Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

rroossoonneerii 13.02.2020 20:44

komentuej

rroossoonneerii 13.02.2020 20:44

strejlau streamuje bedzie wesolo

Klinsi64 13.02.2020 20:44

11

Neraz1908 13.02.2020 20:44

co to za gowno na tvp sport

rroossoonneerii 13.02.2020 20:42

do ile jest 4 set w tenisie stolowym ?

Michellaga 13.02.2020 19:54

lękajcie się bo ten dzień nadchodzi

Michellaga 13.02.2020 19:53

BIADA WAM

Michellaga 13.02.2020 19:53

OJ NIEWIERNI WYZNAWCY MOU

Michellaga 13.02.2020 19:53

PRAWDA WAS WYZWOLI

Chuchu 13.02.2020 19:43

To wina siłowni Beniteza

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:35

mielismy niszczyc fizycznie, tymczasem tego nie ma

rroossoonneerii 13.02.2020 19:35

nwm tak napisalem

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:35

jaki to ma cel\/

rroossoonneerii 13.02.2020 19:34

lazio zweryfikuje

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:34

ktos zrobi forme i wyleci na miesiac

rroossoonneerii 13.02.2020 19:34

no zajechal ich fizycznie a nie zmeczenie po milanie

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:34

poza tym jakie maja byc efekty jak oni ciagle polamani sa :lol:

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:34

no i to nie jest normalne

rroossoonneerii 13.02.2020 19:34

+1 ale dlugo juz tak gracie

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:34

a jesli nie jest to tlumaczenie to pintus jest po prostu amatorem

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:33

przeciez to jest smieszne tlumaczenie ze po meczu z milanem nie mamy sily xD

rroossoonneerii 13.02.2020 19:27

w chelsea bylo to samo

rroossoonneerii 13.02.2020 19:27

mam wrazenie ze zajechani fizycznie juz jestescie przez conte

CzarodziejCzasu 13.02.2020 19:27

VAR nic nam nie da z CONTE

WTC 13.02.2020 19:25

poggers xd

Chuchu 13.02.2020 19:25

A nie reggers?

rroossoonneerii 13.02.2020 19:24

taki var to bylby poggers

Chuchu 13.02.2020 18:36

A jakie źródło?

InterMistrzKamil 13.02.2020 18:30

Fake?

InterMistrzKamil 13.02.2020 18:30

W niedługim czasie do Serie A zostanie wprowadzony Var Challenge. Każdy zespół będzie mógł w czasie meczu (najprawdopodobniej raz) zażądać, aby sędzia sprawdził konkretną sytuację na monitorze.

Endru 13.02.2020 18:23

Moses to syn

Adriano_forever 13.02.2020 17:17

zakaria dobry starter w fifie

Czarson 13.02.2020 17:09

Camavinge chce Zidsn w realu. Zakaria ładny progres, chcieliśmy go przed sezonem

ZnawcaCalcio 13.02.2020 16:43

Debilem*

ZnawcaCalcio 13.02.2020 16:43

Mvilla tez ogarnial, ale byl debu

Skepta 13.02.2020 16:39

a ten Camavinga to 1 slysze, dobry jakis? w Rennes gra tam M'vila tez ogarnial

Skepta 13.02.2020 16:39

nierealni, jeden w bayernie drugi z liverpolu

Endru 13.02.2020 16:38

Arnolda i Daviesa

Skepta 13.02.2020 16:32

kogo byscie chcieli z tego skladu

Endru 13.02.2020 16:30

https://www.instagram.com/tv/B8gp9M9hz6i/?igshid=m5i7qe99l9vk Rola Gagliardiniego w klubie

Kondzik 13.02.2020 14:52

Mi weszlo nic wiecej

Orzeu 13.02.2020 14:42

oprócz kodu PODOLSKI jeszcze coś trzeba zrobić było?

Orzeu 13.02.2020 14:42

nie spełniłem warunków

Orzeu 13.02.2020 14:42

no mi nie przeszło

horrorshow86 13.02.2020 13:58

Nie, za pierwszym dowiedziałem się po fakcie ale normalnie to kolejna promocja więc jak będą następne to można zawsze

Orzeu 13.02.2020 13:16

drugi raz wykorzystales?

