Archiwum shoutboksa

Ojciec SB 17.02.2020 15:16

idea Conte juz zostala pokazana

Pader88 17.02.2020 15:15

serio? xD

Alfa 17.02.2020 15:15

aczkolwiek jak sie nie ogarna to mysle ze i conte drugiego roku moze nie dostac

Alfa 17.02.2020 15:14

przynajmniej wedlug 'projektu' tez sezon jest tez czesciowo przejsciowy by wdrozyc idee conte i dopiero za rok ruszyc po podium

Alfa 17.02.2020 15:14

no bo tak bylo do przyjscia conte

Czarson 17.02.2020 15:13

idac tym tokiem rozumowania to my zawsze mamy sezon przejsciowy od 10 lat

Alfa 17.02.2020 15:13

conte niby motywator, ale sam ma typowo wloskie betonowe zachowania jak np prowadzenie 1-0 do przerwy i cofniecie sie i bronienie wyniku po przerwie

Pader88 17.02.2020 15:11

jak inaczej to nazwiesz? bo z podstwowych pilkazy z przed roku zostal Brozo, Skriniar, De Vrij i Handa

Pader88 17.02.2020 15:10

dnastapilo tyle zmian od Spalettiego ze to nie jest ta sama druzyna co 12 miesiecy temu

Pader88 17.02.2020 15:09

aha ale ta sama formacja i niewielkie zmiany w kadrze rozumiem?

Czarson 17.02.2020 15:07

Przejściowy to był Spaletti

Czarson 17.02.2020 15:06

Jaki sezon przejściowy pader

Pader88 17.02.2020 14:27

ale fajnie ze INzag

Pader88 17.02.2020 14:24

a ja mowie ze sie nie martwie o to czy bedziemy na 3cim czy na 1szym bo to sezon przejsciowy i to dalej progres wzledem walki o 4 miejsce do ostatniej kolejki

Endru 17.02.2020 14:21

I tylko to mnie martwi zeby ten sezon sie nie skoncxyl przedwczesnie

Endru 17.02.2020 14:21

Wlasnie o to chodzi w tym sezonie ze musimy zbudowac jakakolwiek przewage przed ostatnia kolejka zdby sie liczyc a jak złapiemy gonga na alianz to bedzie juz 6 pkt straty

Odet 17.02.2020 14:20

aha, no to racja

Pader88 17.02.2020 14:20

Napoli na wyjezdzie

Odet 17.02.2020 14:20

bo Juve chyba z ASR

Odet 17.02.2020 14:20

przypomnij z kim gra Lazio

Pader88 17.02.2020 14:20

bedzie trudno

Pader88 17.02.2020 14:20

w ostatniej kolejce wszystkie 3 druzyny maja "trudny" mecz

Endru 17.02.2020 14:16

Jak ty widzisz dwie ostatnie kolejki sezonu bez mocnej pozycji lidera z minimum 3 pkt przewagi? :D

Endru 17.02.2020 14:15

Pader mam pytanie

Pader88 17.02.2020 14:14

takze jak ktos nie wierzy w sukcesy Interu z Panem Conte, bo przegralismy bitwe ale jeszcze nie wojne to niech wypiehdala zaden z niego zolnierz

Pader88 17.02.2020 14:13

Pamietam jak po pierwszysch dwoch sezonach Kloppa ludzie sie zastanawiali czy on to jeszcze ma co w Dortmundzie i czy cokolwiek bedzie w stanie wygrac z Liverpoolem, jak dzis jest kazdy wie.

Pader88 17.02.2020 14:10

zawsze sie jakies pojawia, tymbardziej ze to sezon przejsciowy , sporo zmian na kazdym szczeblu i jest spory progres ja tam bardziej czekam na owoce w przyszlym sezonie a w tym jak cos sie uda to bedzie rewelacja.

Czarson 17.02.2020 14:06

Eh błędy, bledy

Pader88 17.02.2020 13:58

nawet przy przegranej jest 11 kolejek i 33 punkty do zdobycia nie przekreslalbym niczyich szans z 3 druzyn w topie tabeli, walka bedzie do ostatniej kolejki, brakowalo czegos takiego w serie A od lat

Endru 17.02.2020 13:54

No jak zgarniamy oklep od juve to koniec szans na scudetto

Pader88 17.02.2020 13:53

co sie ma wyjasnic? bo dla mnie jest wszystko jasne

Endru 17.02.2020 13:53

Wyjasni sie wszystko

Endru 17.02.2020 13:52

Ja juz czekam na mecz z juve

Odet 17.02.2020 13:44

:D

Odet 17.02.2020 13:43

a mecze w LM i CI ?

Pader88 17.02.2020 13:42

facepalm

Pader88 17.02.2020 13:42

Dwa mecze w Lidze przegrane i trener do zwolnienia

Klinsi64 17.02.2020 13:37

Conte out Alegri in

SETE 17.02.2020 13:27

dobra , trzeba popracowac. 3majcie sie

SETE 17.02.2020 13:26

bez znaczenia Juve czy Milan, bylby wielki mecz

Odet 17.02.2020 13:25

da się i wyżej, ale trzeba chcieć

SETE 17.02.2020 13:25

i wtedy final na Olimpico LIve

SETE 17.02.2020 13:25

ja tez jeszcze mam nadzieje ze da sie wygrac w Napoli 2:1

Odet 17.02.2020 13:25

stać ich

Odet 17.02.2020 13:25

oby ten rewanż wygrali'

Yascarr 17.02.2020 13:25

Chyba Tim Cup przed sezonem z 6 albo 7 lat temu

Odet 17.02.2020 13:25

oby

Yascarr 17.02.2020 13:25

Ostatni finał Interu?

