no właśnie za co ta żółta? xd
tak w 4 minucie
a skriniar zółtko dostał
Eriksen ma soczysty strzał
Teraz Sensi w mur
biraghi
niech Christian wejdzie
dokładnie Chuchu
Handa oby jak najdłuzej, ale wieku nie oszukasz
Drąga wykupić i zostawić w Fiorentinie na rok na wypożyczenie
czyli wiecej niz pedalli w ostatnich 5 latach
ale w zeszłym sezonie 17 meczów zagrał
Drągowski? xd już widzę jak chce ławe grzać xd
do rója co tu sie dzieje^^
Viviano pół roku piłki nie tremował nawet a jest w tym samym wieku co Padelli
Za rok dawać Drągowskiego
viviano taki sam ręcznik czym się podniecacie
do Rója
ruja
Dawac tego Viviano
padelli
Ale Padelli jest niepewny ...
Padelli mija sie z pilka co za amator
dobrze ze cos odwalil ale bez konsekwecji
barela kolejna prosta piłka nie przyjeta
0 komunikacji
padelli to recznik
każdy ma w dupie ten puchar
Padelli xD
ale przed meczem też żadnych emocji
bez emocji bo gramy ekonomicznie, zaraz lacio obrzydliwe
ale De Vrija to bym na ten moment nawet za 200mln nie sprzedal
Wgl czemu naples graja w domowych koszulkach wtf
nie oszukujmy się, ale Puchar Włoch nie wzbudza żadnych emocji poza finałem. Może po prostu czas zrezygnować z tego eventu? Niech FIGC to usunie
piła jak z cagliari
zero emocji
ale nudny mecz jprd
Ten maksimovic niezly elektryk musimy to wygrac
Andrzej "świetnie" Strejlau jak na standardy TVP jest dobry
Lautaro jakis bez formy
genialne te dośrodkowania ma Biraghi
ale pila de vrij
łądnie Biraghi
cos mam wrazenie ze wstrzymują się z siłą strzału i brozo i lautaro
rozumiem przestawienie na 3 obroncow...ale w grze 1 na 1 byl bezbledny
skriniar myslami w city
Skriniar coraz czesciej daje sie ogrywac
Boże jakie to było śmieszne
skriniar o włos od czerwonej
Obrońca napili nie trafił w piłkę , Lautaro przejął ją, powtórka a Andrzej na to - dobry wślizg. Haha
mario ruj
Albo Mati PAULITOOOOO Święty
Lepszy Fifi Kapyka
skoro kapica moze komentowac to moga wszyscy
Co szanować? Prawda jest taka, że nie nadaję się do komentowania meczów. Może do studia ujdzie, ale komentowanie niech zostawi
ale strejlaua to wy szanujcie
zajebisty press
Nie da się oglądać z tym komentarzem... Daleko im do eleven
To nawet nie jest śmieszne
jakby ci natalia szroeder pogadała po kaszubsku to byś nie narzekał
Hmm ciekawe
Matko boska jaki bełkot xD
Nie to xD
https://www.google.com/search?q=stolica+kaszub&sxsrf=ACYBGNTu4m17jOksMY0cEXFJh6z37M097A:1581537008346&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=MElsgUaK20fABM%253A%252CbItQnHi4XQsYpM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kSe696ZfYDM9jPWejFPaqkP2j4C9A&sa=X&ved=2ahUKEwiEl9O85MznAhVmxIsKHRMNAuIQ_h0wAH
Raczej nie
Gdańsk chyba
Nieeee
XD
A nie Gdańsk xD?
Wie ktoś ?
Co jest stolica Kaszub ? Kartuzy czy koscierzyna ?
Ma ktoś jakiegoś linka poza oficjalnym TVP Sport?
skriniar zaraz czerwo po varze xd
Po prostu inny język
Yoyo
kaszebe
Heheh
Bo nie ma szans żeby to były słowa xD
Oni sobie robią chyba jaja
Kaszubika nigdy , zgadza się
Slazaka tak
A Kaszubianina to jakieś xDDD
Chociaż Ślązoka to w miarę zrozumiesz
Kaj ten szpil
Łan złotego zboża
Dokl
Łan
nie on tylko łun!
grajo
XD
On mi pado, ze do doma
nitro jako lekarz mówi quo vadis
kaj idziesz ty ciuliku
Kredence ... kaj idziesz
Do doma to ten sam poziom co NA POLE
xDDDDDDD
wieczna beka z tego