Archiwum shoutboksa

Pader88 17.02.2020 13:17

no wlasnie

Odet 17.02.2020 13:17

a było okienko transferowe, doszli nowi

Nitrogen 17.02.2020 13:17

Nie

Odet 17.02.2020 13:17

to co CI wykończyła Inter, bo jakoś od stycznia nie gramy

Nitrogen 17.02.2020 13:17

No jak widać są

SETE 17.02.2020 13:17

zdecydujcie sie :)

Odet 17.02.2020 13:16

prędzej? nie ma takich pojeć

SETE 17.02.2020 13:16

to wiosna czy jesienia :)

Nitrogen 17.02.2020 13:16

Prędzej wiosną niż jesienią

Odet 17.02.2020 13:16

wiosną

Odet 17.02.2020 13:16

nei ma czegos takiego jak 3 fronty w Italii wisoną

Nitrogen 17.02.2020 13:16

Max 6 meczow w grupie to nie jest niesamowita ilość

SETE 17.02.2020 13:16

lider i obsralismy LM :)

Odet 17.02.2020 13:15

i lider

Nitrogen 17.02.2020 13:15

Nie ma czegoś takiego w Italii jak 3 fronty jesienią

Odet 17.02.2020 13:15

jakoś mieliśmy jesienią, mecze co 3 dni

SETE 17.02.2020 13:15

dobra inaczej , nie mamy kadry na gre co 3 dni

Odet 17.02.2020 13:15

a teraz od dzis? ile?

Odet 17.02.2020 13:15

ile nam teraz zaszkodzi?

Nitrogen 17.02.2020 13:15

Miesiąc

Odet 17.02.2020 13:15

ile masz tego CI?

Nitrogen 17.02.2020 13:15

Bo CI nie gra jesienią

Odet 17.02.2020 13:15

na wiosnę juz bez przesady

Nitrogen 17.02.2020 13:15

Słaby

Odet 17.02.2020 13:15

3 fronty to dobry tekst na jesien

SETE 17.02.2020 13:14

kto nie zaluje

Odet 17.02.2020 13:14

ja bardzo żąłuję tej Coppy

Odet 17.02.2020 13:14

bez przesady

Odet 17.02.2020 13:14

a Coppa zostały jak dobrze pójdzie 2 mecze

Odet 17.02.2020 13:13

jakie 2 fronty

SETE 17.02.2020 13:12

a ktore potrafia pokazac dobra gre na 3 frontach poza scislym topem ?

Yascarr 17.02.2020 13:11

To jak inne kluby godzą grę w pucharach i lidze? W Anglii, Hiszpanii, Niemczech - wszędzie jakoś grają co trzy dni i nie narzekają, tylko we Włoszech zawsze problem

SETE 17.02.2020 13:11

klasyka :)

SETE 17.02.2020 13:11

pewnie tak bedzie

Sub-Zero 17.02.2020 13:11

Nie no Ludororets to pukniemy nawet rezerwami. W dalszej fazie sie wyłożymy na jakimś Szachtarze czy Leverkusen

SETE 17.02.2020 13:11

hey

Pader88 17.02.2020 13:10

i siema tak w ogole

SETE 17.02.2020 13:10

wczoraj ewidentnie nie bylo mocy zeby przycisnac wtedy kiedy byla okazja , jak pisal Odet po zejsciu Leivy

Pader88 17.02.2020 13:10

dla mnie moga z niej odpasc juz teraz choc bylo by to kompro niesamowite to przynajmniej skupili by sie na lidze

SETE 17.02.2020 13:10

te mecze co 3 dni nam nie pomagaja, to po 1

SETE 17.02.2020 13:09

ta LE

SETE 17.02.2020 13:09

mnie tam to jakos specjalnie nie rusza :)

Nitrogen 17.02.2020 13:09

Dwumecz z Łudogorcem zakończy sie w czwartek i tutaj nie ma żadnych watpliwości

SETE 17.02.2020 13:09

wyp

Sub-Zero 17.02.2020 13:09

Lazaro jest wypożyczony czy sprzedany? Bo widze w skrótach że jakiś 18 latek go kręcił jak szmatą na skrzydle i siate mu założył przy golu na 2:0

SETE 17.02.2020 13:08

zwyciestwo z Sampa i mecz o wszystko w Turynie

Odet 17.02.2020 13:08

już mu Icardi nie pasował, teraz może Erikson

SETE 17.02.2020 13:08

teraz Ludogoretz, dla mnie tam moze wyjsc primawera

Odet 17.02.2020 13:08

może on nie pasuje nowemu kapitanowi :)

SETE 17.02.2020 13:07

XD no to by bylo :)

