Archiwum shoutboksa

Piter 12.02.2020 21:53

to teraz ja sobie zaczne wyliczać straty DD i złe podania :lol:

Klinsi64 12.02.2020 21:52

żeby czerwa nie wyłapal

Kazam 12.02.2020 21:52

zeby wujek mogl mecz obejrzec

Nitrogen 12.02.2020 21:52

Żółtaja karećka

Piter 12.02.2020 21:52

skriniar żółtą miał

Klinsi64 12.02.2020 21:52

oszczedza go

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:52

czemu zszedł?

Piter 12.02.2020 21:52

jakieś głupoty piierdolił klasycznie

Klinsi64 12.02.2020 21:52

skriniar wysapał w przerwie i opuscił stadion

Claudio 12.02.2020 21:52

SKriniar znowu po balandze?

Kazam 12.02.2020 21:52

skriniar schodzi

IlCapitano 12.02.2020 21:52

Co Jadźker wyrabiał

marcinek91081 12.02.2020 21:52

Śmierdzi 0-0 oby nie

VVujek 12.02.2020 21:51

DD ! teraz na pewno wygramy

Piter 12.02.2020 21:51

prawdopodobnie już go nie ma jak zobaczył że przyszedłeś

Piter 12.02.2020 21:51

ilcapitano donoszę tylko, że pod twoją nieobecność yascarr ostro sie pruł

Adriano_forever 12.02.2020 21:51

ciekawe czy conte da szanse milikowi nie ma co

Kazam 12.02.2020 21:51

xD

IlCapitano 12.02.2020 21:51

D'Ambosio witamy

Kazam 12.02.2020 21:51

tak nitro

Kredence 12.02.2020 21:51

XD

Nitrogen 12.02.2020 21:51

Widzieliście że Ranochia jest wychowankiem Interu? xD

Klinsi64 12.02.2020 21:51

chcieli zawalczyc na fejm MMa ale organizator powiedział że walka z karłem już była

Kredence 12.02.2020 21:51

no beka byla jak przy 0-2 kapica ostatnio zaczal pieprzyc ze to jescze nie ten sezon na scudetto to jeszce nie to, a po 60 sekundach gol xD identycznie jak wtedy gdy cisnal lautaro od pokemonow a on po 5 min wbil gola z napoli xD

VVujek 12.02.2020 21:51

dokl wychowanków

Piter 12.02.2020 21:50

no ja widziałem, fajna dupa taka 8/10

Nitrogen 12.02.2020 21:50

Rebelde12 lutego 2020 | 17:57 Godin odejdzie po sezonie, widać że Conte nie jest do końca z niego zadowolony. W jego miejsce wejdzie Kumbulla. Rano zostaje, bo potrzeba wychowanków zgłosić do LM. A do tego on jest idealnym rezerwowym, nie marudzi a jak już wejdzie od święta to gra solidnie.

VVujek 12.02.2020 21:50

ktoś widział tą całą martę ?

Kazam 12.02.2020 21:50

zapowiadal tez ze "powinien tam byc"

Piter 12.02.2020 21:50

za to że ujawnił tajne nagranie wysłane do marty

Piter 12.02.2020 21:49

ostatnio zapowiadał ostrą demolkę na freefonixie

Piter 12.02.2020 21:49

może kusy sie przygotowuje do walki z foniakiem

Kazam 12.02.2020 21:49

skupowanie makulatury to nie biznes

Claudio 12.02.2020 21:49

ale fajnie to wyglada gdy Inter strzelal gole to nagle okrzyk gol i pozniej chwila zadumy, a jak milan lub juve strzelali to po okrzyku nagle zaczeli gadac jakby czytali jakis tekst Kochanowskiego na temat wspanialosci akcji bramkowej i samej druzyny

Kredence 12.02.2020 21:48

gruby hajs . dziwki i koks

Kredence 12.02.2020 21:48

Interesy

Kredence 12.02.2020 21:48

no jak co

CzarodziejCzasu 12.02.2020 21:48

ANIOL JESTES? :lol:

Piter 12.02.2020 21:48

poza tym kusego coś dawno nie widziałem, ciekawe co tam u niego sie dzieje obecnie

Piter 12.02.2020 21:48

kusy pomaga kilometrami, on biega i wszystko dzieje się samo

Nitrogen 12.02.2020 21:48

Serie A mniej osób ogląda to może nie boi się tak sapać

Kazam 12.02.2020 21:48

komu kusy pomaga? :D

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:48

macie jakiś link?

