Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Alfa 14.02.2020 22:33

nie, karny sluszny

Imrahil 14.02.2020 22:31

podobno jude wczoraj znow mezc kupilo

Adriano_forever 14.02.2020 21:41

zapłacili i grają dalej, fdp to sciema i tyle

Adriano_forever 14.02.2020 21:41

psg też miało mieć banicje i co

Nitrogen 14.02.2020 21:27

Czyli wyjdzie prawda

Claudio 14.02.2020 21:27

jak sie odwolaja to moga im skrocic z 2 lat do 1 roku UEFA bedzie walczyc by ich wykluczyc teraz bo wyjdzie na to ze FFP to doslownie ściema dla najwiekszych

Ojciec SB 14.02.2020 21:20

city sie odwola zaplaca i zagraja w lidze mistrzow

Ojciec SB 14.02.2020 21:20

szczegolnie ze tak czy siak wpadnie nam hajs z takich smieci jak ikardi mario itd

Ojciec SB 14.02.2020 21:20

jezeli oddamy Lautaro to w tym klubie nic sie nie zmieni

Claudio 14.02.2020 21:19

ale petarda z tym city tego sie nie spodziewalem. No to chyba poczatek konca tej druzyny

KibicInteru 14.02.2020 20:58

dokładnie, jak można takie gwiazdy sprzedać za bare baniek

Adriano_forever 14.02.2020 20:48

no każdy klub potrafi sprzedawać tylko Inter upośledzony sprzedaje medela za niecałe 3 mln a banege za 8

Czarson 14.02.2020 20:47

chwile po tych za byle kogo kluby beda sobie dobijaly 20 mln wiecej

Adriano_forever 14.02.2020 20:45

jak odejdzie ktoś z Interu za ponad 100 mln to nie ma co płakać nie oszukujmy się

Luki165 14.02.2020 20:42

No niestety i mnie to strasznie martwi

Orzeu 14.02.2020 20:38

niepokojąca cisza w tym temaxie jest

Orzeu 14.02.2020 20:38

wydaje mibsie ze pojdzie do Barcy

Luki165 14.02.2020 20:36

Co tam Rebic, trzeba wszystko zrobić żeby utrzymał Lautaro

Orzeu 14.02.2020 20:18

te pół roku też z niego nie korzystali trzeba powiedzieć

Orzeu 14.02.2020 20:18

i teraz 5 bramek w 6 meczach

Orzeu 14.02.2020 20:18

ale cały czas miałem w myślach że coś jest nietak to dobry zawodnik nie mogę się mylić xd

Orzeu 14.02.2020 20:17

no dokl

Michellaga 14.02.2020 20:17

efekt Ibry

Michellaga 14.02.2020 20:17

zdumiewajace

Michellaga 14.02.2020 20:17

Oreł półroku kopał sie po czole i nagle odzył

Orzeu 14.02.2020 20:16

jak tam ten Rebić , który został "zweryfikowany" przez Serie A

Orzeu 14.02.2020 20:15

noico AF

Czarson 14.02.2020 20:11

City moze wykorzysta to jako bodziec do wygrania tegorocznej LM

Adriano_forever 14.02.2020 20:10

odwołają się i anulujo

Czarson 14.02.2020 20:09

zmienia im te kare?

Czarson 14.02.2020 20:09

no to Guardiola w Juve

WTC 14.02.2020 20:08

Claudio Bravo

InterMistrzKamil 14.02.2020 20:07

No to co? Kogo latem kupujemy z City?

