Archiwum shoutboksa

WTC 16.02.2020 22:57

gość ma reakcję jak emeryt

Nitrogen 16.02.2020 22:57

Za blisko

Kredence 16.02.2020 22:57

tak to wyglada

Czarson 16.02.2020 22:57

a mogl to wyczyscic

WTC 16.02.2020 22:57

piłka w siatce*

Nitrogen 16.02.2020 22:57

Przy drugiej bramce bez szans

Kredence 16.02.2020 22:57

sami sobie wbijamy gole i sami siebie karamy

Endru 16.02.2020 22:57

Inzaghi przekrzyczal Conte

Czarson 16.02.2020 22:57

mial na nodze, panika, ledwo dotknal

WTC 16.02.2020 22:57

typ się rzucił jak już bramka w siatce była

VVujek 16.02.2020 22:57

sędzia wbił jednego bo karnego nie było

Czarson 16.02.2020 22:57

to samo co skriniar

WTC 16.02.2020 22:57

przy drugiej bramce reakcja Padellego też mocno spóźniona

Kredence 16.02.2020 22:57

co to kierwa bylo?

Kredence 16.02.2020 22:57

co zrobil vecino przy drugim golu? xD

Lisek97 16.02.2020 22:56

jeszcze oklep od juve i bedziemy miec wybite scudetto z glowwy

VVujek 16.02.2020 22:56

15 pkt

Cny 16.02.2020 22:56

nie wytrzymuja psychicznie, nie ma stabilizacji w druzynie

Kazam 16.02.2020 22:56

no dokl

Kredence 16.02.2020 22:56

czarson znowu wbilismy sobie 2 gole

Cny 16.02.2020 22:56

ale dzisiaj nie bylo karnego a drugiego gola sprezentowal veczyno jakims komicznym pseudowybiciem,

interinho 16.02.2020 22:56

Czy juz jest myslami w Barcelonie ?

KibicInteru 16.02.2020 22:56

lazio by nix bie zrobilo z tym wybiciem

VVujek 16.02.2020 22:56

nad 5

Czarson 16.02.2020 22:56

przeciez gra byla taka, ze moglismy to wygrac

VVujek 16.02.2020 22:56

z 4 wypadniemy ? hahaha a wiesz jaka przewaga nad 4 miejscem ?

Odet 16.02.2020 22:56

tak więc nie ma co winić Godina za to

Klinsi64 16.02.2020 22:56

czekamy generale

interinho 16.02.2020 22:56

Dzisiaj gralismy bez lautaro niestety . Zjazd formy ?

Kredence 16.02.2020 22:56

beka troche

KibicInteru 16.02.2020 22:56

nom atalanta jest tuz za nami

Kredence 16.02.2020 22:56

czyli wychodzi na to, ze Skriniar mogl fatalnie wybic pilke bo Padelli tez popelnil blad

Odet 16.02.2020 22:56

apropo akcji/zwodu immobile to nie ma obrońcyu który by to przeciął

Kazam 16.02.2020 22:56

skriniar za wolny jest, daje sie robic czesto

Yascarr 16.02.2020 22:56

Musacchio? Skriniar go zjada :lol:

Klinsi64 16.02.2020 22:56

"Lazio ma 3 najmocniejszy sklad we Wloszech"

WTC 16.02.2020 22:56

z dupy wypadniemy

Luki165 16.02.2020 22:56

My z taką gra to z 4 wypadniemy :p

Kazam 16.02.2020 22:55

bo znowu najslabszy obronca

VVujek 16.02.2020 22:55

dokl

Kazam 16.02.2020 22:55

skriniar niech sobie odpocznie troche

jaszczomb 16.02.2020 22:55

no obrona cala niesamowicie sie kompromituje od 3 tygodni

Lisek97 16.02.2020 22:55

nic wiece

Cny 16.02.2020 22:55

jeszcze zeby on wyszedl a ten recznik minal sie z pilka i wywalil

Lisek97 16.02.2020 22:55

jedyny plus z tego sezonu bedzie taki, ze nie bedziemy sie martwic o awans do LM do ostatniej kolejki

Odet 16.02.2020 22:55

na to czekam

Czarson 16.02.2020 22:55

z Handa mozliwe, ze ostatnich 4 na 5 bramek by nie bylo

Odet 16.02.2020 22:55

oby tak zagral COnte Kazam

Kredence 16.02.2020 22:55

:D

Kredence 16.02.2020 22:55

KibicInteru 16.02.2020 22:55 jak ktos wini skriniara za to ze padelli wyszedl z. nramki bez sensu to sory ale xd

Nitrogen 16.02.2020 22:55

A podsumowaniem była ostatnia akcja Immobile

Kazam 16.02.2020 22:55

ciekawe jakby zagrac bastoni defraj godin

Nitrogen 16.02.2020 22:55

W sumie cała obrona Interu zagrała słabo

Czarson 16.02.2020 22:55

nie chce miec za soba Padelliego, teskni za Handa

Chuchu 16.02.2020 22:55

Jak nie Padellego, po ch*j tam się wpieprzał?

