Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Piter 12.02.2020 22:19

napoli przyjechało, pół rezerwowy skład i 0-1

Claudio 12.02.2020 22:19

ale odpalil

Piter 12.02.2020 22:19

gdyby nam tak bardzo na niedzieli zależało to byśmy grali bardziej rezerwami

Chuchu 12.02.2020 22:19

Z drugiej strony z Milanem grali tak samo

Dzyl 12.02.2020 22:19

przegrac u siebie z tak beznadziejnym napoli trenowanym przez wuefiste gattuso to jakies grube kompro

Chuchu 12.02.2020 22:19

W niedzielę 50 razy ważniejszy mecz, może dlatego

VVujek 12.02.2020 22:18

zawodnicy też grają tak jakoś jakby nie zależało

VVujek 12.02.2020 22:18

zero emocji w tym meczu ,nawet mnie wynik nie denerwuje

Piter 12.02.2020 22:18

krul wyprowadzony z równowagi

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:18

albo Streilau z kimś tam albo jakiś drugi typek sam

Claudio 12.02.2020 22:17

mowilem szkoda nerwow i sil na taki gownomecz

Piter 12.02.2020 22:17

ale to dwumecz to będzie gówno do końca tego spotkania

minus09 12.02.2020 22:17

kąte ma morde jak demon XD

Chuchu 12.02.2020 22:17

Conte bez kartki to nie Conte

Piter 12.02.2020 22:17

gdyby to był tylko 1 mecz to byśmy zaczęli gonić wynik

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:17

jaaaa, zmienić komentarz sobie można :D

Nitrogen 12.02.2020 22:17

Nie zagra w rewanżu

Claudio 12.02.2020 22:17

sedzia jakis poyebany

Nitrogen 12.02.2020 22:17

Conte żółta

Piter 12.02.2020 22:17

powiem tak

Chuchu 12.02.2020 22:17

I z całej rodziny jego

Dzyl 12.02.2020 22:17

panie sędzio to nie liga hiszpanska

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:17

jaki streilau?

Claudio 12.02.2020 22:17

co to lyzwiarstwo figurowe

Chuchu 12.02.2020 22:16

Beka z sędziego

Claudio 12.02.2020 22:16

ahahahahahha co on znowu gwizdze

Piter 12.02.2020 22:16

danilo dambrosio pochwalony

Claudio 12.02.2020 22:16

Napoli jest na naszej polowie to trzeba szybko akcje przeprowadzic...no ale co ja oczekuje :D

Nitrogen 12.02.2020 22:15

:D

Dzonyy 12.02.2020 22:15

ajajajaja :D

Chuchu 12.02.2020 22:15

Te długie lagi są niepokojące, a dokładnie ich ilość

Cny 12.02.2020 22:15

strejlau to wali takimi idiotyzmami ze glowa mala

Piter 12.02.2020 22:15

DD?

Piter 12.02.2020 22:15

kto to tak zagrał chuiowo? xd

Nitrogen 12.02.2020 22:15

Chociaż nie ma Neraca więc można odpuścić Dzonny xD

Moldar3 12.02.2020 22:14

Piękna wrzutka

Nitrogen 12.02.2020 22:14

WAAAAAAAR

Dzonyy 12.02.2020 22:14

WAR DAWA WAR

Mendjolan 12.02.2020 22:14

Vorja balero

Kunbaskier 12.02.2020 22:14

Sancheza za Lautaro i Younga

Claudio 12.02.2020 22:14

Romelu niewidoczny dzis jest. Jak sie nie obudzi to moze Alexis za niego wejdzie

zv0d 12.02.2020 22:14

dawać borje

Piter 12.02.2020 22:13

dawać Alexisa

Chuchu 12.02.2020 22:13

Za Sensiego

Claudio 12.02.2020 22:13

Erkisen za wolnego walnie

Cny 12.02.2020 22:13

ale te lamia nogi to w cudzyslowie

Piter 12.02.2020 22:13

to nie ostatnio, to w meczu z lecce było dawno temu

crislk 12.02.2020 22:13

niech moses dosrodkowuje a nie ten faszysta

Chuchu 12.02.2020 22:13

Jest i on !!

