Archiwum shoutboksa

Odet 12.02.2020 14:31

ale wolę żeby potańczył niz pouprawiał sport fifa :)

Czarson 12.02.2020 14:30

Koba w pewnym sensie tak

Czarson 12.02.2020 14:30

Capoeira to taniec a nie sport

Odet 12.02.2020 14:29

amen

KoBa 12.02.2020 14:29

z esportu taki sport jak z epapierosa papieros ;p

Odet 12.02.2020 14:29

mój syn: mogę dziś poćwiczyć? zamiast capoeira pogram w fifę

KoBa 12.02.2020 14:29

śpiewak operowy ćwiczy jeszcze więcej to czyni go sportowcem ?

Czarson 12.02.2020 14:28

Ćwiczą tyle samo dziennie co piłkarze

Czarson 12.02.2020 14:28

No i prawidlowo

Odet 12.02.2020 14:24

choć jak ktoś się uprze to i grę w simsy nazwie sportem

Odet 12.02.2020 14:24

bo to zabawa a nie sport

KoBa 12.02.2020 14:23

wiedziałem, ze mogę na Ciebie liczyć

Odet 12.02.2020 14:19

rację miałes KoBa

CzarodziejCzasu 12.02.2020 14:19

sam ci zaraz dam

CzarodziejCzasu 12.02.2020 14:19

jak piszesz bzdury to dostajesz minusy :lol:

Odet 12.02.2020 14:17

zaraz zerknę

Odet 12.02.2020 14:17

który to news?

KoBa 12.02.2020 14:14

wesprzesz*

KoBa 12.02.2020 14:13

w newsie o esporcie jestem mocno minusowany myślałem, że jako naczelny konserwatysta strony wesprzeż mnie w tej potyczce

KoBa 12.02.2020 14:11

Odet gdzie byłeś jak Cie potrzebowalem

Odet 12.02.2020 14:11

na piłkarzach mniej :-)

Odet 12.02.2020 14:11

Strejlau przynajmniej zna sie na piłce

Kredence 12.02.2020 14:09

bedzie sie dzialo

Kredence 12.02.2020 14:09

dzisiaj komentuje pan od barolo oraz strejlau

maniekfci 12.02.2020 14:08

ajj to nieźle Cię spako Odet

Odet 12.02.2020 14:06

szkoda że nie mam telewizji, ale na necie zobaczę

maniekfci 12.02.2020 14:06

DZISIAJ OGLĄDAM BASKETBALL

WTC 12.02.2020 14:06

Barollo*

CzarodziejCzasu 12.02.2020 14:05

a kto dzisiaj gra maniek?

WTC 12.02.2020 14:05

pan od Barello?

WTC 12.02.2020 14:05

kto będzie komentował

maniekfci 12.02.2020 14:05

KOSMOS

maniekfci 12.02.2020 14:05

DZISIAJ MECZ NA TVP SPORT

WTC 12.02.2020 14:05

Łodzianin

Odet 12.02.2020 14:05

a kusy też Warszawiak?

WTC 12.02.2020 14:04

albo stację warszawę, bo on w sumie lejdi pankowy

maniekfci 12.02.2020 14:04

:)

CzarodziejCzasu 12.02.2020 14:04

WCIAZ BARDZIEJ OBCY

WTC 12.02.2020 14:04

zaraz wleci kusy śpiewając sen o warszawie

maniekfci 12.02.2020 14:04

NIGDY NIE BYŁA I NIE BĘDZIE MOJA

Odet 12.02.2020 14:04

w Twojej

maniekfci 12.02.2020 14:04

NIE MOJEJ

Odet 12.02.2020 14:03

w Twoej Warszawie maniek

maniekfci 12.02.2020 14:03

i tyle ich będzie

maniekfci 12.02.2020 14:03

będą się pocieszali, że kutawa wygrała w warszawie

maniekfci 12.02.2020 14:03

dzięki temu, oni już te wybory mają stracone

Odet 12.02.2020 14:03

Bredzisław Kompromitowski to był lepszy?

Odet 12.02.2020 14:03

to typowe dla PO

maniekfci 12.02.2020 14:03

TO DOBRZE

WTC 12.02.2020 14:03

i to zabawne, że najmniej kompetentną osobę na kandydata wystawiła największa partia opozycyjna

maniekfci 12.02.2020 14:03

beka, że ktoś dude nazywa długopisem, bo czym byliby ci kandydaci

maniekfci 12.02.2020 14:02

marionetki

maniekfci 12.02.2020 14:02

produkty

maniekfci 12.02.2020 14:02

tfu

Odet 12.02.2020 14:02

cyrk

WTC 12.02.2020 14:02

Hołownia, Biedroń, Kidawa-Błońska

WTC 12.02.2020 14:02

to będą chyba pierwsze takie wybory ze sporą ilością wynalazków w roli kandydatów

