Archiwum shoutboksa

Piter 13.02.2020 20:56

to zamiast życzyć ci smacznego bardziej wypada życzyć ci, żebyś się nie zrzygał

Neraz1908 13.02.2020 20:51

ja zapiekanki z biedry papa pedro

rroossoonneerii 13.02.2020 20:50

'laysy paprykowe

Neraz1908 13.02.2020 20:50

jakie ciperki

rroossoonneerii 13.02.2020 20:50

lul

rroossoonneerii 13.02.2020 20:49

a potem sraczka pewnie

rroossoonneerii 13.02.2020 20:49

fanta ciperki wafelki

Neraz1908 13.02.2020 20:49

jaki zestaw na taki szlagier rosso

rroossoonneerii 13.02.2020 20:49

smacznego

rroossoonneerii 13.02.2020 20:49

aj

rroossoonneerii 13.02.2020 20:49

jaj

Piter 13.02.2020 20:48

dziękuję!

Neraz1908 13.02.2020 20:48

grajo

Neraz1908 13.02.2020 20:48

smacznego

Piter 13.02.2020 20:47

wynik jest prosty, wygra milan

Piter 13.02.2020 20:47

jem kebsa, wziąłem pikantnego i piecze ostro

rroossoonneerii 13.02.2020 20:46

samara wygrala raczej

rroossoonneerii 13.02.2020 20:45

XD

rroossoonneerii 13.02.2020 20:45

hm

rroossoonneerii 13.02.2020 20:45

calabria vs ronaldo

Klinsi64 13.02.2020 20:45

nie do pomyslenia

Klinsi64 13.02.2020 20:45

milan-juve czyli jakby nie patrzec towar premium przegrywa z pingpongiem kobiet

Piter 13.02.2020 20:44

oglądacie mecz?

rroossoonneerii 13.02.2020 20:44

jebie mi sie w glowie od niedizeli

rroossoonneerii 13.02.2020 20:44

komentuej

rroossoonneerii 13.02.2020 20:44

strejlau streamuje bedzie wesolo

Klinsi64 13.02.2020 20:44

11

Neraz1908 13.02.2020 20:44

co to za gowno na tvp sport

rroossoonneerii 13.02.2020 20:42

do ile jest 4 set w tenisie stolowym ?

Michellaga 13.02.2020 19:54

lękajcie się bo ten dzień nadchodzi

Michellaga 13.02.2020 19:53

BIADA WAM

Michellaga 13.02.2020 19:53

OJ NIEWIERNI WYZNAWCY MOU

Michellaga 13.02.2020 19:53

PRAWDA WAS WYZWOLI

Chuchu 13.02.2020 19:43

To wina siłowni Beniteza

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:35

mielismy niszczyc fizycznie, tymczasem tego nie ma

rroossoonneerii 13.02.2020 19:35

nwm tak napisalem

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:35

jaki to ma cel\/

rroossoonneerii 13.02.2020 19:34

lazio zweryfikuje

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:34

ktos zrobi forme i wyleci na miesiac

rroossoonneerii 13.02.2020 19:34

no zajechal ich fizycznie a nie zmeczenie po milanie

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:34

poza tym jakie maja byc efekty jak oni ciagle polamani sa :lol:

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:34

no i to nie jest normalne

rroossoonneerii 13.02.2020 19:34

+1 ale dlugo juz tak gracie

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:34

a jesli nie jest to tlumaczenie to pintus jest po prostu amatorem

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:33

przeciez to jest smieszne tlumaczenie ze po meczu z milanem nie mamy sily xD

rroossoonneerii 13.02.2020 19:27

w chelsea bylo to samo

rroossoonneerii 13.02.2020 19:27

mam wrazenie ze zajechani fizycznie juz jestescie przez conte

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:27

VAR nic nam nie da z CONTE

WTC 13.02.2020 19:25

poggers xd

Chuchu 13.02.2020 19:25

A nie reggers?

rroossoonneerii 13.02.2020 19:24

taki var to bylby poggers

Chuchu 13.02.2020 18:36

A jakie źródło?

InterMistrzKamil 13.02.2020 18:30

Fake?

InterMistrzKamil 13.02.2020 18:30

W niedługim czasie do Serie A zostanie wprowadzony Var Challenge. Każdy zespół będzie mógł w czasie meczu (najprawdopodobniej raz) zażądać, aby sędzia sprawdził konkretną sytuację na monitorze.

Endru 13.02.2020 18:23

Moses to syn

Adriano_forever 13.02.2020 17:17

zakaria dobry starter w fifie

Czarson 13.02.2020 17:09

Camavinge chce Zidsn w realu. Zakaria ładny progres, chcieliśmy go przed sezonem

ZnawcaCalcio 13.02.2020 16:43

Debilem*

ZnawcaCalcio 13.02.2020 16:43

Mvilla tez ogarnial, ale byl debu

Skepta 13.02.2020 16:39

a ten Camavinga to 1 slysze, dobry jakis? w Rennes gra tam M'vila tez ogarnial

Skepta 13.02.2020 16:39

nierealni, jeden w bayernie drugi z liverpolu

Endru 13.02.2020 16:38

Arnolda i Daviesa

Skepta 13.02.2020 16:32

kogo byscie chcieli z tego skladu

Endru 13.02.2020 16:30

https://www.instagram.com/tv/B8gp9M9hz6i/?igshid=m5i7qe99l9vk Rola Gagliardiniego w klubie

Kondzik 13.02.2020 14:52

Mi weszlo nic wiecej

Orzeu 13.02.2020 14:42

oprócz kodu PODOLSKI jeszcze coś trzeba zrobić było?

