Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:58

nie oglądam streamerów

Xavros 11.02.2020 21:58

mial regularniue z 300-500 widzow

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:58

nie wiem

Xavros 11.02.2020 21:58

gosc robil content dla nowych graczy

jaszczomb 11.02.2020 21:57

zaraz pojde odpalic stream i pogram w pasjansa

Piter 11.02.2020 21:57

Pewnie jest jakimś zajebistym graczem albo ma super content ale gra średnio bądź słabo

jaszczomb 11.02.2020 21:57

dokl

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:57

to robiłaby to większość z nas

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:57

bo jakby to było takie proste

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:57

na pewno gościu już ma swój fanbase

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:57

ale 60 tys dolków to jest gigantyczna kwota

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:57

no i co

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:56

byle frajer nie dostanie 60 tys dolków

Xavros 11.02.2020 21:56

znany streamer jak Ninja czy Shroud podpisuje kontkakt na 20-30 mln dolarow na 5 lat ;p

Piter 11.02.2020 21:56

Gubisz się w zeznaniach facet

jaszczomb 11.02.2020 21:56

maly streamer by zarobil 50 dolarow jakby mial farta

jaszczomb 11.02.2020 21:56

no dokladnie

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:56

skoro tyle zarobił

Piter 11.02.2020 21:56

No xd

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:56

czy mało znany

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:56

to raczej nie może być nieznany

Xavros 11.02.2020 21:56

ja ostatnio widziałem takiego małego nieznanego streamera, który zrobił 24h stram i zarobił 60 tys dolarow,

Piter 11.02.2020 21:56

Luz, to twoje zdanie

Piekarz 11.02.2020 21:55

to jednak moim zdaniem źle się nauczyłeś

Piter 11.02.2020 21:55

Ja się nauczyłem że jak ktoś zarabia duży hajs robiąc nawet coś głupiego, to nie jest to głupia osoba

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:54

dzisiaj pograłem z 2h i to już dużo na mnie

jaszczomb 11.02.2020 21:54

jno siedzisz pewnie 10 h dziennie i grasz w to samo do oporu

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:54

ja nie dałbym rady tyle siedzieć i grać

Piter 11.02.2020 21:54

Dobra motywacja to podstawa

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:54

ale to raczej nałogowi gracze są

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:54

to chyba nie miałbym z tym problemu

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:54

jakbym miał w turnieju wygrać 3,5 mln dolarów

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:54

ciężko jest usiedzieć więcej niż 3 h

Piekarz 11.02.2020 21:54

ale dziwnie bym się czuł biorąc taką kasę za coś tak niepożytecznego, a już prędzej szkodliwego xD

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:53

oczy mnie bolą

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:53

ja nie mogę

Kredence 11.02.2020 21:53

nie dla mnie takie rzeczy

Kredence 11.02.2020 21:53

ogolnie za bardzo kocham zycie zeby spedzac po 10-14 h przed kompem

jaszczomb 11.02.2020 21:53

ludzi im placili za jakies chore akcje

Piekarz 11.02.2020 21:53

nie no podejrzewam że w chu.j trudno jest coś w tym osiągnąć

Alfa 11.02.2020 21:53

wiadomo ze do kazdych zawodow gdzie sie gra o cos z innymi z calego swiata trzeba cos potrafic i byle kowalski z ulicy nie wygra od tak z miejsca

jaszczomb 11.02.2020 21:53

najwieksza beka i tak byla z patrostreamerow na yt

Piter 11.02.2020 21:53

No wiadomo że trzeba się temu poświęcić

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:53

to jest praca na pełen etat

Kredence 11.02.2020 21:52

to pewne piter

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:52

za 1 miejsce było chyba 3,5 mln

Piter 11.02.2020 21:52

Ja nie lubię esportu, ale wydaje mi się, że pierwszy lepszy debil nie może grać świetnie

Xavros 11.02.2020 21:52

teraz latwiej idzie zarobic jak sie jest streamerem niz graczem

Kredence 11.02.2020 21:52

pewnie jak jestes dobry to tak

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:52

kiedyś czytałem że w jakimś turnieju fortnite 13 latek zajął 5 miejsce i zarobił +500 tys. dolarów?

Piekarz 11.02.2020 21:52

chociaż nie wiem jak bym się czuł wiedząc że utrzymuję się z czegoś tak idiotycznego

Piekarz 11.02.2020 21:52

do graczy nic nie mam, podobno można na tym dobrze zarobić

Kredence 11.02.2020 21:51

nie mam nic do niego

Piter 11.02.2020 21:51

A to nie lubisz bulwy?

