Archiwum shoutboksa

Czarson 16.02.2020 22:52

ta sytuacja z bramka smsa najbardziej zenujaca

Kazam 16.02.2020 22:52

ani ja

Kazam 16.02.2020 22:52

zly mecz zagralismy, nie ma tlumaczenia

Endru 16.02.2020 22:52

Ja tu wojny w tym meczu nie widzaielm

VVujek 16.02.2020 22:52

tam nie było faulu xd

Kazam 16.02.2020 22:51

kiedy sam wbiegl w pole karne

Endru 16.02.2020 22:51

Karny nie karny zagralismy jak cipy

Kazam 16.02.2020 22:51

szkoda tej akcji janga

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:51

nie trafił w piłkę i tyle

WTC 16.02.2020 22:51

Candreva i Young zagrali dobre spotkanie, reszta zagrała od przeciętnie do słabo

Czarson 16.02.2020 22:51

miekki ten karny bardzo

interinho 16.02.2020 22:51

Kompro nie bylo ale na lazio taka gra nie wystarczy niestety

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:51

i moim zdaniem to o karnym nie ma mowy

Kazam 16.02.2020 22:51

lazio sie zesra, to pewne - ale my nie bedziemy mieli skudetto, za 2 tyg z dzuwe gramy a z taka gra remis to bedzie szczyt mozliwosci

Czarson 16.02.2020 22:51

tak

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:51

jest powtórka

Cny 16.02.2020 22:51

Nitrogen to Milanista?

Kredence 16.02.2020 22:51

na to nie ma ratunku

VVujek 16.02.2020 22:51

brozo

VVujek 16.02.2020 22:50

no ja nie widziałem kompromitacji

Endru 16.02.2020 22:50

Znowu sie schował do nory

Endru 16.02.2020 22:50

Gdzie jest kluczborski i jego scedutto

Kredence 16.02.2020 22:50

jak ogladales mecz to powinienes wiedziec

interinho 16.02.2020 22:50

:cenzor: owo tego Eriksena wprowadza Conte , zawsze jak jest w ryj i presja razy milion wieksza . Szuka zbawcy wtedy . On ma sie zgrywac a nie probowac gasic pozar

Kredence 16.02.2020 22:50

bo jajco

VVujek 16.02.2020 22:50

kompromitacja ? xd bo co

Kredence 16.02.2020 22:50

topowy regista co nie umie podac pilki do przodu

Cny 16.02.2020 22:50

A Sanchez w 7 minut zalicza 3 kontakty z pilka wiec calkowiceie rozumiem to ze jest bezuzytecnzy i veczyno robil wiecej

Nitrogen 16.02.2020 22:50

Jak będe miał taki kaprys to tak zrobię

Kazam 16.02.2020 22:50

tez mialme wrazenie ze damy im sie wyszalec w 1 polowie a potem zaczniemy ich dociskac, szkoda po prostu

Kredence 16.02.2020 22:49

brozovic kolejna kompromitacja

Nasir 16.02.2020 22:49

dzisiaj

Klinsi64 16.02.2020 22:49

Nitro ty tam sobie grajkow milanu sadzaj na lawie

Endru 16.02.2020 22:49

Kiedy ostatnio przegralismy dwa mecze pod rząd?

VVujek 16.02.2020 22:49

czyli stworzył jednak 2 okazje

Kredence 16.02.2020 22:49

no lawka i bedzie gral borja valero

AveCaesar 16.02.2020 22:49

potrzebny

VVujek 16.02.2020 22:49

ale miał dobry strzał i podanie do lukaku

Cny 16.02.2020 22:49

no pewnie po 15 minutach to mozna bylo sie spodziewac fajerwerkow przy zamurowanym lazio

