Ten karny taki trochę naciągany Vrij położył na nim rękę nie odpychał go
Sracie się jakby ten sezon właśnie się skończył a jeszcze zostało tyle męczy do rozegrania
Mamy lepszy bilans spotkań bezpośrednich niż Lazio
zostaniemy z niczym, ani CI, ani LM, ani scudetto
pierwsza 4 pewna
ale sie nie zalamuje
Juve ma takie same szanse jak i my
kurłą muszę zobaczyć tego faul De Vrija
z taka gra nie mamy czego szukac niestety, szkoda
pany, tutaj jest 3 pkt róznicy
Czarson acerbiemu odbil9 sie od biodra
Bo sami Włosi na ławce
to prawda wujek
Nic nie zagraliśmy... Aż żal było patrzeć
Na każdego trenera tu się mówi beton xd
eryksen bardzo slabo
Za dwa tygodnie po sezonie
SO GIA DU ORE
Inter przegrał zasłużenie
Pomoc dziś najgorsza
powiem tak: conte dzisiaj na minus, za dlugo zwlekal ze zmianami niestety
Teraz to czekam na konferencje betona
zaraz zobacze karnego na immo i wyblok acerbiego z koncowki po strzale lukaku
inzaghi zapraszamy po sezonie
Savic zjadl cala nasza pomoc dzis
aniol XD
Inter jest tak ruchany przez sędziów że to niepojęte
porazka ten zespol
jakie gówno śmierdzące ten mecz
Eriksen to albo zacznie biegac albo bedzie lawa gleboka
karny z dupy i pinball bo debile nie potrafia wykopac pilki
dokładnie Neraz
Zastanawiam się za co Lazio miało karny ,czekam na powtórki
ale karny z dupy i zdania nie zmienię
lazio i tak sie zesra pewnie z jakas genoa, szkoda znow juve ucieka
co tam sie dzieje
Skriniar prosto pilki podac nie potrafi
Mecz w tygodniu a my zmiany w 70min robimy
sergej placze
Walczymy o top4
Conte WYPJERDALAJ
Sezon skończony
dobra to moze guardiole bierzemy?
cieszą się jakby majstra zgarneli
ja bym wpuscil w 92
Conte zdejmuje brozovica a vecino lata po boisku xDDD
CAMPIONI D ITALIA
1
XDDDDDDDDD
koniec
KUUUU RWAAAAA
ale sie ciesza
No jemu się nie chce grać
E FINITA
conte wymyslil to genialnie
i wieczor popsuty
ten eriksen o wogole focha chyba ma
sanchez dwa kontakty z pilka
eriksen pokazuje czemu tylko 20 mln kosztował
Conte karny kutas w ryj za ten mecz
Qrwa nie wierze
Masakra jakie gowno
taaa
To Eriksen wspaniały tak wrzcucał?
Co to qrwa bylo
?
lazio ma mocniejszy sklad niz my #Conte
ALEŻ PIŁA
to Weczyno lepszy
XD
nie no Eriksen to dziś zero grt
o boże
ładnie xD
Beka bo odpuściliśmy mocno mecz z Napoli żeby były siły na Lazio, z którym też przegrywamy
phttps://prnt.sc/r386l7rzypominam
#timjose
no i sztylet prosto w
wszystko przez bambuku
oni zmobilozowani a my jak zwykle gówno gramy
dobra, dupa z tym meczem
eh
nie ma juz nic
to jest juz koniec
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Inter gola
XD!
Inter gola
Nie zagra z Genoą
Inzaghi kartka
xd
Eriksen laga...
tu dam tam nie dam
WINA JUVENTUSU
roki slepy oczywiscie
reka
KARNY
juwentus oddaj punkty
karniaka dawać!
JUVENTUS WINA ICH
CLACIOPOLI
Var
owy