Archiwum shoutboksa

Nitrogen 17.02.2020 18:51

Oni pojmują xD

Nitrogen 17.02.2020 18:51

PZK pokazuje jak się prowadzi sukces kadry

Klinsi64 17.02.2020 18:50

no wojcik mial szanse w nba zaistniec

maverik 17.02.2020 18:50

w Hiszpanii syn Pluty

maverik 17.02.2020 18:50

w ncaa graja synowie Wojcika chyba

Klinsi64 17.02.2020 18:49

Karnowski mentality

maverik 17.02.2020 18:49

to zaczal zrzucac xD

maverik 17.02.2020 18:49

no dopiero jak w szpitalu wyladowal bo mu jeblo chyba w stopie cos

Kredence 17.02.2020 18:49

jak traktowac powaznie kogos takiego

Kredence 17.02.2020 18:49

a nawet przytyl

Kredence 17.02.2020 18:49

ten Karnowski to nieslychany przypadek, gosc poszedl na uniwerek , wiedzial ze ma powazne problemy z kregoslupem a i tak nie schudl tucznik jeden xD

maverik 17.02.2020 18:49

Karnowski to w ogole ma klub jakis? xD

Klinsi64 17.02.2020 18:49

szklanka jak sensi ale jednak kawal zawodnika

Klinsi64 17.02.2020 18:48

Pekovic wybitny ogladalem w pewnym sezonie prawie wszystko soty

maverik 17.02.2020 18:48

Pekovic dobil do 30stki i juz sie skonczyl definitywnie

Kredence 17.02.2020 18:48

a Karnowski taka piczka niestety

Kredence 17.02.2020 18:47

ale Nikola to bandyta nieslychany

maverik 17.02.2020 18:47

dokl

Kredence 17.02.2020 18:47

Pekovic

maverik 17.02.2020 18:47

no ale Karnowski to chyba bardziej ulany niz ten center z Minnesoty

Czarson 17.02.2020 18:47

Litwini tak

Klinsi64 17.02.2020 18:47

Polacy do kosza nie sa stworzeni

Kredence 17.02.2020 18:47

tzn Czyź

Kredence 17.02.2020 18:47

na summer to chyba grał tez Olek Bernard

maverik 17.02.2020 18:46

jechal z nimi w opor

maverik 17.02.2020 18:46

ogladalem nawet te mecze sparingowe na summer

Klinsi64 17.02.2020 18:46

ulaniec okrutny

Kredence 17.02.2020 18:46

prawie prawie

maverik 17.02.2020 18:46

no ten to juz byl w nba prawie

Kredence 17.02.2020 18:46

najwieksza beka to i tak z Karnowskiego xD

Kredence 17.02.2020 18:45

no Hrycanik wyglada na jakiegos gruzina typowego

maverik 17.02.2020 18:45

ciezko obwodowym przebic amerykanow

maverik 17.02.2020 18:45

:D

Klinsi64 17.02.2020 18:45

Hrycaniuk by sie sprawdzij jako Paczulia taka

Kredence 17.02.2020 18:45

ze

Kredence 17.02.2020 18:44

serio myslalem bedzie sie nadawal

Kredence 17.02.2020 18:44

kiedys liczem na pontike lata temu xD

maverik 17.02.2020 18:44

ale nie ma opcji

maverik 17.02.2020 18:44

szkoda ze pzkosz to takie dno, bo bym poogladal polaka w nba

Kredence 17.02.2020 18:43

lubi sie poklocic i wysapac

Kredence 17.02.2020 18:43

polak juz tak ma xD

maverik 17.02.2020 18:43

choc patrzac po zachowaniu pzkosz wzgledem Waczynskiego to w sumie nie dziwie sie

maverik 17.02.2020 18:43

Lampe to tez dobry typ, jak nie zrobi awantury w chinach, to tu cos z kadra sie pokloci xD

