Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

rafael021 12.02.2020 18:32

Strasznie mnie karają dwa transfery Moses, Eriksen i mam nadzieję ich dzisiaj ogladac, i powiem że marzyłem o Mosesie jeszcze za Conte w Chelsea

Kredence 12.02.2020 18:31

ale trzeba podejsc do niej z otwarta glowa

Rebelde 12.02.2020 18:31

o czym ta książka?

Kredence 12.02.2020 18:31

z pewnoscia daje do myslenia

VVujek 12.02.2020 18:30

dla mnie genialna książka

Piter 12.02.2020 18:30

rafael021 mordo za godzinę Ci powiem bo teraz mam coś natłok myśli i ciężko powiedzieć

rafael021 12.02.2020 18:30

Myślicie panowie że Eriksen w pierwszym dzisiaj?

Piter 12.02.2020 18:30

kundalini się odblokuje a potem egzorcyzm nie wystarczy :)

Kredence 12.02.2020 18:30

tez czytalem

VVujek 12.02.2020 18:29

wiesz co przeczytałem książkę potęga teraźniejszości Eckharta Tolle i jakoś mnie zafascynowało

Kredence 12.02.2020 18:29

*zaczales

rafael021 12.02.2020 18:29

przekaski Jak ja uwielbiam, gdy Inter gra 2 razy w tyg tanczy

Kredence 12.02.2020 18:29

wujek sam zaczal czy miales kogos kto cie pokierowal?

Piter 12.02.2020 18:28

nie dajcie sie manipulować

Piter 12.02.2020 18:28

ksiądz to osoba wykształcona a instruktor jogi to jakaś osoba po kursie 3 godzinnym więc polecam się zastanowić kogo lepiej posłuchać

VVujek 12.02.2020 18:28

nie masz wpływu na myśli one się poprostu pojawiają xd

Kredence 12.02.2020 18:28

w koncu sie zgadzamy

Rebelde 12.02.2020 18:28

hehe mówiłem ze laik ze mnie

VVujek 12.02.2020 18:28

ty jesteś obserwatorem

Kredence 12.02.2020 18:28

dokl wujo

VVujek 12.02.2020 18:28

właśnie o to chodziw ze nie jestes

Kredence 12.02.2020 18:28

mysli to nie ty

Kredence 12.02.2020 18:28

jest dokladnie odwrotnie rebelde :D

Rebelde 12.02.2020 18:27

jesteś myślami

VVujek 12.02.2020 18:27

jak ? obserwacja

Kredence 12.02.2020 18:27

to banal ale tak jest

Kredence 12.02.2020 18:27

w koncu sie wycisza xD

Kredence 12.02.2020 18:27

nie walczyc z myslami

Czarson 12.02.2020 18:27

jak odciac naplyw mysli podczas medytacji?

VVujek 12.02.2020 18:27

na pewno jeszcze do tego wrócę bo jest naprawdę opłacalne

Piter 12.02.2020 18:27

poczytajcie sobie trochę

Piter 12.02.2020 18:27

uprawiacie jogi, okultyzmy a potem się dzieją z wami rzeczy jakieś dziwne

VVujek 12.02.2020 18:26

poprawia pamięć ,koncentracje

Kredence 12.02.2020 18:26

mi sie ogolnie bardzo pamiec poprawila xD

VVujek 12.02.2020 18:26

xd

Piter 12.02.2020 18:26

dajcie sobie spokój, lepiej do kościoła pójść się pomodlić

Kredence 12.02.2020 18:25

znajdziejsz bez problemu

VVujek 12.02.2020 18:25

ja medytowałem codziennie 1 mies tak sobie założyłem i zrobiłem

Kredence 12.02.2020 18:25

na jutubie to samo

Rebelde 12.02.2020 18:25

dla laika kompletnego

Kredence 12.02.2020 18:25

pelno tego masz

Rebelde 12.02.2020 18:25

polecacie jakieś strony ?

Piter 12.02.2020 18:24

medytacja = gówno, joga jest szatańska tak mówią księża dlatego nie polecam

Rebelde 12.02.2020 18:24

ciekawe, musze sobie poczytać

Kredence 12.02.2020 18:24

ale podstawa to dobry nauczyciel

Kredence 12.02.2020 18:24

no i sa rozne techniki

Kredence 12.02.2020 18:24

nie ma limitu czasu

VVujek 12.02.2020 18:24

świadomość

VVujek 12.02.2020 18:24

ogólnie poszerza śiadomość

Rebelde 12.02.2020 18:24

ile powinna trwać taka medytacja?

