Archiwum shoutboksa

Ojciec SB 17.02.2020 15:45

nie no akurat chyba nikt nie napisze dlaczego nie ma weczyno

Nitrogen 17.02.2020 15:45

Wtedy by było. Grał Erisken i wygrali na luzie? Można było go oszczędzić i dać Weczyno xD

Pader88 17.02.2020 15:45

SB nawet w 2010 nie bylo zadowolone w pelni

KibicInteru 17.02.2020 15:44

no taka prawda

Lopez 17.02.2020 15:44

byłby Erikcen to byłoby czemu nie ma vecino na taki mecz

Lopez 17.02.2020 15:44

SB nigdy nie jest zadowolone na 100%

Nitrogen 17.02.2020 15:44

A wszyscy widzą jak gra

KibicInteru 17.02.2020 15:44

no tutaj kazdy jest ekspertem menadżerki

Nitrogen 17.02.2020 15:43

No Skriniar jest dużo większym nazwiskiem niż Bastoni w Calcio

maverik 17.02.2020 15:43

moze z Ludogorec dostanie szanse i sie pokaze

maverik 17.02.2020 15:43

no tutaj sa zawsze sapy po ogloszeniu skladu dlaczego Weczyniak a nie Eryksen

Pader88 17.02.2020 15:43

xD

Pader88 17.02.2020 15:43

NAZWISKO

Nitrogen 17.02.2020 15:42

Tylko jakie argumenty on dał by go wpuścić?

Pader88 17.02.2020 15:42

Dokucza mu strasznie i laskota jego Ego wpuszczajac go na 15 min gry w waznym meczu xD

Nitrogen 17.02.2020 15:42

No jak nie. Wina Conte że go nie wpuścił wcześniej

KibicInteru 17.02.2020 15:42

nikt mu nie dokucza

Nitrogen 17.02.2020 15:41

*że

maverik 17.02.2020 15:41

ale no chyba nie ma co go chwalic za nazwisko xD

maverik 17.02.2020 15:41

nikt tu nie chce wywalac Eriksena

Nitrogen 17.02.2020 15:41

Uważam go za świetnego zwodnika. Prawdopodobnie najlepszego pomocnika w lidze. Więc bronienie go go Conte mu dokucza jest śmieszne

Alfa 17.02.2020 15:41

moze i plota, ale odejsc chcial i od dawna bylo wiadomo ze nie podpisze kontraktu

maverik 17.02.2020 15:41

masakra jakas ze skrajnosci w skrajnosc

KibicInteru 17.02.2020 15:41

plota totalna

Pader88 17.02.2020 15:41

Lopez Conte i Eriksen OUT Spall i Icardi IN xD

KibicInteru 17.02.2020 15:41

nie oferował tyle

KibicInteru 17.02.2020 15:41

no kucke trzeba wziac na eriksena

Alfa 17.02.2020 15:41

on juz w lecie chcial odejsc ale spursy go nie puscili do realu bodajze ktory oferowal ok 100mln

Lopez 17.02.2020 15:41

może od razu rozwiążmy kontrakt

KibicInteru 17.02.2020 15:40

sporo minut ma rozegranych

Nitrogen 17.02.2020 15:40

I głównie słabo

Lopez 17.02.2020 15:40

to co w lecie erikcen out?

KibicInteru 17.02.2020 15:40

gral dużo

Nitrogen 17.02.2020 15:40

A jak grał to średnio

Nitrogen 17.02.2020 15:40

Przed Muryniem też nie grał

KibicInteru 17.02.2020 15:40

no ale nitro wie lepiej

Pader88 17.02.2020 15:40

przeciez Mouryn sam mowil ze nie gral bo wiedzial ze odchodzi i nie chcial budowac druzyny w okol niego

Lopez 17.02.2020 15:39

bzdurą jest jechanie już po eriksenie

Nitrogen 17.02.2020 15:39

Jeżeli piłkarz sobie odmawia gdy lub gra na alibi zeby wymusić transfer to jest ostrym debilem

Nitrogen 17.02.2020 15:39

Co jest kompletną bzdurą

KibicInteru 17.02.2020 15:39

forma nie ma tu nic do rzeczy

Pader88 17.02.2020 15:39

nie gral przez niepodpisanie kontraktu

Nitrogen 17.02.2020 15:39

Niektórzy mówili że to specjalnie bo go Tottenham nie chciał w lato puścić

KibicInteru 17.02.2020 15:39

no bo mourinho musial bufowac druzyne bez niego

Pader88 17.02.2020 15:39

ja go nie osadzam dla mnie to on sie musi wdrozyc i dopiero kolo kwietrnia bedziemy widziec jego Dobra gre

