Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Nasir 12.02.2020 22:52

no dzisiaj pisalem ze kolejne 3 tyg bede decydujace

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:52

zmieni na 4-3-1-2 i bedzie spoko

Luki165 12.02.2020 22:52

A nie Pep?

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:51

dobrze ze latem przychodzi Allegri

Piter 12.02.2020 22:51

1 marca koniec sezonu w Serie A, 5 marca odpadamy z coppa italia i do sierpnia mamy spokój

Luki165 12.02.2020 22:51

Wiem Piter :) ale rewanż masz po Juve

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:50

ciekawe ile czasu ci pilkarze wytrzymaja z tym betonem xd

Piter 12.02.2020 22:50

dwumecz jest luki

VVujek 12.02.2020 22:50

jak DD

Kondzik 12.02.2020 22:50

Nie skriniar nie umie grac na lewej stronie

VVujek 12.02.2020 22:50

ja to się chyba na tapczan pier d olne

Luki165 12.02.2020 22:50

Hehe no to odpadamy :)

Piter 12.02.2020 22:50

Godin i de Vrij to powinna być podstawa u nas

Nasir 12.02.2020 22:50

dobra skonczcie malkontencic i lepiej udajcie sie oddac skok na TAPCZAN

Luki165 12.02.2020 22:50

Rewnaz po meczu z Juve

Piter 12.02.2020 22:50

Godin nie może grać co 3 dni czy jak?

Kredence 12.02.2020 22:50

jak sie okazalo Inter moze wiele

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:49

ale jednak mozna :lol:

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:49

no pisalem, bo myslalem ze nie mozna zagrac 5 zcy 6 z rzedu meczu zle

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:49

ale to dobrze, bedzie mozna zajac sie czym pozytyecznym

Kondzik 12.02.2020 22:49

Sanchez ? Niby co ?

SETE 12.02.2020 22:49

Piter No i Biraghi na swoim poziomie

Kredence 12.02.2020 22:49

pisales rano ze wygramy 3-0

VVujek 12.02.2020 22:49

sam powinien się zbanować,albo ktoś go

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:48

jeszcze tylko w dupe w niedziele i koniec sezona

Piter 12.02.2020 22:48

De Vrij i Sanchez dziś zagrali coś, reszta gówno

VVujek 12.02.2020 22:48

a niech daje wisi mi to xd

Kondzik 12.02.2020 22:48

Zesra sie

crislk 12.02.2020 22:48

jutro cos zuje ze milan pyknie juventus

Piter 12.02.2020 22:48

vvujek podobno ljarro ma ci dać bana na tydzień :lol:

SETE 12.02.2020 22:48

Dzisiaj nikt nie zagrał na swoim poziomie , No może Biraghi

VVujek 12.02.2020 22:48

po c uj

VVujek 12.02.2020 22:48

bo c u j ?

Kredence 12.02.2020 22:48

wujek czy zamierzasz dzisiaj spamowac w temacie Brozovicia?

VVujek 12.02.2020 22:47

Sensi nie grał gorzej od Bareli czy Brozo wiec ja bym się nie czepiał

Kazam 12.02.2020 22:47

nie bylo go na boisku

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:47

Barollo jest za słaby na Inter

SETE 12.02.2020 22:47

Napoli dzisiaj jak Parma czy inne Spal

Kazam 12.02.2020 22:47

sensi kompletnie nieobecny

Kredence 12.02.2020 22:47

Kondzik

Kondzik 12.02.2020 22:47

Sensi zagubiony jak na grzybach

Kredence 12.02.2020 22:47

dokl Konczik, koniecznie

Kondzik 12.02.2020 22:47

Eriksen czas na mecz od 1 minuty

Luki165 12.02.2020 22:47

No źle to wygląda ale to wiemy gramy za wolno i to wkurza

Piter 12.02.2020 22:47

vvujek ale co ty porównujesz :lol:

Kazam 12.02.2020 22:47

spokojnie w rewanzu bedzie walka i odrobimy

Cienty 12.02.2020 22:46

Biraghi niestety za słaby na Inter, to przyznam

Piter 12.02.2020 22:46

macie coś bardziej śmiesznego

Kazam 12.02.2020 22:46

ja mam wywalone, tylko troche boli ze oddalismy ten mecz bez walki

VVujek 12.02.2020 22:46

DD>Biragi

SETE 12.02.2020 22:46

Napoli przyjeżdża na Inter i murarka. Wynik nie siadł , życie ale Napoli w def cieszy

grandderby 12.02.2020 22:46

Eriksen jedynie klasa..

