Archiwum shoutboksa

SETE 17.02.2020 13:11

klasyka :)

SETE 17.02.2020 13:11

pewnie tak bedzie

Sub-Zero 17.02.2020 13:11

Nie no Ludororets to pukniemy nawet rezerwami. W dalszej fazie sie wyłożymy na jakimś Szachtarze czy Leverkusen

SETE 17.02.2020 13:11

hey

Pader88 17.02.2020 13:10

i siema tak w ogole

SETE 17.02.2020 13:10

wczoraj ewidentnie nie bylo mocy zeby przycisnac wtedy kiedy byla okazja , jak pisal Odet po zejsciu Leivy

Pader88 17.02.2020 13:10

dla mnie moga z niej odpasc juz teraz choc bylo by to kompro niesamowite to przynajmniej skupili by sie na lidze

SETE 17.02.2020 13:10

te mecze co 3 dni nam nie pomagaja, to po 1

SETE 17.02.2020 13:09

ta LE

SETE 17.02.2020 13:09

mnie tam to jakos specjalnie nie rusza :)

Nitrogen 17.02.2020 13:09

Dwumecz z Łudogorcem zakończy sie w czwartek i tutaj nie ma żadnych watpliwości

SETE 17.02.2020 13:09

wyp

Sub-Zero 17.02.2020 13:09

Lazaro jest wypożyczony czy sprzedany? Bo widze w skrótach że jakiś 18 latek go kręcił jak szmatą na skrzydle i siate mu założył przy golu na 2:0

SETE 17.02.2020 13:08

zwyciestwo z Sampa i mecz o wszystko w Turynie

Odet 17.02.2020 13:08

już mu Icardi nie pasował, teraz może Erikson

SETE 17.02.2020 13:08

teraz Ludogoretz, dla mnie tam moze wyjsc primawera

Odet 17.02.2020 13:08

może on nie pasuje nowemu kapitanowi :)

SETE 17.02.2020 13:07

XD no to by bylo :)

Nitrogen 17.02.2020 13:07

Jak chcesz truchtać jak Pirlo czy Seedorf to musisz wiedzieć gdzie to robić

Odet 17.02.2020 13:07

to się okaże

Odet 17.02.2020 13:07

może on nie może grac z Brozo

SETE 17.02.2020 13:07

ja tez

Nitrogen 17.02.2020 13:06

A uważam, że Eriksen potrafi się ustwiać

SETE 17.02.2020 13:06

Gracz o takim nazwisku nie moze sie aklimatyzowac przez ROk

Neraz1908 17.02.2020 13:06

ja bym dal eriksena od 1 min w LE

Nitrogen 17.02.2020 13:06

Nie trzeba biegać jak debil

Nitrogen 17.02.2020 13:06

W Serie A wystarczy się dobrze ustawiac

SETE 17.02.2020 13:06

Neraz do konca sezonu bedzie jasne w jakim miejscu jest Eriksen

Odet 17.02.2020 13:04

tak jak słusznie prawił pan Conte

Odet 17.02.2020 13:04

po Napoli i Dzuve

Odet 17.02.2020 13:04

3 wartość ligi

Neraz1908 17.02.2020 13:04

lipa a wedlug transfermarkt 90mln

Odet 17.02.2020 13:04

po co w ogóle wchodził, jak nie chciał grać

Odet 17.02.2020 13:04

a eriksen po prostu się chował na boisku

Odet 17.02.2020 13:03

totki tez grali często 3-5-2

Nitrogen 17.02.2020 13:03

0 zaagnażowania

Odet 17.02.2020 13:03

w kńcu grał w Anglii

Nitrogen 17.02.2020 13:03

Może dlatego że Eriksen wyglądał jakby miał wszystok w dupie

Odet 17.02.2020 13:03

nie wiem

SETE 17.02.2020 13:03

bo sie boi atakowac cialem , zreszta nie ma ku temu warunkow

Odet 17.02.2020 13:03

:)

Odet 17.02.2020 13:03

bo SMS duży

Neraz1908 17.02.2020 13:02

czemu Eriksen sie bal zabrac pilke SMSowi

SETE 17.02.2020 13:02

Eriksen to tez nie gracz na dominacje w srodku pola, a na to wszyscy narzekaja

SETE 17.02.2020 13:02

A nie Sensi :)

SETE 17.02.2020 13:01

Technika plus sila fizyczna

SETE 17.02.2020 13:01

Yascar SMS pokazal jakiego pomocnika potrzebuje nasza druzyna

Odet 17.02.2020 13:01

twórzmy więcej okazji będzie więcej karnych

SETE 17.02.2020 13:01

dokl szczesciu trzeba pomoc, a Lazio to robi i tutaj nie ma co nawet dyskutowac :)

