treaz z Lazio żaden obrońca by nie zatrzymał w tej akcji Immobile
w 4 z tylu byl pewniejszy
moim zdaniem nie ten poziom co w Atleti ale swoja robote robi
z MIlanem przeskoczył go nie byle kto bo Ibra (trzymająć rękę na plecach)
chłop jak profesor
ale ogolnie jest u nas krytykowany
a ja tego nie rozumiem
bo sporo osób go krytykuje
no ja wlasnie nie za wiele
no właśnie co masz do Godina?
moim zdaniem gorzej od Godina
tzn mam nadzieję, że nie tylko Ciebie
nie sluzy mu ewidentnie 3 z tylu :/ na ten moment najslabszy nasz obronca
nie tylko Ciebie SETE
Martwi mnie Skrinar w tym sezonie
czemu Lazio obrzydliwe?
" Nasir 17.02.2020 12:23 " pewnie jakiś MRN lub jackop z juvepoland
witam, w juve otwieraja szampana bo chyba kazdy wie ze to obrzydliwe lazio spuchnie predzej czy pozniej z jakism torino itd
kwi kwi kwi
chrum chrum
Ale na sb
chrum chrum
Za co Contepitano siedzi?
Ja wiem kto ale nie bede donosił policji
Xdd
Sceny jak z filmu sensacyjnego rozegrały się na ulicach Kluczborka. Nieznany sprawca, najpewniej w stanie silnego upojenia alkoholowego demolował witrynę salonu fryzjerskiego " u Marioli", wykrzykując przy tym bełkoczącym tonem " mental", "dominacja", "mistrzostwo". Wszystko uchwyciły kamery monitoringu miejskiego. Do zdarzenia doszlo w niedziele w godzinach wieczornych. Jesli posiadaja panstwo informacje na temat tozsamosci sprawcy, prosimy o kontakt z komendą Policji w Kluczborku.
kiedy handa wraca?
Ogolnie to Handanovic jest prawdziwym liderem obrony przeciez oni bez niego grac nie umieja
On zawsze znika po porażkach jak jego krul
masakra podobno capitano siedzi
Bo moze Conte ich tak nie zajezdza na treninach jak graja co 3 dni
Nie ma to jak wiosna w lutym
niech on wraca juz do tego pierdla
jezu sluchac stonogi
Typowe
I pewnie zagłosuje na Dude teraz
czaicie znam kumpla ktory glosowal na pis w pazdzierniku a w styczniu wycenzorl na szklarnie do holandii
wszystkie firmy upadly a pieniadze zabrali, PiSuary mnie wyejbali
Jesienią jak była faza grupowa LM to szło dobrze
Teraz zaczną się mecze co 3 dni to może będzie lepiej, bo jak mają za dużo odpoczynku to ewidentnie coś jest nie tak
no vrij faulowany jak nic
przy rożnym chyba
co to za sytuacja?
ci wloscy sedziowie i var w calcio to jakas pomylka
tydzien temu ograbili parme z karnego a teraz dali im takiego karnego z dupy
ma ktoś jakieś dobre powtórki może?
też macie kaca po tym karnym?
Napastnicy tez bez piłek u Lazio
fakt ze wczoraj pieknie z gry był wyłączony Alberto
no to nie podlega dyskusji nawet
bo to kapitalny gracz
no roznica jest na pewno pytanie czy 4cm czy 9 tak czy siak tyral wszystkimi naszymi jak burymi sukami
a to chyba jednak jest te 4 cm roznicy
transfermarkt pokazuje 191 a wiki 196
a to nie wiedzialem ze jest az taka roznica
a nie dobrze mowisz
tak czy siak 4cm + wyzszy
albo 191
savic ma 196 a skriniar 187
3 cm wyzszy jest SMS
a nie
no mysle ze tak
no a oni chyba podobny wzrost maja nie ?
autodestrukcji niestety
ja się wczoraj nie mogłem nadziwić tym z jaką łatwnościa wygyrywać SMS głowki z Milanem
zdjecie brozo a zostawienie weczyno to byl majstersztyk
nikt nie mogl z nimi glowki wygrac
cos jak ibra z milanem
no tyral naszych niesamowicie sama przewaga wzrostu
taka prawda
bo SMS to piłkarz lepszy od Pogby
zagubiony, przestraszony takie wtf totalne jak jakis kowalski z lapanki ubrany na pilkarza
ten eriksen to wczoraj wygladal jakby to nawet pilkarz nie byl
no SMS zagrał chyba mecz sezonu z nami
Wczoraj to każdy nasz pomocnik na tle SMS wyglądał conajmniej śmiesznie
coś nie tak z samym Eriksenem, bo chował się na boisku
dokł
gosć ma człowieka pod granie 3 4 1 2 to nie bedzie piłował do skutku te 3 5 2
no i to są te pewne ograniczenia oraz słabości Conte.
dokl
jezeli zapytasz kogo by wolal Conte czy Messiego czy Vidala ten bez zastanowienia powie Vidal
3 miejsce to jest nasz majestat
Lazaro akurat był wymysłem COnte
conte jedynie Vidala pragnie, to jest jego wybawiciel zbawca
wpuszcza go jak jest po ptokach i nie wiem na co liczy
conte pragnie eriksena tak mocno jak pragnal lazaro
Albo wykupiłbym sensiego i sprzedał z małym zyskiem
w zamian za te pieniądze kupiłbym De Paula.
ja bym Sensiego nie wykupował
i weczyniak ktory nic kompletnie nie wnosi do tego zespolu
najbardziej to mnie irytuje szklanka
Barelli az tak bym sie nie czepial
no niestety Barella po kontuzji biega stara sie ale to nie jest to co pokazywał na początku sezonu
od padelliego to mysle ze nawet nagatomo na bramce by zagral lepiej
i za 1 sezon akurat bedzie za hande
Padelli do podawania ręczników, a Berni do łapania kartek?
drąga niech biora
Dawać Fabiana na ławkę