Archiwum shoutboksa

Odet 12.02.2020 13:53

zresztą może nic nie strzelać, grunt że wygrywamy

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:53

siegnijcie gleboko pamiecia

maniekfci 12.02.2020 13:53

DOKŁ

Odet 12.02.2020 13:53

oj tam zacznie

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:52

zapytam po raz kolejny, po co Ci napastnik ktory nie strzela bramek? :lol:

maniekfci 12.02.2020 13:52

będzie miał kogoś wysokiego

Odet 12.02.2020 13:52

Rano jest

maniekfci 12.02.2020 13:52

no to niech se Hande wystawi

WTC 12.02.2020 13:51

a to są dwa karakany

WTC 12.02.2020 13:51

no ale Conte to chyba chce kogoś wysokiego do rotacji też

maniekfci 12.02.2020 13:51

no kórwa top

maniekfci 12.02.2020 13:51

Lautaro, Lukaku, Mertens, Alexis

maniekfci 12.02.2020 13:51

a najlepiej to kupić Alexisa i wziąć Mertensa

WTC 12.02.2020 13:49

Mertens też nie przyjdzie grać za czapkę gruszek

Odet 12.02.2020 13:49

ja tez wolę ALexisa niż tego aktora z Neapolu

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:49

on nie odaje strzałów wogole :lol:

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:49

niech zacznie bramki strzelac to bedziemy mogli myslec

maniekfci 12.02.2020 13:48

a pragnałbym Alexisa dużo bardziej od Mertensa na przykład

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:48

po co nam napastnik ktory nie strzela bramek? :lol:

maniekfci 12.02.2020 13:48

utd pewnie dużo za niego krzyknie, a dwa że Alexis ma wysoką pensję

WTC 12.02.2020 13:48

gdyby nie ta kontuzja to kto wie, a tak większość dotychczasowego czasu w Interze zmarnowane na leczenie

Odet 12.02.2020 13:46

nie zostanie to pewne

maniekfci 12.02.2020 13:45

będę żałował mocno, bo wiem że nie zostanie

maniekfci 12.02.2020 13:44

martwię się, że Alexis będzie za drogi niestety

WTC 12.02.2020 13:38

te rajdy z piłką przy nodze potrafiły zrobić różnicę

WTC 12.02.2020 13:37

Kaka jeden z niewielu piłkarzy Milanu, których chciałbym aby trafił do Interu

Alfa 12.02.2020 13:32

gracie sobie pod blokiem z ziomkami na orliku a tu wpada kaka :D

Alfa 12.02.2020 13:32

fajna inicjatywa adidasa

rroossoonneerii 12.02.2020 13:30

ZOSTALEm wyruchany w cywilizacji przez kumpla :(

pluto11 12.02.2020 13:23

Piątek to za dwa lata do Cracovii będzie wracał

Alfa 12.02.2020 13:22

no szczegolnie ze klinsi out z herty

InteristaNagato 12.02.2020 13:15

no jeszcze troche i ten gowniak bedzie wart te 70 co zadeklarował

InteristaNagato 12.02.2020 13:15

Kristof placek Friday spada na wartości z 32 na 27

Nitrogen 12.02.2020 13:03

Edward widział na swoje oczy niesamowite rzeczy i teraz po tylu latach będzie to w końcu mógł opisać

Kredence 12.02.2020 13:03

niesamowity czlowiek :D

Kredence 12.02.2020 13:03

pamietam jak byli u borka na tarasie i opisywali anegdoty o nim :D

Nitrogen 12.02.2020 13:03

I ten styl mówienia xD

Nitrogen 12.02.2020 13:02

Gość jest absolutnie obłędny

Kredence 12.02.2020 13:02

gosc wpadnie powie 3 zdania i kazdy bedzie polany

Kredence 12.02.2020 13:02

no z nim bedzie beka przeokrutna xD

Nitrogen 12.02.2020 13:02

On jest wybitny oby często tam się pojawiał

Nitrogen 12.02.2020 13:01

Cieszy mnie to, że ewidentnie idą w stronę współpracy z Edkiem Durdą

Piter 12.02.2020 13:01

ja poszukuję jakieś szopy na gwałt aby stworzyć najlepsze studio gdzie poprowadzę swój program

Kredence 12.02.2020 13:00

ta widzialem

Nitrogen 12.02.2020 13:00

Kanał Sportowy też miał ruszyć na początku lutego a wczoraj Smokowski wrzucał zdjęcia że dopiero studio budują

Kredence 12.02.2020 12:59

niestety nie ruszyl xD

Kredence 12.02.2020 12:59

kiedy ruszy kanał ? wyłącznie powiem, ze yyyyyy wkrótce

VVujek 12.02.2020 12:58

Żeby prowadzić taki kanał trzeba się ostro przygotować do każdego odcinka ,a oni chyba z biegu to robią