Nitrogen 17.02.2020 15:39

Nie grał przez forme

Lopez 17.02.2020 15:38

w tottenhamie nie grał podobno przed transferem

Ojciec SB 17.02.2020 15:38

a Conciak pewnie chce go zbetonowac

Alfa 17.02.2020 15:38

sanchez wie ze wypjer dala a i tak zaangazowany bardziej niz eriksen

Ojciec SB 17.02.2020 15:38

Eriksen powinien grac za napastnikami i byc wolnym elektronem

Alfa 17.02.2020 15:38

ale co to zmienia Lopez

Lopez 17.02.2020 15:38

nie było, ale jego tutaj nie ma jeszcze nawet miesiąca

Alfa 17.02.2020 15:37

zaangazowania poki co nie widac u niego zadnego

Nitrogen 17.02.2020 15:37

To jest zawodnik klasy światowej. Musi odpalać szybciutko

maverik 17.02.2020 15:37

Eriksen taki strasznie zagubiony na boisku sie wydaje

Alfa 17.02.2020 15:37

dokl

Nitrogen 17.02.2020 15:37

Bo nie było raczej za co

Nitrogen 17.02.2020 15:37

I widziałem tutaj trzeźwo myslących co też nie chwalili

KibicInteru 17.02.2020 15:37

dajcie mu czas zanim zaczniecie wyrokowac

Nitrogen 17.02.2020 15:37

Ja go nie chwaliłem

KibicInteru 17.02.2020 15:37

dopiero co eriksen byl chwalony za wejscia z milanem i napoli a teraz nagle nie ma pomyslu na niego

Lopez 17.02.2020 15:36

więc zarząd miał do powiedzienia nie mniej od Conte

Lopez 17.02.2020 15:36

eriksen zostanie tutaj dłuzej niż conte

Ojciec SB 17.02.2020 15:36

Conte to by se tak pogral pomoca Vidal Gaglia Weczyno

Alfa 17.02.2020 15:36

zarzad by go olal gdyby conte powiedzial ze eryksen nie pasuje do jego wizji

maverik 17.02.2020 15:35

lepszy eriksen niz nic

maverik 17.02.2020 15:35

no jak juz vidal byl zamkniety to pewnie chcial :D

KibicInteru 17.02.2020 15:35

conte na pewno chcial eriksena

Pader88 17.02.2020 15:35

mi tez sie wydaje ze to bardziej zarzad go pragnal niz sam Conte

KibicInteru 17.02.2020 15:35

bzdura z tym vidalem

Alfa 17.02.2020 15:35

czyli teraz bedzie mial w dupie eryksena bo dostal lepszego pilkarza i nie bezdie go wystawial bo to nie vidal

Ojciec SB 17.02.2020 15:35

no wiadomo Conte by oddal 3/4 skladu by miec tylko Vidala

Nitrogen 17.02.2020 15:34

Jak każdy Włoch

Nitrogen 17.02.2020 15:34

Conte ma swoje betonizmy

Alfa 17.02.2020 15:34

aha :D

maverik 17.02.2020 15:34

a eriksena mu wcisneli

maverik 17.02.2020 15:34

bo chcial vidala

Alfa 17.02.2020 15:34

daj go kurla za napastnikiem

Alfa 17.02.2020 15:34

tak to wpuszcza go na mezzale, wczoraj na registe

Alfa 17.02.2020 15:34

conte to tez nie ma na niego pomyslu imo

Ojciec SB 17.02.2020 15:33

no teraz powinien Eriksen dostac szanse od pierwszej i zobaczymy co z niego wyjdzie

Alfa 17.02.2020 15:33

a on wszedl na 15 minut i mu sie nie chcialo biegac

Nitrogen 17.02.2020 15:33

Dużo bardziej do zmiany wczoraj był Staszek Bereja niż Borowik

Alfa 17.02.2020 15:33

no i jednak miej checi pokaz zaangazowanie

Nitrogen 17.02.2020 15:32

W Serie A nie trzeba biegać. Ale jak sotisz to stój chociaż mądrze

Pader88 17.02.2020 15:32

w Tottenhami potrafil odbierac pike tutaj jakis taki wydygany jest w odbiorze

Czarson 17.02.2020 15:32

ale nawet nie powinien w normalnej druznie

Alfa 17.02.2020 15:32

co jest dla mnie kretynizmem

Nitrogen 17.02.2020 15:32

Nazwiskiem go zżera, ale niczym innym

Czarson 17.02.2020 15:32

ale jesli chodzi o walke to nie angazuje sie

Alfa 17.02.2020 15:32

no mogl ale dziwnym trafem conte ustawil go na regiscie

Czarson 17.02.2020 15:32

2 pilki dal

Ojciec SB 17.02.2020 15:32

ale jednak asyste mogl miec, gdyby nie Martinec

Alfa 17.02.2020 15:31

mam nadzieje ze on nie gra tak zawsze

Nitrogen 17.02.2020 15:31

Dokładnie

Alfa 17.02.2020 15:31

wczorajszy eriksen to jakas cipka nie pilkarz

Nitrogen 17.02.2020 15:31

No jak sie okazuje nie

Ojciec SB 17.02.2020 15:31

no od weczyniaka Eriksen zawsze bedzie lepszy nawet jakby byl kontuzjowany

Nitrogen 17.02.2020 15:31

Być może błedem było odrzucenie Żwirka

Alfa 17.02.2020 15:31

poza tym nie mielismy nic do stracenia

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się