Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 17.02.2020 20:36

w tym sezonie wszystkie mecze z topem przegrał, także cóż. w prawdzie ligę wygrywa się z dołem tabeli ale mecze z cagliari czy lecce to nie jest top ligi

Pader88 17.02.2020 20:35

taksa tyle km nabite a dalej potrafi mknac 200km/h i co?

Kredence 17.02.2020 20:35

no tak stoi w miejscu ze wygral z chelsea mistrza grajac 343

KibicInteru 17.02.2020 20:35

i dalej odnosi świetne wyniki tą taksą warto dodać

Adriano_forever 17.02.2020 20:34

Włosi są zabetonowali w głowie na jedną taktykę, tak jak to Alfa na forum napisał, Konciak gra taksą która 8 lat temu zdawała egzamin w juve, ale od tamtej pory minęło 8 lat, dużo się zmieniło, piłka się zmieniła, a konciak dalej stoi w tamtym miejscu

KibicInteru 17.02.2020 20:34

za murynia też była lipa na wiosne

Pader88 17.02.2020 20:34

to morze lez i potu w Interze by dorownac jego klasie

Pader88 17.02.2020 20:33

jedna lza murynia

Pader88 17.02.2020 20:33

to byl efekt motyla

Ojciec SB 17.02.2020 20:33

a moze to wina tego ze bierzemy wlochow na trenera

Adriano_forever 17.02.2020 20:32

no patrząc na ostatnie lata to jestem w stanie w tą klontfe uwierzyć, bo to już normalne nie jest

Pader88 17.02.2020 20:32

spiseg

Ojciec SB 17.02.2020 20:32

klatwa murinia

Adriano_forever 17.02.2020 20:32

tego się nie da logicznie wyjaśnić

Adriano_forever 17.02.2020 20:31

trenerzy się zmieniają, sztab się zmienia, piłakrze się zmieniaja, a Inter od dekady nie umie grać na wiosnę

Claudio 17.02.2020 20:31

patrze na sklad United i sie zastanawiam na co oni te miliony wydawali

Dzonyy 17.02.2020 20:31

Xdddd

Pader88 17.02.2020 20:30

no zwlaszcza w ostatnim meczu nadgonila xD

KibicInteru 17.02.2020 20:30

roma też pomału nadgania

Dzonyy 17.02.2020 20:30

9 pkt tuz za plecami xD

KibicInteru 17.02.2020 20:28

no atalanta tuż za plecami

Adriano_forever 17.02.2020 20:28

czy spal czy konciak, jeden uj, i tak te same cele

Adriano_forever 17.02.2020 20:28

Pewnie z atalanto, na nic więcej niż 3 miejsce nie ma co liczyć

KibicInteru 17.02.2020 20:27

z kim ta walka

Adriano_forever 17.02.2020 20:26

No cóż zrobić. Jesteśmy skazani na walkę o top4

Nasir 17.02.2020 20:26

wiecej emocji w 1 z 10 niz w grze zolnierzy

Nasir 17.02.2020 20:25

sezon skonczony to ruch adekwatny

Adriano_forever 17.02.2020 20:24

No taki ruch jest na stronie, że przez 10 minut nikt nic nie odpisał nawet

Dzonyy 17.02.2020 20:23

widze, ze u furewara wszystko ok skoro sam ze soba rozmawia

Czarson 17.02.2020 20:19

wzajemnie

Klinsi64 17.02.2020 20:17

wszystkie najlepszego z okazji dnia kota

Klinsi64 17.02.2020 20:16

nie Interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz

Adriano_forever 17.02.2020 20:05

OK czaje

Adriano_forever 17.02.2020 20:00

strona żyje dzisiaj czy już sezon zakończony?

Nitrogen 17.02.2020 19:18

*specjalistą

Nitrogen 17.02.2020 19:17

Dumanowski powiedział że Walukiwicz jest specjalistom od gry z wielkimi w Cagliari xD

Nitrogen 17.02.2020 19:16

Kolor skóry

Kredence 17.02.2020 19:16

Giannis tez mocno robil z siebie idiote na tej lawce

Kredence 17.02.2020 19:15

ogolnie to nie moge patrzec na tych pajacujacych myrzynow

Kredence 17.02.2020 19:14

:D

maverik 17.02.2020 19:13

Gordon za przeskoczenie typa co ma 2.30m 47 pkt xD

maverik 17.02.2020 19:13

https://www.youtube.com/watch?v=5sFGHEyfhJE ocen wsad na 49 pkt

Kredence 17.02.2020 19:12

jakież to typowe

Kredence 17.02.2020 19:12

jak zobaczylem Howarda ponownie w pelerynie to jedno wielkie XD

Kredence 17.02.2020 19:12

chociaz tez bez emocji

Kredence 17.02.2020 19:12

rzuce okiem tylko na konkurs wsadow i tyle

Kredence 17.02.2020 19:12

ja to zasadniczo tego nie ogladam nawet

maverik 17.02.2020 19:11

a kiedys to liczyla sie celnosc podan i kontrola pilki w biegu

maverik 17.02.2020 19:10

no i tak jak ten caly skills challenge to teraz polega na tym kto szybciej trojke trafi

maverik 17.02.2020 19:10

:D

Klinsi64 17.02.2020 19:09

:D

Kredence 17.02.2020 19:09

albo kinga rusin

Klinsi64 17.02.2020 19:09

jakby beyonce zagrala albo ktos taki to co innego

maverik 17.02.2020 19:09

no patrzylem na sklad meczu celebrytow ten w piatek, to chyba nikogo czy tam 1 osobe znalem

