nie, karny sluszny
podobno jude wczoraj znow mezc kupilo
zapłacili i grają dalej, fdp to sciema i tyle
psg też miało mieć banicje i co
Czyli wyjdzie prawda
jak sie odwolaja to moga im skrocic z 2 lat do 1 roku UEFA bedzie walczyc by ich wykluczyc teraz bo wyjdzie na to ze FFP to doslownie ściema dla najwiekszych
city sie odwola zaplaca i zagraja w lidze mistrzow
szczegolnie ze tak czy siak wpadnie nam hajs z takich smieci jak ikardi mario itd
jezeli oddamy Lautaro to w tym klubie nic sie nie zmieni
ale petarda z tym city tego sie nie spodziewalem. No to chyba poczatek konca tej druzyny
dokładnie, jak można takie gwiazdy sprzedać za bare baniek
no każdy klub potrafi sprzedawać tylko Inter upośledzony sprzedaje medela za niecałe 3 mln a banege za 8
chwile po tych za byle kogo kluby beda sobie dobijaly 20 mln wiecej
jak odejdzie ktoś z Interu za ponad 100 mln to nie ma co płakać nie oszukujmy się
No niestety i mnie to strasznie martwi
niepokojąca cisza w tym temaxie jest
wydaje mibsie ze pojdzie do Barcy
Co tam Rebic, trzeba wszystko zrobić żeby utrzymał Lautaro
te pół roku też z niego nie korzystali trzeba powiedzieć
i teraz 5 bramek w 6 meczach
ale cały czas miałem w myślach że coś jest nietak to dobry zawodnik nie mogę się mylić xd
no dokl
efekt Ibry
zdumiewajace
Oreł półroku kopał sie po czole i nagle odzył
jak tam ten Rebić , który został "zweryfikowany" przez Serie A
noico AF
City moze wykorzysta to jako bodziec do wygrania tegorocznej LM
odwołają się i anulujo
zmienia im te kare?
no to Guardiola w Juve
Claudio Bravo
No to co? Kogo latem kupujemy z City?
a kolejne w kolejce będzie PSG
mam nadzieję, że wyrok zostanie podtrzymany
Uważaj na słowa
BIADA WAM
I kliknięcia się zgadzały
Żeby było głośno
podają wyrok który nie jest prawomocny, to po co taki wyrok podawać
beczunia
i skończy się jak z milanem
City w sensie
Już wysapali że apelacja jest formalnością
będą na pamiątkę
karty city z ligi mistrzów
skupujmy karty City w fifie
To przeczytaj najpierw to
Jak chcesz otwierać gastro biznes
Pioter
Skończy się na jakimś zakazie transferowym
Spokojnie jeszcze 5 odwołań będzie
Upadają się na bank
Nie ma opcji ze to będą dwa lata
I aguero
Dawać kanselo
Fajnie by było kogoś fajnego wyłapać
Czuje że będzie wyprzedaż w City
dobrze utopione pieniążki
ziyech w chelsea za 45 mln
MC bez ligi mistrzów w nastepnym sezonie i w tym bez mistrzostwa
Zacznie sie walka w PL o 5 miejsce
Pewnie ugadaja max 1 sezon
30 mln kary jeszcze
10/10
Oficjalnie na 2 sezony
Mc wyrzucone z LM hahaha
eo
Narqa
Temat rzeka . Spadam
O to chodzi a nie paczki
za granica to w ogole D:
tzn w firmie gdzie sie obrabia
Piterek na etacie w takiej firmie by zarobil krocie jak sie zna na obrobce
*
Tokarek
Dostawy np części do filarem
Dlatego pisałem Piterowi iść to
Dokl tak
i tak pewnie popyt na takie uslugi jest, ze jeden by sie zaoral, a jak mimo kilku zakladow popyt dalej jest to i dobrze
No tak
nie pisz bo jeszcze ktos podkabluje
Staramy się
poziom cen ustalony rozumiem
Jest konkurencja ale się dogadujemy
albo sady pod hortexem zalezy jak patrzysz
szanuje
genialnie
to tak jakys otworzyl hortexa pod sadem
Tak
na śląsku powiadasz?
Na Śląsku jest dużo pracy w tym zakresie
Teraz wszedlem w urządzenia filtrowentylacyjne
pewnie konkurencji w odleglosci 100 km nie masz chyba, ze z jakies wawki jestes czy cos
jak w czyms takim robisz i jestes fachura to gora zlota
Bardzo
no to elegancka sprawa, deficytowa
oooo