nie oglądam streamerów
mial regularniue z 300-500 widzow
nie wiem
gosc robil content dla nowych graczy
zaraz pojde odpalic stream i pogram w pasjansa
Pewnie jest jakimś zajebistym graczem albo ma super content ale gra średnio bądź słabo
dokl
to robiłaby to większość z nas
bo jakby to było takie proste
na pewno gościu już ma swój fanbase
ale 60 tys dolków to jest gigantyczna kwota
no i co
byle frajer nie dostanie 60 tys dolków
znany streamer jak Ninja czy Shroud podpisuje kontkakt na 20-30 mln dolarow na 5 lat ;p
Gubisz się w zeznaniach facet
maly streamer by zarobil 50 dolarow jakby mial farta
no dokladnie
skoro tyle zarobił
No xd
czy mało znany
to raczej nie może być nieznany
ja ostatnio widziałem takiego małego nieznanego streamera, który zrobił 24h stram i zarobił 60 tys dolarow,
Luz, to twoje zdanie
to jednak moim zdaniem źle się nauczyłeś
Ja się nauczyłem że jak ktoś zarabia duży hajs robiąc nawet coś głupiego, to nie jest to głupia osoba
dzisiaj pograłem z 2h i to już dużo na mnie
jno siedzisz pewnie 10 h dziennie i grasz w to samo do oporu
ja nie dałbym rady tyle siedzieć i grać
Dobra motywacja to podstawa
ale to raczej nałogowi gracze są
to chyba nie miałbym z tym problemu
jakbym miał w turnieju wygrać 3,5 mln dolarów
ciężko jest usiedzieć więcej niż 3 h
ale dziwnie bym się czuł biorąc taką kasę za coś tak niepożytecznego, a już prędzej szkodliwego xD
oczy mnie bolą
ja nie mogę
nie dla mnie takie rzeczy
ogolnie za bardzo kocham zycie zeby spedzac po 10-14 h przed kompem
ludzi im placili za jakies chore akcje
nie no podejrzewam że w chu.j trudno jest coś w tym osiągnąć
wiadomo ze do kazdych zawodow gdzie sie gra o cos z innymi z calego swiata trzeba cos potrafic i byle kowalski z ulicy nie wygra od tak z miejsca
najwieksza beka i tak byla z patrostreamerow na yt
No wiadomo że trzeba się temu poświęcić
to jest praca na pełen etat
to pewne piter
za 1 miejsce było chyba 3,5 mln
Ja nie lubię esportu, ale wydaje mi się, że pierwszy lepszy debil nie może grać świetnie
teraz latwiej idzie zarobic jak sie jest streamerem niz graczem
pewnie jak jestes dobry to tak
kiedyś czytałem że w jakimś turnieju fortnite 13 latek zajął 5 miejsce i zarobił +500 tys. dolarów?
chociaż nie wiem jak bym się czuł wiedząc że utrzymuję się z czegoś tak idiotycznego
do graczy nic nie mam, podobno można na tym dobrze zarobić
nie mam nic do niego
A to nie lubisz bulwy?
mysle ze tak wlasnie wyglada wiekszosc graczy
e sport za bardzo mi sie kojarzy z bulwa
warto sobie poczytać o tym
bo Real ściągnął wybitnego fachowca z Francji
przepraszam ale nie
Kredens nie chcesz wejść ze mną w polemikę w komentarzach o e-sporcie?
Papierosy rzuciłem kilka miesięcy temu po ciężkiej walce w rzucaniu
a to bardzo dobrze
Trener Osasuny powiedzial ze Real jest znakomicie przygotowany kondycyjnie do sezonu
jakos strata Pintusa w tym nie przeszkodzila
Ja mordo narkotyków i alkoholu nie zażywam
trzeba odstawic i bedzie ok
piter takie rzeczy to od nadmiary trawy
Ja często tak mam, że przeczytam i nie pamiętam o czym
raczej nie
zwykle codziennie
Masz tak, że przeczytasz i nie wiesz co przeczytałeś?
od azji mamy chinoli
a myslisz, ze po co sa te turnee po usa azji itd
zdarza mi się
a nie?
trzeba
to Inter trzeba promować?
Każdy to już robi
AF juz tak ma
Piekarz czytasz książki?
dla zasady IM
jakby to nas kosztowało jakieś duże kwoty xdd
promowac marke Interu a dzieki temu zarabiac
nie wiem o co tyle płaczu
ogolnie sama nazwa e- sport to jakas beka xD
dalej mnie nie przekonuje jak mamy zarobić na esporcie a tymbardziej lepiej niz na eriksenie
chociaż to wybór jak między trądem a rakiem odbytu
na szczęście nie oglądam ani jednego
jeszcze lepiej nie ogladac ani jutuberow ani esportu
z drugiej strony lepiej już jak oglądają e-sport niż polskich youtuberów
owszem ale transfer eriksena to 20 mln a esport to kilkadziesiat tysiecy
transfer eriksena da większy rozgłos niz esport
Przede wszystkim turnieje esport powinny być w godzinach 10-16 bo to oglądają tylko dzieci
po to sa stosowane rozne formy promocji aby dotrzec do jak najszerszego spektrum
mnie tylko zastanawia kto ogląda e-sport
Schalke ma swój skład w lolu chyba
to ludzie oglądają turnieje w fife?
Ciekawe czy to tylko FIFA, czy poszerzą ten nasz esport o inne gry
Ty nie ale ludzi ktorzy to ogladaja juz tak
i jakby nie turniej na tvp sport to bym nie wiedział że nawet tam polak gra
roma ma swój zespół