Archiwum shoutboksa

Nitrogen 12.02.2020 20:32

Wytarczy ktoś kto w 4 pokoleniu miał baska w rodzinie

SETE 12.02.2020 20:32

Wciągało mnie to mocno ni powiem

Alfa 12.02.2020 20:32

co nie zmienia faktu ze i tak szacun

SETE 12.02.2020 20:32

Jadąc na mecz Polaków tam trochę zagłębiłem się w ten temat .. Baskow .

Alfa 12.02.2020 20:32

drugie obywatelstwa maja baskow albo jakies tam korzenie i wystarczy

Alfa 12.02.2020 20:32

no np

Czarson 12.02.2020 20:32

Łoniaki

SETE 12.02.2020 20:31

Inaki ? :)

Alfa 12.02.2020 20:31

ale tak baskowie

Alfa 12.02.2020 20:31

tacy troche mieszani

SETE 12.02.2020 20:31

W ogóle athletic to jest fenomen. Prawdopodobnie sami Baskowie grają w tym klubie , niesamowite

SETE 12.02.2020 20:30

Bilbao jest na sport.tvp

SETE 12.02.2020 20:29

Inter jest na TVP

minus09 12.02.2020 20:29

a to zlodzieje

Nitrogen 12.02.2020 20:29

Dużo osób bo jakby im się to nie opłacało to by nie transmitowali

WTC 12.02.2020 20:29

nie

minus09 12.02.2020 20:29

bedzie mecz na tvp sport?

SETE 12.02.2020 20:29

Baskowie :)

Neraz1908 12.02.2020 20:29

kto normalny oglada bilbao

Nitrogen 12.02.2020 20:28

Nie musisz się martwić w przerwie bedzie ostatnie 15 minet pierwszej połowy w Bilbao

SETE 12.02.2020 20:28

Także tego

SETE 12.02.2020 20:28

Już niedługo będzie okazja na żywo oglądać .. Polska - Hiszpania :)

Nitrogen 12.02.2020 20:28

No będą pokazywać

Imrahil 12.02.2020 20:28

gole ew. moga pokazac

VVujek 12.02.2020 20:27

niech w przerwie pokazują te ciekawe momenty z Bilbao ,a nie w trakcie meczu

Alfa 12.02.2020 20:27

ale stadion bilbao ma kozacki

Alfa 12.02.2020 20:27

dokl

bitels10 12.02.2020 20:26

to smog

Alfa 12.02.2020 20:26

chyba monter zapomnial filtrow koloru nalozyc

Alfa 12.02.2020 20:26

co to za materialy gownianej jakosci

Imrahil 12.02.2020 20:26

szkoda ze do pracy musze isc na nocna zmiane

VVujek 12.02.2020 20:25

ku... co to ma być jakaś transmisja łączona , gówno mnie obchodzi puchar króla

Imrahil 12.02.2020 20:22

:D

Imrahil 12.02.2020 20:22

dokl bez zmian

bitels10 12.02.2020 20:22

Benjamin Strejlau

WTC 12.02.2020 20:22

i wygląda jak dzisiaj

WTC 12.02.2020 20:22

to chyba fota z lat 90

Adriano_forever 12.02.2020 20:21

w wieku Klinsiego jest

WTC 12.02.2020 20:21

on jest stary od urodzenia xD

Imrahil 12.02.2020 20:20

tylko strejlau ile ma juz lat, 90? od 25lat temu byl juz stary i zmarszczony

WTC 12.02.2020 20:20

ma specyficzny sposób wypowiadania się, ale ma wiedzę, osiągnięcia i zażartować też potrafi

Imrahil 12.02.2020 20:20

ja tam gmocha lubie, a najl. komenatator to strejlau

WTC 12.02.2020 20:19

no Gmoch to akurat może obdarzyć całą wymienioną niżej czwórkę swoją charyzmą

Imrahil 12.02.2020 20:19

gmoch xD

WTC 12.02.2020 20:19

Mila, Trzeciak, Marcin Żewłakow, Jerzy Engel

WTC 12.02.2020 20:18

TVP lubuje się w ludziach bez charyzmy

Siwanasaki87 12.02.2020 20:18

Mila jest klocowaty

Imrahil 12.02.2020 20:17

xD

WTC 12.02.2020 20:17

przynajmniej nie gotują podczas prowadzenia studia tak jak w Polsacie

marcinek91081 12.02.2020 20:17

Fajne to studio przed meczem w tvp

Piter 12.02.2020 20:17

nie

Adriano_forever 12.02.2020 20:17

eriksen out

Chuchu 12.02.2020 20:17

Eriksen zagra jeszcze od 1' ??

