dokl xd
i oczywiście dziękuję i mimo wszystko życzę również smacznego
nie wierzę że takie gówno zjesz
ja to dzisiaj twarog ze szparagami a na przystawke gulaszowa amino
smacznego piter
planuję kontemplować calcio merito
witam, usmażyłem sobie steka takiego nie dla cebulaków i zapijam OSHEE vitamin WATER ZERO
to samo mówiło się w 1 części sezonu Nasir , wychodzi na to ,pierwsza część sezonu nie dała odpowiedzi xd
może porąbały mu się stadiony i wylądował wtedy na mapei stadium? XD
masakra kolejne 3 tyg dadza odpowiedzi na wiele pytan
Ponoć Pepuś ma skoczyć ze spadochronem prosto na stadion , to będzie historyczne wydarzenie
już ponoć wsiadł do samolotu i będzię krążył nad turynem do czerwca
w czerwcu na 100% xD
xDDD
to pep juz w jude?
Liverpool obserwuje Brozovica
na forum juvepolen w watku o sarrim
Też chcę się pośmiać x
gdzie to czytasz xD
to co wrzucilem to akurat nie MRN
to jest mitoman
xDDDDD
a podal numer samolotu ktorym bedzie lecial?
Sprawą Pepa zajmował/zajmuje się przede wszytkim Agnelli. I to dzięki niemu Pep na 100% w czerwcu będzie naszym trenererem. Temat praktycznie zamknięty.
Pepuś jest nasz xd
to znowu sie dzieje
MRN ponownie szaleje
na juvepolen ponownie grzeja temat pepa w juve xD
lepiej się zaczadzić niż oglądać kompromitacje
głaby z milana zaczadzili sie wlasnymi granatami dymnymi xd
jak na to patrze to ponownie mam ciarki
ilcapucyn
no tak Eriksen wrak i nie da rady xd
Randama jak zwykle pierd do li kacapały , człowiek małej wiary
Icardi pewnie miał zniżkę na kartę dużej rodziny i stąd te konflikty
na gapę jada
każdy piłkarz ma swój bilet czy Conte ma taki grupowy ?
regionalnym
jakim pociągiem do Rzymu xD ?
no tutaj sie musze nawet z toba zgodzic xD
tez wolalbym grac przeciwko Mchitarianowi niz Pepe
zwyczajnie lepiej grac z roma niz np leciec do anglii na mecz z arsenalem
nie wiem
Do rzymu bysmy jechali pociagiem, do Ludogorca polecimy samolotem. Gdzie bedzie szybciej
?
*daleko
dalej nie trzeb jezdzic i rywal do zrobienia lekko
rome to lepiej w 1/8 czy 1/4
gdybym miał wybrać rywala do finału LE to jednak chciałbym, aby to była Roma choć to mało realne
w środku tygodnia
final jest w sobote czy srodek tygodnia?
oezu
taki final w gdansku tuz pod moim nosem
to by bylo piekne
i wraka Sancheza jeszcze
i zemsta grubego lukaka xD
najlepiej w finale
pragne tego
no mam nadzieje trafic na manu w le
no i zdrowia naszych grajkow
chociaz ta LE to wiadomo ze duzo zalezy od losowania
ja licze ze na koniec kwietnia bedziemy dalej w grze o 3 trofea
co ma byc to bedzie ale licze przynajmniej na 2 trofea w tym roku aco
jakos tam nie tesknia za pintusiem
wiec zobaczymy
no to samo pisali kibice realu
trzebab bylo francuza tego z madryta sciagnac calego
no w wywiadzie Pintus mówił też że szczyt formy na wiosne ma byc
lawka jest szeroka juz, sa ludzie do grania
zobaczymy czy to prawda
kibice realu w lato jak pintus odchodzil sapali ze caly sezon bylo srednio a dopiero od wiosny fizycznie gracze byli wybitni
wiec czekam na to niestety
a poza tym ktos tutaj opisywal przed sezonem ze Pintus szykuje druzyny tak ze kiedy inni oddychaja rekawami to jego druzyna wrecz przeciwnie
ich seria bez porazki zaczela sie po meczu z nami i na meczu z nami sie skonczy
jestem pewien
Koba jesli Pintus jest takim Bogiem to w niedziele bedziemy wygladac jak fizyczni Bogowie
i wbilismy im 6 goli
ostatnie 2 mecze z lazio wygralismy w rzymie
no za Lazio przemawiają trzy kwestie - Padelli, grają u siebie, nie mają meczu w środku tygodnia
no w padellego pewnie beda lecialy stzraly z daleka z kazdej pozycji
tak to jestem spokojny o wynik
oby tylko obrona i padelli niczego nie odstawili xD
i ogolnie 1 polowy na chodzonego, trzeba ich zabiegac i 2 polowa autostradka do bramki
paradoksalnie moze byc latwiej
lazio nie bedzie wstanie rzucic sie na nas jak milan
trzeba sie im dac wyszumieć a potem bić jak kotleta w niedzielne południe
no Padelli na tej bramce to dramt
nie liczac Padellego
z Lazio trzeba zagrać jak z Milanem
Koba, lumbago sie nie liczy
musimy ich obic
dokl jaszczomb
lazio juz fizycznie umiera , z parma po 70 minucie juz slaniali sie na nogach
nie grał wtedy z Barceloną na CN i Sass
z parma wygladali tragicznie juz w okolichach 70 minuty
przeciez Lukak miał kontuzje na poczatku sezonu