ta sytuacja z bramka smsa najbardziej zenujaca
ani ja
zly mecz zagralismy, nie ma tlumaczenia
Ja tu wojny w tym meczu nie widzaielm
tam nie było faulu xd
kiedy sam wbiegl w pole karne
Karny nie karny zagralismy jak cipy
szkoda tej akcji janga
nie trafił w piłkę i tyle
Candreva i Young zagrali dobre spotkanie, reszta zagrała od przeciętnie do słabo
miekki ten karny bardzo
Kompro nie bylo ale na lazio taka gra nie wystarczy niestety
i moim zdaniem to o karnym nie ma mowy
lazio sie zesra, to pewne - ale my nie bedziemy mieli skudetto, za 2 tyg z dzuwe gramy a z taka gra remis to bedzie szczyt mozliwosci
tak
jest powtórka
Nitrogen to Milanista?
na to nie ma ratunku
brozo
no ja nie widziałem kompromitacji
Znowu sie schował do nory
Gdzie jest kluczborski i jego scedutto
jak ogladales mecz to powinienes wiedziec
owo tego Eriksena wprowadza Conte , zawsze jak jest w ryj i presja razy milion wieksza . Szuka zbawcy wtedy . On ma sie zgrywac a nie probowac gasic pozar
bo jajco
kompromitacja ? xd bo co
topowy regista co nie umie podac pilki do przodu
A Sanchez w 7 minut zalicza 3 kontakty z pilka wiec calkowiceie rozumiem to ze jest bezuzytecnzy i veczyno robil wiecej
Jak będe miał taki kaprys to tak zrobię
tez mialme wrazenie ze damy im sie wyszalec w 1 polowie a potem zaczniemy ich dociskac, szkoda po prostu
brozovic kolejna kompromitacja
dzisiaj
Nitro ty tam sobie grajkow milanu sadzaj na lawie
Kiedy ostatnio przegralismy dwa mecze pod rząd?
czyli stworzył jednak 2 okazje
no lawka i bedzie gral borja valero
potrzebny
ale miał dobry strzał i podanie do lukaku
no pewnie po 15 minutach to mozna bylo sie spodziewac fajerwerkow przy zamurowanym lazio
Jeżeli SMS sobie go przekłada nad głową a ten nic nie robi to ławka z automatu
znowu sami sobie wbilismy 2 gole a wy prowadzicie analizy
chociaz taki llorente
Eriksen dał żenującą zmianę i nie ma znaczenia jakiej jakości jest to grajek
niech jeszcze Conte wystawi Lukau w LE. To zajedzie go na maxa
SMS sobie przestawiał naszych w srodeczku jak pionków
szkoda tego meczu
Sytuacja miała miejsce w niedziele(16 lutego) około godz. 7 na ul. Wołczyńskiej w Kluczborku. Policjanci drogówki postanowili zatrzymać do kontroli osobowego volkswagena. Kierowca auta nie zareagował. Zamiast tego docisnął pedał gazu i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim. Dawali mu sygnały, by się zatrzymał, ale nie reagował. Volkswagen skręcił w boczną ulicę, przez którą przebiega przejazd kolejowy. Rogatki na przejeździe były jednak opuszczone. Uciekający kierowca zawrócił i zaczął jechać wprost na policyjny patrol, który przyblokował radiowozem drogę ucieczki. Kierowca próbował ominąć radiowóz. Wtedy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny. To był koniec ucieczki. Okazało się, że za kierownicą volkswagena siedział 42-letni mężczyzna. Badanie alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu miał blisko 2 promile alkoholu i słoik gulaszu na przednim siedzeniu leciwego
Alberto w lazio walczy?