Yascarr 17.02.2020 13:01

SMS wczoraj zrobił wrażenie, widać że chciał się pokazać w meczu z Interem

Odet 17.02.2020 13:01

a że mają tyle karnych ?? ? cóz tworzą sytuacje

Nitrogen 17.02.2020 13:01

Takie są już realia

SETE 17.02.2020 13:01

no zdecydowanie :) zagrali wtedy lepszy mecz niz wczoraj

Nitrogen 17.02.2020 13:01

Bez farta nie masz szans nic wygrać

Odet 17.02.2020 13:00

z nami 2 lata temu też szcześcia nie mieli

SETE 17.02.2020 13:00

finisz z Cagliari :)

Odet 17.02.2020 13:00

bo zwykle sędziowie ich krzywdzili

SETE 17.02.2020 13:00

ale 3 pkt z Napoli po golu umowmy sie ..z d... :)

Odet 17.02.2020 13:00

wreszcie mają szczęście

SETE 17.02.2020 13:00

Bron boze nie umniejszam rzymianom, ale sporo szczescia w tym sezonie u nich jest :)

Nitrogen 17.02.2020 12:59

Chyba że jak Stryjek przewidujesz spisek xD

Nitrogen 17.02.2020 12:59

Oszukują wszystkich

SETE 17.02.2020 12:59

jasne ze nie na farcie, w Parmie na farcie. Sedzia oszukal Parme

Nitrogen 17.02.2020 12:59

2-1 to niekoniecznie na farcie

SETE 17.02.2020 12:58

45 min :)

Nitrogen 17.02.2020 12:58

Na pewno nie na farcie wczoraj wygrali

Odet 17.02.2020 12:58

od stycznia, od Atalanty zero gry

Nitrogen 17.02.2020 12:58

Inter sporo lepszy w pierwszej i Lazio dużo lepsze w drugiej

SETE 17.02.2020 12:58

kolejne juz po farcie w Parmie

SETE 17.02.2020 12:58

no nic , strata pkt boli tym bardziej ze Lazio nic wielkiego nie zagralo a dopisuja 3 pkt

Odet 17.02.2020 12:57

a my dalej nic

Odet 17.02.2020 12:57

zwłaszcza po zejściu Leivy

SETE 17.02.2020 12:57

a my na jednym biegu caly mecz

Odet 17.02.2020 12:57

mieli spore przerwy między formacjami

SETE 17.02.2020 12:57

zgadza sie Lazio spuchlo ewidentnie

Odet 17.02.2020 12:57

i nikt nie próbował tego wykorzystać

SETE 17.02.2020 12:57

wg mnie takze , mozna powiedziec, ze mecz oddalismy

Odet 17.02.2020 12:57

w 2 połowie Lazio zostawiało więcej przestrzeni \

Odet 17.02.2020 12:56

wg mnie cały zespół nic nie grał

SETE 17.02.2020 12:55

jakby nie patrzec Brozo to nasz najlepszy pomocnik obecnie , Barelle mogl sciagnac , ten nic nie gral

SETE 17.02.2020 12:55

ale

SETE 17.02.2020 12:55

1 polowa byla niezla przeciez

Odet 17.02.2020 12:55

tak jakby wcześniej grało :P

SETE 17.02.2020 12:55

no to jest metoda na Inter, odciac Brozo

SETE 17.02.2020 12:54

Tylko, ze jak Brozo zszedl to siadlo

Odet 17.02.2020 12:54

Immobile naciskał na chorwata i było cieżko

Odet 17.02.2020 12:54

ale wiem że tu teraz zachwyty są nad brozo

SETE 17.02.2020 12:54

Wracajac do obroncow to ja bym jednak zrobil rekonesans i chyba powymienial na graczy ktorzy w tym systemie potrafia grac

Odet 17.02.2020 12:54

mnie się brozo nie podobał wcale

SETE 17.02.2020 12:53

Diego to ok, ale zmiana Brozo mnie zaskoczyla mocno

SETE 17.02.2020 12:52

no dokl :)

SETE 17.02.2020 12:52

Diego sam byl chyba zdziwiony :)

Odet 17.02.2020 12:52

wyraźnie Diego był zły

Odet 17.02.2020 12:52

nie rozumiem czemu Kąte go zdjął zamiast jak już Skriniara

SETE 17.02.2020 12:51

chyba ze faulem

SETE 17.02.2020 12:51

dokl

Odet 17.02.2020 12:51

treaz z Lazio żaden obrońca by nie zatrzymał w tej akcji Immobile

SETE 17.02.2020 12:51

w 4 z tylu byl pewniejszy

SETE 17.02.2020 12:51

moim zdaniem nie ten poziom co w Atleti ale swoja robote robi

Odet 17.02.2020 12:51

z MIlanem przeskoczył go nie byle kto bo Ibra (trzymająć rękę na plecach)

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się