Piter 12.02.2020 12:58

oni zadowalają konsumenta i czerpią zysk, proste

Piter 12.02.2020 12:58

ludzie potrzebowali rzetelnego programu o calcio prowadzonego przez fachowców

VVujek 12.02.2020 12:57

na calcio merito

Kredence 12.02.2020 12:57

moze na szparagach wujek

VVujek 12.02.2020 12:57

na czym robi hajs xd

Piter 12.02.2020 12:57

wy macie beke a Olek robi hajs i to spory, taka różnica prawdopodobnie

Kredence 12.02.2020 12:57

teraz jest bardziej wyważony xD

Kredence 12.02.2020 12:56

ludzie go cisneli na tym twitterze okrutnie

Kredence 12.02.2020 12:56

ale olek i tak sie uspokoił bo wczesniej to był dramat

VVujek 12.02.2020 12:56

wybuchłem śmiechem

VVujek 12.02.2020 12:56

no co ,beka była

Kredence 12.02.2020 12:56

te jego live tez byly srogie

Piter 12.02.2020 12:56

bo nie rozumiem za bardzo

Piter 12.02.2020 12:56

i co?

Kredence 12.02.2020 12:55

xddd

VVujek 12.02.2020 12:55

kiedyś prowadził live i dostawał wiadomości - "opisz fast " i nawet to przeczytał xd

Piter 12.02.2020 12:55

na walentynki pornhub daje premium za free, planuję wypróbować, ocenić materiały i jeśli mi się spodoba to biorę, tylko 9,99$ za miesiąć

CzarodziejCzasu 12.02.2020 12:55

mialem smutek duszy i chcialem sie rozwseselic

CzarodziejCzasu 12.02.2020 12:54

jego trailera z yt :lol:

CzarodziejCzasu 12.02.2020 12:54

ja zaluje ze nie ma jego filmiku

VVujek 12.02.2020 12:54

Olek miał swój kanał ,ale nic nie nagrywa ,wielka szkoda

Piter 12.02.2020 12:52

są to eksperci

CzarodziejCzasu 12.02.2020 12:52

i juz wiem ze to jakies zera

CzarodziejCzasu 12.02.2020 12:52

ja nie wiedzialem ze cos takiego istnieje. Spojrzalem na mordy tych ekspertow

Piter 12.02.2020 12:52

zaraz drugi a potem lekarz i badania na obecność raka w organizmie

Piter 12.02.2020 12:52

obejrzałem 1 odcinek calcio merito

VVujek 12.02.2020 12:52

daleko xd

CzarodziejCzasu 12.02.2020 12:50

tak ci powiem

CzarodziejCzasu 12.02.2020 12:50

Wujek jak chcesz poslychac rzetelnej wiedzy o calcio to przyjedz na wodke do wroclawia

VVujek 12.02.2020 12:50

co znaczy ,że kibice Calcio to złoto

Kredence 12.02.2020 12:50

skoro mundo deportivo tak twierdzi

VVujek 12.02.2020 12:49

Calcio Truck ma średnio 2x wiecej wyświetleń od innych Tracków

CzarodziejCzasu 12.02.2020 12:49

Lautaro idzie do barcelony latem, to juz przesadzone

Kredence 12.02.2020 12:48

ja wole curva nord na weszlo

InteristaNagato 12.02.2020 12:48

Calcio Truck to jest t o

InteristaNagato 12.02.2020 12:48

ogolnie gniot

VVujek 12.02.2020 12:47

Olek mało charyzmatyczny

Kredence 12.02.2020 12:47

i slusznie wujek

VVujek 12.02.2020 12:47

nie oglądałem wszystkich odcinków

Kredence 12.02.2020 12:47

wyglada na kibica jakiejsc legii czy cuś xD

InteristaNagato 12.02.2020 12:46

to Olek to żenuą od czasów Joao Cancelo na fci

VVujek 12.02.2020 12:46

Nie wiem właśnie

InteristaNagato 12.02.2020 12:46

to chyba kibic Lazio? czy Romy

VVujek 12.02.2020 12:46

Ten okularnik mały najlepiej to prowadzi

InteristaNagato 12.02.2020 12:45

Piter te Calcio merito o derbach niby a ciagle biadoli kibic milanu o milanie xD

Nasir 12.02.2020 12:44

pewnie tak

Kredence 12.02.2020 12:43

pewnie dlatego wlasnie masz nadwage

CzarodziejCzasu 12.02.2020 12:42

i wcale nie uwazam, ze jest to duzo

CzarodziejCzasu 12.02.2020 12:42

nie wiem jak wy ale ja zazwyczaj wydaje 100 zł dziennie na posiłki

VVujek 12.02.2020 12:40

gulaszowa xd

Kredence 12.02.2020 12:39

nasir jest czlowiekiem sukcesu, on nie jada tego co ludzie jezdzacy 25 letnimi kadetami

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się