ron nie oddycha i my tez nie
a Eriksen na ten moment to gra skandalicznie
wychodzi brak zmiennika dla lukaku
Sergej zdominował srodek pola
no i co pisalem wam ze Skriniar sie skompromituje
ja wiem ze ten eriksen nie walczy ale to grajek warty niedawno 100 baniek a ten go trzyma na ławie
Nigdy nie zrozumiem tego domagania się Sanczeza na boisku
lautaro dzisiaj absolutnie po za gra, przeszedl obok
conte powinien byl juz ok. 60 minuty zmiany robic, no i brozo powinien zostac
Inter zagrał dwie połowy w ostatnich trzech meczach
Patrząc na grę Interu, to przyjechaliśmy tutaj po remis. Zaczynamy schowani za „podwójną garda”, pomyślałem ok, przeczekają ich a potem podkręcą tempo. Strzelamy bramkę i gramy dalej schowani za gardą. Spoko, logiczne. Potem tracimy kuriozalną bramka i co? Dalej gramy dokładnie to samo, defensywnie bez większej chęci na strzelenie bramki. Żadnego znaku od Conte że gramy o trzy punkty, żadnej zmiany czy czegokolwiek. Po prostu remis im pasował, bo obudzili się dopiero jak stracili drugą bramkę. Lazio było lepsze, BO CHCIAŁO WYGRAĆ a nie kalkulowało jak Inter.
Taki SMS to na lato powinien przyjść do nas
ręcznik na bramce i Skriniar z głową w dupie
lautaro bardzo slabo, lukak sie wkurvial ze mu pilki psuja
Nie no dali dupy w drugiej połowie, ręcznik na bramce i Conte za długo że zmianami czeka
Dokl klinsi
Rece by mial w gorze to by ni3 bylo
szkoda wielka bo to wyglada znowu jak za spalla, laga do napastnika i moze cos sie uda poklepac
ta druzyna nadal nie ma charakteru, jak ktoremus z liderow nie idzie to nikt nie porbuje wejsc w jego buty
ilez mozna im alibi udzielac
Nie umniejszając nic Immobile bo na strzelał bramek ale z tych 26 to on ma 10 z karnych to tak słabo trochę
My nie mamy chyba zadnego dryblera w 5 pomocnikow, nikogondo zrobienia przewagi, grany na stojaco i klepiemy bez pomyslu
De Vrij nawet nie protestował specjalnie
Vvujek przestan bronic tych miernot blagam
na sampe juz bedzie?
na Sampe miał wrócic
kiedy Samir wraca?
ręce miał na nim i karny ? mieć ręce na zawodniku to jeszcze nie faul
Mówisz? Myślałem że liczą
widac bylo ze z padellim to kazdy obsrany przy akcji lazio, zero zaufania do bramkarza
Lazio nie ma juz sił trzeba czekać teraz z kim się zesraja a jak raz to i drugi
dokl sedzia z turynu conter krul scudetto pewne
tu nie ma zadnego pomyslu na gre, zadnych schematow, o stalych fragmentach nawet nie ma co sie wypowiadac
Mamy bramkę na wyjeździe z Lazio
W lidze nie liczą się gole wyjazdowe
sami sie ruchamy od grudnia
Wystarczyło ze rece mial na nim i tyle
Nie
plus taki że Lazio i Juve obsra się z jakimiś ogórkami
Nie chce mi się szukać, ale ten kto pisał po bramce na 0:1, ze na miekko i, ze lazio siada to proszę wyjść z sb i się wywstydzic
FReeFonix 16.02.2020 22:43 Mamy lepszy bilans spotkań bezpośrednich niż Lazio
Immobile miał pustą bramkę, raczej by nie chciał wymuszać karnego w takim momencie
Immobile miał pustą bramkę, raczej by nie chciał wymuszać karnego w takim momencie
Nigdy nie widziałem tak słabego bramkarza w Interze, nigdy, palacio był lepszy
A poza tym my gramy z ręcznikiem na bramce
lacyjo sie zesra jeszcze nie raz
Wyruchani przez sędziego z Lecce i Cagliari ,czyżby jeszcze z lazio z tym karnym xd
zesramy ibr
my obecnie nie mamy zadnego pomyslu na gre procz tego ze moze Lukaku z Martinecem cos strzela, to wyglada jak za spaleciaka
De vrij nie faulował
jeszcze duzo kolejek przed nami
Juve ogramy i nagle znowu scudetto u nas będzie