co niby zrobił
lukaku swoje robił
i Lukaku szczegolnie byl tragiczny
Ja bym chyba DAmbrosio obejrzał na srodku obrony
dokl WTC
jeden niewidoczny, drugi nieskuteczny
ale ja od liderow w waznych meczach oczekuje najlepszej gry
ale brozo to 4 defensywny pilkarz on ma bronic glownie i przekirowywac akcje a nie kreowac je
Skriniar flop meczu
tak samo można sapać do Martineza i Lukaku
no co mecz pisze sie o nim
oczywiscie ze nie jest jedynym winnym , nikt tak nie twierdzi przeciez
Widac konflikt
na praktycznie każdej pozycji dzisiaj była mizeria
i na tym zakonczmy
Godin dzisiaj mega zly zszedl z boiska
przegralismy przez brozo o tyle
oprocz wahadel to cala druzyna zagrała kupe
anie pierwszy w oczy mi sie nie rzuca akurat
kredens nie rozumie ,że brozo ma w uj zadań defensywnych xd
i nie jest tutaj brozo jedynym winnym
u nas jak nie idzie to nikt sie nie pokaze
mocny argument Kibic
alez debilizmy jezu
ale tutaj widac wszystko na boisku
Kredenc zawsze znał prawdę o Borowiku
ale ze co ze brozo topowy? xd
Kredens przejrzał nie może być
seria zwodów i gol xd
i tak nastepca Conte bedzie Simeone
AMEN
Nitrogen 16.02.2020 23:07 O topowego registy na Świecie oczekuję, że będzie szalał na boisku jak innym nie idzie
ty oczekujesz że przejdzie całe boisko xd
benasir gra bez zarzutu przeciez
Mourinho poprowadzi tottenham do lm mimo tego ze jak zaczynal to mieli z 10 pkt straty do miejsca premiowanego
Mou XD
+ 5 transferow portugalczykow
I takie są fakty
jesli wy oczekujecie od Brozo jedynie podan do tylu i wszerz to ok
ja nie widzę w Brozoviciu materiału na lidera
O topowego registy na Świecie oczekuję, że będzie szalał na boisku jak innym nie idzie
4231 zawsze
mou srou
WTC ale on ma byc liderem drugiel linii, znowu zawiodl
no fajna mamy pomoc duzo biegaja ale to calcio a nie biegi przelajowe
mało błędów, ale i zero jakiegokolwiek błysku
COnte nie korzysta z walorow pilkarzy, ma swoja malo elastyczna wizje, nie robi tego co zrobilMou Jak Mou nie mial swoich wykonawcow, to ustawial team tak zeby pasowalo to pilkarzom
Brozo zagrał jak wszyscy, czyli na alibi
Barella biega , biega jak po
to atut obecnie najmocniejszy
Spaletti by wygral ten mecz dzisiaj
jeszcze w koncowie gdzie kazdy kontakt skonczy sie polozeniem na murawie rywala
ty pier do lisz że kompromitacja brozo
pytam Kibica
jak mam nie bronic brozovica gdy ktos nazywa go sredniakiem
to jest wasz majestat, 3 miejsce i szlagiery z Ludogorcem
COnte nie korzysta z walorow pilkarzy, ma swoja malo elastyczna wizje, nie robi tego co zrobilMou Jak Mou nie mial swoich wykonawcow, to ustawial team tak zeby pasowalo to pilkarzom
nie bronie pisze że zagrał ok i tak było
*Brozovicia
Barella to sobie dzisiaj chyna na szluga chodzil bo na bpisku to go nie widzialem
panowie ale po co te emocje po co ta dyskusja, chcieliscie conte to macie
Barella to gra źle już od pewnego czasu
wiec jestem ciekaw opinii
no bo bronisz Brozicia po kolejnym przecietnym meczu
barella gral dobrze?
wiec pie r dolisz zwyczajenie
no od eriksena wymagajcie ze bedzie sie masowal w srodku
a ty pisałeś że kompro
nie ma świętych krów, ma się starać jak wszyscy
opisz
no ale po co te pytanie
moim zdaniem całkiem ok
brozo dzisiaj wybitny przeciez
Eriksen to nie Vidal a ten beton chcial Vidala
Myślę że Conte do niego wysapie
no ale dobrze gral czy co? bo uciekasz od odpowiedzi
Eriksen zerowe zaangażowanie
Dziś w Interze istniały tylko wahadła :p
niech ci bedzie
Eriksen tylko człapie
no dobra to jednak sredniak
Borja Valero moze ma forme
wdupilismy wszystkie wazne mecze w tym sezonie
reszta przynajmniej zapyerdala do defensywy, nawet taki Vecino
i pilka do skrzydla, tam proba gry w trojkacie i wrzutka
a co słabo grał ? xd
kredence
beka co
Opisz fast kto w tej pomocy ma forme
no ludzie
ale co to za argument ze bylo gorsii ? xdd
i nie ma nikogo kto by zdecydowal sie wejsc, podac
A kto ma forme do cholery WTC
Young dzisiaj posadzil Biraghiego na cala rrszte sezonu .
nacpalem sie gownianym Interem pana conte
goraczki dostalem przez ten mecz
byli gorsi od niego
brozo calkiem bezzebnie dzisiaj
Endru czy ty ślepy jesteś, że gość jest bez formy?
przeciwnik staje szeroko i płasko w 9 piłkarzy
Kibic, to Brozovic gral dzisiaj dobrze?
... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca