gość ma reakcję jak emeryt
Za blisko
tak to wyglada
a mogl to wyczyscic
piłka w siatce*
Przy drugiej bramce bez szans
sami sobie wbijamy gole i sami siebie karamy
Inzaghi przekrzyczal Conte
mial na nodze, panika, ledwo dotknal
typ się rzucił jak już bramka w siatce była
sędzia wbił jednego bo karnego nie było
to samo co skriniar
przy drugiej bramce reakcja Padellego też mocno spóźniona
co to kierwa bylo?
co zrobil vecino przy drugim golu? xD
jeszcze oklep od juve i bedziemy miec wybite scudetto z glowwy
15 pkt
nie wytrzymuja psychicznie, nie ma stabilizacji w druzynie
no dokl
czarson znowu wbilismy sobie 2 gole
ale dzisiaj nie bylo karnego a drugiego gola sprezentowal veczyno jakims komicznym pseudowybiciem,
Czy juz jest myslami w Barcelonie ?
lazio by nix bie zrobilo z tym wybiciem
nad 5
przeciez gra byla taka, ze moglismy to wygrac
z 4 wypadniemy ? hahaha a wiesz jaka przewaga nad 4 miejscem ?
tak więc nie ma co winić Godina za to
czekamy generale
Dzisiaj gralismy bez lautaro niestety . Zjazd formy ?
beka troche
nom atalanta jest tuz za nami
czyli wychodzi na to, ze Skriniar mogl fatalnie wybic pilke bo Padelli tez popelnil blad
apropo akcji/zwodu immobile to nie ma obrońcyu który by to przeciął
skriniar za wolny jest, daje sie robic czesto
Musacchio? Skriniar go zjada
"Lazio ma 3 najmocniejszy sklad we Wloszech"
z dupy wypadniemy
My z taką gra to z 4 wypadniemy :p
bo znowu najslabszy obronca
dokl
skriniar niech sobie odpocznie troche
no obrona cala niesamowicie sie kompromituje od 3 tygodni
nic wiece
jeszcze zeby on wyszedl a ten recznik minal sie z pilka i wywalil
jedyny plus z tego sezonu bedzie taki, ze nie bedziemy sie martwic o awans do LM do ostatniej kolejki
na to czekam
z Handa mozliwe, ze ostatnich 4 na 5 bramek by nie bylo
oby tak zagral COnte Kazam
KibicInteru 16.02.2020 22:55 jak ktos wini skriniara za to ze padelli wyszedl z. nramki bez sensu to sory ale xd
A podsumowaniem była ostatnia akcja Immobile
ciekawe jakby zagrac bastoni defraj godin
W sumie cała obrona Interu zagrała słabo
nie chce miec za soba Padelliego, teskni za Handa
Jak nie Padellego, po ch*j tam się wpieprzał?
jak ktos wini skriniara za to ze padelli wyszedl z. nramki bez sensu to sory ale xd
Skriniar był niepewny
no i za tydzień decydujący mecz
straszne co się z nim dzieje
oczywiste
a nie padelliego
z Milanem, z Violą
gol na jego konto
jak ktos tutaj tlumaczy Skriniara to sory ale XD
to juz kolejny wielki błąd skriniara
i jak sie ciagle zderza padelli z naszymi obroncami
Nawet bez wyjścia Padellego to było beznadziejne wybicie
Ciekawe czy Skriniar i Godin celowo sie zmienili stronami czy trener im kazal
a padelli wychodzi do pilek, ktore sa od obroncow
Tak gra obrona elektrycznie bo za plecami brakuje pewnosci ot cala historia straconych bramek
a mi sie wydaje, z problem jest w tym ze conte latwo obraza sie na konkretnych graczy, trwa to 2-4 mecze i ktos wraca, a pozniej sraja na boisku, boja sie podjac inicjatywe
po takim meczu kazdemu kop w dupe a nie stopniowanie kto ujowszy
tutaj nie ma tlumaczenia
ale skonczylo sie dobrze a nie swieca nad siebie i jeszcze padelliego polozyl
dokladnie Nitro
A nie świeca jakaś xD
Škriniar to w tym sezonie jest przeciętny
Laga na róg i tyle
skriniar to sie cofa w rozwiju pilkarskim obecnie
skriniar ma krzywa noge, jego wrzuty albo podania to cos omropnego
jak juz wybijal pilke to musial ja wybic dobrze
juz w 1 polowie tak zrobil
Skriniar zawiodl przy bramce
No tym razem najgorszy na boisku bezsprzecznie Pan Skriniar
raczej
Ale Skrinar bardziej
widze kazdy ma swojego bohatera meczu
I Padelli i Skrinar zawiedli
najlepiej z obrońców
to co Inter znowu wy je bany na wała
jeszcze foch, ze zszedl
o czym Ty piszesz Kibic, Skriniar sie skompromitowal takie sa fakty xD
Godin zagrał dobrze
Godin to jest porazka
ok
w ogóle to jest śmiech na sali, że za rezerwowego bramkarza mamy cały czas takiego śmiecia jak Padelli albo Carizzo no urwa mać
Karny trochę naciągany ale to że zagraliśmy słabo z przodu to już nasza wina nie wiem dlaczego nie da szansy Eriksenowi gdzie on potrafi z niczego podać pile dobra
nie bylo czarson
Wojna byla ostatnie 10 min , dzisiaj czlapiacy lautaro ktory dostal taktyczne zadanie krycia leivy... chcial conte odwzorowac Mertensa z pucharu
... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca