zresztą może nic nie strzelać, grunt że wygrywamy
siegnijcie gleboko pamiecia
DOKŁ
oj tam zacznie
zapytam po raz kolejny, po co Ci napastnik ktory nie strzela bramek?
będzie miał kogoś wysokiego
Rano jest
no to niech se Hande wystawi
a to są dwa karakany
no ale Conte to chyba chce kogoś wysokiego do rotacji też
no kórwa top
Lautaro, Lukaku, Mertens, Alexis
a najlepiej to kupić Alexisa i wziąć Mertensa
Mertens też nie przyjdzie grać za czapkę gruszek
ja tez wolę ALexisa niż tego aktora z Neapolu
on nie odaje strzałów wogole
niech zacznie bramki strzelac to bedziemy mogli myslec
a pragnałbym Alexisa dużo bardziej od Mertensa na przykład
po co nam napastnik ktory nie strzela bramek?
utd pewnie dużo za niego krzyknie, a dwa że Alexis ma wysoką pensję
gdyby nie ta kontuzja to kto wie, a tak większość dotychczasowego czasu w Interze zmarnowane na leczenie
nie zostanie to pewne
będę żałował mocno, bo wiem że nie zostanie
martwię się, że Alexis będzie za drogi niestety
te rajdy z piłką przy nodze potrafiły zrobić różnicę
Kaka jeden z niewielu piłkarzy Milanu, których chciałbym aby trafił do Interu
gracie sobie pod blokiem z ziomkami na orliku a tu wpada kaka
fajna inicjatywa adidasa
ZOSTALEm wyruchany w cywilizacji przez kumpla :(
Piątek to za dwa lata do Cracovii będzie wracał
no szczegolnie ze klinsi out z herty
no jeszcze troche i ten gowniak bedzie wart te 70 co zadeklarował
Kristof placek Friday spada na wartości z 32 na 27
Edward widział na swoje oczy niesamowite rzeczy i teraz po tylu latach będzie to w końcu mógł opisać
niesamowity czlowiek
pamietam jak byli u borka na tarasie i opisywali anegdoty o nim
I ten styl mówienia xD
Gość jest absolutnie obłędny
gosc wpadnie powie 3 zdania i kazdy bedzie polany
no z nim bedzie beka przeokrutna xD
On jest wybitny oby często tam się pojawiał
Cieszy mnie to, że ewidentnie idą w stronę współpracy z Edkiem Durdą
ja poszukuję jakieś szopy na gwałt aby stworzyć najlepsze studio gdzie poprowadzę swój program
ta widzialem
Kanał Sportowy też miał ruszyć na początku lutego a wczoraj Smokowski wrzucał zdjęcia że dopiero studio budują
niestety nie ruszyl xD
kiedy ruszy kanał ? wyłącznie powiem, ze yyyyyy wkrótce
Żeby prowadzić taki kanał trzeba się ostro przygotować do każdego odcinka ,a oni chyba z biegu to robią
oni zadowalają konsumenta i czerpią zysk, proste
ludzie potrzebowali rzetelnego programu o calcio prowadzonego przez fachowców
na calcio merito
moze na szparagach wujek
na czym robi hajs xd
wy macie beke a Olek robi hajs i to spory, taka różnica prawdopodobnie
teraz jest bardziej wyważony xD
ludzie go cisneli na tym twitterze okrutnie
ale olek i tak sie uspokoił bo wczesniej to był dramat
wybuchłem śmiechem
no co ,beka była
te jego live tez byly srogie
bo nie rozumiem za bardzo
i co?
xddd
kiedyś prowadził live i dostawał wiadomości - "opisz fast " i nawet to przeczytał xd
na walentynki pornhub daje premium za free, planuję wypróbować, ocenić materiały i jeśli mi się spodoba to biorę, tylko 9,99$ za miesiąć
mialem smutek duszy i chcialem sie rozwseselic
jego trailera z yt
ja zaluje ze nie ma jego filmiku
Olek miał swój kanał ,ale nic nie nagrywa ,wielka szkoda
są to eksperci
i juz wiem ze to jakies zera
ja nie wiedzialem ze cos takiego istnieje. Spojrzalem na mordy tych ekspertow
zaraz drugi a potem lekarz i badania na obecność raka w organizmie
obejrzałem 1 odcinek calcio merito
daleko xd
tak ci powiem
Wujek jak chcesz poslychac rzetelnej wiedzy o calcio to przyjedz na wodke do wroclawia
co znaczy ,że kibice Calcio to złoto
skoro mundo deportivo tak twierdzi
Calcio Truck ma średnio 2x wiecej wyświetleń od innych Tracków
Lautaro idzie do barcelony latem, to juz przesadzone
ja wole curva nord na weszlo
Calcio Truck to jest t o
ogolnie gniot
Olek mało charyzmatyczny
i slusznie wujek
nie oglądałem wszystkich odcinków
wyglada na kibica jakiejsc legii czy cuś xD
to Olek to żenuą od czasów Joao Cancelo na fci
Nie wiem właśnie
to chyba kibic Lazio? czy Romy
Ten okularnik mały najlepiej to prowadzi
Piter te Calcio merito o derbach niby a ciagle biadoli kibic milanu o milanie xD
pewnie tak
pewnie dlatego wlasnie masz nadwage
i wcale nie uwazam, ze jest to duzo
nie wiem jak wy ale ja zazwyczaj wydaje 100 zł dziennie na posiłki
gulaszowa xd
nasir jest czlowiekiem sukcesu, on nie jada tego co ludzie jezdzacy 25 letnimi kadetami