KibicInteru 16.02.2020 22:55

jak ktos wini skriniara za to ze padelli wyszedl z. nramki bez sensu to sory ale xd

VVujek 16.02.2020 22:55

Skriniar był niepewny

WTC 16.02.2020 22:55

no i za tydzień decydujący mecz

Odet 16.02.2020 22:55

straszne co się z nim dzieje

Czarson 16.02.2020 22:55

oczywiste

Czarson 16.02.2020 22:55

a nie padelliego

Odet 16.02.2020 22:54

z Milanem, z Violą

Czarson 16.02.2020 22:54

gol na jego konto

Kredence 16.02.2020 22:54

jak ktos tutaj tlumaczy Skriniara to sory ale XD

Odet 16.02.2020 22:54

to juz kolejny wielki błąd skriniara

Kazam 16.02.2020 22:54

i jak sie ciagle zderza padelli z naszymi obroncami

Nitrogen 16.02.2020 22:54

Nawet bez wyjścia Padellego to było beznadziejne wybicie

Endru 16.02.2020 22:54

Ciekawe czy Skriniar i Godin celowo sie zmienili stronami czy trener im kazal

Lisek97 16.02.2020 22:54

a padelli wychodzi do pilek, ktore sa od obroncow

interinho 16.02.2020 22:54

Tak gra obrona elektrycznie bo za plecami brakuje pewnosci ot cala historia straconych bramek

Cny 16.02.2020 22:54

a mi sie wydaje, z problem jest w tym ze conte latwo obraza sie na konkretnych graczy, trwa to 2-4 mecze i ktos wraca, a pozniej sraja na boisku, boja sie podjac inicjatywe

Klinsi64 16.02.2020 22:54

po takim meczu kazdemu kop w dupe a nie stopniowanie kto ujowszy

Kredence 16.02.2020 22:54

tutaj nie ma tlumaczenia

Czarson 16.02.2020 22:54

ale skonczylo sie dobrze a nie swieca nad siebie i jeszcze padelliego polozyl

Kredence 16.02.2020 22:54

dokladnie Nitro

Nitrogen 16.02.2020 22:54

A nie świeca jakaś xD

FReeFonix 16.02.2020 22:54

Škriniar to w tym sezonie jest przeciętny

Nitrogen 16.02.2020 22:54

Laga na róg i tyle

Kazam 16.02.2020 22:54

skriniar to sie cofa w rozwiju pilkarskim obecnie

Lisek97 16.02.2020 22:54

skriniar ma krzywa noge, jego wrzuty albo podania to cos omropnego

Kredence 16.02.2020 22:54

jak juz wybijal pilke to musial ja wybic dobrze

Czarson 16.02.2020 22:54

juz w 1 polowie tak zrobil

KibicInteru 16.02.2020 22:54

facepalm

Czarson 16.02.2020 22:54

Skriniar zawiodl przy bramce

Tifosinho 16.02.2020 22:54

No tym razem najgorszy na boisku bezsprzecznie Pan Skriniar

Kredence 16.02.2020 22:54

raczej

Nitrogen 16.02.2020 22:53

Ale Skrinar bardziej

Klinsi64 16.02.2020 22:53

widze kazdy ma swojego bohatera meczu

Nitrogen 16.02.2020 22:53

I Padelli i Skrinar zawiedli

Odet 16.02.2020 22:53

najlepiej z obrońców

VVujek 16.02.2020 22:53

to co Inter znowu wy je bany na wała

Lisek97 16.02.2020 22:53

jeszcze foch, ze zszedl

Kredence 16.02.2020 22:53

o czym Ty piszesz Kibic, Skriniar sie skompromitowal takie sa fakty xD

Odet 16.02.2020 22:53

Godin zagrał dobrze

Lisek97 16.02.2020 22:53

Godin to jest porazka

Czarson 16.02.2020 22:53

ok

WTC 16.02.2020 22:53

w ogóle to jest śmiech na sali, że za rezerwowego bramkarza mamy cały czas takiego śmiecia jak Padelli albo Carizzo no urwa mać

pluto11 16.02.2020 22:53

Karny trochę naciągany ale to że zagraliśmy słabo z przodu to już nasza wina nie wiem dlaczego nie da szansy Eriksenowi gdzie on potrafi z niczego podać pile dobra

Kredence 16.02.2020 22:53

nie bylo czarson

interinho 16.02.2020 22:53

Wojna byla ostatnie 10 min , dzisiaj czlapiacy lautaro ktory dostal taktyczne zadanie krycia leivy... chcial conte odwzorowac Mertensa z pucharu

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625690

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się