Wytarczy ktoś kto w 4 pokoleniu miał baska w rodzinie
Wciągało mnie to mocno ni powiem
co nie zmienia faktu ze i tak szacun
Jadąc na mecz Polaków tam trochę zagłębiłem się w ten temat .. Baskow .
drugie obywatelstwa maja baskow albo jakies tam korzenie i wystarczy
no np
Łoniaki
Inaki ?
ale tak baskowie
tacy troche mieszani
W ogóle athletic to jest fenomen. Prawdopodobnie sami Baskowie grają w tym klubie , niesamowite
Bilbao jest na sport.tvp
Inter jest na TVP
a to zlodzieje
Dużo osób bo jakby im się to nie opłacało to by nie transmitowali
nie
bedzie mecz na tvp sport?
Baskowie
kto normalny oglada bilbao
Nie musisz się martwić w przerwie bedzie ostatnie 15 minet pierwszej połowy w Bilbao
Także tego
Już niedługo będzie okazja na żywo oglądać .. Polska - Hiszpania
No będą pokazywać
gole ew. moga pokazac
niech w przerwie pokazują te ciekawe momenty z Bilbao ,a nie w trakcie meczu
ale stadion bilbao ma kozacki
dokl
to smog
chyba monter zapomnial filtrow koloru nalozyc
co to za materialy gownianej jakosci
szkoda ze do pracy musze isc na nocna zmiane
ku... co to ma być jakaś transmisja łączona , gówno mnie obchodzi puchar króla
dokl bez zmian
Benjamin Strejlau
i wygląda jak dzisiaj
to chyba fota z lat 90
w wieku Klinsiego jest
on jest stary od urodzenia xD
tylko strejlau ile ma juz lat, 90? od 25lat temu byl juz stary i zmarszczony
ma specyficzny sposób wypowiadania się, ale ma wiedzę, osiągnięcia i zażartować też potrafi
ja tam gmocha lubie, a najl. komenatator to strejlau
no Gmoch to akurat może obdarzyć całą wymienioną niżej czwórkę swoją charyzmą
gmoch xD
Mila, Trzeciak, Marcin Żewłakow, Jerzy Engel
TVP lubuje się w ludziach bez charyzmy
Mila jest klocowaty
xD
przynajmniej nie gotują podczas prowadzenia studia tak jak w Polsacie
Fajne to studio przed meczem w tvp
nie
eriksen out
Eriksen zagra jeszcze od 1'
Mila expert seriea
okazal sie uselessem
zal go dupe sciska ze wygralismy tiplete gdy odszedl
dzieki
tak
w tv na tvp sport normalnie cały mecz?
buc
mnie to nie rusza
paskudny to jest zlatanw koszulce milanu iz bak
zejdz na ziemie czlowieku
w tv na tvp sport normalnie cały mecz?
tak paskudnego człowieka dawno nie widziałem
nie pamiętam jak on się nazywa
on był gościem Pola w La Liga Loca
kto to kurrrna jest ten rudy w studiu
dobra widzę, że Strejlau i jakiś nonejm
VVuja kto komentuje
Mila w studio
https://sport.tvp.pl/46583173/puchar-wloch-Inter-napoli-transmisja-online-na-zywo-kiedy-mecz-gdzie-ogladac studio się zaczęło
ehh tyle kasy bierze i protokołu wypełnić nie potrafi
I sędzia już nie pozwolił
xDDDDDDDDDDDDDD
tak myślałem
Conte zapominał wpisać w protokół Borowika
tak
bo Berni red?
czemu w 10 gramy?
dwójką w środku nieźle
grzeczniej
no i co Ci nie pasuje typie?
27 Padelli, 37 Skriniar, 6 De Vrij, 95 Bastoni, 11 Moses, 23 Barella, 12 Sensi, 34 Biraghi, 9 Lukaku, 10 Lautaro
Gattuziak defensywnie wyszedl
co to za chuderlaki xd
tylko czemu w osłabieniu
to niezły ten skład
Padelli obsrany na maxa to pewne
ciekawe czy Padelli już z obsraną zbroją
pytanie czy mu kondycji wystarczy
naplety ostro pod forma z wfista na lawce to i nawet moses powinien dac rade
Ciekawy jestem Mosesa bo z Udine słabo
tylko raz tak wszedł
Jak go wstawia to za plecy napasrnjka
Ale ogólnie
przecież Eriksen ławka