Oni pojmują xD
PZK pokazuje jak się prowadzi sukces kadry
no wojcik mial szanse w nba zaistniec
w Hiszpanii syn Pluty
w ncaa graja synowie Wojcika chyba
Karnowski mentality
to zaczal zrzucac xD
no dopiero jak w szpitalu wyladowal bo mu jeblo chyba w stopie cos
jak traktowac powaznie kogos takiego
a nawet przytyl
ten Karnowski to nieslychany przypadek, gosc poszedl na uniwerek , wiedzial ze ma powazne problemy z kregoslupem a i tak nie schudl tucznik jeden xD
Karnowski to w ogole ma klub jakis? xD
szklanka jak sensi ale jednak kawal zawodnika
Pekovic wybitny ogladalem w pewnym sezonie prawie wszystko soty
Pekovic dobil do 30stki i juz sie skonczyl definitywnie
a Karnowski taka piczka niestety
ale Nikola to bandyta nieslychany
dokl
Pekovic
no ale Karnowski to chyba bardziej ulany niz ten center z Minnesoty
Litwini tak
Polacy do kosza nie sa stworzeni
tzn Czyź
na summer to chyba grał tez Olek Bernard
jechal z nimi w opor
ogladalem nawet te mecze sparingowe na summer
ulaniec okrutny
prawie prawie
no ten to juz byl w nba prawie
najwieksza beka to i tak z Karnowskiego xD
no Hrycanik wyglada na jakiegos gruzina typowego
ciezko obwodowym przebic amerykanow
Hrycaniuk by sie sprawdzij jako Paczulia taka
ze
serio myslalem bedzie sie nadawal
kiedys liczem na pontike lata temu xD
ale nie ma opcji
szkoda ze pzkosz to takie dno, bo bym poogladal polaka w nba
lubi sie poklocic i wysapac
polak juz tak ma xD
choc patrzac po zachowaniu pzkosz wzgledem Waczynskiego to w sumie nie dziwie sie
Lampe to tez dobry typ, jak nie zrobi awantury w chinach, to tu cos z kadra sie pokloci xD
30*
poszedl z 3
Lampe mial z 3 pojsc w drafcie
ale moze woli delektowac sie zyciem i pieniedzmi
Lampe dawal rade niedawno w eurolidze
jedno jest pewne, problemu by nie mial ze znalezieniem klubu
albo powrot do niemiec
moze ruskie by daly kontrakt
w polskiej lidze by niszczyl
no w nba skonczony
ale w europie by spokojnie pograł
to nie czasy dla centrow bez rzutu za 3 i bez obrony
inaczej by gral xD
pewnie juz gardzi koszem
i w sumie mozna go nawet zrozumiec
nie chce mu sie prawdopodobnie
no ja tam generalnie go wspieralem zawsze bo polak i jedyny co w nba cos pokazal a nba w opor sledzilem, ale te jego decyzje ostatnio jakby byl jakims Lebronem draznia
no i chyba mimo wszystko byl pracowity
mial szczescie ze pogral z Nashem i ze ten zrobil z niego zawodnika
ogolnie Gortat byl mi zawsze obojetny
ale sprzeda buty kobasa to ustawi praprawnuki
typowy polisz hamer
a Howard sie zgodzil i gra xD
no bo Lakers dawali niegwarantowany kontrakt a on za dobry na takie kiepskie warunki
ale wybrzydzał
w NBA by sie zalapal jeszcze rok temu
no dokl
spokojnie mogl fajny kontrakcik w europie zlapac
chyba nie
chyba w niemczech xD
on cos wygral w ogole?
zarobil swoje i tyle
nie chce mu sie juz chyba
centrzy nie biegaja
ale on od dawna udowadnial ze ma cos z glowa
35 lat
no dla mnie troche beka bo gosc jeszcze mogl spokojnie pograc
lakersi sie nie zglosili to odzedl w cień xD
co tu oceniac
dokl Marsin Gortat
ten od młota?
wybitny koszykarz ktory wygral wszystko zakonczyl kariere, jak oceniasz? xD
kredenc
za wyludzenie go zamkneli xD
no ale celebryta koronny siedzi od jakiegoś czasu
Bayernowi nic nie zrobią, jest to prowadzony klub pod tym względem idealnie. Tym bardziej że przepisy federacji Niemieckiej jeszcze mocniej dociskają pasa ws ffp
masa powinien gnic w mamrze a nie lazic po portalach i promowac ksiazke
Bezsensowny ruch zwazywszy na to jakiego mamy trenera
perspektywa kułtinia w Interze chyba podnosi ciśnienie w spodniach Piotrkafci
żenujące jest to że z kogoś takiego zrobili celebryte
chłop wszystkich sprzedał,a innych wyzywa ok frajerów i konfidentów xd
Zaraz nam wlepia ze cos z młodzieżą fałszujemy spokojnie
Nie no Inter to raczej święty z tym ffp
co ty ogladasz wujek xD
Właśnie skończyłem oglądać wywiad Żuroma z Masą , co on tam pie r do li xd perszing to się musiał w grobie przewracać w czasie tego wywiadu
UEFA ma teraz patrzeć na te wały w Serie A odnośnie FFP