Odet 12.02.2020 14:01

ja myślę że Lukaku tez głosowałby na Bosaka jakby mógł

Odet 12.02.2020 14:01

amen

maniekfci 12.02.2020 14:01

do Polski mam szacunek, polaczkami gardzę

Odet 12.02.2020 14:01

czy tam Polaczków jak pisałeś

Odet 12.02.2020 14:01

i Polaków

maniekfci 12.02.2020 14:01

xddd

Odet 12.02.2020 14:00

nawet jak plułeś na Polskę

maniekfci 12.02.2020 14:00

wystarczy 500+ 14 emerytutr i kryptopoparcia dla lgbt

WTC 12.02.2020 14:00

kampania pt. '' bo nie bedzie pincet plus jak ktuś inny wygro'' i wiadomo, że i tak Dudeł wygra

Odet 12.02.2020 14:00

zawsze sprawiałeś wrażenie porządnego gośćia

Odet 12.02.2020 14:00

brawo maniek

Weo 12.02.2020 13:59

maniekfci popieram

maniekfci 12.02.2020 13:59

konfederacja nabiera kształtów, to jest moment by głosować na nich

maniekfci 12.02.2020 13:59

pis swoją robotę zrobił - odsunął po od władzy

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:58

dlaczego

maniekfci 12.02.2020 13:58

nie głosuję na dudę

maniekfci 12.02.2020 13:58

zdecydowałem

maniekfci 12.02.2020 13:58

GŁOSUJĘ NA BOSAKA

WTC 12.02.2020 13:58

no ale Morata przyszedł w ostateczności jak transferu Lukaku upadł

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:58

morata przeciez tez nic nie gral

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:57

drinkwater to tez jego pomysl

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:57

no i Lazaro :lol:

WTC 12.02.2020 13:57

gość się niesamowicie kompromitował w tej Chelsea

WTC 12.02.2020 13:57

taka potężna wtopa transferowa ze strony Conte to chyba był Bakayoko

Odet 12.02.2020 13:56

dobrze se stało, bo dzięki temu Król jest u nas

maniekfci 12.02.2020 13:56

nabieram podejrzeń, że młody Zhang może być Reptilianinem

maniekfci 12.02.2020 13:56

wiecie co

maniekfci 12.02.2020 13:56

oni*

maniekfci 12.02.2020 13:56

no i co się dziwić, że Conte był skłócony, jak ni mu taki drogi szrot wrzucali

WTC 12.02.2020 13:56

no masakra tam chyba 70 baniek było na stole

Odet 12.02.2020 13:56

albo Pelle z Chin

maniekfci 12.02.2020 13:55

I TO ZA JAKI HAJS

WTC 12.02.2020 13:55

on pragnął Lukaku wtedy

WTC 12.02.2020 13:55

Morate to mu wcisnęli do Chelsea

Odet 12.02.2020 13:55

co gorsza

maniekfci 12.02.2020 13:55

no xddd

Odet 12.02.2020 13:55

albo Morate

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:55

MAŁO

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:55

383 minuty = 4 mecze, 1 gol

maniekfci 12.02.2020 13:55

zresztą my możemy gadać, a Conte se może zażyczyć jakiegoś Llorente i tyle

Odet 12.02.2020 13:55

ale plusik dla Czarodzieja +

Odet 12.02.2020 13:55

bo sam długo się wahałem

Odet 12.02.2020 13:54

sam siebie przekonuję

Shoutbox

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Jeśli tak jest Inter powinien w to isc

tylkointer3 25.06.2026 11:32

60 mln na juz na stol i klauzula odkupu np 80 mln to najbardziej sensowna opcja dla Realu

tylkointer3 25.06.2026 11:31

Stąd dziwię się, ze ktoś wierzy ze Real poszedlby na odroczona płatność za Paza

tylkointer3 25.06.2026 11:30

Właśnie tak. Dlatego Real chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Przytulić trochę kasy, ale jednocześnie mieć jakąś kontrolę nad Pazem w przyszłości

tylkointer3 25.06.2026 11:28

W tym jest jedyna nasza szansa, ze my możemy na to pójść. Jeśli Real chciałbym po prostu większy hajs to Anglia go da ale nikt tam nie pójdzie na klauzule odkupu

Sub-Zero 25.06.2026 11:27

Jak Real zbiera kase na jakiś szalony transfer za Olise za 200 mln. To kasa za Paza ma być na już. Gdyby im nie zależało na czasie, to zostałby w Como do 2027 i dalej sie rozwijał. A Realowi sie spieszy

tylkointer3 25.06.2026 11:27

A nie wydaje mi się, że Real chce go stracić bez klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Stad te 60 mln ale pod warunkiem klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Wydaje mi sie ze Real jest skłonny zaakceptować niższą oferte za Paza pod warunkiem klauzuli odkupu

HB 25.06.2026 11:24

większość Premiere jest w stanie przelicytować Inter

Orzeu 25.06.2026 10:55

w Premier

Orzeu 25.06.2026 10:55

trzeba liczyć że żaden klub z topu nie będzie akurat takiego zawodnika potrzebował

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625426

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się