Archiwum shoutboksa

WTC 16.02.2020 23:10

co niby zrobił

KibicInteru 16.02.2020 23:09

lukaku swoje robił

Kredence 16.02.2020 23:09

i Lukaku szczegolnie byl tragiczny

Endru 16.02.2020 23:09

Ja bym chyba DAmbrosio obejrzał na srodku obrony

Kredence 16.02.2020 23:09

dokl WTC

WTC 16.02.2020 23:09

jeden niewidoczny, drugi nieskuteczny

Kredence 16.02.2020 23:09

ale ja od liderow w waznych meczach oczekuje najlepszej gry

Cny 16.02.2020 23:09

ale brozo to 4 defensywny pilkarz on ma bronic glownie i przekirowywac akcje a nie kreowac je

VVujek 16.02.2020 23:09

Skriniar flop meczu

WTC 16.02.2020 23:09

tak samo można sapać do Martineza i Lukaku

KibicInteru 16.02.2020 23:09

no co mecz pisze sie o nim

Kredence 16.02.2020 23:09

oczywiscie ze nie jest jedynym winnym , nikt tak nie twierdzi przeciez

Endru 16.02.2020 23:09

Widac konflikt

WTC 16.02.2020 23:09

na praktycznie każdej pozycji dzisiaj była mizeria

Lisek97 16.02.2020 23:09

i na tym zakonczmy

Endru 16.02.2020 23:09

Godin dzisiaj mega zly zszedl z boiska

KibicInteru 16.02.2020 23:09

przegralismy przez brozo o tyle

Lisek97 16.02.2020 23:09

oprocz wahadel to cala druzyna zagrała kupe

Czarson 16.02.2020 23:08

anie pierwszy w oczy mi sie nie rzuca akurat

VVujek 16.02.2020 23:08

kredens nie rozumie ,że brozo ma w uj zadań defensywnych xd

Czarson 16.02.2020 23:08

i nie jest tutaj brozo jedynym winnym

Czarson 16.02.2020 23:08

u nas jak nie idzie to nikt sie nie pokaze

Kredence 16.02.2020 23:08

mocny argument Kibic

KibicInteru 16.02.2020 23:08

alez debilizmy jezu

Kredence 16.02.2020 23:08

ale tutaj widac wszystko na boisku

Nitrogen 16.02.2020 23:08

Kredenc zawsze znał prawdę o Borowiku

Nasir 16.02.2020 23:08

ale ze co ze brozo topowy? xd

Luki165 16.02.2020 23:08

Kredens przejrzał nie może być :)

VVujek 16.02.2020 23:08

seria zwodów i gol xd

Lisek97 16.02.2020 23:08

i tak nastepca Conte bedzie Simeone

Kredence 16.02.2020 23:07

AMEN

Kredence 16.02.2020 23:07

Nitrogen 16.02.2020 23:07 O topowego registy na Świecie oczekuję, że będzie szalał na boisku jak innym nie idzie

VVujek 16.02.2020 23:07

ty oczekujesz że przejdzie całe boisko xd

Klinsi64 16.02.2020 23:07

benasir gra bez zarzutu przeciez

Endru 16.02.2020 23:07

Mourinho poprowadzi tottenham do lm mimo tego ze jak zaczynal to mieli z 10 pkt straty do miejsca premiowanego

Czarson 16.02.2020 23:07

Mou XD

Czarson 16.02.2020 23:07

+ 5 transferow portugalczykow

Nitrogen 16.02.2020 23:07

I takie są fakty

Kredence 16.02.2020 23:07

jesli wy oczekujecie od Brozo jedynie podan do tylu i wszerz to ok

WTC 16.02.2020 23:07

ja nie widzę w Brozoviciu materiału na lidera

Nitrogen 16.02.2020 23:07

O topowego registy na Świecie oczekuję, że będzie szalał na boisku jak innym nie idzie

Czarson 16.02.2020 23:07

4231 zawsze

Czarson 16.02.2020 23:07

mou srou

Kredence 16.02.2020 23:07

WTC ale on ma byc liderem drugiel linii, znowu zawiodl

Nasir 16.02.2020 23:07

no fajna mamy pomoc duzo biegaja ale to calcio a nie biegi przelajowe

WTC 16.02.2020 23:07

mało błędów, ale i zero jakiegokolwiek błysku

Cny 16.02.2020 23:07

COnte nie korzysta z walorow pilkarzy, ma swoja malo elastyczna wizje, nie robi tego co zrobilMou Jak Mou nie mial swoich wykonawcow, to ustawial team tak zeby pasowalo to pilkarzom

