napoli przyjechało, pół rezerwowy skład i 0-1
ale odpalil
gdyby nam tak bardzo na niedzieli zależało to byśmy grali bardziej rezerwami
Z drugiej strony z Milanem grali tak samo
przegrac u siebie z tak beznadziejnym napoli trenowanym przez wuefiste gattuso to jakies grube kompro
W niedzielę 50 razy ważniejszy mecz, może dlatego
zawodnicy też grają tak jakoś jakby nie zależało
zero emocji w tym meczu ,nawet mnie wynik nie denerwuje
krul wyprowadzony z równowagi
albo Streilau z kimś tam albo jakiś drugi typek sam
mowilem szkoda nerwow i sil na taki gownomecz
ale to dwumecz to będzie gówno do końca tego spotkania
kąte ma morde jak demon XD
Conte bez kartki to nie Conte
gdyby to był tylko 1 mecz to byśmy zaczęli gonić wynik
jaaaa, zmienić komentarz sobie można
Nie zagra w rewanżu
sedzia jakis poyebany
Conte żółta
powiem tak
I z całej rodziny jego
panie sędzio to nie liga hiszpanska
jaki streilau?
co to lyzwiarstwo figurowe
Beka z sędziego
ahahahahahha co on znowu gwizdze
danilo dambrosio pochwalony
Napoli jest na naszej polowie to trzeba szybko akcje przeprowadzic...no ale co ja oczekuje
ajajajaja
Te długie lagi są niepokojące, a dokładnie ich ilość
strejlau to wali takimi idiotyzmami ze glowa mala
DD?
kto to tak zagrał chuiowo? xd
Chociaż nie ma Neraca więc można odpuścić Dzonny xD
Piękna wrzutka
WAAAAAAAR
WAR DAWA WAR
Vorja balero
Sancheza za Lautaro i Younga
Romelu niewidoczny dzis jest. Jak sie nie obudzi to moze Alexis za niego wejdzie
dawać borje
dawać Alexisa
Za Sensiego
Erkisen za wolnego walnie
ale te lamia nogi to w cudzyslowie
to nie ostatnio, to w meczu z lecce było dawno temu
niech moses dosrodkowuje a nie ten faszysta
Jest i on
barelli ostatnio typ prawie urwal
to ci ciul napisze zaraz calciopoli
Komu złamali nogę?
serio ja nigdy nie ylem przeciwko twardej grze, ale to co gwizdza sedziowie ostatnio to masakra, w kazdym meczu byle jaki kontakt i faul dla rpzeciwnika, u nas łamią nogi, łokcie latają i nie ma faulu dla Interu
Chyba wole oglądać veczyno od sensiego. Włoch bez formy
my w rewanżu oklepiemy ich równo
szkoda że nie odpadniemy dziś byłby spokój
to jest dwumecz
Gattudz wygra coppa italia
ale mam gorszą wiadomość
w koncu wchodzi
Święte słowa gościu
Wchodzi eryk
Wchodzi Eryk
po prostu odpowiada głupio na głupie pytania
na wyjazdach gramy lepiej
nitrogen jest tak zabawny dzis jak milan w 2 polowie
czemu conte zwleka ze zmianą
to że akurat mecz jest u nas to chyba nic nie znaczy
na boisku
Przecież nie wyszedl w 11
Na ławce a gdzie ma być?
ja sie pytam gdzie eriksen
Znowu Calciopoli
lautaro juz mysli o barcelonie
niech ten Martinez idzie juz do Barcelony
Sensi zawalił przy golu, jako pierwszy zgubił przeciwnika, Brozo już ratował i także zgubił sie
nie szukajcie wymówki bo ten mecz to jest parodia
co ten sedzia odpindala
Lol a faul gdzie?
faul kmiocie
powinniśmy to przegrywać 0-1 do połowy
:(
w graczy Interu mozna ladowac łokciami
Masakra znowu Calciopoli
tutaj jest VAR?
karny powinien byc xd
czemu karnego nie bylo?
a karny gdzie? lokiec w glowe i nie ma?
no borowik na karuzelę prawie wkręcony
Macie swojego Brozovicia
DD
Barelka dokręcił pilke na wślizgu chyba
Borowik to chyba wcześniej na raz
brozowić
Bareja?
Kto tak na dupie pojechał przy tej bramce?
reka w ryja karny
pilkarze do odstrzalu biraghi,sensi,asamoah,d'amrosio trzeba czyścic szrot
reka w twarz w polu karnym