Nitrogen 16.02.2020 22:49

Jeżeli SMS sobie go przekłada nad głową a ten nic nie robi to ławka z automatu

Kredence 16.02.2020 22:49

znowu sami sobie wbilismy 2 gole a wy prowadzicie analizy

AveCaesar 16.02.2020 22:49

chociaz taki llorente

Nitrogen 16.02.2020 22:48

Eriksen dał żenującą zmianę i nie ma znaczenia jakiej jakości jest to grajek

Rebelde 16.02.2020 22:48

niech jeszcze Conte wystawi Lukau w LE. To zajedzie go na maxa

Endru 16.02.2020 22:48

SMS sobie przestawiał naszych w srodeczku jak pionków

Kazam 16.02.2020 22:48

szkoda tego meczu

Nasir 16.02.2020 22:48

Sytuacja miała miejsce w niedziele(16 lutego) około godz. 7 na ul. Wołczyńskiej w Kluczborku. Policjanci drogówki postanowili zatrzymać do kontroli osobowego volkswagena. Kierowca auta nie zareagował. Zamiast tego docisnął pedał gazu i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim. Dawali mu sygnały, by się zatrzymał, ale nie reagował. Volkswagen skręcił w boczną ulicę, przez którą przebiega przejazd kolejowy. Rogatki na przejeździe były jednak opuszczone. Uciekający kierowca zawrócił i zaczął jechać wprost na policyjny patrol, który przyblokował radiowozem drogę ucieczki. Kierowca próbował ominąć radiowóz. Wtedy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny. To był koniec ucieczki. Okazało się, że za kierownicą volkswagena siedział 42-letni mężczyzna. Badanie alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu miał blisko 2 promile alkoholu i słoik gulaszu na przednim siedzeniu leciwego

Klinsi64 16.02.2020 22:48

Alberto w lazio walczy?

AveCaesar 16.02.2020 22:48

ron nie oddycha i my tez nie

WTC 16.02.2020 22:48

a Eriksen na ten moment to gra skandalicznie

AveCaesar 16.02.2020 22:48

wychodzi brak zmiennika dla lukaku

Endru 16.02.2020 22:48

Sergej zdominował srodek pola

Kredence 16.02.2020 22:48

no i co pisalem wam ze Skriniar sie skompromituje

Klinsi64 16.02.2020 22:48

ja wiem ze ten eriksen nie walczy ale to grajek warty niedawno 100 baniek a ten go trzyma na ławie

Nitrogen 16.02.2020 22:48

Nigdy nie zrozumiem tego domagania się Sanczeza na boisku

Cny 16.02.2020 22:48

lautaro dzisiaj absolutnie po za gra, przeszedl obok

Kazam 16.02.2020 22:48

conte powinien byl juz ok. 60 minuty zmiany robic, no i brozo powinien zostac

FReeFonix 16.02.2020 22:47

Inter zagrał dwie połowy w ostatnich trzech meczach

Rebelde 16.02.2020 22:47

Patrząc na grę Interu, to przyjechaliśmy tutaj po remis. Zaczynamy schowani za „podwójną garda”, pomyślałem ok, przeczekają ich a potem podkręcą tempo. Strzelamy bramkę i gramy dalej schowani za gardą. Spoko, logiczne. Potem tracimy kuriozalną bramka i co? Dalej gramy dokładnie to samo, defensywnie bez większej chęci na strzelenie bramki. Żadnego znaku od Conte że gramy o trzy punkty, żadnej zmiany czy czegokolwiek. Po prostu remis im pasował, bo obudzili się dopiero jak stracili drugą bramkę. Lazio było lepsze, BO CHCIAŁO WYGRAĆ a nie kalkulowało jak Inter.

pluto11 16.02.2020 22:47

Taki SMS to na lato powinien przyjść do nas

WTC 16.02.2020 22:47

ręcznik na bramce i Skriniar z głową w dupie

Kazam 16.02.2020 22:47

lautaro bardzo slabo, lukak sie wkurvial ze mu pilki psuja

pluto11 16.02.2020 22:47

Nie no dali dupy w drugiej połowie, ręcznik na bramce i Conte za długo że zmianami czeka

Kondzik 16.02.2020 22:47

Dokl klinsi

Kondzik 16.02.2020 22:46

Rece by mial w gorze to by ni3 bylo

Kazam 16.02.2020 22:46

szkoda wielka bo to wyglada znowu jak za spalla, laga do napastnika i moze cos sie uda poklepac

