Archiwum shoutboksa

Czarson 17.02.2020 18:31

masa powinien gnic w mamrze a nie lazic po portalach i promowac ksiazke

Endru 17.02.2020 18:29

Bezsensowny ruch zwazywszy na to jakiego mamy trenera

WTC 17.02.2020 18:28

perspektywa kułtinia w Interze chyba podnosi ciśnienie w spodniach Piotrkafci

Yascarr 17.02.2020 18:28

żenujące jest to że z kogoś takiego zrobili celebryte

VVujek 17.02.2020 18:24

chłop wszystkich sprzedał,a innych wyzywa ok frajerów i konfidentów xd

Endru 17.02.2020 18:22

Zaraz nam wlepia ze cos z młodzieżą fałszujemy spokojnie

Alfa 17.02.2020 18:18

Nie no Inter to raczej święty z tym ffp :D

Kredence 17.02.2020 18:17

co ty ogladasz wujek xD

VVujek 17.02.2020 18:08

Właśnie skończyłem oglądać wywiad Żuroma z Masą , co on tam pie r do li xd perszing to się musiał w grobie przewracać w czasie tego wywiadu :D

Nitrogen 17.02.2020 18:08

UEFA ma teraz patrzeć na te wały w Serie A odnośnie FFP

WTC 17.02.2020 18:02

przecież oni kupują za drobne, no może prócz Lucasa Hernandeza

WTC 17.02.2020 18:02

no PSG ok, ale Bayern?

Lopez 17.02.2020 18:01

city chce pokazać, że te kluby też złamały ffp, a nie zostały ukarane

Lopez 17.02.2020 18:00

City chce pociagnąć za sobą PSG, juventus i bayern

Alfa 17.02.2020 17:53

no ja czekam z utesknieniem az placek wroci do formy sprzed kontuzji

IlCapitano 17.02.2020 17:35

Conte już go ustawi tak jak zrobił mężczyzne z Bonucciego, z Barellą jest inaczej bo jego trzeba utemperować

IlCapitano 17.02.2020 17:35

Barella to prawdziwy wojownik o czarno-niebieskim sercu

Kredence 17.02.2020 17:32

za bardzo chcial sie pokazac w 1 skladzie i Conte to widzial

Kredence 17.02.2020 17:31

no Barella zlazl w polowie meczu z Udinese bo prawie zlamal noge gosciowi

Luki165 17.02.2020 17:30

Barella nie grał od początku w 1 składzie bo późno dołączył do kadry przez mistrzostwa. Jak już ogarnął się fizycznie to gral do kontuzji b.dobrze

Alfa 17.02.2020 17:12

bo bez niego nie ma gry

KibicInteru 17.02.2020 17:02

Brozović łapie jeszzcze więcej kartek po których nabuzowany jest bardziej niż Barella i jakoś w przerwie Conte go nie zdejmuje

Czarson 17.02.2020 17:02

Coś w tym jest

KibicInteru 17.02.2020 17:01

gdyby grał dobrze to by został na boisku

Czarson 17.02.2020 17:00

No tak dostaje dwa faule i się rzuca, już kogoś wycinal w zemscie

KibicInteru 17.02.2020 16:57

nabuzowany xd

Klinsi64 17.02.2020 16:50

zszedl w przerwie bo zlapał zólta i byl nabuzowany co ty tam pieprzysz gosciu

Endru 17.02.2020 16:38

Barella wrocil na swoj poziom

KibicInteru 17.02.2020 16:20

za postawe w sparingach też był krytykowany

KibicInteru 17.02.2020 16:19

a w pierwszych dwóch kolejkach zamiast niego grał Vecino

KibicInteru 17.02.2020 16:19

no zszedł w przerwie więc chyba jednak dobrze nie grał

Pjerun 17.02.2020 16:18

Przecież Barella grał dobrze od początku. Był chyba pierwszy mecz, w którym podobno grał slabo. W rzeczywistości zagrał przyzwoicie, tylko komentatorzy eleven zazwyczaj patrzą na 2-3 nieudane zagrania i potem cały mecz pieprzą, że ktoś gra beznadziejnie

Pader88 17.02.2020 16:13

siema Cap

IlCapitano 17.02.2020 16:13

Co tam Skepta znowu się zesrales

Ojciec SB 17.02.2020 16:13

i teraz obrazony

Ojciec SB 17.02.2020 16:12

no i moze nikt Eriksenowi wczesniej nie powiedzial, ze u Conte to se nawet nieporucha

Ojciec SB 17.02.2020 16:11

jest jeszcze opcja ze pintus z eriksena wyciska wszystkie soki, przez co ten wyglada jak wyglada

Czarson 17.02.2020 16:10

jestes nienormalny a nawet zenujacy momentami

KibicInteru 17.02.2020 16:09

sie*

KibicInteru 17.02.2020 16:09

a ssie ogarnął po czasie

KibicInteru 17.02.2020 16:09

barella wcale nie miał lepszego startu niż eriksen

Czarson 17.02.2020 16:09

skepta podobo zly adres odemnie dostales?