horrorshow86 13.02.2020 13:02

I jest drugi raz krótko, jutro pewnie nie będzie

horrorshow86 13.02.2020 13:02

Było kiedyś na chwilę

Kondzik 13.02.2020 13:02

To juz jest od nowego roku

horrorshow86 13.02.2020 12:59

W totoloku darmowe 10 zł na grę po wpisaniu kodu PODOLSKI, obrót 1 raz po kursie 2.0

maniekfci 13.02.2020 12:24

dobra idę jeść węgle na śniadanie elo

maniekfci 13.02.2020 12:24

nie Interesuje mnie to

Adriano_forever 13.02.2020 12:22

Ty no ale na to wychodzi, koleś jakieś dziwne porno ogląda

Piter 13.02.2020 12:22

tak sie tutaj zasiedziałem a w kuchni kawka kuloodporna wystygła już pewnie :(

maniekfci 13.02.2020 12:21

wymiana furewera z Matim

Nasir 13.02.2020 12:21

maniek co takie smiezne co powidz posmiejemy sie

Piter 13.02.2020 12:20

powiem wam, że nie posiadanie podzielnej uwagi jest gówniane, bo nie da się robić minety i palcówki jednocześnie

maniekfci 13.02.2020 12:20

xdddddddddd

CzarodziejCzasu 13.02.2020 12:19

:lol: :lol:

Nasir 13.02.2020 12:19

jak tam Olka?

Adriano_forever 13.02.2020 12:19

czyli Ty uważasz, że łechtaczka jest w środku?

CzarodziejCzasu 13.02.2020 12:18

dlatego nie wiesz

CzarodziejCzasu 13.02.2020 12:18

tak to jest jak sie w nigdy w dziurke nie wkładało furewer

Piter 13.02.2020 12:18

i niech mi nikt nie mówi że rozmiar nie ma znaczenia, bo mogę sobie pozwolić na najbardziej niewygodne pozycje seksualne i nie mam problemu że NIE SIĘGNIE

Adriano_forever 13.02.2020 12:18

próbuję zrozumieć co napisał Randama i nie potrafię rozkminić

Piter 13.02.2020 12:18

u mnie na flaku 5 max, na drągalu 21,8cm

Odet 13.02.2020 12:17

qi 86 ale mało waży 30kg?

Nasir 13.02.2020 12:17

co za roznica

Piter 13.02.2020 12:17

to słabo trochę

CzarodziejCzasu 13.02.2020 12:17

11 centrymetrow lol to nawet lechtaczki nie siega

Piter 13.02.2020 12:17

czy na flaku

Nasir 13.02.2020 12:17

dokl

Piter 13.02.2020 12:17

na drągalu 11? @nasir

Piter 13.02.2020 12:17

:lol:

Adriano_forever 13.02.2020 12:17

IQ

Nasir 13.02.2020 12:17

xd

Odet 13.02.2020 12:17

te 11 to?

Nasir 13.02.2020 12:17

masakra ten jaszczomb caly taki merytoryczny a w realu 168/86/30/11

Adriano_forever 13.02.2020 12:16

na olx

Piter 13.02.2020 12:14

wie ktoś gdzie najlepiej szukać ofert pracy w północnej korei? Pyongyang i okolice najlepiej

Piter 13.02.2020 12:12

jak napinacie biceps w łączeniu luster to jest on dużo większy

maniekfci 13.02.2020 12:12

#polishboy #gym #100%albonic #gohardorgohome

Piter 13.02.2020 12:12

powiem wam fajny lifehack

Odet 13.02.2020 12:12

hehe

Piter 13.02.2020 12:12

koniecznie fotka, bez lustrzanki to ja się na siłkę nie pcham

Odet 13.02.2020 12:12

obowiązkowo

Odet 13.02.2020 12:12

a potem fotka

Piter 13.02.2020 12:12

dzisiaj sobie pójdę na siłkę i zrobię martwy ciąg klatkę i przysiady wszystko w jednym dniu i kto mi zabroni? :lol:

jaszczomb 13.02.2020 12:10

beka

maniekfci 13.02.2020 12:10

ucieczka do agresji oznaką braku argumentów logicznych :) nie będę z hejterem rozmawiał :) miłego dnia :)

Piter 13.02.2020 12:10

bo inaczej to nie warto iść na siłkę

jaszczomb 13.02.2020 12:10

robcie jak chcecie i bawcie sie tymi samymi ciezarami pol roku czy dluzej

Piter 13.02.2020 12:10

i co pewnie się sztywniutko trzymasz liczy powtórzeń i szejk koniecznie 15 minut po treningu

jaszczomb 13.02.2020 12:09

mam to w dupie czy mi wierzycie czy nie i jak robicie

maniekfci 13.02.2020 12:09

dokładnie :) chętnie sprawdzimy twój trening jaszczomb :) w Internecie każdy mądry a rzeczywistość weryfikuje nieprawdę obłudy :)

jaszczomb 13.02.2020 12:08

skonczylem ta jalowa dyskusje

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się