o czym tu mówić
SMS wygrał każdą górną piłkę z obrońcami
Sms dzis go ladnie wyjasnil. Mysle ze hellas ktory stosuje wysoki pressing by go wyjasnil
nie wiem. Może jestem naiwny ale tłumacze soboe tym, że jak ktoś zmienia pracę i idzie do innego środowiska to tam na początku wyróżniają się na tle tej osoby przeciętniacy
Tlko na takiego goscia wystarczy agresja i typ wysiada
Mialem to na zajeciach trenerki ostatnio
Eriksen jest specyficzny. Więcej potrafi z piłką jak bez niej. jego zagrania wstrzymują oddech, jego pressing to truchtanie i zabieranie nogi przy stykowej piłce
Jedna osoba sie wylamuje i lipa
No nie bo pressing zaczyna sie od gory
jeden może zamiast biegać kreować
jeśli zostanie psikusem to bardzo kosztownym
Marrota w wywiadzie powiedzial ze zrobil psikus jude
czy dostał bonus od Marotty i Zhanga
Gosc nie stosuje presingu. A niestety u conte trza biegac
I tu jest pytanie, czy to Conte chciał Eriksena
Tylko ze erksen nie wpisuje sie w filozofie conte
Świat piłki nożnej jest zwariowany. Obiecuje, że jeżeli Lautaro nie bedzie nic grał przez 5 kolenych meczy to 80% towarzystwa będzie wypychać go do Barcelony
eriksen niech zagra od początku
Tylko na razie roznicy miedzy sensim a eriksenem nie widac
Dobrze prawisz. oby tak bylo
A wydaje mi się, że w tej części sezonu to Eriksen będzie kluczowy. Tylko i aż potrzebuje zaufania i minut na boisku.
ja prdl. Gościu przyszedł do nowego środowiska. Ok może nie z Lazio. Powinien grać mecze, czuć piłkę i nabierać pewności siebie i współpracować z drużyną. To Conte musi się zastanowić jak wykorzystać Eriksena
Lukak tez powoli zajechany sie robi
troche powagi
a co mnie oceny whoscored
Zobacz oceny na whoscore z ostarnich dwoch lat
Gosc tylko w reprze umi grac a wy tu chceta do calcio go przystosowac
jak sie mogl nie miescic skoro gral normalnie
Eriksen to juz u poczecinio niby w kadrze sie nie miescil. Niby sciemnial bo czekal na transfer jak widac nie.
nie*
bue
Ten menczester to musi dobry byc. Lukaku najlepszy snajpa. Aszlej wahadlo. Smajling - obronca
3412 z Eriksenem. Czekam
Conte to jednak kret turynski
Albo Despasito
W Totkach potrafił brać grę na siebie W Repce także. Więc o to się nie boję
O ciągłosci to możemy mówić albo przystowowaniu w przypadku Mosesa
To jest zawodnik klasy światowej
Dokładnie. Czekam na ciągłość jego gry w kilku meczach. Treningi to jedno a mecze to drugie
27 latku
Przypominam, że mówimy o kolesiu który demolował PL plus grał w finale LM
do scudetto jeszcze daleka droga. bardziej bym się martwił o nasze morale i co będziemy grali w kolejnych meczach. Na tą chwilę przegraliśmy dwa istotne mecze. Z Napoli i teraz z Lazio
Krisu 17.02.2020 00:23 ale qrwa jeśli nie zagra 5 pełnych spotkań to jak on wyrobi sobie pewność siebie i nabierze doświadczenia?
no to może być lipa
Tak
różnica goli?
czyli jak będzie?
Bramki wyjazdowe nie liczą się w lidze
Nie
przy równej ilosci pkt?
ale qrwa jeśli nie zagra 5 pełnych spotkań to jak on wyrobi sobie pewność siebie i nabierze doświadczenia?
czy 1-0 u nas i 1-2 w Rzymie stawia nas wyzej na koniec sezonu?
OK, dziś rozumiem, że nie grał bo SMS.
I co Conte uciekl znowu czy. Byla konfa?
Nie rozumiem dlaczego Conte nie potrafi postawić na 3412 z Eriksenem gdzie praktycznie w każdym meczu ciśniemy w ataku pozycyjnym od lewa do prawa
Wchodzi na końcówki bo najzwyczejniej w świecie przegrywa rywalizacje o skład
To samo Alexis.
takie gadanie. Eriksen wchodzi na końcówki i każdy myśli że na dzień dobry strzeli czy dogra
No i mało czasu żeby się pokazać
Mimo wszystko ta piątka trochę za niska Pjeker, miał dobry strzał i dobre podanie do Lukaka
a gość w głównej mierze dzięki nim wyrobił sobie nazwisko
oprócz wolnego z Milanem wiadomo
mnie to skręca jak widze te jego stałe fragmenty, to jest dopiero zastanawiające
Capitano robił sobie jaja w styczniu że Eriksen będzie w hierarchii pod Borją Valero i w sumie na ten moment wolę Hiszpana xD
Może kwestia ogarnięcia taktyki kreta turyńskiego
także won niestety
Jak dostaje piłkę to za każdym razem mam wrażenie, że nie ma pojęcia co z nią zrobić
on chyba calcio nie pojmuje
Ale koleś póki co mocno zagubiony
Po tym yebnięciu z wolnego w derbach byłem pewien, że będzie już tylko lepiej
Problem polega na tym że Eriksen jak do tej pory przypomina troche Banega swego czasu w Interze
teraz zaczyna się robić trochę przerażające xD
w pierwszym meczu to było nawet zabawne
trzeba zacząć mocniej wprowadzać Eriksena bo rywale dość często ostatnio skupiają się na przeszkadzaniu Brozovicowi a to nam kładzie grę
Dokł Kuku xD
dokl
Walczy póki co z samym sobą
Nie no teraz to już nie ma co czarować że Vecino będzie strzelał magiczne gole
Póki co sam ze sobą walczy
eriksen nie walczy o miejsce w skladzie z brozo
Może się to zmieni
Obu możemy oglądać tylko jak trzeba ofensywny wariant grać
no ale gral z brosovicem
Barella zdychał już w końcówce z Milanem a potem dostał Napoli od 1'
w derbach Eriksen z ławki wszedł
jakos w drbach gral i ten i ten
Borowik to samo
Dopiero co wrócił po kontuzji
Dla Conte póki co to chyba albo Brozović, albo Eriksen, nie ma miejsca dla obu na boisku
Martinez może grać bo on ostatnio odpoczywał
Bareja nie ma po czym odpoczywac
Bastoni, Danilo, Ranocchia, Moses itd muszą grać od początku
Dać odpocząć Lukaku, Barelli i Brozo
Na ludogrec Eriksen i Sanchez albo Conte jebnij się w łeb, oni muszą dostawać minuty
gramy normalnie w le
nie no nie mozemy byc takimi frajerani jak lazio
tutaj brakuje takiej pieczątki, stempla który pozwala wygrywać mecze seryjnie, tutaj ciągle jesteśmy na styku
Grupa z Barceloną rzecz jasna
I co roku 3. koszyk, grupa śmierci i brak awansu
Nie ma żadnego odpuszczania LE do kuja, kiedy te pkt do rankingu złapać mamy?
... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca