nie no akurat chyba nikt nie napisze dlaczego nie ma weczyno
Wtedy by było. Grał Erisken i wygrali na luzie? Można było go oszczędzić i dać Weczyno xD
SB nawet w 2010 nie bylo zadowolone w pelni
no taka prawda
byłby Erikcen to byłoby czemu nie ma vecino na taki mecz
SB nigdy nie jest zadowolone na 100%
A wszyscy widzą jak gra
no tutaj kazdy jest ekspertem menadżerki
No Skriniar jest dużo większym nazwiskiem niż Bastoni w Calcio
moze z Ludogorec dostanie szanse i sie pokaze
no tutaj sa zawsze sapy po ogloszeniu skladu dlaczego Weczyniak a nie Eryksen
xD
NAZWISKO
Tylko jakie argumenty on dał by go wpuścić?
Dokucza mu strasznie i laskota jego Ego wpuszczajac go na 15 min gry w waznym meczu xD
No jak nie. Wina Conte że go nie wpuścił wcześniej
nikt mu nie dokucza
*że
ale no chyba nie ma co go chwalic za nazwisko xD
nikt tu nie chce wywalac Eriksena
Uważam go za świetnego zwodnika. Prawdopodobnie najlepszego pomocnika w lidze. Więc bronienie go go Conte mu dokucza jest śmieszne
moze i plota, ale odejsc chcial i od dawna bylo wiadomo ze nie podpisze kontraktu
masakra jakas ze skrajnosci w skrajnosc
plota totalna
Lopez Conte i Eriksen OUT Spall i Icardi IN xD
nie oferował tyle
no kucke trzeba wziac na eriksena
on juz w lecie chcial odejsc ale spursy go nie puscili do realu bodajze ktory oferowal ok 100mln
może od razu rozwiążmy kontrakt
sporo minut ma rozegranych
I głównie słabo
to co w lecie erikcen out?
gral dużo
A jak grał to średnio
Przed Muryniem też nie grał
no ale nitro wie lepiej
przeciez Mouryn sam mowil ze nie gral bo wiedzial ze odchodzi i nie chcial budowac druzyny w okol niego
bzdurą jest jechanie już po eriksenie
Jeżeli piłkarz sobie odmawia gdy lub gra na alibi zeby wymusić transfer to jest ostrym debilem
Co jest kompletną bzdurą
forma nie ma tu nic do rzeczy
nie gral przez niepodpisanie kontraktu
Niektórzy mówili że to specjalnie bo go Tottenham nie chciał w lato puścić
no bo mourinho musial bufowac druzyne bez niego
ja go nie osadzam dla mnie to on sie musi wdrozyc i dopiero kolo kwietrnia bedziemy widziec jego Dobra gre
Nie grał przez forme
w tottenhamie nie grał podobno przed transferem
a Conciak pewnie chce go zbetonowac
sanchez wie ze wypjer dala a i tak zaangazowany bardziej niz eriksen
Eriksen powinien grac za napastnikami i byc wolnym elektronem
ale co to zmienia Lopez
nie było, ale jego tutaj nie ma jeszcze nawet miesiąca
zaangazowania poki co nie widac u niego zadnego
To jest zawodnik klasy światowej. Musi odpalać szybciutko
Eriksen taki strasznie zagubiony na boisku sie wydaje
dokl
Bo nie było raczej za co
I widziałem tutaj trzeźwo myslących co też nie chwalili
dajcie mu czas zanim zaczniecie wyrokowac
Ja go nie chwaliłem
dopiero co eriksen byl chwalony za wejscia z milanem i napoli a teraz nagle nie ma pomyslu na niego
więc zarząd miał do powiedzienia nie mniej od Conte
eriksen zostanie tutaj dłuzej niż conte
Conte to by se tak pogral pomoca Vidal Gaglia Weczyno
zarzad by go olal gdyby conte powiedzial ze eryksen nie pasuje do jego wizji
lepszy eriksen niz nic
no jak juz vidal byl zamkniety to pewnie chcial
conte na pewno chcial eriksena
mi tez sie wydaje ze to bardziej zarzad go pragnal niz sam Conte
bzdura z tym vidalem
czyli teraz bedzie mial w dupie eryksena bo dostal lepszego pilkarza i nie bezdie go wystawial bo to nie vidal
no wiadomo Conte by oddal 3/4 skladu by miec tylko Vidala
Jak każdy Włoch
Conte ma swoje betonizmy
aha
a eriksena mu wcisneli
bo chcial vidala
daj go kurla za napastnikiem
tak to wpuszcza go na mezzale, wczoraj na registe
conte to tez nie ma na niego pomyslu imo
no teraz powinien Eriksen dostac szanse od pierwszej i zobaczymy co z niego wyjdzie
a on wszedl na 15 minut i mu sie nie chcialo biegac
Dużo bardziej do zmiany wczoraj był Staszek Bereja niż Borowik
no i jednak miej checi pokaz zaangazowanie
W Serie A nie trzeba biegać. Ale jak sotisz to stój chociaż mądrze
w Tottenhami potrafil odbierac pike tutaj jakis taki wydygany jest w odbiorze
ale nawet nie powinien w normalnej druznie
co jest dla mnie kretynizmem
Nazwiskiem go zżera, ale niczym innym
ale jesli chodzi o walke to nie angazuje sie
no mogl ale dziwnym trafem conte ustawil go na regiscie
2 pilki dal
ale jednak asyste mogl miec, gdyby nie Martinec
mam nadzieje ze on nie gra tak zawsze
Dokładnie
wczorajszy eriksen to jakas cipka nie pilkarz
No jak sie okazuje nie
no od weczyniaka Eriksen zawsze bedzie lepszy nawet jakby byl kontuzjowany
Być może błedem było odrzucenie Żwirka
poza tym nie mielismy nic do stracenia