XD
gdzie idziesz ? ide do DOMA
Kajehą 33 lata już? :O
nie ma innego czaisz?
dolin123 nie dam
Ja , genau
dajcie linka tylko nie do TVP SPORT
Tez na tvp macie zaklocenia w glosie?
Absolutnie topowe
Czemu Padelli się witał z zespołem? xd
Geburstag to na Śląsku
Pieroński ciul się pochytał
i wyciagnij przyrodzenie z ust
ile widzów?
zamknij juz morde milanisto
Geburstag itd
dajcie linka tylko nie do TVP SPORT
Hehhe
Na tvp sport tylko 1 połowa bedzie?
Klapśnyta i te sprawy
ja jestem tak przyzwyczajony ze juz czesto nawet nie zauwazm tych zwrotow xD
Jo
Jov
Toruń , Bydgoszcz
dajcie linka tylko nie do TVP SPORT
Wiem
Na Śląsku mówią Ja
Tak mówią w Toruniu
JO
i nie oczekujesz całego miesiąca na awizo
vvujek sie rozwija duchowo
Jak jakiś wieśniak z Kaszub xD
Najbardziej wkurza to JO
dziękuję vvujek, widać że jesteś dobrą bratnią duszą
dajcie linka tylko nie do TVP SPORT
co do gwary , mam mase rasowych hanysow w pracy i oni sa wrecz dumni ze swojej gwary, nie kumaja ze jak jada poza swoj rewir to ludzie sie z nich smieja
XD
a w piwnicy?
nie mam tvp sport u siebie w pokoju
dajcie link
Najbardziej na południe wysunięta dzielnica Warszawy
masakra
Wiem że nie Sosnowiec xD
byloby mi wstyd
Hehhe
na szczescie nie sosnowiec
DG
gówno to gówno
Sosnowiec czy nie Sosnowiec
ten rafael021 to się obraził tutaj na SB i poszedł na forum xd
no nie xD
Śląsk to śląsk
dokl
To nie Śląsk
przeciez ja zaglebia
Z zagłębia
Przypomniałem sobie skąd jest Kredenc xD
No tak
nie pasuje do ciebie
czarson co to za stereotypowe myslenie
Dokl jak Klinsi pisze
Czarson no co Ty
no pewnie 0,3 % ślazaków by chciało
he he
Batem ich to się nauczą mówić
O kurde to nie google
Nagie zdjęcia VVujka
btw gwary sa straszne
ale pewnie do niemiec slask by bardzo chcial
slask powinien dostac autonomie a kopalnie stracic dofinansowania
Gmoch Strejlau to byłby duet
Strejlau komentuje
ale przerywa ten gosc co prowadzi studio
Ale ... jedziemy z Napoli
To przywiązanie do tradycji mi imponuje
Ja jako mieszkaniec Śląska , to takie tematy jak Bask Country Interesują szczególnie
Waldek kiepski w studio
Tylko Bilbao jest takie jakie jest
W Anglii tez musisz mieć w pracy 15 % murzynów
*Kraju Basków
Sociedad, Eibar i Alaves to zwykłe kluby z kraju Basków
Coś wymyśla w Brukseli
Nie bój noe bój Nitro
Nigdy bo nikt ich nie zmusi do kupowania nie-basków
WtC
Heheh dokl
W San Sebastian już nie są tacy restrykcyjni
xdd
ciekawe kiedy ich unia europejska dojedzie za dyskryminację piłkarzy z innych regionów kraju
no to chyba rozluznili troche bo z tego co pamietam mieli problemy w ostatnich latach
Tak
ok
Tak
?
to pewne