Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Piter 12.02.2020 21:14

no właśnie za co ta żółta? xd

mauroo1902 12.02.2020 21:14

tak w 4 minucie

VVujek 12.02.2020 21:14

a skriniar zółtko dostał

mauroo1902 12.02.2020 21:14

Eriksen ma soczysty strzał

Chuchu 12.02.2020 21:13

Teraz Sensi w mur

Klinsi64 12.02.2020 21:13

biraghi

Claudio 12.02.2020 21:13

niech Christian wejdzie

mauroo1902 12.02.2020 21:13

dokładnie Chuchu

mauroo1902 12.02.2020 21:12

Handa oby jak najdłuzej, ale wieku nie oszukasz

Chuchu 12.02.2020 21:12

Drąga wykupić i zostawić w Fiorentinie na rok na wypożyczenie

Klinsi64 12.02.2020 21:12

czyli wiecej niz pedalli w ostatnich 5 latach

Klinsi64 12.02.2020 21:12

ale w zeszłym sezonie 17 meczów zagrał

Piter 12.02.2020 21:12

Drągowski? xd już widzę jak chce ławe grzać xd

mauroo1902 12.02.2020 21:12

do rója co tu sie dzieje^^

Chuchu 12.02.2020 21:11

Viviano pół roku piłki nie tremował nawet a jest w tym samym wieku co Padelli

mauroo1902 12.02.2020 21:11

Za rok dawać Drągowskiego

Piter 12.02.2020 21:11

viviano taki sam ręcznik czym się podniecacie :lol:

Klinsi64 12.02.2020 21:11

do Rója

Neraz1908 12.02.2020 21:11

ruja

Endru 12.02.2020 21:11

Dawac tego Viviano

inter30 12.02.2020 21:11

padelli facepalm

mauroo1902 12.02.2020 21:11

Ale Padelli jest niepewny ...

Endru 12.02.2020 21:11

Padelli mija sie z pilka co za amator

Claudio 12.02.2020 21:10

dobrze ze cos odwalil ale bez konsekwecji

VVujek 12.02.2020 21:10

barela kolejna prosta piłka nie przyjeta

Neraz1908 12.02.2020 21:10

0 komunikacji

minus09 12.02.2020 21:10

padelli to recznik

Piter 12.02.2020 21:10

każdy ma w dupie ten puchar

Claudio 12.02.2020 21:10

Padelli xD

Piter 12.02.2020 21:10

ale przed meczem też żadnych emocji

Neraz1908 12.02.2020 21:10

bez emocji bo gramy ekonomicznie, zaraz lacio obrzydliwe

Claudio 12.02.2020 21:09

ale De Vrija to bym na ten moment nawet za 200mln nie sprzedal

Endru 12.02.2020 21:09

Wgl czemu naples graja w domowych koszulkach wtf

Piter 12.02.2020 21:09

nie oszukujmy się, ale Puchar Włoch nie wzbudza żadnych emocji poza finałem. Może po prostu czas zrezygnować z tego eventu? Niech FIGC to usunie

embiakowsky 12.02.2020 21:07

piła jak z cagliari

Piter 12.02.2020 21:06

zero emocji

Piter 12.02.2020 21:06

ale nudny mecz jprd

Endru 12.02.2020 21:06

Ten maksimovic niezly elektryk musimy to wygrac

Chuchu 12.02.2020 21:04

Andrzej "świetnie" Strejlau jak na standardy TVP jest dobry

Endru 12.02.2020 21:04

Lautaro jakis bez formy

Adriano_forever 12.02.2020 21:04

genialne te dośrodkowania ma Biraghi

keats 12.02.2020 21:04

ale pila de vrij

Claudio 12.02.2020 21:03

łądnie Biraghi

embiakowsky 12.02.2020 21:03

cos mam wrazenie ze wstrzymują się z siłą strzału i brozo i lautaro

Claudio 12.02.2020 21:01

rozumiem przestawienie na 3 obroncow...ale w grze 1 na 1 byl bezbledny

Neraz1908 12.02.2020 21:01

skriniar myslami w city

Claudio 12.02.2020 21:01

Skriniar coraz czesciej daje sie ogrywac

Nitrogen 12.02.2020 21:01

Boże jakie to było śmieszne

Klinsi64 12.02.2020 21:01

skriniar o włos od czerwonej

strzalkowy 12.02.2020 20:59

Obrońca napili nie trafił w piłkę , Lautaro przejął ją, powtórka a Andrzej na to - dobry wślizg. Haha