WTC 16.02.2020 23:06

Brozo zagrał jak wszyscy, czyli na alibi

interinho 16.02.2020 23:06

Barella biega , biega jak po :cenzor: to atut obecnie najmocniejszy

Endru 16.02.2020 23:06

Spaletti by wygral ten mecz dzisiaj

Klinsi64 16.02.2020 23:06

jeszcze w koncowie gdzie kazdy kontakt skonczy sie polozeniem na murawie rywala

VVujek 16.02.2020 23:06

ty pier do lisz że kompromitacja brozo

Kredence 16.02.2020 23:06

pytam Kibica

KibicInteru 16.02.2020 23:06

jak mam nie bronic brozovica gdy ktos nazywa go sredniakiem

Nasir 16.02.2020 23:06

to jest wasz majestat, 3 miejsce i szlagiery z Ludogorcem

Cny 16.02.2020 23:06

COnte nie korzysta z walorow pilkarzy, ma swoja malo elastyczna wizje, nie robi tego co zrobilMou Jak Mou nie mial swoich wykonawcow, to ustawial team tak zeby pasowalo to pilkarzom

VVujek 16.02.2020 23:06

nie bronie pisze że zagrał ok i tak było

Kredence 16.02.2020 23:06

*Brozovicia

Lisek97 16.02.2020 23:06

Barella to sobie dzisiaj chyna na szluga chodzil bo na bpisku to go nie widzialem

Nasir 16.02.2020 23:06

panowie ale po co te emocje po co ta dyskusja, chcieliscie conte to macie

Nitrogen 16.02.2020 23:06

Barella to gra źle już od pewnego czasu

Kredence 16.02.2020 23:06

wiec jestem ciekaw opinii

Kredence 16.02.2020 23:06

no bo bronisz Brozicia po kolejnym przecietnym meczu

KibicInteru 16.02.2020 23:06

barella gral dobrze?

VVujek 16.02.2020 23:05

wiec pie r dolisz zwyczajenie

Klinsi64 16.02.2020 23:05

no od eriksena wymagajcie ze bedzie sie masowal w srodku

VVujek 16.02.2020 23:05

a ty pisałeś że kompro

WTC 16.02.2020 23:05

nie ma świętych krów, ma się starać jak wszyscy

KibicInteru 16.02.2020 23:05

opisz

KibicInteru 16.02.2020 23:05

no ale po co te pytanie

VVujek 16.02.2020 23:05

moim zdaniem całkiem ok

Kazam 16.02.2020 23:05

brozo dzisiaj wybitny przeciez :D

Endru 16.02.2020 23:05

Eriksen to nie Vidal a ten beton chcial Vidala

Nitrogen 16.02.2020 23:05

Myślę że Conte do niego wysapie

Kredence 16.02.2020 23:05

no ale dobrze gral czy co? bo uciekasz od odpowiedzi

Nitrogen 16.02.2020 23:05

Eriksen zerowe zaangażowanie

FReeFonix 16.02.2020 23:05

Dziś w Interze istniały tylko wahadła :p

KibicInteru 16.02.2020 23:05

niech ci bedzie

WTC 16.02.2020 23:05

Eriksen tylko człapie

KibicInteru 16.02.2020 23:05

no dobra to jednak sredniak

Endru 16.02.2020 23:05

Borja Valero moze ma forme

Klinsi64 16.02.2020 23:05

wdupilismy wszystkie wazne mecze w tym sezonie

WTC 16.02.2020 23:04

reszta przynajmniej zapyerdala do defensywy, nawet taki Vecino

Cny 16.02.2020 23:04

i pilka do skrzydla, tam proba gry w trojkacie i wrzutka

VVujek 16.02.2020 23:04

a co słabo grał ? xd

Kazam 16.02.2020 23:04

kredence :D beka co

Endru 16.02.2020 23:04

Opisz fast kto w tej pomocy ma forme

Kredence 16.02.2020 23:04

no ludzie

Kredence 16.02.2020 23:04

ale co to za argument ze bylo gorsii ? xdd

Cny 16.02.2020 23:04

i nie ma nikogo kto by zdecydowal sie wejsc, podac

Endru 16.02.2020 23:04

A kto ma forme do cholery WTC

interinho 16.02.2020 23:04

Young dzisiaj posadzil Biraghiego na cala rrszte sezonu .

Kazam 16.02.2020 23:04

:D

Klinsi64 16.02.2020 23:04

nacpalem sie gownianym Interem pana conte

Lisek97 16.02.2020 23:04

goraczki dostalem przez ten mecz

KibicInteru 16.02.2020 23:04

byli gorsi od niego

Kazam 16.02.2020 23:04

brozo calkiem bezzebnie dzisiaj

WTC 16.02.2020 23:04

Endru czy ty ślepy jesteś, że gość jest bez formy?

Cny 16.02.2020 23:04

przeciwnik staje szeroko i płasko w 9 piłkarzy

Kredence 16.02.2020 23:04

Kibic, to Brozovic gral dzisiaj dobrze?

Shoutbox

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625692

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się