w tym sezonie wszystkie mecze z topem przegrał, także cóż. w prawdzie ligę wygrywa się z dołem tabeli ale mecze z cagliari czy lecce to nie jest top ligi
taksa tyle km nabite a dalej potrafi mknac 200km/h i co?
no tak stoi w miejscu ze wygral z chelsea mistrza grajac 343
i dalej odnosi świetne wyniki tą taksą warto dodać
Włosi są zabetonowali w głowie na jedną taktykę, tak jak to Alfa na forum napisał, Konciak gra taksą która 8 lat temu zdawała egzamin w juve, ale od tamtej pory minęło 8 lat, dużo się zmieniło, piłka się zmieniła, a konciak dalej stoi w tamtym miejscu
za murynia też była lipa na wiosne
to morze lez i potu w Interze by dorownac jego klasie
jedna lza murynia
to byl efekt motyla
a moze to wina tego ze bierzemy wlochow na trenera
no patrząc na ostatnie lata to jestem w stanie w tą klontfe uwierzyć, bo to już normalne nie jest
spiseg
klatwa murinia
tego się nie da logicznie wyjaśnić
trenerzy się zmieniają, sztab się zmienia, piłakrze się zmieniaja, a Inter od dekady nie umie grać na wiosnę
patrze na sklad United i sie zastanawiam na co oni te miliony wydawali
Xdddd
no zwlaszcza w ostatnim meczu nadgonila xD
roma też pomału nadgania
9 pkt tuz za plecami xD
no atalanta tuż za plecami
czy spal czy konciak, jeden uj, i tak te same cele
Pewnie z atalanto, na nic więcej niż 3 miejsce nie ma co liczyć
z kim ta walka
No cóż zrobić. Jesteśmy skazani na walkę o top4
wiecej emocji w 1 z 10 niz w grze zolnierzy
sezon skonczony to ruch adekwatny
No taki ruch jest na stronie, że przez 10 minut nikt nic nie odpisał nawet
widze, ze u furewara wszystko ok skoro sam ze soba rozmawia
wzajemnie
wszystkie najlepszego z okazji dnia kota
nie Interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz
OK czaje
strona żyje dzisiaj czy już sezon zakończony?
*specjalistą
Dumanowski powiedział że Walukiwicz jest specjalistom od gry z wielkimi w Cagliari xD
Kolor skóry
Giannis tez mocno robil z siebie idiote na tej lawce
ogolnie to nie moge patrzec na tych pajacujacych myrzynow
Gordon za przeskoczenie typa co ma 2.30m 47 pkt xD
https://www.youtube.com/watch?v=5sFGHEyfhJE ocen wsad na 49 pkt
jakież to typowe
jak zobaczylem Howarda ponownie w pelerynie to jedno wielkie XD
chociaz tez bez emocji
rzuce okiem tylko na konkurs wsadow i tyle
ja to zasadniczo tego nie ogladam nawet
a kiedys to liczyla sie celnosc podan i kontrola pilki w biegu
no i tak jak ten caly skills challenge to teraz polega na tym kto szybciej trojke trafi
albo kinga rusin
jakby beyonce zagrala albo ktos taki to co innego
no patrzylem na sklad meczu celebrytow ten w piatek, to chyba nikogo czy tam 1 osobe znalem
tych celebrytow to nikt pewnie nie zna oprocz amerykanow
ale usuneli bo pewnie nie mieli takich zyskow z tego xD
no
ja zawsze lubilem ten konkurs co brali aktywnego zawodnika, legende i zawodniczke wnba i musieli z roznych miejsc trafiac na czas a na koncu z polowy
tak samo jak kiedys w meczu all starow robili po 200 pkt prawie grajac na stojaco
no wiadomo gowno warte, ale jednak przez takie decyzje zniechecaja do ogladania
xD
niby gowno to wszystko warye ale gdzies tam w historii sie zwyciezca zapisuje
i 50
zrobil zwyklego alleya, ktos mu rzucil pilke a ten wsadzil jak w meczu
najlepszy byl Howard
biora jakis celebrytow albo bylych zawodnikow i uj sie nadaja
troche zenada xD
no Wade jako jedyny zmienil ocene, Jonesowi dal 10 a potem Gordonowi 9 za lepszy wsad
te trojki zmienili ze rzuty z dalsza pod sponsora i to nawet spoko, skills to mi sie nie podoba ze takie proste, kiedys trudniejszy ten tor mieli
nie widzialem ale cos mi sie obilo ze wade wydymal go by ziom z miami wygral
ogolnie konkurs byl mega spoko jak na ostatnie standardy ale jednak po tym jak wydymali Gordona niesmak pozostal
Gordon co wsad to inny i fajnie to wygladalo i to przeskoczenie Tacko, ale nie xD
Jones zrobil to samo dwa razy i dostal 2x50
wtedy z Lavinem to jeszcze jeszcze, mi chyba wtedy wlasnie bardziej sie podobalo co Lavine pokazal, ale teraz to przepasc byla xD
drugi raz go wydymali
ale Wade nie pozwolil by gosc z Miami wdupil
dokl kredenc, bylem zdziwiony ze nie wygral
Laksa na meczach te troje rzuca, ale w konkursie nie dal rady
rozjuszony byl mocno i trudno sie dziwic
co do allstar to ladnie wydymali Gordona co
dokl
no widzialem za 3 hiks chyba wygral
bo bieda
znaczy u nas to tylko rzuty za 3 i wsady
teraz przerwa chyba jest klinsi bo te allstary
w podstawowce na sali gimnastycznej
najlepsza hala jest w Ostrowie
albo czw
w piatek w gliwicach graja z zydami
ale to ze PP jest na Ursynowiei nikt na te mecze nie przychodzi to juz kazdy wie bo co roku to samo
nie raz probowalem ogladac ale jakosc transmisji i te smieszne hale to za duzo
kadr za bardzo nie znam
sledze wyniki, meczow nie ogladam prawie wcale
to ponad moje siły
szanuje maverik ze ty Interesujesz sie polskim ligowym koszem
mam nadzieje ze spadna w tym sezonie
mimo iz maja to w dupie a nikt nie chce Legii ogladac
tak jak ten caly Puchar Polski w kosza, Legia wpychana jako gospodarz w gownianej hali
ale tutaj tylko lesne dziadki na stolkach
a naprawde bylaby szansa zaistniec co pokazaly mecze w Chinach, tylko trzeba madrego zarzadu