VVujek 12.02.2020 21:48

"Pozwól mi uprzejmie ci pomóc albo utoniesz - powiedziała małpa i odłożyła rybę bezpiecznie na drzewo."

Alfa 12.02.2020 21:47

Głąby zwykłe

VVujek 12.02.2020 21:47

Kusy to typ człowieka który zawsze pomoże

Klinsi64 12.02.2020 21:47

moze nasladuje jakiegos hiszpana

Nitrogen 12.02.2020 21:47

Jak komentuje Classico to znów odlatuje

Kredence 12.02.2020 21:47

bez porownania wrecz

Kredence 12.02.2020 21:47

ale nie az tak

Nitrogen 12.02.2020 21:47

Pieprzy też

Kredence 12.02.2020 21:47

tam widac ze sie wstrzymuje

Kredence 12.02.2020 21:47

ogolnie to beka bo jak swiecicki komentuje hiszpanska to zachowuje sie normalnie

Piter 12.02.2020 21:47

awizo robi swoje

CzarodziejCzasu 12.02.2020 21:47

Barollo do zmiany

Piter 12.02.2020 21:47

Klinsi dalej w formie

Klinsi64 12.02.2020 21:47

nie no przesada

Claudio 12.02.2020 21:46

wygrales

Klinsi64 12.02.2020 21:46

głupi i głupszy

Claudio 12.02.2020 21:46

Swiecicki i Kapica za duzo filmow ogladaja i zawsze jak sie wypowiadaja to bawia sie w dobrego i zlego policjanta. Chociaz bardziej tu pasuje Pinky i Mózg

Kredence 12.02.2020 21:46

typowy robak

Piter 12.02.2020 21:46

gdyby tu byli to byś się schował w norze

Piter 12.02.2020 21:45

co sie tak rzucasz yascarr okrutnie jak piekarza i ilcapitano tu nie ma xd

Kredence 12.02.2020 21:45

amen bitels

Nitrogen 12.02.2020 21:45

W sumie Piekarz kocha pieprzyć

bitels10 12.02.2020 21:45

a Kapica to Ty

Yascarr 12.02.2020 21:45

To by pasowało wszystko do siebie

Yascarr 12.02.2020 21:45

Mati Święcicki to Piekarz

Piter 12.02.2020 21:44

podobno jak wpiszesz sukces w google to wyskakuje link do profilu kusego na FB

Kazam 12.02.2020 21:44

Kruk zbyt rzeczowy jak na kusego :D

VVujek 12.02.2020 21:44

te skoki na tvp już cenzorja w kółko to samo

Claudio 12.02.2020 21:44

a kusy to Michał Kruk. Ciągle wkurwiony

Alfa 12.02.2020 21:44

Tylko katują te skoki

Nitrogen 12.02.2020 21:44

xDDD

Alfa 12.02.2020 21:44

Co za głąby nawet Bilbao nie potrafią dać

Yascarr 12.02.2020 21:43

Ponoć Il Capitano to tak naprawdę Dominik Guziak

Kazam 12.02.2020 21:43

jak wrazenia po 1 polowie ?