Kredence 11.02.2020 21:51

mysle ze tak wlasnie wyglada wiekszosc graczy

Kredence 11.02.2020 21:51

e sport za bardzo mi sie kojarzy z bulwa

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:51

warto sobie poczytać o tym

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:51

bo Real ściągnął wybitnego fachowca z Francji

Kredence 11.02.2020 21:51

przepraszam ale nie

Piekarz 11.02.2020 21:51

Kredens nie chcesz wejść ze mną w polemikę w komentarzach o e-sporcie?

Piter 11.02.2020 21:51

Papierosy rzuciłem kilka miesięcy temu po ciężkiej walce w rzucaniu

Kredence 11.02.2020 21:50

a to bardzo dobrze

CzarodziejCzasu 11.02.2020 21:50

Trener Osasuny powiedzial ze Real jest znakomicie przygotowany kondycyjnie do sezonu :lol: :lol: jakos strata Pintusa w tym nie przeszkodzila

Piter 11.02.2020 21:50

Ja mordo narkotyków i alkoholu nie zażywam

Kredence 11.02.2020 21:50

trzeba odstawic i bedzie ok

Kredence 11.02.2020 21:50

piter takie rzeczy to od nadmiary trawy

Piter 11.02.2020 21:50

Ja często tak mam, że przeczytam i nie pamiętam o czym

Piekarz 11.02.2020 21:50

raczej nie

Piekarz 11.02.2020 21:50

zwykle codziennie

Piter 11.02.2020 21:50

Masz tak, że przeczytasz i nie wiesz co przeczytałeś?

Adriano_forever 11.02.2020 21:50

od azji mamy chinoli :)

jaszczomb 11.02.2020 21:49

a myslisz, ze po co sa te turnee po usa azji itd

Piekarz 11.02.2020 21:49

zdarza mi się

jaszczomb 11.02.2020 21:49

a nie?

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:49

trzeba

Adriano_forever 11.02.2020 21:49

to Inter trzeba promować?

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:49

Każdy to już robi

Kredence 11.02.2020 21:49

AF juz tak ma

Piter 11.02.2020 21:49

Piekarz czytasz książki?

Kredence 11.02.2020 21:49

dla zasady IM

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:49

jakby to nas kosztowało jakieś duże kwoty xdd

jaszczomb 11.02.2020 21:49

promowac marke Interu a dzieki temu zarabiac

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:49

nie wiem o co tyle płaczu

Kredence 11.02.2020 21:49

ogolnie sama nazwa e- sport to jakas beka xD

Adriano_forever 11.02.2020 21:48

dalej mnie nie przekonuje jak mamy zarobić na esporcie a tymbardziej lepiej niz na eriksenie

Piekarz 11.02.2020 21:48

chociaż to wybór jak między trądem a rakiem odbytu

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:48

na szczęście nie oglądam ani jednego

Kredence 11.02.2020 21:48

jeszcze lepiej nie ogladac ani jutuberow ani esportu

Piekarz 11.02.2020 21:48

z drugiej strony lepiej już jak oglądają e-sport niż polskich youtuberów

jaszczomb 11.02.2020 21:48

owszem ale transfer eriksena to 20 mln a esport to kilkadziesiat tysiecy

Adriano_forever 11.02.2020 21:47

transfer eriksena da większy rozgłos niz esport

Piter 11.02.2020 21:47

Przede wszystkim turnieje esport powinny być w godzinach 10-16 bo to oglądają tylko dzieci

jaszczomb 11.02.2020 21:47

po to sa stosowane rozne formy promocji aby dotrzec do jak najszerszego spektrum

WTC 11.02.2020 21:47

mnie tylko zastanawia kto ogląda e-sport

Piter 11.02.2020 21:47

Schalke ma swój skład w lolu chyba

Adriano_forever 11.02.2020 21:47

to ludzie oglądają turnieje w fife?

Piter 11.02.2020 21:47

Ciekawe czy to tylko FIFA, czy poszerzą ten nasz esport o inne gry

jaszczomb 11.02.2020 21:46

Ty nie ale ludzi ktorzy to ogladaja juz tak

Adriano_forever 11.02.2020 21:46

i jakby nie turniej na tvp sport to bym nie wiedział że nawet tam polak gra

Adriano_forever 11.02.2020 21:45

roma ma swój zespół

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się