crislk 12.02.2020 22:46

tam jest jego poziom

crislk 12.02.2020 22:46

a biraghi to niech idzie juz do bresci albo crotone

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:46

rzygac sie chce

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:46

zenujaco Inter wyglada od startu drugiej rundy to alczego mamy nie narzekac :lol:

Kredence 12.02.2020 22:46

w przypadku 3 remisow rzut moneta

Cienty 12.02.2020 22:46

choćby było 1-1 to też trzeba by było walczyć. Przy 0-1 nic złego się nie dzieje

jaszczomb 12.02.2020 22:46

dokl

Nitrogen 12.02.2020 22:46

Do 3 zwycięstw gramy

Piter 12.02.2020 22:45

za Jose to było 3-1 z barceloną w półfinale a tutaj :lol:

Kazam 12.02.2020 22:45

co wy sie sracie tak? nie bylo widac checi u naszych

Nitrogen 12.02.2020 22:45

1 rewanż na San Paolo a drugi rewanż w Turynie

Cny 12.02.2020 22:45

lukaku albo lautaro strzela w 2. minucie i gramy od nowa

Luki165 12.02.2020 22:45

A czym się tutaj przejmować. W łeb i tyle od cały Inter.

VVujek 12.02.2020 22:45

Ten mecz taki ospały ,że szok

Kazam 12.02.2020 22:45

spokojnie 1 bramka do odrobienia

Cienty 12.02.2020 22:45

pewnie ze tak

jaszczomb 12.02.2020 22:45

sa nawet 2 rewanże

Czarson 12.02.2020 22:45

Niestety ale ogramy ich na san Paolo

Piter 12.02.2020 22:45

idealnie odzwierciedla dzisiejszy mecz :lol:

Kondzik 12.02.2020 22:45

Amen kredence

VVujek 12.02.2020 22:45

Napoli jest do ogrania u siebie

crislk 12.02.2020 22:45

w polfinalach jest rewanz

Piter 12.02.2020 22:45

patrzę na te zdjęcie Handanovicia w newsie, który jest obok SB

SETE 12.02.2020 22:44

Nawet emocji większych nie ma na SB po tym meczu :)

Nitrogen 12.02.2020 22:44

Ponownie na San Siro

jaszczomb 12.02.2020 22:44

ale to 2 rewanż

Kondzik 12.02.2020 22:44

Co za pytanie...

Kredence 12.02.2020 22:44

masakra , to wy kibicujecie i nie wiecie czy jest rewanz?

Kazam 12.02.2020 22:44

nie ma sie co martwic, lazio wazniejsze

VVujek 12.02.2020 22:44

DD dał całkiem dobrą zmiane xd

Piter 12.02.2020 22:44

5 marca rewanż

interfann 12.02.2020 22:44

Tak jeszcze 4

Cny 12.02.2020 22:44

jest rewanz

Nitrogen 12.02.2020 22:44

Tam jest rewanż

crislk 12.02.2020 22:44

jest

Piter 12.02.2020 22:44

tak

Cienty 12.02.2020 22:44

ta

INTERkibic 12.02.2020 22:44

Tu jest Rewanż?

Nasir 12.02.2020 22:44

Uwaga podaje hasło TAPCZAN

El_Imprezatore 12.02.2020 22:44

padelli jest mega cienki

Kazam 12.02.2020 22:44

nie przejmuje sie tym meczem

Nasir 12.02.2020 22:44

Uwaga podaje hasło TAPCZAN

Nitrogen 12.02.2020 22:44

3 mecz

Kredence 12.02.2020 22:44

moim zdaniem wszyscy grali zle, jedynym graczem ktorey sie staral i wyroznial sie byl Marcelo Brozovic

Piter 12.02.2020 22:44

gatudz wiedział że trzeba odciąć brozo i się wygra, krul na łopatkach

interfann 12.02.2020 22:44

3

jaszczomb 12.02.2020 22:44

to juz 3

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się