Archiwum shoutboksa

KibicInteru 16.02.2020 23:20

w ogole sprsedac wszystkich i kupic nowa jedenastke

SETE 16.02.2020 23:20

Jeśli ktoś liczył ze z Eriksenem będziemy dominować środek do chyba już wie ze nie będziemy

SETE 16.02.2020 23:20

WtC dokl

WTC 16.02.2020 23:20

tu trzeba jeszcze kogoś fizycznego w tej pomocy, bo SMS to naszych przestawiał jak pionki

VVujek 16.02.2020 23:19

Eriksen bez walki stworzył 2 akcje bramkowe xd

SETE 16.02.2020 23:19

3 z tylu Milanowi nie służy i myśle ze się nie odnajdzie

KibicInteru 16.02.2020 23:19

o rany

Klinsi64 16.02.2020 23:19

W czerwcu eriksen wroci do spurs

SETE 16.02.2020 23:19

Brać Kumbulle nie będzie różnicy

Czarson 16.02.2020 23:19

bramek wiele nie tracimy ale nie strzelamy zbyt wiele

Nasir 16.02.2020 23:19

jak wy chcescie bastoniego na rozegraniu to jak smiecie marzyc o skeduto

SETE 16.02.2020 23:19

80 mln sprzedac

SETE 16.02.2020 23:19

Skrinar sezon średni ... bardzo

Yascarr 16.02.2020 23:18

Ten cały Eriksen to już chyba gatunek wymarły jak Ozil

Kredence 16.02.2020 23:18

w derbach to samo

SETE 16.02.2020 23:18

XD

Kredence 16.02.2020 23:18

no co mecz to obecnie Skriniar popelnia bledy po ktorych tracimy gole xD

SETE 16.02.2020 23:18

Zd

Chuchu 16.02.2020 23:18

Eriksen póki co w głowie Conte jest zmiennikiem Brozovicia

Nasir 16.02.2020 23:18

zeby bastoni rozgrywal

SETE 16.02.2020 23:18

A Lazio jak gra ?

Nasir 16.02.2020 23:18

caly majestat tego calego 352

Klinsi64 16.02.2020 23:18

bastoni i godin daja dupska praktycznie co mecz po prostu nie potrafimy grac w 3

Nasir 16.02.2020 23:18

no racja po to mamy eriksena zeby bastoni rozgrywal

SETE 16.02.2020 23:18

Nasir słaby argument :)

Czarson 16.02.2020 23:17

ale gole zawala najczescie

VVujek 16.02.2020 23:17

Bastoni przynajmniej potrafi dobrze włączyć się do akcji ofensywnych

SETE 16.02.2020 23:17

Najsłabsi na placu . Padelli , Lautaro , Skrinar , Godin

Nasir 16.02.2020 23:17

xd

Czarson 16.02.2020 23:17

rozjuszony klinsi po meczu

Nasir 16.02.2020 23:17

np to https://prnt.sc/r38qvg

Kredence 16.02.2020 23:17

Skriniar ssie wyjatkowo mocno

VVujek 16.02.2020 23:17

tylko endru z team murinio

Klinsi64 16.02.2020 23:17

oprocz de vrija to kazdy ze srodka ssie wiec co zmieni lawa skriniara?

VVujek 16.02.2020 23:17

ja tu nic nie widzę

Nitrogen 16.02.2020 23:17

I trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć

SETE 16.02.2020 23:17

Bo wszedłem dopiero

VVujek 16.02.2020 23:17

A co piszemy na Conte ? xd

WTC 16.02.2020 23:16

co z tego, ze grali lepiej jak my im bramki sprezentowaliśmy

Kredence 16.02.2020 23:16

dzisiaj Lazio bylo srednie a i tak wygrali

SETE 16.02.2020 23:16

A co piszą dzisiaj Nasir ?

Nitrogen 16.02.2020 23:16

Conte jest świetnym trenerem

Kredence 16.02.2020 23:16

Nitro ale to w ogole nie ma porownania

SETE 16.02.2020 23:16

Nic specjalnego dziś Aquile nie pokazali

Nasir 16.02.2020 23:16

przyjemnosc sprawia mi wasza hipokryzja, to co pisaliscie o conte jeszcze 2 miesiace temu a co piszecie dzisiaj