Nitrogen 17.02.2020 13:24

Jeszcze jest rewanż który Inter bez problemów wygra

Odet 17.02.2020 13:24

przynajmniej tak to wyglądało

Nitrogen 17.02.2020 13:24

Nie było żadnego bombardowania bramki

SETE 17.02.2020 13:24

dokl

Odet 17.02.2020 13:24

a oni go olali

Odet 17.02.2020 13:24

jaka otoczka finału, raj dla fanów

Nitrogen 17.02.2020 13:24

Inter po prostu zagrał słabo

Nitrogen 17.02.2020 13:24

Napoli nie postawiło autobusu

SETE 17.02.2020 13:24

dokl, ja bym juz bukowal bilety do Rzymu w fajnym cieplym terminie :/. ehhh

Pader88 17.02.2020 13:23

ale postawili autobus a my nie umielismy go zlamac, Gattudzo odrobil lekcje z przegranego meczu

Odet 17.02.2020 13:23

to jest dopiero coś, dokopac największemu wrogowi w finale

SETE 17.02.2020 13:23

po prostu nie uniesli tego

Odet 17.02.2020 13:23

ja bym się zabijał o taki mecz

Odet 17.02.2020 13:23

fibał pucharu z Juve albo Milanem

SETE 17.02.2020 13:23

Conte nie zlekcewazyl tego meczu

Nitrogen 17.02.2020 13:23

Bo Puchar to nie Puchar

Nitrogen 17.02.2020 13:23

Bo były tu osoby, które twierdziły że honorowie oddany mecz

SETE 17.02.2020 13:23

nie no z Napoli to byl dramat

Yascarr 17.02.2020 13:22

Dla mnie najgorszy mecz w tym sezonie

Nitrogen 17.02.2020 13:22

No nie wszyscy żałują

Odet 17.02.2020 13:22

liczyłem na puchar

Yascarr 17.02.2020 13:22

Oddany bez walki niestety

Odet 17.02.2020 13:22

ja tam się pogodziłem, że Scudetto nie będzie

SETE 17.02.2020 13:22

Fakt jest taki, ze jestesmy w top 3, sa perspektywy i nie ma co wybrzydzac

Pader88 17.02.2020 13:22

chyba kazdy

Odet 17.02.2020 13:22

załuję meczu z Napoli

Odet 17.02.2020 13:22

ja jestem szczęsliwy

Odet 17.02.2020 13:22

pewnie

SETE 17.02.2020 13:22

to juz inna rozmowa, czemu nie rotuje wiecej

Pader88 17.02.2020 13:22

Odet ale przyznaj 3 lata temu bylbys sczesliwy z takiego stanu rzeczy na dzien 17 luty 2020

SETE 17.02.2020 13:21

No wlasnie Odet

Nitrogen 17.02.2020 13:21

A LM posrali się na Ajaxie

Nitrogen 17.02.2020 13:21

Juventus od lutego rok temu grał rezerwami, a i tak demolował ligę

SETE 17.02.2020 13:21

No napewno to nie pomaga :)

Odet 17.02.2020 13:21

to czemu Król nie wyszedł Borką czy Żabką na Napoli?

Nitrogen 17.02.2020 13:20

To też zależy

SETE 17.02.2020 13:20

:)

SETE 17.02.2020 13:20

laczac to z kontuzjami, wprowadzaniem nowych graczy itd

Odet 17.02.2020 13:20

kiepskiej baletnicy...

SETE 17.02.2020 13:20

ja uwazam, ze dalej nie mamy kadry na gre co 3 dni, a dopiero bylo Napoli, wczesniej Cagliari, zaraz Bulgarzy, znowu Napoli ....a pomiedzy Sampa i Juventus , wczoraj Lazio. Nie ma co gadac maraton

Odet 17.02.2020 13:19

a u nas gra świetnie

Pader88 17.02.2020 13:18

jeszcze 14 meczy panowie wszystko sie moze zdarzyc ;)

Odet 17.02.2020 13:18

Yooung to był w formie? od 2 lat bez bramki i asysty

SETE 17.02.2020 13:18

ale Eriksen przyszedl pod forma

Odet 17.02.2020 13:18

oprócz 45min z Milanem

Odet 17.02.2020 13:18

teraz mamy nowego asa Eriksena i jest b. słabo w Interze

Pader88 17.02.2020 13:18

dla mnie sezon rewelacja po 24 kolejkach dwie porazki

SETE 17.02.2020 13:18

Odet to gdzie lezy problem ? ze nie bylo powera przycisnac Laziali ?

Odet 17.02.2020 13:17

z połamanym asa i słabym biraghim byliśmy liderem

Nitrogen 17.02.2020 13:17

Juventus tez gra słabiej od stycznia

Pader88 17.02.2020 13:17

ile tych nowych doszlo od lata?

Nitrogen 17.02.2020 13:17

Nic nie wykończyło bo jeszcze sezon się nie skończył

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się