Neraz1908 12.02.2020 20:17

Mila expert seriea

Imrahil 12.02.2020 20:16

okazal sie uselessem

Imrahil 12.02.2020 20:16

zal go dupe sciska ze wygralismy tiplete gdy odszedl

InteristaNagato 12.02.2020 20:16

dzieki

Neraz1908 12.02.2020 20:16

tak

InteristaNagato 12.02.2020 20:16

w tv na tvp sport normalnie cały mecz?

Imrahil 12.02.2020 20:16

buc

Adriano_forever 12.02.2020 20:16

mnie to nie rusza

Imrahil 12.02.2020 20:15

paskudny to jest zlatanw koszulce milanu iz bak

Neraz1908 12.02.2020 20:15

zejdz na ziemie czlowieku

InteristaNagato 12.02.2020 20:15

w tv na tvp sport normalnie cały mecz?

Adriano_forever 12.02.2020 20:15

tak paskudnego człowieka dawno nie widziałem

WTC 12.02.2020 20:15

nie pamiętam jak on się nazywa

WTC 12.02.2020 20:15

on był gościem Pola w La Liga Loca

Adriano_forever 12.02.2020 20:14

kto to kurrrna jest ten rudy w studiu

WTC 12.02.2020 20:13

dobra widzę, że Strejlau i jakiś nonejm

WTC 12.02.2020 20:12

VVuja kto komentuje

VVujek 12.02.2020 20:11

Mila w studio

bitels10 12.02.2020 20:08

ehh tyle kasy bierze i protokołu wypełnić nie potrafi

Nitrogen 12.02.2020 20:08

I sędzia już nie pozwolił

jaszczomb 12.02.2020 20:08

xDDDDDDDDDDDDDD

bitels10 12.02.2020 20:08

tak myślałem

Nitrogen 12.02.2020 20:08

Conte zapominał wpisać w protokół Borowika

Piter 12.02.2020 20:08

tak

bitels10 12.02.2020 20:07

bo Berni red?

bitels10 12.02.2020 20:07

czemu w 10 gramy?

bitels10 12.02.2020 20:07

dwójką w środku nieźle

Yascarr 12.02.2020 20:07

grzeczniej

jaszczomb 12.02.2020 20:06

no i co Ci nie pasuje typie?

Yascarr 12.02.2020 20:06

27 Padelli, 37 Skriniar, 6 De Vrij, 95 Bastoni, 11 Moses, 23 Barella, 12 Sensi, 34 Biraghi, 9 Lukaku, 10 Lautaro

Endru 12.02.2020 20:06

Gattuziak defensywnie wyszedl

VVujek 12.02.2020 20:06

co to za chuderlaki xd

Yascarr 12.02.2020 20:05

tylko czemu w osłabieniu

Yascarr 12.02.2020 20:05

to niezły ten skład

Endru 12.02.2020 20:03

Padelli obsrany na maxa to pewne

VVujek 12.02.2020 20:03

ciekawe czy Padelli już z obsraną zbroją

jaszczomb 12.02.2020 20:00

pytanie czy mu kondycji wystarczy

jaszczomb 12.02.2020 19:59

naplety ostro pod forma z wfista na lawce to i nawet moses powinien dac rade

VVujek 12.02.2020 19:58

Ciekawy jestem Mosesa bo z Udine słabo

VVujek 12.02.2020 19:57

tylko raz tak wszedł

VVujek 12.02.2020 19:56

https://tiny.pl/t61ck

pluto11 12.02.2020 19:56

Jak go wstawia to za plecy napasrnjka

pluto11 12.02.2020 19:56

Ale ogólnie

VVujek 12.02.2020 19:55

przecież Eriksen ławka

Shoutbox

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625399

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się