 00:07

Dokł Kuku xD

Chuchu 17.02.2020 00:07

dokl

Nitrogen 17.02.2020 00:07

Walczy póki co z samym sobą

miniu86 17.02.2020 00:07

Nie no teraz to już nie ma co czarować że Vecino będzie strzelał magiczne gole

Chuchu 17.02.2020 00:07

Póki co sam ze sobą walczy :D

KibicInteru 17.02.2020 00:06

eriksen nie walczy o miejsce w skladzie z brozo

Chuchu 17.02.2020 00:06

Może się to zmieni

Chuchu 17.02.2020 00:06

Obu możemy oglądać tylko jak trzeba ofensywny wariant grać

KibicInteru 17.02.2020 00:06

no ale gral z brosovicem

miniu86 17.02.2020 00:06

Barella zdychał już w końcówce z Milanem a potem dostał Napoli od 1'

Chuchu 17.02.2020 00:06

w derbach Eriksen z ławki wszedł

KibicInteru 17.02.2020 00:05

jakos w drbach gral i ten i ten

Nitrogen 17.02.2020 00:05

Borowik to samo

Nitrogen 17.02.2020 00:05

Dopiero co wrócił po kontuzji

Chuchu 17.02.2020 00:05

Dla Conte póki co to chyba albo Brozović, albo Eriksen, nie ma miejsca dla obu na boisku

miniu86 17.02.2020 00:05

Martinez może grać bo on ostatnio odpoczywał

Nitrogen 17.02.2020 00:05

Bareja nie ma po czym odpoczywac

Yascarr 17.02.2020 00:05

Bastoni, Danilo, Ranocchia, Moses itd muszą grać od początku

miniu86 17.02.2020 00:04

Dać odpocząć Lukaku, Barelli i Brozo

miniu86 17.02.2020 00:04

Na ludogrec Eriksen i Sanchez albo Conte jebnij się w łeb, oni muszą dostawać minuty

KibicInteru 17.02.2020 00:03

gramy normalnie w le

KibicInteru 17.02.2020 00:03

nie no nie mozemy byc takimi frajerani jak lazio

miniu86 17.02.2020 00:03

tutaj brakuje takiej pieczątki, stempla który pozwala wygrywać mecze seryjnie, tutaj ciągle jesteśmy na styku

Chuchu 17.02.2020 00:03

Grupa z Barceloną rzecz jasna

Chuchu 17.02.2020 00:03

I co roku 3. koszyk, grupa śmierci i brak awansu

Chuchu 17.02.2020 00:02

Nie ma żadnego odpuszczania LE do kuja, kiedy te pkt do rankingu złapać mamy?

Shoutbox

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625700

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się