Archiwum shoutboksa

Nasir 12.02.2020 12:36

dokl xd

Piter 12.02.2020 12:35

i oczywiście dziękuję i mimo wszystko życzę również smacznego

Piter 12.02.2020 12:35

nie wierzę że takie gówno zjesz

Nasir 12.02.2020 12:32

ja to dzisiaj twarog ze szparagami a na przystawke gulaszowa amino

Nasir 12.02.2020 12:32

smacznego piter

Piter 12.02.2020 12:30

planuję kontemplować calcio merito

Piter 12.02.2020 12:30

witam, usmażyłem sobie steka takiego nie dla cebulaków i zapijam OSHEE vitamin WATER ZERO

VVujek 12.02.2020 12:28

to samo mówiło się w 1 części sezonu Nasir , wychodzi na to ,pierwsza część sezonu nie dała odpowiedzi xd

InteristaNagato 12.02.2020 12:27

może porąbały mu się stadiony i wylądował wtedy na mapei stadium? XD

Nasir 12.02.2020 12:27

masakra kolejne 3 tyg dadza odpowiedzi na wiele pytan

VVujek 12.02.2020 12:26

Ponoć Pepuś ma skoczyć ze spadochronem prosto na stadion , to będzie historyczne wydarzenie

Alfa 12.02.2020 12:22

już ponoć wsiadł do samolotu i będzię krążył nad turynem do czerwca

InteristaNagato 12.02.2020 12:17

w czerwcu na 100% xD

InteristaNagato 12.02.2020 12:17

xDDD

Imrahil 12.02.2020 12:16

to pep juz w jude? :D

VVujek 12.02.2020 12:16

Liverpool obserwuje Brozovica

Kredence 12.02.2020 12:01

na forum juvepolen w watku o sarrim

InteristaNagato 12.02.2020 12:01

Też chcę się pośmiać x

InteristaNagato 12.02.2020 12:01

gdzie to czytasz xD

Kredence 12.02.2020 11:59

to co wrzucilem to akurat nie MRN

VVujek 12.02.2020 11:59

to jest mitoman

InteristaNagato 12.02.2020 11:58

xDDDDD

Alfa 12.02.2020 11:58

a podal numer samolotu ktorym bedzie lecial?

Kredence 12.02.2020 11:56

:lol:

Kredence 12.02.2020 11:56

Sprawą Pepa zajmował/zajmuje się przede wszytkim Agnelli. I to dzięki niemu Pep na 100% w czerwcu będzie naszym trenererem. Temat praktycznie zamknięty.

VVujek 12.02.2020 11:55

Pepuś jest nasz xd

Kredence 12.02.2020 11:55

to znowu sie dzieje

Kredence 12.02.2020 11:54

MRN ponownie szaleje

Kredence 12.02.2020 11:54

na juvepolen ponownie grzeja temat pepa w juve xD

VVujek 12.02.2020 11:53

lepiej się zaczadzić niż oglądać kompromitacje :D

Alfa 12.02.2020 11:50

głaby z milana zaczadzili sie wlasnymi granatami dymnymi xd

Luki165 12.02.2020 11:37

jak na to patrze to ponownie mam ciarki

Endru 12.02.2020 11:00

:lol:

Adriano_forever 12.02.2020 10:57

ilcapucyn

VVujek 12.02.2020 10:56

no tak Eriksen wrak i nie da rady xd

VVujek 12.02.2020 10:55

Randama jak zwykle pierd do li kacapały , człowiek małej wiary

KoBa 12.02.2020 09:49

Icardi pewnie miał zniżkę na kartę dużej rodziny i stąd te konflikty

Kredence 12.02.2020 09:49

na gapę jada

KoBa 12.02.2020 09:49

każdy piłkarz ma swój bilet czy Conte ma taki grupowy ?

jaszczomb 12.02.2020 09:48

regionalnym

KoBa 12.02.2020 09:48

jakim pociągiem do Rzymu xD ?

Kredence 12.02.2020 09:43

no tutaj sie musze nawet z toba zgodzic xD

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:42

tez wolalbym grac przeciwko Mchitarianowi niz Pepe :lol:

Kredence 12.02.2020 09:41

zwyczajnie lepiej grac z roma niz np leciec do anglii na mecz z arsenalem

Kredence 12.02.2020 09:41

nie wiem

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:40

Do rzymu bysmy jechali pociagiem, do Ludogorca polecimy samolotem. Gdzie bedzie szybciej :lol: ?

