w ogole sprsedac wszystkich i kupic nowa jedenastke
Jeśli ktoś liczył ze z Eriksenem będziemy dominować środek do chyba już wie ze nie będziemy
WtC dokl
tu trzeba jeszcze kogoś fizycznego w tej pomocy, bo SMS to naszych przestawiał jak pionki
Eriksen bez walki stworzył 2 akcje bramkowe xd
3 z tylu Milanowi nie służy i myśle ze się nie odnajdzie
o rany
W czerwcu eriksen wroci do spurs
Brać Kumbulle nie będzie różnicy
bramek wiele nie tracimy ale nie strzelamy zbyt wiele
jak wy chcescie bastoniego na rozegraniu to jak smiecie marzyc o skeduto
80 mln sprzedac
Skrinar sezon średni ... bardzo
Ten cały Eriksen to już chyba gatunek wymarły jak Ozil
w derbach to samo
XD
no co mecz to obecnie Skriniar popelnia bledy po ktorych tracimy gole xD
Zd
Eriksen póki co w głowie Conte jest zmiennikiem Brozovicia
zeby bastoni rozgrywal
A Lazio jak gra ?
caly majestat tego calego 352
bastoni i godin daja dupska praktycznie co mecz po prostu nie potrafimy grac w 3
no racja po to mamy eriksena zeby bastoni rozgrywal
Nasir słaby argument
ale gole zawala najczescie
Bastoni przynajmniej potrafi dobrze włączyć się do akcji ofensywnych
Najsłabsi na placu . Padelli , Lautaro , Skrinar , Godin
xd
rozjuszony klinsi po meczu
np to https://prnt.sc/r38qvg
Skriniar ssie wyjatkowo mocno
tylko endru z team murinio
oprocz de vrija to kazdy ze srodka ssie wiec co zmieni lawa skriniara?
ja tu nic nie widzę
I trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć
Bo wszedłem dopiero
A co piszemy na Conte ? xd
co z tego, ze grali lepiej jak my im bramki sprezentowaliśmy
dzisiaj Lazio bylo srednie a i tak wygrali
A co piszą dzisiaj Nasir ?
Conte jest świetnym trenerem
Nitro ale to w ogole nie ma porownania
Nic specjalnego dziś Aquile nie pokazali
przyjemnosc sprawia mi wasza hipokryzja, to co pisaliscie o conte jeszcze 2 miesiace temu a co piszecie dzisiaj
jprdl
Oczywiście trzeba patrzeć do czerwa
Dokl
Lazio z Juventusem w lidze grało dużo lepiej niż dziś
Z padellim nie dało się dzisiaj tego wygrać
bezpieczniej dla nas nie wygrywac w 1 polowie
Skriniar ostatnio jest osrany i musi poczuć ławkę
to nie lazio z meczow z juve
No kolejny poważny przeciwnik i w łeb
generalnie to mam w dupie ten sezon odkad trenerem zostal conte
ale lazio gralo przecietnie
przypominam ze dzisiejszy przeciwnik to nie jakies jopki
zolnierze conte na robocie nie pekaja : barkax2 bvb juve lazio coppa
za malo pressingu, typowy ostatnio dla nas stojanow i kompro w tylach
niestety ale tak sie nie da
jarasz się bardziej porażkami Interu niż wygranymi pajacu
po prawdzie nie zrobilismy dzisiaj nic aby wygrac, gol w sumie po przypadkowej akcji i potem klasycznie 2 razy obrona posrała sie na miekko
Nasir jak zwykle same mądre spostrzeżenia i ciekawe opinie na temat meczu
jeszcze niektorzy wierza
xdxdxd
Czarson 16.02.2020 23:13 trzeba Juve ograc na kurniku niestety
z napoli to puchar
pierwsza
Brozo w uj zadań defensywnych a oczekują że będzie ciągle atakował mijał rywali
trzeba Juve ograc na kurniku niestety
bo co z tego, że teraz mamy Eriksena jak było wiadome, że on nie wejdzie z buta i nie zacznie nam wygrywać spotkań
jednak odbija nam się czkawką granie z mizerną ławką przez większość dotychczasowego sezonu
druga
alez weryfikacja
no jedna porazka w lidze
ok
Na elevenie oglądałem
Luty miał nas zweryfikować i to się dzieje :/
z rywalem z górnej pułki cały zespół musi grać , nie ma że jeden zawodnik
Chuchu daj linka do karnego
ale z rywalem z gornej polki gra jak reszta
np z Udinese
z kims slabszym to jeszcze wezmie na siebie
Dawac konferencje betona
Oglądam te powtórki karnego i za ch*j nie widzę faulu
a mianowicie podczas rajdu pod bramkę Lazio
brozo gra jak cala reszta
i Borzo przynajmniej w jednej akcji pokazał się ze świetnej strony w tym spotkaniu
to nie czyni z niego lidera
i po raz kolejny MOIM zdaniem zawodzi
i lider pomocy
ale on nigdy nie mial cech lidera
to prawda
to fakt nie opinia
jest najwazniejszym pomocnikiem naszego zespolu
on kiedys pokazal cos takiego zeby mozna bylo go wziac za lidera?
czemu Brozo to lider? wg kogo?
przeciwko trojce obroncow
Dambrosio- ranocchia- Bastoni na nastepny mecz
ale byl odciety od gry
... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca