Archiwum shoutboksa

Odet 17.02.2020 12:51

treaz z Lazio żaden obrońca by nie zatrzymał w tej akcji Immobile

SETE 17.02.2020 12:51

w 4 z tylu byl pewniejszy

SETE 17.02.2020 12:51

moim zdaniem nie ten poziom co w Atleti ale swoja robote robi

Odet 17.02.2020 12:51

z MIlanem przeskoczył go nie byle kto bo Ibra (trzymająć rękę na plecach)

Odet 17.02.2020 12:50

chłop jak profesor

SETE 17.02.2020 12:50

ale ogolnie jest u nas krytykowany

Odet 17.02.2020 12:50

a ja tego nie rozumiem

Odet 17.02.2020 12:50

bo sporo osób go krytykuje

SETE 17.02.2020 12:50

no ja wlasnie nie za wiele

Odet 17.02.2020 12:50

no właśnie co masz do Godina?

SETE 17.02.2020 12:50

moim zdaniem gorzej od Godina

Odet 17.02.2020 12:49

tzn mam nadzieję, że nie tylko Ciebie

SETE 17.02.2020 12:49

nie sluzy mu ewidentnie 3 z tylu :/ na ten moment najslabszy nasz obronca

Odet 17.02.2020 12:49

nie tylko Ciebie SETE

SETE 17.02.2020 12:49

Martwi mnie Skrinar w tym sezonie

Odet 17.02.2020 12:48

czemu Lazio obrzydliwe?

Claudio 17.02.2020 12:42

" Nasir 17.02.2020 12:23 " pewnie jakiś MRN lub jackop z juvepoland

Neraz1908 17.02.2020 12:34

witam, w juve otwieraja szampana bo chyba kazdy wie ze to obrzydliwe lazio spuchnie predzej czy pozniej z jakism torino itd

Nasir 17.02.2020 12:26

kwi kwi kwi

Nasir 17.02.2020 12:26

chrum chrum

Endru 17.02.2020 12:26

Ale na sb

Nasir 17.02.2020 12:26

chrum chrum

Endru 17.02.2020 12:25

Za co Contepitano siedzi?

Endru 17.02.2020 12:24

Ja wiem kto ale nie bede donosił policji

Endru 17.02.2020 12:24

Xdd

Nasir 17.02.2020 12:23

Sceny jak z filmu sensacyjnego rozegrały się na ulicach Kluczborka. Nieznany sprawca, najpewniej w stanie silnego upojenia alkoholowego demolował witrynę salonu fryzjerskiego " u Marioli", wykrzykując przy tym bełkoczącym tonem " mental", "dominacja", "mistrzostwo". Wszystko uchwyciły kamery monitoringu miejskiego. Do zdarzenia doszlo w niedziele w godzinach wieczornych. Jesli posiadaja panstwo informacje na temat tozsamosci sprawcy, prosimy o kontakt z komendą Policji w Kluczborku.

miniu86 17.02.2020 12:22

kiedy handa wraca?

Endru 17.02.2020 12:21

Ogolnie to Handanovic jest prawdziwym liderem obrony przeciez oni bez niego grac nie umieja

Endru 17.02.2020 12:21

On zawsze znika po porażkach jak jego krul

Nasir 17.02.2020 12:20

masakra podobno capitano siedzi

Endru 17.02.2020 12:17

Bo moze Conte ich tak nie zajezdza na treninach jak graja co 3 dni

Chuchu 17.02.2020 11:36

Nie ma to jak wiosna w lutym

Ojciec SB 17.02.2020 10:49

niech on wraca juz do tego pierdla

Ojciec SB 17.02.2020 10:48

jezu sluchac stonogi

Yascarr 17.02.2020 09:57

Typowe

Yascarr 17.02.2020 09:57

I pewnie zagłosuje na Dude teraz

Skepta 17.02.2020 09:51

czaicie znam kumpla ktory glosowal na pis w pazdzierniku a w styczniu wycenzorl na szklarnie do holandii :lol:

Skepta 17.02.2020 09:45

wszystkie firmy upadly a pieniadze zabrali, PiSuary mnie wyejbali

Yascarr 17.02.2020 09:44

Jesienią jak była faza grupowa LM to szło dobrze

Yascarr 17.02.2020 09:44

Teraz zaczną się mecze co 3 dni to może będzie lepiej, bo jak mają za dużo odpoczynku to ewidentnie coś jest nie tak

Alfa 17.02.2020 09:42

no vrij faulowany jak nic

bitels10 17.02.2020 09:39

przy rożnym chyba

Alfa 17.02.2020 09:39

co to za sytuacja?

Alfa 17.02.2020 09:38

ci wloscy sedziowie i var w calcio to jakas pomylka

Alfa 17.02.2020 09:38

tydzien temu ograbili parme z karnego a teraz dali im takiego karnego z dupy

bitels10 17.02.2020 09:34

ma ktoś jakieś dobre powtórki może?

bitels10 17.02.2020 09:33

też macie kaca po tym karnym?

