masa powinien gnic w mamrze a nie lazic po portalach i promowac ksiazke
Bezsensowny ruch zwazywszy na to jakiego mamy trenera
perspektywa kułtinia w Interze chyba podnosi ciśnienie w spodniach Piotrkafci
żenujące jest to że z kogoś takiego zrobili celebryte
chłop wszystkich sprzedał,a innych wyzywa ok frajerów i konfidentów xd
Zaraz nam wlepia ze cos z młodzieżą fałszujemy spokojnie
Nie no Inter to raczej święty z tym ffp
co ty ogladasz wujek xD
Właśnie skończyłem oglądać wywiad Żuroma z Masą , co on tam pie r do li xd perszing to się musiał w grobie przewracać w czasie tego wywiadu
UEFA ma teraz patrzeć na te wały w Serie A odnośnie FFP
przecież oni kupują za drobne, no może prócz Lucasa Hernandeza
no PSG ok, ale Bayern?
city chce pokazać, że te kluby też złamały ffp, a nie zostały ukarane
City chce pociagnąć za sobą PSG, juventus i bayern
no ja czekam z utesknieniem az placek wroci do formy sprzed kontuzji
Conte już go ustawi tak jak zrobił mężczyzne z Bonucciego, z Barellą jest inaczej bo jego trzeba utemperować
Barella to prawdziwy wojownik o czarno-niebieskim sercu
za bardzo chcial sie pokazac w 1 skladzie i Conte to widzial
no Barella zlazl w polowie meczu z Udinese bo prawie zlamal noge gosciowi
Barella nie grał od początku w 1 składzie bo późno dołączył do kadry przez mistrzostwa. Jak już ogarnął się fizycznie to gral do kontuzji b.dobrze
bo bez niego nie ma gry
Brozović łapie jeszzcze więcej kartek po których nabuzowany jest bardziej niż Barella i jakoś w przerwie Conte go nie zdejmuje
Coś w tym jest
gdyby grał dobrze to by został na boisku
No tak dostaje dwa faule i się rzuca, już kogoś wycinal w zemscie
nabuzowany xd
zszedl w przerwie bo zlapał zólta i byl nabuzowany co ty tam pieprzysz gosciu
Barella wrocil na swoj poziom
za postawe w sparingach też był krytykowany
a w pierwszych dwóch kolejkach zamiast niego grał Vecino
no zszedł w przerwie więc chyba jednak dobrze nie grał
Przecież Barella grał dobrze od początku. Był chyba pierwszy mecz, w którym podobno grał slabo. W rzeczywistości zagrał przyzwoicie, tylko komentatorzy eleven zazwyczaj patrzą na 2-3 nieudane zagrania i potem cały mecz pieprzą, że ktoś gra beznadziejnie
siema Cap
Co tam Skepta znowu się zesrales
i teraz obrazony
no i moze nikt Eriksenowi wczesniej nie powiedzial, ze u Conte to se nawet nieporucha
jest jeszcze opcja ze pintus z eriksena wyciska wszystkie soki, przez co ten wyglada jak wyglada
jestes nienormalny a nawet zenujacy momentami
sie*
a ssie ogarnął po czasie
barella wcale nie miał lepszego startu niż eriksen
skepta podobo zly adres odemnie dostales?
Nie ma co oceniać po kilku meczach, ale według mnie Erkisenowi brakuje charakteru jak chcę grać w Interze Conte. Chłop wchodzi na 15 minut i w defensywie praktycznie zerowe zaangażowanie
natomiast taki odpad Young wymiata, i wez tu pojmij calcio
najbardziej zawodzi mnie Eriksen, czuje ze on we wloszech nie zawojuje
i piłkarzy mają lepszych
ściekami czy nie mecze wygrywają
ale widzisz jak to juve gra? przeciez oni sa sciekami w tym sezonie. Jesli teraz wygraja scudetto to nie dlatego ze sa mocarni tylko ze sie zesralismy
no bo juve to ma slaby skład
nasz sklad jest naprawde konkurencyjny a juz na pewno na wygranie takiego pucharu wloch
i bez zadnego trofeum, nawet coppy
ale po takim skladzie i takich mozliwosciach jak skonczymy tylko na 3 miejscu czy nawet 2 to niestety troche slabo
serie a > liga erlopy
Conte taki znakomity a bardzo mozliwe ze sie zesra na wszystkich frontach, zobaczymy jak w LE mu pojdzie
dokl
a po co on Kloppowi
predzej worci do Kloppa niz do Interu
Agnlia jest dla niego idealna
dokl
Cou ogolem nie pasuje do takiej ligi jak serie a
po transferze eriksena jest tu niepotrzebny
on potrzebuje zolnierzy a nie graczy technicznych dryblerow
u conte to i tak by nie wypalilo
chyba bym nie chcial cou u nas
takich pieniędzy Bayern nie placi za piłkarzy
nawet jakby byl najlepszy tam to i tak by go nie kupili
jaknby naprawde ogarnial to by go kupili i za taka taka rpawda
nawet nie musze czytac newsa zeby sie domyslec ze barka nam go bedzie wciskac za martineca
to ze go nie wykupia to postanowili w momencie wypożyczenia
no za taka kwote to chyba oczywiste
xD
no tak ogarnia ze nie chca go wykupic
coitinho ogarnia w bayernie
ale jak, gdzie
coutinho?
Pango do atutów DD dodałby, że jest jeszcze przystojny
Co ciekawe od kiedy Stryjek opisuje Borowika ten gra dużo słabiej XD
DD najlepszy brzuch Ligi zaraz po Ronaldo i Testo
DD i Weczyno to broni przy okazji
dd ewentualnie skriniara moze posadzic, zeby Slowak sie troche podgotowal
Nawet Stryjek się już przerzucł na Borowika
bo to średniak ligowy jest, a my mierzymy wyżej
no dd chyba zostaje pomału odstawiony na boczny tor i tak
zna się na robocie
Bo to jest fachowiec
Ale fryzura nienaganna
spojrzal 2x i odrazu, ze nie pasuje umiejetnosciami do kolegow
Strejlau jak szynko rozgryzl DD
ale auty dobrze wyrzuca
Candyman, Candyman, Candyman
1
2
3
Dambrosio to najgorszy obrońca ligi
albo jakby mial 40lat
lepiej?
DD jest slaby
Wujka się inaczej woła ALfa