Nitrogen 17.02.2020 13:07

Jak chcesz truchtać jak Pirlo czy Seedorf to musisz wiedzieć gdzie to robić

Odet 17.02.2020 13:07

to się okaże

Odet 17.02.2020 13:07

może on nie może grac z Brozo

SETE 17.02.2020 13:07

ja tez

Nitrogen 17.02.2020 13:06

A uważam, że Eriksen potrafi się ustwiać

SETE 17.02.2020 13:06

Gracz o takim nazwisku nie moze sie aklimatyzowac przez ROk

Neraz1908 17.02.2020 13:06

ja bym dal eriksena od 1 min w LE

Nitrogen 17.02.2020 13:06

Nie trzeba biegać jak debil

Nitrogen 17.02.2020 13:06

W Serie A wystarczy się dobrze ustawiac

SETE 17.02.2020 13:06

Neraz do konca sezonu bedzie jasne w jakim miejscu jest Eriksen

Odet 17.02.2020 13:04

tak jak słusznie prawił pan Conte

Odet 17.02.2020 13:04

po Napoli i Dzuve

Odet 17.02.2020 13:04

3 wartość ligi

Neraz1908 17.02.2020 13:04

lipa a wedlug transfermarkt 90mln

Odet 17.02.2020 13:04

po co w ogóle wchodził, jak nie chciał grać

Odet 17.02.2020 13:04

a eriksen po prostu się chował na boisku

Odet 17.02.2020 13:03

totki tez grali często 3-5-2

Nitrogen 17.02.2020 13:03

0 zaagnażowania

Odet 17.02.2020 13:03

w kńcu grał w Anglii

Nitrogen 17.02.2020 13:03

Może dlatego że Eriksen wyglądał jakby miał wszystok w dupie

Odet 17.02.2020 13:03

nie wiem

SETE 17.02.2020 13:03

bo sie boi atakowac cialem , zreszta nie ma ku temu warunkow

Odet 17.02.2020 13:03

:)

Odet 17.02.2020 13:03

bo SMS duży

Neraz1908 17.02.2020 13:02

czemu Eriksen sie bal zabrac pilke SMSowi

SETE 17.02.2020 13:02

Eriksen to tez nie gracz na dominacje w srodku pola, a na to wszyscy narzekaja

SETE 17.02.2020 13:02

A nie Sensi :)

SETE 17.02.2020 13:01

Technika plus sila fizyczna

SETE 17.02.2020 13:01

Yascar SMS pokazal jakiego pomocnika potrzebuje nasza druzyna

Odet 17.02.2020 13:01

twórzmy więcej okazji będzie więcej karnych

SETE 17.02.2020 13:01

dokl szczesciu trzeba pomoc, a Lazio to robi i tutaj nie ma co nawet dyskutowac :)

Yascarr 17.02.2020 13:01

SMS wczoraj zrobił wrażenie, widać że chciał się pokazać w meczu z Interem

Odet 17.02.2020 13:01

a że mają tyle karnych ?? ? cóz tworzą sytuacje

Nitrogen 17.02.2020 13:01

Takie są już realia

SETE 17.02.2020 13:01

no zdecydowanie :) zagrali wtedy lepszy mecz niz wczoraj

Nitrogen 17.02.2020 13:01

Bez farta nie masz szans nic wygrać

Odet 17.02.2020 13:00

z nami 2 lata temu też szcześcia nie mieli

SETE 17.02.2020 13:00

finisz z Cagliari :)

Odet 17.02.2020 13:00

bo zwykle sędziowie ich krzywdzili

SETE 17.02.2020 13:00

ale 3 pkt z Napoli po golu umowmy sie ..z d... :)

Odet 17.02.2020 13:00

wreszcie mają szczęście

SETE 17.02.2020 13:00

Bron boze nie umniejszam rzymianom, ale sporo szczescia w tym sezonie u nich jest :)

Nitrogen 17.02.2020 12:59

Chyba że jak Stryjek przewidujesz spisek xD

Nitrogen 17.02.2020 12:59

Oszukują wszystkich

SETE 17.02.2020 12:59

jasne ze nie na farcie, w Parmie na farcie. Sedzia oszukal Parme

Nitrogen 17.02.2020 12:59

2-1 to niekoniecznie na farcie

SETE 17.02.2020 12:58

45 min :)

Nitrogen 17.02.2020 12:58

Na pewno nie na farcie wczoraj wygrali

Odet 17.02.2020 12:58

od stycznia, od Atalanty zero gry

Nitrogen 17.02.2020 12:58

Inter sporo lepszy w pierwszej i Lazio dużo lepsze w drugiej

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się