maverik 17.02.2020 18:42

30*

maverik 17.02.2020 18:42

poszedl z 3

Klinsi64 17.02.2020 18:41

Lampe mial z 3 pojsc w drafcie

Kredence 17.02.2020 18:41

ale moze woli delektowac sie zyciem i pieniedzmi

maverik 17.02.2020 18:41

Lampe dawal rade niedawno w eurolidze

Kredence 17.02.2020 18:41

jedno jest pewne, problemu by nie mial ze znalezieniem klubu

maverik 17.02.2020 18:40

albo powrot do niemiec

maverik 17.02.2020 18:40

moze ruskie by daly kontrakt

maverik 17.02.2020 18:40

w polskiej lidze by niszczyl

maverik 17.02.2020 18:40

no w nba skonczony

Kredence 17.02.2020 18:40

ale w europie by spokojnie pograł

Kredence 17.02.2020 18:40

to nie czasy dla centrow bez rzutu za 3 i bez obrony

maverik 17.02.2020 18:39

inaczej by gral xD

maverik 17.02.2020 18:39

pewnie juz gardzi koszem

Kredence 17.02.2020 18:39

i w sumie mozna go nawet zrozumiec

Kredence 17.02.2020 18:38

nie chce mu sie prawdopodobnie

maverik 17.02.2020 18:38

no ja tam generalnie go wspieralem zawsze bo polak i jedyny co w nba cos pokazal a nba w opor sledzilem, ale te jego decyzje ostatnio jakby byl jakims Lebronem draznia

Kredence 17.02.2020 18:38

no i chyba mimo wszystko byl pracowity

Kredence 17.02.2020 18:38

mial szczescie ze pogral z Nashem i ze ten zrobil z niego zawodnika

Kredence 17.02.2020 18:37

ogolnie Gortat byl mi zawsze obojetny

Klinsi64 17.02.2020 18:37

ale sprzeda buty kobasa to ustawi praprawnuki

maverik 17.02.2020 18:37

typowy polisz hamer

maverik 17.02.2020 18:37

a Howard sie zgodzil i gra xD

maverik 17.02.2020 18:37

no bo Lakers dawali niegwarantowany kontrakt a on za dobry na takie kiepskie warunki

Kredence 17.02.2020 18:36

ale wybrzydzał

Kredence 17.02.2020 18:36

w NBA by sie zalapal jeszcze rok temu

maverik 17.02.2020 18:36

no dokl

Klinsi64 17.02.2020 18:36

spokojnie mogl fajny kontrakcik w europie zlapac

Kredence 17.02.2020 18:36

chyba nie :D

maverik 17.02.2020 18:36

chyba w niemczech xD

maverik 17.02.2020 18:36

on cos wygral w ogole?

Kredence 17.02.2020 18:35

zarobil swoje i tyle

Kredence 17.02.2020 18:35

nie chce mu sie juz chyba

maverik 17.02.2020 18:35

centrzy nie biegaja

Kredence 17.02.2020 18:35

ale on od dawna udowadnial ze ma cos z glowa

maverik 17.02.2020 18:35

35 lat

maverik 17.02.2020 18:35

no dla mnie troche beka bo gosc jeszcze mogl spokojnie pograc

Kredence 17.02.2020 18:35

lakersi sie nie zglosili to odzedl w cień xD

Kredence 17.02.2020 18:35

co tu oceniac

maverik 17.02.2020 18:34

dokl Marsin Gortat

Kredence 17.02.2020 18:34

ten od młota?

maverik 17.02.2020 18:34

wybitny koszykarz ktory wygral wszystko zakonczyl kariere, jak oceniasz? xD

maverik 17.02.2020 18:33

kredenc

Kredence 17.02.2020 18:33

za wyludzenie go zamkneli xD

WTC 17.02.2020 18:31

no ale celebryta koronny siedzi od jakiegoś czasu

Luki165 17.02.2020 18:31

Bayernowi nic nie zrobią, jest to prowadzony klub pod tym względem idealnie. Tym bardziej że przepisy federacji Niemieckiej jeszcze mocniej dociskają pasa ws ffp

Czarson 17.02.2020 18:31

masa powinien gnic w mamrze a nie lazic po portalach i promowac ksiazke

Endru 17.02.2020 18:29

Bezsensowny ruch zwazywszy na to jakiego mamy trenera

WTC 17.02.2020 18:28

perspektywa kułtinia w Interze chyba podnosi ciśnienie w spodniach Piotrkafci

Yascarr 17.02.2020 18:28

żenujące jest to że z kogoś takiego zrobili celebryte

VVujek 17.02.2020 18:24

chłop wszystkich sprzedał,a innych wyzywa ok frajerów i konfidentów xd

Endru 17.02.2020 18:22

Zaraz nam wlepia ze cos z młodzieżą fałszujemy spokojnie

Alfa 17.02.2020 18:18

Nie no Inter to raczej święty z tym ffp :D

Kredence 17.02.2020 18:17

co ty ogladasz wujek xD

VVujek 17.02.2020 18:08

Właśnie skończyłem oglądać wywiad Żuroma z Masą , co on tam pie r do li xd perszing to się musiał w grobie przewracać w czasie tego wywiadu :D

Nitrogen 17.02.2020 18:08

UEFA ma teraz patrzeć na te wały w Serie A odnośnie FFP

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się