Luki165 17.02.2020 09:26

Napastnicy tez bez piłek u Lazio

Luki165 17.02.2020 09:26

fakt ze wczoraj pieknie z gry był wyłączony Alberto

Luki165 17.02.2020 09:26

no to nie podlega dyskusji nawet

Odet 17.02.2020 09:25

bo to kapitalny gracz

Alfa 17.02.2020 09:23

no roznica jest na pewno pytanie czy 4cm czy 9 tak czy siak tyral wszystkimi naszymi jak burymi sukami

Luki165 17.02.2020 09:18

a to chyba jednak jest te 4 cm roznicy

Alfa 17.02.2020 09:16

transfermarkt pokazuje 191 a wiki 196

Luki165 17.02.2020 09:16

a to nie wiedzialem ze jest az taka roznica

Luki165 17.02.2020 09:16

a nie dobrze mowisz

Alfa 17.02.2020 09:16

tak czy siak 4cm + wyzszy

Alfa 17.02.2020 09:16

albo 191

Alfa 17.02.2020 09:15

savic ma 196 a skriniar 187

Luki165 17.02.2020 09:15

3 cm wyzszy jest SMS

Alfa 17.02.2020 09:15

a nie

Luki165 17.02.2020 09:15

no mysle ze tak

Alfa 17.02.2020 09:12

no a oni chyba podobny wzrost maja nie ?

Alfa 17.02.2020 09:12

autodestrukcji niestety

Luki165 17.02.2020 09:12

ja się wczoraj nie mogłem nadziwić tym z jaką łatwnościa wygyrywać SMS głowki z Milanem

Alfa 17.02.2020 09:12

zdjecie brozo a zostawienie weczyno to byl majstersztyk

Alfa 17.02.2020 09:10

nikt nie mogl z nimi glowki wygrac

Alfa 17.02.2020 09:10

cos jak ibra z milanem

Alfa 17.02.2020 09:10

no tyral naszych niesamowicie sama przewaga wzrostu

Odet 17.02.2020 09:09

taka prawda

Odet 17.02.2020 09:09

bo SMS to piłkarz lepszy od Pogby

Alfa 17.02.2020 09:08

zagubiony, przestraszony takie wtf totalne jak jakis kowalski z lapanki ubrany na pilkarza

Alfa 17.02.2020 09:08

ten eriksen to wczoraj wygladal jakby to nawet pilkarz nie byl

Luki165 17.02.2020 09:06

no SMS zagrał chyba mecz sezonu z nami

Ojciec SB 17.02.2020 09:04

Wczoraj to każdy nasz pomocnik na tle SMS wyglądał conajmniej śmiesznie

Odet 17.02.2020 09:03

coś nie tak z samym Eriksenem, bo chował się na boisku

Odet 17.02.2020 09:03

dokł

Luki165 17.02.2020 08:52

gosć ma człowieka pod granie 3 4 1 2 to nie bedzie piłował do skutku te 3 5 2

Luki165 17.02.2020 08:51

no i to są te pewne ograniczenia oraz słabości Conte.

Alfa 17.02.2020 08:47

dokl

Ojciec SB 17.02.2020 08:47

jezeli zapytasz kogo by wolal Conte czy Messiego czy Vidala ten bez zastanowienia powie Vidal

Nasir 17.02.2020 08:46

3 miejsce to jest nasz majestat

Luki165 17.02.2020 08:46

Lazaro akurat był wymysłem COnte

Ojciec SB 17.02.2020 08:46

conte jedynie Vidala pragnie, to jest jego wybawiciel zbawca

Nasir 17.02.2020 08:46

wpuszcza go jak jest po ptokach i nie wiem na co liczy

Nasir 17.02.2020 08:45

conte pragnie eriksena tak mocno jak pragnal lazaro

Luki165 17.02.2020 08:45

Albo wykupiłbym sensiego i sprzedał z małym zyskiem

Luki165 17.02.2020 08:45

w zamian za te pieniądze kupiłbym De Paula.

Luki165 17.02.2020 08:44

ja bym Sensiego nie wykupował

Ojciec SB 17.02.2020 08:40

i weczyniak ktory nic kompletnie nie wnosi do tego zespolu

Ojciec SB 17.02.2020 08:39

najbardziej to mnie irytuje szklanka

Ojciec SB 17.02.2020 08:38

Barelli az tak bym sie nie czepial

Luki165 17.02.2020 08:38

no niestety Barella po kontuzji biega stara sie ale to nie jest to co pokazywał na początku sezonu

Ojciec SB 17.02.2020 08:38

od padelliego to mysle ze nawet nagatomo na bramce by zagral lepiej

Alfa 17.02.2020 08:35

i za 1 sezon akurat bedzie za hande

Kunbaskier 17.02.2020 08:35

Padelli do podawania ręczników, a Berni do łapania kartek?

Alfa 17.02.2020 08:35

drąga niech biora

Ojciec SB 17.02.2020 08:34

Dawać Fabiana na ławkę

Shoutbox

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625735

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się