WTC 12.02.2020 20:59

mario ruj

Nitrogen 12.02.2020 20:56

Albo Mati PAULITOOOOO Święty

Nitrogen 12.02.2020 20:56

Lepszy Fifi Kapyka

Klinsi64 12.02.2020 20:56

skoro kapica moze komentowac to moga wszyscy

Nitrogen 12.02.2020 20:56

facepalm

Kunbaskier 12.02.2020 20:55

Co szanować? Prawda jest taka, że nie nadaję się do komentowania meczów. Może do studia ujdzie, ale komentowanie niech zostawi

Neraz1908 12.02.2020 20:54

ale strejlaua to wy szanujcie

minus09 12.02.2020 20:54

zajebisty press

Kunbaskier 12.02.2020 20:53

Nie da się oglądać z tym komentarzem... Daleko im do eleven

Czarson 12.02.2020 20:51

To nawet nie jest śmieszne

Klinsi64 12.02.2020 20:51

jakby ci natalia szroeder pogadała po kaszubsku to byś nie narzekał

SETE 12.02.2020 20:51

Hmm ciekawe

Nitrogen 12.02.2020 20:51

Matko boska jaki bełkot xD

Nitrogen 12.02.2020 20:50

Nie to xD

Nitrogen 12.02.2020 20:50

https://www.google.com/search?q=stolica+kaszub&sxsrf=ACYBGNTu4m17jOksMY0cEXFJh6z37M097A:1581537008346&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=MElsgUaK20fABM%253A%252CbItQnHi4XQsYpM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kSe696ZfYDM9jPWejFPaqkP2j4C9A&sa=X&ved=2ahUKEwiEl9O85MznAhVmxIsKHRMNAuIQ_h0wAH

SETE 12.02.2020 20:49

Raczej nie :)

Nitrogen 12.02.2020 20:49

Gdańsk chyba

SETE 12.02.2020 20:49

Nieeee

SETE 12.02.2020 20:49

XD

Nitrogen 12.02.2020 20:49

A nie Gdańsk xD?

SETE 12.02.2020 20:49

Wie ktoś ?

SETE 12.02.2020 20:49

Co jest stolica Kaszub ? Kartuzy czy koscierzyna ?

Neo_FCI 12.02.2020 20:49

Ma ktoś jakiegoś linka poza oficjalnym TVP Sport?

minus09 12.02.2020 20:49

skriniar zaraz czerwo po varze xd

SETE 12.02.2020 20:49

Po prostu inny język

Neo_FCI 12.02.2020 20:49

Yoyo

Klinsi64 12.02.2020 20:48

kaszebe

SETE 12.02.2020 20:48

Heheh

Nitrogen 12.02.2020 20:48

Bo nie ma szans żeby to były słowa xD

Nitrogen 12.02.2020 20:48

Oni sobie robią chyba jaja

SETE 12.02.2020 20:48

Kaszubika nigdy , zgadza się

SETE 12.02.2020 20:48

Slazaka tak

Nitrogen 12.02.2020 20:48

A Kaszubianina to jakieś xDDD

Nitrogen 12.02.2020 20:47

Chociaż Ślązoka to w miarę zrozumiesz

SETE 12.02.2020 20:47

Kaj ten szpil

Nitrogen 12.02.2020 20:47

Łan złotego zboża

SETE 12.02.2020 20:47

Dokl

Nitrogen 12.02.2020 20:47

Łan

Avtvv 12.02.2020 20:47

nie on tylko łun!

Neraz1908 12.02.2020 20:47

grajo

SETE 12.02.2020 20:46

XD

SETE 12.02.2020 20:46

On mi pado, ze do doma

Klinsi64 12.02.2020 20:46

nitro jako lekarz mówi quo vadis

Kredence 12.02.2020 20:46

kaj idziesz ty ciuliku

SETE 12.02.2020 20:46

Kredence ... kaj idziesz :)

Nitrogen 12.02.2020 20:46

Do doma to ten sam poziom co NA POLE

Nitrogen 12.02.2020 20:46

xDDDDDDD

Kredence 12.02.2020 20:46

wieczna beka z tego

Shoutbox

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625399

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się