Pjerun 17.02.2020 16:08

Nie ma co oceniać po kilku meczach, ale według mnie Erkisenowi brakuje charakteru jak chcę grać w Interze Conte. Chłop wchodzi na 15 minut i w defensywie praktycznie zerowe zaangażowanie

Skepta 17.02.2020 16:05

natomiast taki odpad Young wymiata, i wez tu pojmij calcio

Skepta 17.02.2020 16:05

najbardziej zawodzi mnie Eriksen, czuje ze on we wloszech nie zawojuje

KibicInteru 17.02.2020 16:05

i piłkarzy mają lepszych

KibicInteru 17.02.2020 16:05

ściekami czy nie mecze wygrywają

Skepta 17.02.2020 16:04

ale widzisz jak to juve gra? przeciez oni sa sciekami w tym sezonie. Jesli teraz wygraja scudetto to nie dlatego ze sa mocarni tylko ze sie zesralismy

KibicInteru 17.02.2020 16:03

no bo juve to ma slaby skład

Skepta 17.02.2020 16:03

nasz sklad jest naprawde konkurencyjny a juz na pewno na wygranie takiego pucharu wloch

Skepta 17.02.2020 16:03

i bez zadnego trofeum, nawet coppy

Skepta 17.02.2020 16:02

ale po takim skladzie i takich mozliwosciach jak skonczymy tylko na 3 miejscu czy nawet 2 to niestety troche slabo

Ojciec SB 17.02.2020 16:02

serie a > liga erlopy

Skepta 17.02.2020 16:02

Conte taki znakomity a bardzo mozliwe ze sie zesra na wszystkich frontach, zobaczymy jak w LE mu pojdzie

Alfa 17.02.2020 16:02

dokl

Ojciec SB 17.02.2020 16:01

a po co on Kloppowi :D

Pader88 17.02.2020 16:01

predzej worci do Kloppa niz do Interu

Ojciec SB 17.02.2020 15:59

Agnlia jest dla niego idealna

Alfa 17.02.2020 15:58

dokl

Ojciec SB 17.02.2020 15:58

Cou ogolem nie pasuje do takiej ligi jak serie a

KibicInteru 17.02.2020 15:58

po transferze eriksena jest tu niepotrzebny

Alfa 17.02.2020 15:58

on potrzebuje zolnierzy a nie graczy technicznych dryblerow

Alfa 17.02.2020 15:57

u conte to i tak by nie wypalilo

Alfa 17.02.2020 15:57

chyba bym nie chcial cou u nas

KibicInteru 17.02.2020 15:56

takich pieniędzy Bayern nie placi za piłkarzy

KibicInteru 17.02.2020 15:56

nawet jakby byl najlepszy tam to i tak by go nie kupili

Pader88 17.02.2020 15:55

jaknby naprawde ogarnial to by go kupili i za taka taka rpawda

Alfa 17.02.2020 15:55

nawet nie musze czytac newsa zeby sie domyslec ze barka nam go bedzie wciskac za martineca

KibicInteru 17.02.2020 15:55

to ze go nie wykupia to postanowili w momencie wypożyczenia

KibicInteru 17.02.2020 15:55

no za taka kwote to chyba oczywiste

Pader88 17.02.2020 15:55

xD

Pader88 17.02.2020 15:55

no tak ogarnia ze nie chca go wykupic

KibicInteru 17.02.2020 15:54

coitinho ogarnia w bayernie

Czarson 17.02.2020 15:53

ale jak, gdzie

Czarson 17.02.2020 15:53

coutinho?

Lopez 17.02.2020 15:49

Pango do atutów DD dodałby, że jest jeszcze przystojny

Nitrogen 17.02.2020 15:49

Co ciekawe od kiedy Stryjek opisuje Borowika ten gra dużo słabiej XD

Pader88 17.02.2020 15:48

DD najlepszy brzuch Ligi zaraz po Ronaldo i Testo

Nitrogen 17.02.2020 15:48

DD i Weczyno to broni przy okazji

Czarson 17.02.2020 15:48

dd ewentualnie skriniara moze posadzic, zeby Slowak sie troche podgotowal

Nitrogen 17.02.2020 15:48

Nawet Stryjek się już przerzucł na Borowika

Lopez 17.02.2020 15:48

bo to średniak ligowy jest, a my mierzymy wyżej

KibicInteru 17.02.2020 15:48

no dd chyba zostaje pomału odstawiony na boczny tor i tak

Lopez 17.02.2020 15:48

zna się na robocie

Lopez 17.02.2020 15:47

Bo to jest fachowiec

Nitrogen 17.02.2020 15:47

Ale fryzura nienaganna

Czarson 17.02.2020 15:47

spojrzal 2x i odrazu, ze nie pasuje umiejetnosciami do kolegow

Czarson 17.02.2020 15:47

Strejlau jak szynko rozgryzl DD

KibicInteru 17.02.2020 15:47

ale auty dobrze wyrzuca

Nitrogen 17.02.2020 15:47

Candyman, Candyman, Candyman

Ojciec SB 17.02.2020 15:47

:D

Lopez 17.02.2020 15:46

1

Lopez 17.02.2020 15:46

2

Lopez 17.02.2020 15:46

3

Lopez 17.02.2020 15:46

Dambrosio to najgorszy obrońca ligi

Czarson 17.02.2020 15:46

albo jakby mial 40lat

Alfa 17.02.2020 15:46

lepiej?

Alfa 17.02.2020 15:46

DD jest slaby

Lopez 17.02.2020 15:46

Wujka się inaczej woła ALfa

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się