Dantte 12.02.2020 21:43

Ibra? :D

Klinsi64 12.02.2020 21:43

jeden nam gola niedawno strzelił

Kazam 12.02.2020 21:43

xdddd

CzarodziejCzasu 12.02.2020 21:43

xdddd

Piter 12.02.2020 21:43

a ja chce wiedzieć co sie dzieje na epiotrkow.pl dlatego włączę sobie wieczorynke :lol:

Dantte 12.02.2020 21:43

dziwne. ciebie nie wzieli

bitels10 12.02.2020 21:43

dziś prawdziwych cyganów już nie ma

Claudio 12.02.2020 21:43

czasami mam wrazenie iz specami w Eleven są goscie wzieci z portali pilkarskich ktorzy mieli najwiecej komentarzy i zostali awansowani do rangi specjalisty w ELeven

Piter 12.02.2020 21:43

:lol:

CzarodziejCzasu 12.02.2020 21:42

:lol:

Dantte 12.02.2020 21:42

Zryj gruz cyganie

CzarodziejCzasu 12.02.2020 21:42

dokladnie

Piter 12.02.2020 21:42

to wy :cenzor: lai na twittera typie

Piter 12.02.2020 21:42

:lol:

Piter 12.02.2020 21:42

gramy gówno ale rezerwowe napoli miało lepsze sytuacje od nas

Dantte 12.02.2020 21:42

wole wiedziec co sie dzieje na twitterze niz ktos wyszedl w podstawowym skaldzie w meczu polska - wyspy salomona w '74

Claudio 12.02.2020 21:41

takie "medialno-rurkowe" bym rzekł

Piter 12.02.2020 21:41

ogólnie to panowie komentatorzy wprowadzili takie emocje jakie faktycznie są czyli gówniane

VVujek 12.02.2020 21:41

obie drużyny grają przeciętnie ,mam nadzieje na widowisko w 2 połowie

Dantte 12.02.2020 21:41

Claudio, mi sie podoba ich podejcie do komentowania. takie bardziej nowoczesne

Yascarr 12.02.2020 21:40

Ja bym chciał żeby pan Strejlau poprowadził kłiz pod napięciem

CzarodziejCzasu 12.02.2020 21:40

najlepszy kawalek o Ancelottim :lol:

Piter 12.02.2020 21:40

no i widzisz, koleś ma doświadczenia dużo i jakieś pojęcie

Shoutbox

AveCaesar 25.06.2026 10:14

A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf

martins2000 25.06.2026 10:13

Proszę nie pisać o Dodo bo to ponoć są wysrywy martinsa według najmądrzejszego na tym portalu niejakiego Klaudiuszka🚑🤣

AveCaesar 25.06.2026 10:13

No to będzie Guga co z prawej śmiga

Dzonyy 25.06.2026 10:03

Z|obaczymy 50 za bissecka jak swinia niebo

AveCaesar 25.06.2026 10:00

Dużo większe boom jak z Palestrą i okienko świetne.

AveCaesar 25.06.2026 09:53

Powiedzmy Kayode 40, Solet 30, Mancini 20. Czyli Bisseck z 50, Frattesi +/- 30 i reszta Pavardy, Asllanie itd. Dałoby się.

AveCaesar 25.06.2026 09:50

AveCaesar 25.06.2026 09:47 Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże i obroną ?

AveCaesar 25.06.2026 09:48

Tylko żeby nie targowali się miesiąc o 5 mln i drugi o 2 mln bonusów bo znowu jakiś Arsenal wejdzie i pozamiatane 😒

AveCaesar 25.06.2026 09:47

Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże

Jacenty 25.06.2026 09:28

CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele

AveCaesar 25.06.2026 09:24

F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.

Jacenty 25.06.2026 09:23

Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.

AveCaesar 25.06.2026 09:21

Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.

Jacenty 25.06.2026 09:17

Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio

Jacenty 25.06.2026 09:15

na wypadek*

Jacenty 25.06.2026 09:14

planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah

AveCaesar 25.06.2026 08:43

Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Romano - De Vrij w Panathinaikos zamknięty: porozumienie prawie osiągnięte, Grecy czekają tylko na ostatnie OK od obrońcy i wtedy będzie załatwione

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Di Marzio – Delegacja Brighton przebywała w Mediolanie w związku z serią spotkań. Angielski klub jest zainteresowany Frattesim, jednak to Nottingham Forest jest bliżej pozyskania pomocnika Interu.

AveCaesar 25.06.2026 08:41

GDS – 🇧🇷 Guga, brazylijski zawodnik grający na skrzydle lub boku obrony, urodzony w 1998 roku i występujący w barwach Fluminense, został zaoferowany Interowi.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625409

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się