Kredence 12.02.2020 18:23

i rowniez potwierdzam bardzo ciekawe doswiadczenie

VVujek 12.02.2020 18:23

dawała , relaksacja i całkowite wyciszenie umysłu

Kredence 12.02.2020 18:23

cos tam probowalem tez

VVujek 12.02.2020 18:23

Ale tak ogólnie polecam ,ciekawe doświadczenie

Rebelde 12.02.2020 18:23

coś dawała taka medytacja?

Piter 12.02.2020 18:22

ja też zawsze wale prosto z mostu

Piter 12.02.2020 18:22

no i elegancko bez wymówek że brak czasu albo kolano boli

VVujek 12.02.2020 18:21

bo mi się zwyczajnie nie chce , adhd

Kredence 12.02.2020 18:20

i co , czemu zrezygnowales

VVujek 12.02.2020 18:20

już nie ale próbowałem xd

Kredence 12.02.2020 18:20

bo cos mi sie swita w glowie ze tak kiedys pisales

Kredence 12.02.2020 18:20

wujek ty medytujesz prawda?

Kredence 12.02.2020 18:19

dokl wlasnie to przeczytalem

VVujek 12.02.2020 18:19

wiesz Inter jest teraz Chiński podobno więc się Interesuje taj czi joga kundalini itp hah

Kredence 12.02.2020 18:19

aaaa juz wiem

Kredence 12.02.2020 18:18

wujek wyglada na podejrzanego goscia

Kredence 12.02.2020 18:18

moim zdaniem jest to mozliwe

Piter 12.02.2020 18:18

kunadlini to energia tak? czemu to tak nazwałeś, nie mogłeś po prostu energia napisać?

Czarson 12.02.2020 18:18

co ty do jakiejs sekty nalezysz?

VVujek 12.02.2020 18:17

nie rozumiem pytania xd

Piter 12.02.2020 18:16

czemu to tak dziwnie nazwałeś?

VVujek 12.02.2020 18:16

energia

Czarson 12.02.2020 18:15

co to kunadlini

Czarson 12.02.2020 18:15

i tu mnie masz

VVujek 12.02.2020 18:15

to chyba wzrost kundalini co

VVujek 12.02.2020 18:15

co za zmiana czarson , kiedyś miałem swoje zdanie na temat icara i jakoś ci to słabo pasowało xd

Piter 12.02.2020 18:14

mora też ma swoje zdanie że transfer younga się nie opłaca i trzeba to uszanować

Piter 12.02.2020 18:14

dokł

Czarson 12.02.2020 18:13

no i co z tego, chyba moze miec swoje zdanie

VVujek 12.02.2020 18:13

lajro oddałby go z chęcią za 50 mln xd

Artur1 12.02.2020 18:13

Jaka frekfencja dzisiaj na San Siro?

CzarodziejCzasu 12.02.2020 18:10

wiec nie chce mi sie

CzarodziejCzasu 12.02.2020 18:10

no ale Brozovica ciezko strollowac bo to kozak po prostu

CzarodziejCzasu 12.02.2020 18:09

poczytam, moze wlacze sise do dyskusji

CzarodziejCzasu 12.02.2020 18:09

a co tam pisza

Piter 12.02.2020 18:08

chciałbym potrollować w temacie marcelo brozovicia ale widzę walczycie na dobrym poziomie

VVujek 12.02.2020 18:06

pokerface

VVujek 12.02.2020 18:05

twój pewnie tak

Czarson 12.02.2020 18:04

no i moze swiat bedzie przez to piekniejszy

CzarodziejCzasu 12.02.2020 18:04

beka wujek a ty w dupe nigdy nie ladowales?

Piter 12.02.2020 18:03

normalny seks gościu co ci przeszkadza

VVujek 12.02.2020 18:03

jprdl serio każą robić prace związane z tolerancją ? niedługo wyrośnie pokolenie dla którego 2 typów ładujących się w dupala to coś normalnego facepalm

Czarson 12.02.2020 18:01

i elegante

Piter 12.02.2020 18:00

tak wariacie udało mi się wygrać, dostałem książkę, atlas przyrodniczy i zestaw markerów

Piter 12.02.2020 18:00

:lol:

Piter 12.02.2020 17:59

jaki

Czarson 12.02.2020 17:58

Piter wygrales ten konkurs?

Piter 12.02.2020 17:56

Klinsi w poniedziałek odebrał awizo i król życia

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się