WTC 14.02.2020 20:07

a kolejne w kolejce będzie PSG

WTC 14.02.2020 20:07

mam nadzieję, że wyrok zostanie podtrzymany

Nitrogen 14.02.2020 20:02

Uważaj na słowa

Michellaga 14.02.2020 20:01

BIADA WAM

Nitrogen 14.02.2020 20:00

I kliknięcia się zgadzały

Nitrogen 14.02.2020 20:00

Żeby było głośno

Adriano_forever 14.02.2020 20:00

podają wyrok który nie jest prawomocny, to po co taki wyrok podawać

Adriano_forever 14.02.2020 19:59

beczunia

Adriano_forever 14.02.2020 19:59

i skończy się jak z milanem

Nitrogen 14.02.2020 19:59

City w sensie

Nitrogen 14.02.2020 19:59

Już wysapali że apelacja jest formalnością

Adriano_forever 14.02.2020 19:58

będą na pamiątkę

Adriano_forever 14.02.2020 19:58

karty city z ligi mistrzów

Adriano_forever 14.02.2020 19:58

skupujmy karty City w fifie

OstatniPrawdziwy 14.02.2020 19:55

To przeczytaj najpierw to

OstatniPrawdziwy 14.02.2020 19:54

Jak chcesz otwierać gastro biznes

OstatniPrawdziwy 14.02.2020 19:54

Pioter

OstatniPrawdziwy 14.02.2020 19:51

Skończy się na jakimś zakazie transferowym

Nitrogen 14.02.2020 19:51

Spokojnie jeszcze 5 odwołań będzie

OstatniPrawdziwy 14.02.2020 19:51

Upadają się na bank

OstatniPrawdziwy 14.02.2020 19:51

Nie ma opcji ze to będą dwa lata

OstatniPrawdziwy 14.02.2020 19:50

I aguero

OstatniPrawdziwy 14.02.2020 19:50

Dawać kanselo

broda4991 14.02.2020 19:50

Fajnie by było kogoś fajnego wyłapać

broda4991 14.02.2020 19:48

Czuje że będzie wyprzedaż w City

Piter 14.02.2020 19:41

dobrze utopione pieniążki

Piter 14.02.2020 19:41

ziyech w chelsea za 45 mln

Piter 14.02.2020 19:39

MC bez ligi mistrzów w nastepnym sezonie i w tym bez mistrzostwa :lol:

ZnawcaCalcio 14.02.2020 19:39

Zacznie sie walka w PL o 5 miejsce

ZnawcaCalcio 14.02.2020 19:38

Pewnie ugadaja max 1 sezon

ZnawcaCalcio 14.02.2020 19:38

30 mln kary jeszcze

Piter 14.02.2020 19:37

:lol: 10/10

ZnawcaCalcio 14.02.2020 19:37

Oficjalnie na 2 sezony

ZnawcaCalcio 14.02.2020 19:37

Mc wyrzucone z LM hahaha

emika 14.02.2020 19:22

eo

SETE 14.02.2020 19:22

Narqa

SETE 14.02.2020 19:22

Temat rzeka . Spadam

SETE 14.02.2020 19:21

O to chodzi a nie paczki :)

emika 14.02.2020 19:20

za granica to w ogole D:

emika 14.02.2020 19:20

tzn w firmie gdzie sie obrabia

emika 14.02.2020 19:20

Piterek na etacie w takiej firmie by zarobil krocie jak sie zna na obrobce

SETE 14.02.2020 19:20

*

SETE 14.02.2020 19:20

Tokarek

SETE 14.02.2020 19:20

Dostawy np części do filarem

SETE 14.02.2020 19:20

Dlatego pisałem Piterowi iść to

SETE 14.02.2020 19:19

Dokl tak

emika 14.02.2020 19:19

i tak pewnie popyt na takie uslugi jest, ze jeden by sie zaoral, a jak mimo kilku zakladow popyt dalej jest to i dobrze

SETE 14.02.2020 19:19

No tak

emika 14.02.2020 19:18

nie pisz bo jeszcze ktos podkabluje

SETE 14.02.2020 19:18

Staramy się :)

emika 14.02.2020 19:18

poziom cen ustalony rozumiem

SETE 14.02.2020 19:18

Jest konkurencja ale się dogadujemy

emika 14.02.2020 19:18

albo sady pod hortexem zalezy jak patrzysz :D

emika 14.02.2020 19:18

szanuje

emika 14.02.2020 19:17

genialnie

emika 14.02.2020 19:17

to tak jakys otworzyl hortexa pod sadem :D

SETE 14.02.2020 19:17

Tak

emika 14.02.2020 19:17

na śląsku powiadasz?

SETE 14.02.2020 19:17

Na Śląsku jest dużo pracy w tym zakresie

SETE 14.02.2020 19:17

Teraz wszedlem w urządzenia filtrowentylacyjne

emika 14.02.2020 19:16

pewnie konkurencji w odleglosci 100 km nie masz chyba, ze z jakies wawki jestes czy cos

emika 14.02.2020 19:16

jak w czyms takim robisz i jestes fachura to gora zlota

SETE 14.02.2020 19:16

Bardzo

emika 14.02.2020 19:16

no to elegancka sprawa, deficytowa

emika 14.02.2020 19:16

oooo

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się