no wlasnie
a było okienko transferowe, doszli nowi
Nie
to co CI wykończyła Inter, bo jakoś od stycznia nie gramy
No jak widać są
zdecydujcie sie
prędzej? nie ma takich pojeć
to wiosna czy jesienia
Prędzej wiosną niż jesienią
wiosną
nei ma czegos takiego jak 3 fronty w Italii wisoną
Max 6 meczow w grupie to nie jest niesamowita ilość
lider i obsralismy LM
i lider
Nie ma czegoś takiego w Italii jak 3 fronty jesienią
jakoś mieliśmy jesienią, mecze co 3 dni
dobra inaczej , nie mamy kadry na gre co 3 dni
a teraz od dzis? ile?
ile nam teraz zaszkodzi?
Miesiąc
ile masz tego CI?
Bo CI nie gra jesienią
na wiosnę juz bez przesady
Słaby
3 fronty to dobry tekst na jesien
kto nie zaluje
ja bardzo żąłuję tej Coppy
bez przesady
a Coppa zostały jak dobrze pójdzie 2 mecze
jakie 2 fronty
a ktore potrafia pokazac dobra gre na 3 frontach poza scislym topem ?
To jak inne kluby godzą grę w pucharach i lidze? W Anglii, Hiszpanii, Niemczech - wszędzie jakoś grają co trzy dni i nie narzekają, tylko we Włoszech zawsze problem
klasyka
pewnie tak bedzie
Nie no Ludororets to pukniemy nawet rezerwami. W dalszej fazie sie wyłożymy na jakimś Szachtarze czy Leverkusen
hey
i siema tak w ogole
wczoraj ewidentnie nie bylo mocy zeby przycisnac wtedy kiedy byla okazja , jak pisal Odet po zejsciu Leivy
dla mnie moga z niej odpasc juz teraz choc bylo by to kompro niesamowite to przynajmniej skupili by sie na lidze
te mecze co 3 dni nam nie pomagaja, to po 1
ta LE
mnie tam to jakos specjalnie nie rusza
Dwumecz z Łudogorcem zakończy sie w czwartek i tutaj nie ma żadnych watpliwości
wyp
Lazaro jest wypożyczony czy sprzedany? Bo widze w skrótach że jakiś 18 latek go kręcił jak szmatą na skrzydle i siate mu założył przy golu na 2:0
zwyciestwo z Sampa i mecz o wszystko w Turynie
już mu Icardi nie pasował, teraz może Erikson
teraz Ludogoretz, dla mnie tam moze wyjsc primawera
może on nie pasuje nowemu kapitanowi
XD no to by bylo
Jak chcesz truchtać jak Pirlo czy Seedorf to musisz wiedzieć gdzie to robić
to się okaże
może on nie może grac z Brozo
ja tez
A uważam, że Eriksen potrafi się ustwiać
Gracz o takim nazwisku nie moze sie aklimatyzowac przez ROk
ja bym dal eriksena od 1 min w LE
Nie trzeba biegać jak debil
W Serie A wystarczy się dobrze ustawiac
Neraz do konca sezonu bedzie jasne w jakim miejscu jest Eriksen
tak jak słusznie prawił pan Conte
po Napoli i Dzuve
3 wartość ligi
lipa a wedlug transfermarkt 90mln
po co w ogóle wchodził, jak nie chciał grać
a eriksen po prostu się chował na boisku
totki tez grali często 3-5-2
0 zaagnażowania
w kńcu grał w Anglii
Może dlatego że Eriksen wyglądał jakby miał wszystok w dupie
nie wiem
bo sie boi atakowac cialem , zreszta nie ma ku temu warunkow
bo SMS duży
czemu Eriksen sie bal zabrac pilke SMSowi
Eriksen to tez nie gracz na dominacje w srodku pola, a na to wszyscy narzekaja
A nie Sensi
Technika plus sila fizyczna
Yascar SMS pokazal jakiego pomocnika potrzebuje nasza druzyna
twórzmy więcej okazji będzie więcej karnych
dokl szczesciu trzeba pomoc, a Lazio to robi i tutaj nie ma co nawet dyskutowac
SMS wczoraj zrobił wrażenie, widać że chciał się pokazać w meczu z Interem
a że mają tyle karnych
? cóz tworzą sytuacje
Takie są już realia
no zdecydowanie
zagrali wtedy lepszy mecz niz wczoraj
Bez farta nie masz szans nic wygrać
z nami 2 lata temu też szcześcia nie mieli
finisz z Cagliari
bo zwykle sędziowie ich krzywdzili
ale 3 pkt z Napoli po golu umowmy sie ..z d...
wreszcie mają szczęście
Bron boze nie umniejszam rzymianom, ale sporo szczescia w tym sezonie u nich jest
Chyba że jak Stryjek przewidujesz spisek xD
Oszukują wszystkich
jasne ze nie na farcie, w Parmie na farcie. Sedzia oszukal Parme
2-1 to niekoniecznie na farcie
45 min
Na pewno nie na farcie wczoraj wygrali
od stycznia, od Atalanty zero gry
Inter sporo lepszy w pierwszej i Lazio dużo lepsze w drugiej