klasyka
pewnie tak bedzie
Nie no Ludororets to pukniemy nawet rezerwami. W dalszej fazie sie wyłożymy na jakimś Szachtarze czy Leverkusen
hey
i siema tak w ogole
wczoraj ewidentnie nie bylo mocy zeby przycisnac wtedy kiedy byla okazja , jak pisal Odet po zejsciu Leivy
dla mnie moga z niej odpasc juz teraz choc bylo by to kompro niesamowite to przynajmniej skupili by sie na lidze
te mecze co 3 dni nam nie pomagaja, to po 1
ta LE
mnie tam to jakos specjalnie nie rusza
Dwumecz z Łudogorcem zakończy sie w czwartek i tutaj nie ma żadnych watpliwości
wyp
Lazaro jest wypożyczony czy sprzedany? Bo widze w skrótach że jakiś 18 latek go kręcił jak szmatą na skrzydle i siate mu założył przy golu na 2:0
zwyciestwo z Sampa i mecz o wszystko w Turynie
już mu Icardi nie pasował, teraz może Erikson
teraz Ludogoretz, dla mnie tam moze wyjsc primawera
może on nie pasuje nowemu kapitanowi
XD no to by bylo
Jak chcesz truchtać jak Pirlo czy Seedorf to musisz wiedzieć gdzie to robić
to się okaże
może on nie może grac z Brozo
ja tez
A uważam, że Eriksen potrafi się ustwiać
Gracz o takim nazwisku nie moze sie aklimatyzowac przez ROk
ja bym dal eriksena od 1 min w LE
Nie trzeba biegać jak debil
W Serie A wystarczy się dobrze ustawiac
Neraz do konca sezonu bedzie jasne w jakim miejscu jest Eriksen
tak jak słusznie prawił pan Conte
po Napoli i Dzuve
3 wartość ligi
lipa a wedlug transfermarkt 90mln
po co w ogóle wchodził, jak nie chciał grać
a eriksen po prostu się chował na boisku
totki tez grali często 3-5-2
0 zaagnażowania
w kńcu grał w Anglii
Może dlatego że Eriksen wyglądał jakby miał wszystok w dupie
nie wiem
bo sie boi atakowac cialem , zreszta nie ma ku temu warunkow
bo SMS duży
czemu Eriksen sie bal zabrac pilke SMSowi
Eriksen to tez nie gracz na dominacje w srodku pola, a na to wszyscy narzekaja
A nie Sensi
Technika plus sila fizyczna
Yascar SMS pokazal jakiego pomocnika potrzebuje nasza druzyna
twórzmy więcej okazji będzie więcej karnych
dokl szczesciu trzeba pomoc, a Lazio to robi i tutaj nie ma co nawet dyskutowac
SMS wczoraj zrobił wrażenie, widać że chciał się pokazać w meczu z Interem
a że mają tyle karnych
? cóz tworzą sytuacje
Takie są już realia
no zdecydowanie
zagrali wtedy lepszy mecz niz wczoraj
Bez farta nie masz szans nic wygrać
z nami 2 lata temu też szcześcia nie mieli
finisz z Cagliari
bo zwykle sędziowie ich krzywdzili
ale 3 pkt z Napoli po golu umowmy sie ..z d...
wreszcie mają szczęście
Bron boze nie umniejszam rzymianom, ale sporo szczescia w tym sezonie u nich jest
Chyba że jak Stryjek przewidujesz spisek xD
Oszukują wszystkich
jasne ze nie na farcie, w Parmie na farcie. Sedzia oszukal Parme
2-1 to niekoniecznie na farcie
45 min
Na pewno nie na farcie wczoraj wygrali
od stycznia, od Atalanty zero gry
Inter sporo lepszy w pierwszej i Lazio dużo lepsze w drugiej
kolejne juz po farcie w Parmie
no nic , strata pkt boli tym bardziej ze Lazio nic wielkiego nie zagralo a dopisuja 3 pkt
a my dalej nic
zwłaszcza po zejściu Leivy
a my na jednym biegu caly mecz
mieli spore przerwy między formacjami
zgadza sie Lazio spuchlo ewidentnie
i nikt nie próbował tego wykorzystać
wg mnie takze , mozna powiedziec, ze mecz oddalismy
w 2 połowie Lazio zostawiało więcej przestrzeni \
wg mnie cały zespół nic nie grał
jakby nie patrzec Brozo to nasz najlepszy pomocnik obecnie , Barelle mogl sciagnac , ten nic nie gral
ale
1 polowa byla niezla przeciez
tak jakby wcześniej grało
no to jest metoda na Inter, odciac Brozo
Tylko, ze jak Brozo zszedl to siadlo
Immobile naciskał na chorwata i było cieżko
ale wiem że tu teraz zachwyty są nad brozo
Wracajac do obroncow to ja bym jednak zrobil rekonesans i chyba powymienial na graczy ktorzy w tym systemie potrafia grac
mnie się brozo nie podobał wcale
Diego to ok, ale zmiana Brozo mnie zaskoczyla mocno
no dokl
Diego sam byl chyba zdziwiony
wyraźnie Diego był zły
nie rozumiem czemu Kąte go zdjął zamiast jak już Skriniara
chyba ze faulem
dokl
treaz z Lazio żaden obrońca by nie zatrzymał w tej akcji Immobile
w 4 z tylu byl pewniejszy
moim zdaniem nie ten poziom co w Atleti ale swoja robote robi
z MIlanem przeskoczył go nie byle kto bo Ibra (trzymająć rękę na plecach)