idea Conte juz zostala pokazana
serio? xD
aczkolwiek jak sie nie ogarna to mysle ze i conte drugiego roku moze nie dostac
przynajmniej wedlug 'projektu' tez sezon jest tez czesciowo przejsciowy by wdrozyc idee conte i dopiero za rok ruszyc po podium
no bo tak bylo do przyjscia conte
idac tym tokiem rozumowania to my zawsze mamy sezon przejsciowy od 10 lat
conte niby motywator, ale sam ma typowo wloskie betonowe zachowania jak np prowadzenie 1-0 do przerwy i cofniecie sie i bronienie wyniku po przerwie
jak inaczej to nazwiesz? bo z podstwowych pilkazy z przed roku zostal Brozo, Skriniar, De Vrij i Handa
dnastapilo tyle zmian od Spalettiego ze to nie jest ta sama druzyna co 12 miesiecy temu
aha ale ta sama formacja i niewielkie zmiany w kadrze rozumiem?
Przejściowy to był Spaletti
Jaki sezon przejściowy pader
ale fajnie ze INzag
a ja mowie ze sie nie martwie o to czy bedziemy na 3cim czy na 1szym bo to sezon przejsciowy i to dalej progres wzledem walki o 4 miejsce do ostatniej kolejki
I tylko to mnie martwi zeby ten sezon sie nie skoncxyl przedwczesnie
Wlasnie o to chodzi w tym sezonie ze musimy zbudowac jakakolwiek przewage przed ostatnia kolejka zdby sie liczyc a jak złapiemy gonga na alianz to bedzie juz 6 pkt straty
aha, no to racja
Napoli na wyjezdzie
bo Juve chyba z ASR
przypomnij z kim gra Lazio
bedzie trudno
w ostatniej kolejce wszystkie 3 druzyny maja "trudny" mecz
Jak ty widzisz dwie ostatnie kolejki sezonu bez mocnej pozycji lidera z minimum 3 pkt przewagi?
Pader mam pytanie
takze jak ktos nie wierzy w sukcesy Interu z Panem Conte, bo przegralismy bitwe ale jeszcze nie wojne to niech wypiehdala zaden z niego zolnierz
Pamietam jak po pierwszysch dwoch sezonach Kloppa ludzie sie zastanawiali czy on to jeszcze ma co w Dortmundzie i czy cokolwiek bedzie w stanie wygrac z Liverpoolem, jak dzis jest kazdy wie.
zawsze sie jakies pojawia, tymbardziej ze to sezon przejsciowy , sporo zmian na kazdym szczeblu i jest spory progres ja tam bardziej czekam na owoce w przyszlym sezonie a w tym jak cos sie uda to bedzie rewelacja.
Eh błędy, bledy
nawet przy przegranej jest 11 kolejek i 33 punkty do zdobycia nie przekreslalbym niczyich szans z 3 druzyn w topie tabeli, walka bedzie do ostatniej kolejki, brakowalo czegos takiego w serie A od lat
No jak zgarniamy oklep od juve to koniec szans na scudetto
co sie ma wyjasnic? bo dla mnie jest wszystko jasne
Wyjasni sie wszystko
Ja juz czekam na mecz z juve
a mecze w LM i CI ?
Dwa mecze w Lidze przegrane i trener do zwolnienia
Conte out Alegri in
dobra , trzeba popracowac. 3majcie sie
bez znaczenia Juve czy Milan, bylby wielki mecz
da się i wyżej, ale trzeba chcieć
i wtedy final na Olimpico LIve
ja tez jeszcze mam nadzieje ze da sie wygrac w Napoli 2:1
stać ich
oby ten rewanż wygrali'
Chyba Tim Cup przed sezonem z 6 albo 7 lat temu
oby
Ostatni finał Interu?
Jeszcze jest rewanż który Inter bez problemów wygra
przynajmniej tak to wyglądało
Nie było żadnego bombardowania bramki
dokl
a oni go olali
jaka otoczka finału, raj dla fanów
Inter po prostu zagrał słabo
Napoli nie postawiło autobusu
dokl, ja bym juz bukowal bilety do Rzymu w fajnym cieplym terminie :/. ehhh
ale postawili autobus a my nie umielismy go zlamac, Gattudzo odrobil lekcje z przegranego meczu
to jest dopiero coś, dokopac największemu wrogowi w finale
po prostu nie uniesli tego
ja bym się zabijał o taki mecz
fibał pucharu z Juve albo Milanem
Conte nie zlekcewazyl tego meczu
Bo Puchar to nie Puchar
Bo były tu osoby, które twierdziły że honorowie oddany mecz
nie no z Napoli to byl dramat
Dla mnie najgorszy mecz w tym sezonie
No nie wszyscy żałują
liczyłem na puchar
Oddany bez walki niestety
ja tam się pogodziłem, że Scudetto nie będzie
Fakt jest taki, ze jestesmy w top 3, sa perspektywy i nie ma co wybrzydzac
chyba kazdy
załuję meczu z Napoli
ja jestem szczęsliwy
pewnie
to juz inna rozmowa, czemu nie rotuje wiecej
Odet ale przyznaj 3 lata temu bylbys sczesliwy z takiego stanu rzeczy na dzien 17 luty 2020
No wlasnie Odet
A LM posrali się na Ajaxie
Juventus od lutego rok temu grał rezerwami, a i tak demolował ligę
No napewno to nie pomaga
to czemu Król nie wyszedł Borką czy Żabką na Napoli?
To też zależy
laczac to z kontuzjami, wprowadzaniem nowych graczy itd
kiepskiej baletnicy...
ja uwazam, ze dalej nie mamy kadry na gre co 3 dni, a dopiero bylo Napoli, wczesniej Cagliari, zaraz Bulgarzy, znowu Napoli ....a pomiedzy Sampa i Juventus , wczoraj Lazio. Nie ma co gadac maraton
a u nas gra świetnie
jeszcze 14 meczy panowie wszystko sie moze zdarzyc
Yooung to był w formie? od 2 lat bez bramki i asysty
ale Eriksen przyszedl pod forma
oprócz 45min z Milanem
teraz mamy nowego asa Eriksena i jest b. słabo w Interze
dla mnie sezon rewelacja po 24 kolejkach dwie porazki
Odet to gdzie lezy problem ? ze nie bylo powera przycisnac Laziali ?
z połamanym asa i słabym biraghim byliśmy liderem
Juventus tez gra słabiej od stycznia
ile tych nowych doszlo od lata?
Nic nie wykończyło bo jeszcze sezon się nie skończył