Cny 12.02.2020 22:13

barelli ostatnio typ prawie urwal

Claudio 12.02.2020 22:13

to ci ciul napisze zaraz calciopoli :D

Nitrogen 12.02.2020 22:13

Komu złamali nogę?

Cny 12.02.2020 22:12

serio ja nigdy nie ylem przeciwko twardej grze, ale to co gwizdza sedziowie ostatnio to masakra, w kazdym meczu byle jaki kontakt i faul dla rpzeciwnika, u nas łamią nogi, łokcie latają i nie ma faulu dla Interu

Mendjolan 12.02.2020 22:12

Chyba wole oglądać veczyno od sensiego. Włoch bez formy

Piter 12.02.2020 22:12

:lol:

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:12

my w rewanżu oklepiemy ich równo

Piter 12.02.2020 22:12

szkoda że nie odpadniemy dziś byłby spokój

Piter 12.02.2020 22:12

to jest dwumecz

Endru 12.02.2020 22:12

Gattudz wygra coppa italia

Piter 12.02.2020 22:12

ale mam gorszą wiadomość

Dzyl 12.02.2020 22:12

w koncu wchodzi

Nitrogen 12.02.2020 22:11

Święte słowa gościu

Kondzik 12.02.2020 22:11

Wchodzi eryk

Chuchu 12.02.2020 22:11

Wchodzi Eryk

Piter 12.02.2020 22:11

po prostu odpowiada głupio na głupie pytania

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:11

na wyjazdach gramy lepiej

Claudio 12.02.2020 22:11

nitrogen jest tak zabawny dzis jak milan w 2 polowie

Dzyl 12.02.2020 22:11

czemu conte zwleka ze zmianą

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:11

to że akurat mecz jest u nas to chyba nic nie znaczy

Dzyl 12.02.2020 22:11

na boisku

Nitrogen 12.02.2020 22:11

Przecież nie wyszedl w 11

Nitrogen 12.02.2020 22:11

Na ławce a gdzie ma być?

Dzyl 12.02.2020 22:11

ja sie pytam gdzie eriksen

Nitrogen 12.02.2020 22:10

Znowu Calciopoli

crislk 12.02.2020 22:10

lautaro juz mysli o barcelonie

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:10

niech ten Martinez idzie juz do Barcelony :lol:

Kunbaskier 12.02.2020 22:10

Sensi zawalił przy golu, jako pierwszy zgubił przeciwnika, Brozo już ratował i także zgubił sie

Piter 12.02.2020 22:10

nie szukajcie wymówki bo ten mecz to jest parodia

Claudio 12.02.2020 22:10

co ten sedzia odpindala

Chuchu 12.02.2020 22:10

Lol a faul gdzie?

Claudio 12.02.2020 22:10

faul kmiocie

Piter 12.02.2020 22:10

powinniśmy to przegrywać 0-1 do połowy

Piter 12.02.2020 22:10

:(

Claudio 12.02.2020 22:09

w graczy Interu mozna ladowac łokciami

Nitrogen 12.02.2020 22:09

Masakra znowu Calciopoli

Cny 12.02.2020 22:09

tutaj jest VAR?

VVujek 12.02.2020 22:09

karny powinien byc xd

Pjerun 12.02.2020 22:09

czemu karnego nie bylo?

Cny 12.02.2020 22:09

a karny gdzie? lokiec w glowe i nie ma?

Piter 12.02.2020 22:09

no borowik na karuzelę prawie wkręcony

Chuchu 12.02.2020 22:09

Macie swojego Brozovicia

zv0d 12.02.2020 22:09

DD

Mendjolan 12.02.2020 22:09

Barelka dokręcił pilke na wślizgu chyba

Nitrogen 12.02.2020 22:09

Borowik to chyba wcześniej na raz

Piter 12.02.2020 22:09

brozowić

Nitrogen 12.02.2020 22:09

Bareja?

Nitrogen 12.02.2020 22:09

Kto tak na dupie pojechał przy tej bramce?

keats 12.02.2020 22:09

reka w ryja karny

crislk 12.02.2020 22:08

pilkarze do odstrzalu biraghi,sensi,asamoah,d'amrosio trzeba czyścic szrot

Claudio 12.02.2020 22:08

reka w twarz w polu karnym

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się