Klinsi64 16.02.2020 23:16

jprdl

Nitrogen 16.02.2020 23:16

Oczywiście trzeba patrzeć do czerwa

SETE 16.02.2020 23:16

Dokl

Nitrogen 16.02.2020 23:16

Lazio z Juventusem w lidze grało dużo lepiej niż dziś

SETE 16.02.2020 23:16

Z padellim nie dało się dzisiaj tego wygrać

Czarson 16.02.2020 23:16

bezpieczniej dla nas nie wygrywac w 1 polowie

VVujek 16.02.2020 23:16

Skriniar ostatnio jest osrany i musi poczuć ławkę

Kredence 16.02.2020 23:16

to nie lazio z meczow z juve

Luki165 16.02.2020 23:16

No kolejny poważny przeciwnik i w łeb

Nasir 16.02.2020 23:15

generalnie to mam w dupie ten sezon odkad trenerem zostal conte

Kredence 16.02.2020 23:15

ale lazio gralo przecietnie

KibicInteru 16.02.2020 23:15

przypominam ze dzisiejszy przeciwnik to nie jakies jopki

Klinsi64 16.02.2020 23:15

zolnierze conte na robocie nie pekaja : barkax2 bvb juve lazio coppa

Kredence 16.02.2020 23:15

za malo pressingu, typowy ostatnio dla nas stojanow i kompro w tylach

Kredence 16.02.2020 23:15

niestety ale tak sie nie da

WTC 16.02.2020 23:15

jarasz się bardziej porażkami Interu niż wygranymi pajacu

Kredence 16.02.2020 23:15

po prawdzie nie zrobilismy dzisiaj nic aby wygrac, gol w sumie po przypadkowej akcji i potem klasycznie 2 razy obrona posrała sie na miekko

WTC 16.02.2020 23:15

Nasir jak zwykle same mądre spostrzeżenia i ciekawe opinie na temat meczu

Nasir 16.02.2020 23:14

jeszcze niektorzy wierza

Nasir 16.02.2020 23:14

xdxdxd

Nasir 16.02.2020 23:14

Czarson 16.02.2020 23:13 trzeba Juve ograc na kurniku niestety

KibicInteru 16.02.2020 23:14

z napoli to puchar

KibicInteru 16.02.2020 23:14

pierwsza

VVujek 16.02.2020 23:14

Brozo w uj zadań defensywnych a oczekują że będzie ciągle atakował mijał rywali :D

Czarson 16.02.2020 23:13

trzeba Juve ograc na kurniku niestety

WTC 16.02.2020 23:13

bo co z tego, że teraz mamy Eriksena jak było wiadome, że on nie wejdzie z buta i nie zacznie nam wygrywać spotkań

WTC 16.02.2020 23:13

jednak odbija nam się czkawką granie z mizerną ławką przez większość dotychczasowego sezonu

Czarson 16.02.2020 23:13

druga

KibicInteru 16.02.2020 23:13

alez weryfikacja

KibicInteru 16.02.2020 23:13

no jedna porazka w lidze

bitels10 16.02.2020 23:12

ok

Chuchu 16.02.2020 23:12

Na elevenie oglądałem

Luki165 16.02.2020 23:12

Luty miał nas zweryfikować i to się dzieje :/

VVujek 16.02.2020 23:12

z rywalem z górnej pułki cały zespół musi grać , nie ma że jeden zawodnik

bitels10 16.02.2020 23:11

Chuchu daj linka do karnego

Czarson 16.02.2020 23:11

ale z rywalem z gornej polki gra jak reszta

Kredence 16.02.2020 23:11

np z Udinese

Czarson 16.02.2020 23:11

z kims slabszym to jeszcze wezmie na siebie

Endru 16.02.2020 23:11

Dawac konferencje betona

Chuchu 16.02.2020 23:11

Oglądam te powtórki karnego i za ch*j nie widzę faulu

WTC 16.02.2020 23:11

a mianowicie podczas rajdu pod bramkę Lazio

Czarson 16.02.2020 23:11

brozo gra jak cala reszta

WTC 16.02.2020 23:11

i Borzo przynajmniej w jednej akcji pokazał się ze świetnej strony w tym spotkaniu

KibicInteru 16.02.2020 23:11

to nie czyni z niego lidera

Kredence 16.02.2020 23:11

i po raz kolejny MOIM zdaniem zawodzi

VVujek 16.02.2020 23:11

i lider pomocy

Czarson 16.02.2020 23:11

ale on nigdy nie mial cech lidera

Czarson 16.02.2020 23:11

to prawda

Kredence 16.02.2020 23:10

to fakt nie opinia

Kredence 16.02.2020 23:10

jest najwazniejszym pomocnikiem naszego zespolu

Czarson 16.02.2020 23:10

on kiedys pokazal cos takiego zeby mozna bylo go wziac za lidera?

Czarson 16.02.2020 23:10

czemu Brozo to lider? wg kogo?

Cny 16.02.2020 23:10

przeciwko trojce obroncow

Endru 16.02.2020 23:10

Dambrosio- ranocchia- Bastoni na nastepny mecz

Cny 16.02.2020 23:10

ale byl odciety od gry

Shoutbox

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625700

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się