Klinsi64 17.02.2020 19:09

tych celebrytow to nikt pewnie nie zna oprocz amerykanow

maverik 17.02.2020 19:08

ale usuneli bo pewnie nie mieli takich zyskow z tego xD

Klinsi64 17.02.2020 19:08

no

maverik 17.02.2020 19:08

ja zawsze lubilem ten konkurs co brali aktywnego zawodnika, legende i zawodniczke wnba i musieli z roznych miejsc trafiac na czas a na koncu z polowy

maverik 17.02.2020 19:07

tak samo jak kiedys w meczu all starow robili po 200 pkt prawie grajac na stojaco

maverik 17.02.2020 19:07

no wiadomo gowno warte, ale jednak przez takie decyzje zniechecaja do ogladania

maverik 17.02.2020 19:06

xD

Klinsi64 17.02.2020 19:06

niby gowno to wszystko warye ale gdzies tam w historii sie zwyciezca zapisuje

maverik 17.02.2020 19:06

i 50

maverik 17.02.2020 19:06

zrobil zwyklego alleya, ktos mu rzucil pilke a ten wsadzil jak w meczu

maverik 17.02.2020 19:06

najlepszy byl Howard

maverik 17.02.2020 19:06

biora jakis celebrytow albo bylych zawodnikow i uj sie nadaja

Kredence 17.02.2020 19:05

troche zenada xD

maverik 17.02.2020 19:05

no Wade jako jedyny zmienil ocene, Jonesowi dal 10 a potem Gordonowi 9 za lepszy wsad

maverik 17.02.2020 19:04

te trojki zmienili ze rzuty z dalsza pod sponsora i to nawet spoko, skills to mi sie nie podoba ze takie proste, kiedys trudniejszy ten tor mieli

Klinsi64 17.02.2020 19:04

nie widzialem ale cos mi sie obilo ze wade wydymal go by ziom z miami wygral

Kredence 17.02.2020 19:02

ogolnie konkurs byl mega spoko jak na ostatnie standardy ale jednak po tym jak wydymali Gordona niesmak pozostal

maverik 17.02.2020 19:02

Gordon co wsad to inny i fajnie to wygladalo i to przeskoczenie Tacko, ale nie xD

maverik 17.02.2020 19:01

Jones zrobil to samo dwa razy i dostal 2x50

maverik 17.02.2020 19:01

wtedy z Lavinem to jeszcze jeszcze, mi chyba wtedy wlasnie bardziej sie podobalo co Lavine pokazal, ale teraz to przepasc byla xD

Kredence 17.02.2020 18:59

drugi raz go wydymali :D

maverik 17.02.2020 18:59

ale Wade nie pozwolil by gosc z Miami wdupil

maverik 17.02.2020 18:59

dokl kredenc, bylem zdziwiony ze nie wygral

maverik 17.02.2020 18:59

Laksa na meczach te troje rzuca, ale w konkursie nie dal rady

Kredence 17.02.2020 18:59

rozjuszony byl mocno i trudno sie dziwic

Kredence 17.02.2020 18:59

co do allstar to ladnie wydymali Gordona co

maverik 17.02.2020 18:58

dokl

Klinsi64 17.02.2020 18:57

no widzialem za 3 hiks chyba wygral

maverik 17.02.2020 18:57

bo bieda

maverik 17.02.2020 18:57

znaczy u nas to tylko rzuty za 3 i wsady

maverik 17.02.2020 18:57

teraz przerwa chyba jest klinsi bo te allstary :D

maverik 17.02.2020 18:56

w podstawowce na sali gimnastycznej

maverik 17.02.2020 18:56

najlepsza hala jest w Ostrowie

Klinsi64 17.02.2020 18:56

albo czw

Klinsi64 17.02.2020 18:55

w piatek w gliwicach graja z zydami

maverik 17.02.2020 18:55

ale to ze PP jest na Ursynowiei nikt na te mecze nie przychodzi to juz kazdy wie bo co roku to samo

Klinsi64 17.02.2020 18:55

nie raz probowalem ogladac ale jakosc transmisji i te smieszne hale to za duzo

maverik 17.02.2020 18:54

kadr za bardzo nie znam

maverik 17.02.2020 18:54

sledze wyniki, meczow nie ogladam prawie wcale

Kredence 17.02.2020 18:54

to ponad moje siły

Kredence 17.02.2020 18:54

szanuje maverik ze ty Interesujesz sie polskim ligowym koszem :D

maverik 17.02.2020 18:53

mam nadzieje ze spadna w tym sezonie

maverik 17.02.2020 18:53

mimo iz maja to w dupie a nikt nie chce Legii ogladac

maverik 17.02.2020 18:53

tak jak ten caly Puchar Polski w kosza, Legia wpychana jako gospodarz w gownianej hali

maverik 17.02.2020 18:52

ale tutaj tylko lesne dziadki na stolkach

maverik 17.02.2020 18:52

a naprawde bylaby szansa zaistniec co pokazaly mecze w Chinach, tylko trzeba madrego zarzadu

Shoutbox

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625735

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się