no dzisiaj pisalem ze kolejne 3 tyg bede decydujace
zmieni na 4-3-1-2 i bedzie spoko
A nie Pep?
dobrze ze latem przychodzi Allegri
1 marca koniec sezonu w Serie A, 5 marca odpadamy z coppa italia i do sierpnia mamy spokój
Wiem Piter
ale rewanż masz po Juve
ciekawe ile czasu ci pilkarze wytrzymaja z tym betonem xd
dwumecz jest luki
jak DD
Nie skriniar nie umie grac na lewej stronie
ja to się chyba na tapczan pier d olne
Hehe no to odpadamy
Godin i de Vrij to powinna być podstawa u nas
dobra skonczcie malkontencic i lepiej udajcie sie oddac skok na TAPCZAN
Rewnaz po meczu z Juve
Godin nie może grać co 3 dni czy jak?
jak sie okazalo Inter moze wiele
ale jednak mozna
no pisalem, bo myslalem ze nie mozna zagrac 5 zcy 6 z rzedu meczu zle
ale to dobrze, bedzie mozna zajac sie czym pozytyecznym
Sanchez ? Niby co ?
Piter No i Biraghi na swoim poziomie
pisales rano ze wygramy 3-0
sam powinien się zbanować,albo ktoś go
jeszcze tylko w dupe w niedziele i koniec sezona
De Vrij i Sanchez dziś zagrali coś, reszta gówno
a niech daje wisi mi to xd
Zesra sie
jutro cos zuje ze milan pyknie juventus
vvujek podobno ljarro ma ci dać bana na tydzień
Dzisiaj nikt nie zagrał na swoim poziomie , No może Biraghi
po c uj
bo c u j ?
wujek czy zamierzasz dzisiaj spamowac w temacie Brozovicia?
Sensi nie grał gorzej od Bareli czy Brozo wiec ja bym się nie czepiał
nie bylo go na boisku
Barollo jest za słaby na Inter
Napoli dzisiaj jak Parma czy inne Spal
sensi kompletnie nieobecny
Kondzik
Sensi zagubiony jak na grzybach
dokl Konczik, koniecznie
Eriksen czas na mecz od 1 minuty
No źle to wygląda ale to wiemy gramy za wolno i to wkurza
vvujek ale co ty porównujesz
spokojnie w rewanzu bedzie walka i odrobimy
Biraghi niestety za słaby na Inter, to przyznam
macie coś bardziej śmiesznego
ja mam wywalone, tylko troche boli ze oddalismy ten mecz bez walki
DD>Biragi
Napoli przyjeżdża na Inter i murarka. Wynik nie siadł , życie ale Napoli w def cieszy
Eriksen jedynie klasa..
tam jest jego poziom
a biraghi to niech idzie juz do bresci albo crotone
rzygac sie chce
zenujaco Inter wyglada od startu drugiej rundy to alczego mamy nie narzekac
w przypadku 3 remisow rzut moneta
choćby było 1-1 to też trzeba by było walczyć. Przy 0-1 nic złego się nie dzieje
dokl
Do 3 zwycięstw gramy
za Jose to było 3-1 z barceloną w półfinale a tutaj
co wy sie sracie tak? nie bylo widac checi u naszych
1 rewanż na San Paolo a drugi rewanż w Turynie
lukaku albo lautaro strzela w 2. minucie i gramy od nowa
A czym się tutaj przejmować. W łeb i tyle od cały Inter.
Ten mecz taki ospały ,że szok
spokojnie 1 bramka do odrobienia
pewnie ze tak
sa nawet 2 rewanże
Niestety ale ogramy ich na san Paolo
idealnie odzwierciedla dzisiejszy mecz
Amen kredence
Napoli jest do ogrania u siebie
w polfinalach jest rewanz
patrzę na te zdjęcie Handanovicia w newsie, który jest obok SB
Nawet emocji większych nie ma na SB po tym meczu
Ponownie na San Siro
ale to 2 rewanż
Co za pytanie...
masakra , to wy kibicujecie i nie wiecie czy jest rewanz?
nie ma sie co martwic, lazio wazniejsze
DD dał całkiem dobrą zmiane xd
5 marca rewanż
Tak jeszcze 4
jest rewanz
Tam jest rewanż
jest
tak
ta
Tu jest Rewanż?
Uwaga podaje hasło TAPCZAN
padelli jest mega cienki
nie przejmuje sie tym meczem
Uwaga podaje hasło TAPCZAN
3 mecz
moim zdaniem wszyscy grali zle, jedynym graczem ktorey sie staral i wyroznial sie byl Marcelo Brozovic
gatudz wiedział że trzeba odciąć brozo i się wygra, krul na łopatkach
3
to juz 3