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:40

:lol:

Kredence 12.02.2020 09:40

*daleko

Kredence 12.02.2020 09:39

dalej nie trzeb jezdzic i rywal do zrobienia lekko

Kredence 12.02.2020 09:39

rome to lepiej w 1/8 czy 1/4

KoBa 12.02.2020 09:39

gdybym miał wybrać rywala do finału LE to jednak chciałbym, aby to była Roma choć to mało realne

KoBa 12.02.2020 09:38

w środku tygodnia

Kredence 12.02.2020 09:38

final jest w sobote czy srodek tygodnia?

jaszczomb 12.02.2020 09:38

oezu

jaszczomb 12.02.2020 09:38

taki final w gdansku tuz pod moim nosem

jaszczomb 12.02.2020 09:37

to by bylo piekne

KoBa 12.02.2020 09:37

i wraka Sancheza jeszcze

Kredence 12.02.2020 09:37

i zemsta grubego lukaka xD

Kredence 12.02.2020 09:37

najlepiej w finale :D

jaszczomb 12.02.2020 09:36

pragne tego

jaszczomb 12.02.2020 09:36

no mam nadzieje trafic na manu w le

Kredence 12.02.2020 09:36

no i zdrowia naszych grajkow

Kredence 12.02.2020 09:36

chociaz ta LE to wiadomo ze duzo zalezy od losowania

Kredence 12.02.2020 09:35

ja licze ze na koniec kwietnia bedziemy dalej w grze o 3 trofea

jaszczomb 12.02.2020 09:34

co ma byc to bedzie ale licze przynajmniej na 2 trofea w tym roku aco

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:32

jakos tam nie tesknia za pintusiem

Kredence 12.02.2020 09:32

wiec zobaczymy

Kredence 12.02.2020 09:32

no to samo pisali kibice realu

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:32

trzebab bylo francuza tego z madryta sciagnac calego

KoBa 12.02.2020 09:32

no w wywiadzie Pintus mówił też że szczyt formy na wiosne ma byc

Kredence 12.02.2020 09:31

lawka jest szeroka juz, sa ludzie do grania

Kredence 12.02.2020 09:31

zobaczymy czy to prawda

Kredence 12.02.2020 09:31

kibice realu w lato jak pintus odchodzil sapali ze caly sezon bylo srednio a dopiero od wiosny fizycznie gracze byli wybitni

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:31

wiec czekam na to niestety

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:31

a poza tym ktos tutaj opisywal przed sezonem ze Pintus szykuje druzyny tak ze kiedy inni oddychaja rekawami to jego druzyna wrecz przeciwnie :lol:

jaszczomb 12.02.2020 09:30

ich seria bez porazki zaczela sie po meczu z nami i na meczu z nami sie skonczy

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:30

jestem pewien

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:30

Koba jesli Pintus jest takim Bogiem to w niedziele bedziemy wygladac jak fizyczni Bogowie :lol:

Kredence 12.02.2020 09:30

i wbilismy im 6 goli

Kredence 12.02.2020 09:30

ostatnie 2 mecze z lazio wygralismy w rzymie

KoBa 12.02.2020 09:29

no za Lazio przemawiają trzy kwestie - Padelli, grają u siebie, nie mają meczu w środku tygodnia

jaszczomb 12.02.2020 09:29

no w padellego pewnie beda lecialy stzraly z daleka z kazdej pozycji

Kredence 12.02.2020 09:29

tak to jestem spokojny o wynik

Kredence 12.02.2020 09:29

oby tylko obrona i padelli niczego nie odstawili xD

jaszczomb 12.02.2020 09:28

i ogolnie 1 polowy na chodzonego, trzeba ich zabiegac i 2 polowa autostradka do bramki

Kredence 12.02.2020 09:28

paradoksalnie moze byc latwiej

Kredence 12.02.2020 09:28

lazio nie bedzie wstanie rzucic sie na nas jak milan

KoBa 12.02.2020 09:28

trzeba sie im dac wyszumieć a potem bić jak kotleta w niedzielne południe

Luki165 12.02.2020 09:28

no Padelli na tej bramce to dramt

KoBa 12.02.2020 09:28

nie liczac Padellego

KoBa 12.02.2020 09:27

z Lazio trzeba zagrać jak z Milanem

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:27

Koba, lumbago sie nie liczy :lol:

Kredence 12.02.2020 09:27

musimy ich obic

Kredence 12.02.2020 09:27

dokl jaszczomb

Kredence 12.02.2020 09:27

lazio juz fizycznie umiera , z parma po 70 minucie juz slaniali sie na nogach

KoBa 12.02.2020 09:27

nie grał wtedy z Barceloną na CN i Sass

jaszczomb 12.02.2020 09:27

z parma wygladali tragicznie juz w okolichach 70 minuty

KoBa 12.02.2020 09:27

przeciez Lukak miał kontuzje na poczatku sezonu

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się