to teraz ja sobie zaczne wyliczać straty DD i złe podania
żeby czerwa nie wyłapal
zeby wujek mogl mecz obejrzec
Żółtaja karećka
skriniar żółtą miał
oszczedza go
czemu zszedł?
jakieś głupoty piierdolił klasycznie
skriniar wysapał w przerwie i opuscił stadion
SKriniar znowu po balandze?
skriniar schodzi
Co Jadźker wyrabiał
Śmierdzi 0-0 oby nie
DD ! teraz na pewno wygramy
prawdopodobnie już go nie ma jak zobaczył że przyszedłeś
ilcapitano donoszę tylko, że pod twoją nieobecność yascarr ostro sie pruł
ciekawe czy conte da szanse milikowi nie ma co
xD
D'Ambosio witamy
tak nitro
XD
Widzieliście że Ranochia jest wychowankiem Interu? xD
chcieli zawalczyc na fejm MMa ale organizator powiedział że walka z karłem już była
no beka byla jak przy 0-2 kapica ostatnio zaczal pieprzyc ze to jescze nie ten sezon na scudetto to jeszce nie to, a po 60 sekundach gol xD identycznie jak wtedy gdy cisnal lautaro od pokemonow a on po 5 min wbil gola z napoli xD
dokl wychowanków
no ja widziałem, fajna dupa taka 8/10
Rebelde12 lutego 2020 | 17:57 Godin odejdzie po sezonie, widać że Conte nie jest do końca z niego zadowolony. W jego miejsce wejdzie Kumbulla. Rano zostaje, bo potrzeba wychowanków zgłosić do LM. A do tego on jest idealnym rezerwowym, nie marudzi a jak już wejdzie od święta to gra solidnie.
ktoś widział tą całą martę ?
zapowiadal tez ze "powinien tam byc"
za to że ujawnił tajne nagranie wysłane do marty
ostatnio zapowiadał ostrą demolkę na freefonixie
może kusy sie przygotowuje do walki z foniakiem
skupowanie makulatury to nie biznes
ale fajnie to wyglada gdy Inter strzelal gole to nagle okrzyk gol i pozniej chwila zadumy, a jak milan lub juve strzelali to po okrzyku nagle zaczeli gadac jakby czytali jakis tekst Kochanowskiego na temat wspanialosci akcji bramkowej i samej druzyny
gruby hajs . dziwki i koks
Interesy
no jak co
ANIOL JESTES?
poza tym kusego coś dawno nie widziałem, ciekawe co tam u niego sie dzieje obecnie
kusy pomaga kilometrami, on biega i wszystko dzieje się samo
Serie A mniej osób ogląda to może nie boi się tak sapać
komu kusy pomaga?
macie jakiś link?
"Pozwól mi uprzejmie ci pomóc albo utoniesz - powiedziała małpa i odłożyła rybę bezpiecznie na drzewo."
Głąby zwykłe
Kusy to typ człowieka który zawsze pomoże
moze nasladuje jakiegos hiszpana
Jak komentuje Classico to znów odlatuje
bez porownania wrecz
ale nie az tak
Pieprzy też
tam widac ze sie wstrzymuje
ogolnie to beka bo jak swiecicki komentuje hiszpanska to zachowuje sie normalnie
awizo robi swoje
Barollo do zmiany
Klinsi dalej w formie
nie no przesada
wygrales
głupi i głupszy
Swiecicki i Kapica za duzo filmow ogladaja i zawsze jak sie wypowiadaja to bawia sie w dobrego i zlego policjanta. Chociaz bardziej tu pasuje Pinky i Mózg
typowy robak
gdyby tu byli to byś się schował w norze
co sie tak rzucasz yascarr okrutnie jak piekarza i ilcapitano tu nie ma xd
amen bitels
W sumie Piekarz kocha pieprzyć
a Kapica to Ty
To by pasowało wszystko do siebie
Mati Święcicki to Piekarz
podobno jak wpiszesz sukces w google to wyskakuje link do profilu kusego na FB
Kruk zbyt rzeczowy jak na kusego
te skoki na tvp już cenzorja w kółko to samo
a kusy to Michał Kruk. Ciągle wkurwiony
Tylko katują te skoki
xDDD
Co za głąby nawet Bilbao nie potrafią dać
Ponoć Il Capitano to tak naprawdę Dominik Guziak
jak wrazenia po 1 polowie ?
Ibra?
jeden nam gola niedawno strzelił
xdddd
xdddd
a ja chce wiedzieć co sie dzieje na epiotrkow.pl dlatego włączę sobie wieczorynke
dziwne. ciebie nie wzieli
dziś prawdziwych cyganów już nie ma
czasami mam wrazenie iz specami w Eleven są goscie wzieci z portali pilkarskich ktorzy mieli najwiecej komentarzy i zostali awansowani do rangi specjalisty w ELeven
Zryj gruz cyganie
dokladnie
to wy
lai na twittera typie
gramy gówno ale rezerwowe napoli miało lepsze sytuacje od nas
wole wiedziec co sie dzieje na twitterze niz ktos wyszedl w podstawowym skaldzie w meczu polska - wyspy salomona w '74
takie "medialno-rurkowe" bym rzekł
ogólnie to panowie komentatorzy wprowadzili takie emocje jakie faktycznie są czyli gówniane
obie drużyny grają przeciętnie ,mam nadzieje na widowisko w 2 połowie
Claudio, mi sie podoba ich podejcie do komentowania. takie bardziej nowoczesne
Ja bym chciał żeby pan Strejlau poprowadził kłiz pod napięciem
najlepszy kawalek o Ancelottim
no i widzisz, koleś ma doświadczenia dużo i jakieś pojęcie