Cny 16.02.2020 22:46

ta druzyna nadal nie ma charakteru, jak ktoremus z liderow nie idzie to nikt nie porbuje wejsc w jego buty

Klinsi64 16.02.2020 22:46

ilez mozna im alibi udzielac

pluto11 16.02.2020 22:46

Nie umniejszając nic Immobile bo na strzelał bramek ale z tych 26 to on ma 10 z karnych to tak słabo trochę

Raffal 16.02.2020 22:46

My nie mamy chyba zadnego dryblera w 5 pomocnikow, nikogondo zrobienia przewagi, grany na stojaco i klepiemy bez pomyslu

Nitrogen 16.02.2020 22:46

De Vrij nawet nie protestował specjalnie

Klinsi64 16.02.2020 22:46

Vvujek przestan bronic tych miernot blagam

Kazam 16.02.2020 22:46

na sampe juz bedzie?

Lucash 16.02.2020 22:46

na Sampe miał wrócic

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:45

kiedy Samir wraca?

VVujek 16.02.2020 22:45

ręce miał na nim i karny ? mieć ręce na zawodniku to jeszcze nie faul

FReeFonix 16.02.2020 22:45

Mówisz? Myślałem że liczą

Kazam 16.02.2020 22:45

widac bylo ze z padellim to kazdy obsrany przy akcji lazio, zero zaufania do bramkarza

pluto11 16.02.2020 22:45

Lazio nie ma juz sił trzeba czekać teraz z kim się zesraja a jak raz to i drugi

Nasir 16.02.2020 22:45

dokl sedzia z turynu conter krul scudetto pewne

Ojciec SB 16.02.2020 22:45

tu nie ma zadnego pomyslu na gre, zadnych schematow, o stalych fragmentach nawet nie ma co sie wypowiadac

FReeFonix 16.02.2020 22:45

Mamy bramkę na wyjeździe z Lazio

Nitrogen 16.02.2020 22:45

W lidze nie liczą się gole wyjazdowe

Klinsi64 16.02.2020 22:45

sami sie ruchamy od grudnia

Kondzik 16.02.2020 22:45

Wystarczyło ze rece mial na nim i tyle

Nitrogen 16.02.2020 22:45

Nie

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:44

plus taki że Lazio i Juve obsra się z jakimiś ogórkami

Mendjolan 16.02.2020 22:44

Nie chce mi się szukać, ale ten kto pisał po bramce na 0:1, ze na miekko i, ze lazio siada to proszę wyjść z sb i się wywstydzic

Nitrogen 16.02.2020 22:44

FReeFonix 16.02.2020 22:43 Mamy lepszy bilans spotkań bezpośrednich niż Lazio

FReeFonix 16.02.2020 22:44

Immobile miał pustą bramkę, raczej by nie chciał wymuszać karnego w takim momencie

FReeFonix 16.02.2020 22:44

Immobile miał pustą bramkę, raczej by nie chciał wymuszać karnego w takim momencie

horrorshow86 16.02.2020 22:44

Nigdy nie widziałem tak słabego bramkarza w Interze, nigdy, palacio był lepszy

pluto11 16.02.2020 22:44

A poza tym my gramy z ręcznikiem na bramce

Kazam 16.02.2020 22:44

lacyjo sie zesra jeszcze nie raz

VVujek 16.02.2020 22:44

Wyruchani przez sędziego z Lecce i Cagliari ,czyżby jeszcze z lazio z tym karnym xd

Skepta 16.02.2020 22:44

zesramy ibr

Ojciec SB 16.02.2020 22:44

my obecnie nie mamy zadnego pomyslu na gre procz tego ze moze Lukaku z Martinecem cos strzela, to wyglada jak za spaleciaka

horrorshow86 16.02.2020 22:44

De vrij nie faulował

Kazam 16.02.2020 22:44

jeszcze duzo kolejek przed nami

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:44

Juve ogramy i nagle znowu scudetto u nas będzie

Shoutbox

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625683

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się