Orzeu 13.02.2020 14:42

nie spełniłem warunków

Orzeu 13.02.2020 14:42

no mi nie przeszło

horrorshow86 13.02.2020 13:58

Nie, za pierwszym dowiedziałem się po fakcie ale normalnie to kolejna promocja więc jak będą następne to można zawsze

Orzeu 13.02.2020 13:16

drugi raz wykorzystales?

horrorshow86 13.02.2020 13:02

I jest drugi raz krótko, jutro pewnie nie będzie

horrorshow86 13.02.2020 13:02

Było kiedyś na chwilę

Kondzik 13.02.2020 13:02

To juz jest od nowego roku

horrorshow86 13.02.2020 12:59

W totoloku darmowe 10 zł na grę po wpisaniu kodu PODOLSKI, obrót 1 raz po kursie 2.0

maniekfci 13.02.2020 12:24

dobra idę jeść węgle na śniadanie elo

maniekfci 13.02.2020 12:24

nie Interesuje mnie to

Adriano_forever 13.02.2020 12:22

Ty no ale na to wychodzi, koleś jakieś dziwne porno ogląda

Piter 13.02.2020 12:22

tak sie tutaj zasiedziałem a w kuchni kawka kuloodporna wystygła już pewnie :(

maniekfci 13.02.2020 12:21

wymiana furewera z Matim

Nasir 13.02.2020 12:21

maniek co takie smiezne co powidz posmiejemy sie

Piter 13.02.2020 12:20

powiem wam, że nie posiadanie podzielnej uwagi jest gówniane, bo nie da się robić minety i palcówki jednocześnie

maniekfci 13.02.2020 12:20

xdddddddddd

CzarodziejCzasu 13.02.2020 12:19

:lol: :lol:

Nasir 13.02.2020 12:19

jak tam Olka?

Adriano_forever 13.02.2020 12:19

czyli Ty uważasz, że łechtaczka jest w środku?

CzarodziejCzasu 13.02.2020 12:18

dlatego nie wiesz

CzarodziejCzasu 13.02.2020 12:18

tak to jest jak sie w nigdy w dziurke nie wkładało furewer

Piter 13.02.2020 12:18

i niech mi nikt nie mówi że rozmiar nie ma znaczenia, bo mogę sobie pozwolić na najbardziej niewygodne pozycje seksualne i nie mam problemu że NIE SIĘGNIE

Adriano_forever 13.02.2020 12:18

próbuję zrozumieć co napisał Randama i nie potrafię rozkminić

Piter 13.02.2020 12:18

u mnie na flaku 5 max, na drągalu 21,8cm

Odet 13.02.2020 12:17

qi 86 ale mało waży 30kg?

Nasir 13.02.2020 12:17

co za roznica

Piter 13.02.2020 12:17

to słabo trochę

CzarodziejCzasu 13.02.2020 12:17

11 centrymetrow lol to nawet lechtaczki nie siega

Piter 13.02.2020 12:17

czy na flaku

Shoutbox

AveCaesar 25.06.2026 10:14

A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf

martins2000 25.06.2026 10:13

Proszę nie pisać o Dodo bo to ponoć są wysrywy martinsa według najmądrzejszego na tym portalu niejakiego Klaudiuszka🚑🤣

AveCaesar 25.06.2026 10:13

No to będzie Guga co z prawej śmiga

Dzonyy 25.06.2026 10:03

Z|obaczymy 50 za bissecka jak swinia niebo

AveCaesar 25.06.2026 10:00

Dużo większe boom jak z Palestrą i okienko świetne.

AveCaesar 25.06.2026 09:53

Powiedzmy Kayode 40, Solet 30, Mancini 20. Czyli Bisseck z 50, Frattesi +/- 30 i reszta Pavardy, Asllanie itd. Dałoby się.

AveCaesar 25.06.2026 09:50

AveCaesar 25.06.2026 09:47 Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże i obroną ?

AveCaesar 25.06.2026 09:48

Tylko żeby nie targowali się miesiąc o 5 mln i drugi o 2 mln bonusów bo znowu jakiś Arsenal wejdzie i pozamiatane 😒

AveCaesar 25.06.2026 09:47

Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże

Jacenty 25.06.2026 09:28

CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele

AveCaesar 25.06.2026 09:24

F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.

Jacenty 25.06.2026 09:23

Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.

AveCaesar 25.06.2026 09:21

Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.

Jacenty 25.06.2026 09:17

Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio

Jacenty 25.06.2026 09:15

na wypadek*

Jacenty 25.06.2026 09:14

planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah

AveCaesar 25.06.2026 08:43

Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Romano - De Vrij w Panathinaikos zamknięty: porozumienie prawie osiągnięte, Grecy czekają tylko na ostatnie OK od obrońcy i wtedy będzie załatwione

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Di Marzio – Delegacja Brighton przebywała w Mediolanie w związku z serią spotkań. Angielski klub jest zainteresowany Frattesim, jednak to Nottingham Forest jest bliżej pozyskania pomocnika Interu.

AveCaesar 25.06.2026 08:41

GDS – 🇧🇷 Guga, brazylijski zawodnik grający na skrzydle lub boku obrony, urodzony w 1998 roku i występujący w barwach Fluminense, został zaoferowany Interowi.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625409

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się