Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

WTC 11.02.2020 20:50

ale w moim linku jest cała trójka ekspertów w tym Olek

WTC 11.02.2020 20:50

no to gruby fan milana jest

VVujek 11.02.2020 20:50

z mojego linku to nie olek opisuje xd

CzarodziejCzasu 11.02.2020 20:48

dajcie linka jak ta

CzarodziejCzasu 11.02.2020 20:48

a opisuje cos?

jaszczomb 11.02.2020 20:48

ale ten olek jest fatalnie przygoptowany merytorycznie do prowadzenia calcio merito xd

Piter 11.02.2020 20:46

fakty są takie że skończył się miły ciepły Adam z Katowic a powrócił klinsi

Piter 11.02.2020 20:45

bo klinsi przeżywa drugą młodość i teraz musimy wszyscy na podwójną gardą się kryć

VVujek 11.02.2020 20:45

szuka miejsca żeby ugryźć ,ale ząbki za krótkie :D

VVujek 11.02.2020 20:45

klinsi ostatnio chwyta za nogawkę

jaszczomb 11.02.2020 20:43

xddd

Klinsi64 11.02.2020 20:42

juz wiemy skad vvujek czerpie madrosci o calcio

jaszczomb 11.02.2020 20:40

ja sie bawie wybornie :)

WTC 11.02.2020 20:38

a to jest odcinek rozrywkowy calcia merita

Piekarz 11.02.2020 20:38

siedzi łysek i pieprzy komunały do kamery

jaszczomb 11.02.2020 20:38

olek bernard z kumplai opisuja calcio

Piter 11.02.2020 20:37

co to calcio merito

jaszczomb 11.02.2020 20:36

wujek, kalcio merito znowu rak czy chociaz raz cos sensowengo powiedzieli

Piekarz 11.02.2020 20:36

Stryjek a Ty co sądzisz o e-sporcie, crazy_fat_gamerze i bulwie ulanym juventusowskim

VVujek 11.02.2020 20:35

Calcio Merito , omawiane derby mediolanu https://www.youtube.com/watch?v=XSx06GWwM6g

Piekarz 11.02.2020 20:34

XD

Piter 11.02.2020 20:33

1 Dyl87 1996

Piekarz 11.02.2020 20:33

xd

Piekarz 11.02.2020 20:33

635. ANIOL -10

Piekarz 11.02.2020 20:32

niżej niż on tylko troll z juvepoland

Piekarz 11.02.2020 20:32

XDDD

Piekarz 11.02.2020 20:32

661. Yascarr -77

jaszczomb 11.02.2020 20:31

jeszcze 11 mu brakuje

Piekarz 11.02.2020 20:31

XD

jaszczomb 11.02.2020 20:31

jaskr juz indywidualnym liderem w ilosci minusow czy jeszcze nie

CzarodziejCzasu 11.02.2020 20:30

zobacz na bulwe

CzarodziejCzasu 11.02.2020 20:30

no wlasnie moze mu mozg sie zlasowac od tej gry

Piekarz 11.02.2020 20:29

wzrok mu się od tych pierdół tylko psuje i potem w piłkę nie będzie trafiał

CzarodziejCzasu 11.02.2020 20:29

zdecydowal sie na zmiane zajecia?

CzarodziejCzasu 11.02.2020 20:29

rozumiem ze Bastoni juz nie zagra w pilke?

Piekarz 11.02.2020 20:24

i jak to traktować poważnie

Piekarz 11.02.2020 20:24

crazy_fat_gamer xd

Piter 11.02.2020 20:18

to*

Piter 11.02.2020 20:18

Crazy_Fat_Gamer lubi tro

Klinsi64 11.02.2020 20:18

zezryj kebsa zagraj w fife na pleju i jestes sportowcem

Piter 11.02.2020 20:16

a poza tym co, z łagodnym źle? :lol: pewnie bierzesz mieszany bo więcej dajo

Piter 11.02.2020 20:14

no chciałbym ale nie jem cukru w ogóle więc pikantny niestety

horrorshow86 11.02.2020 20:14

Pewnie łagodny

Piter 11.02.2020 20:14

gościu ja zamówiłem kebsa i na niego oczekuje a ty mi o gównie wypisujesz

horrorshow86 11.02.2020 20:13

!!

Piter 11.02.2020 20:13

??

horrorshow86 11.02.2020 20:13

Gówno mnie to obchodzi :D

Piter 11.02.2020 20:12

łapka w dół niestety

broda4991 11.02.2020 20:03

Jutro borczch i strejlau za mikrofonem. Szykuje sie ostra jazda

broda4991 11.02.2020 19:52

Tylko fast

broda4991 11.02.2020 19:52

Jak tam kondzik występ Handy w derbach jak oceniasz?

Skepta 11.02.2020 18:37

tu włoska robota pachnie tu szwindlem

Kondzik 11.02.2020 18:20

Jutro

Michellaga 11.02.2020 18:16

a nie cos mi zbugowało

Michellaga 11.02.2020 18:15

a strona że jutro

Michellaga 11.02.2020 18:15

bo flashscore pokazuje że dzisiaj

Michellaga 11.02.2020 18:15

kiedy z napoli gramy

Endru 11.02.2020 17:46

Jutro juz meczyk piekna sprawa

WTC 11.02.2020 17:38

vvujek często pisze głupoty, ale jak czytam, że dostał bana na tydzień za ''upadłeś na głowę'' to trochę odczuwam żenadę

Vancore 11.02.2020 17:35

patoletti

Kredence 11.02.2020 17:34

radja zalatwil pavogola

Kredence 11.02.2020 17:34

Według Unione Sarda drugie w sezonie zerwanie więzadeł przez Pavolettiego, które miało mieć miejsce "w czasie wspólnej kolacji" to nic innego jak efekt grubej imprezy w nocnym klubie. Pavoletti miał pecha i się poślizgnął. W klubie mocno wkurzeni. Prawdopodobnie czeka go kara $$

jaszczomb 11.02.2020 17:19

zacne grono obok

maverik 11.02.2020 17:16

jeszcze jest 2 nizej

Yascarr 11.02.2020 17:15

Może ktoś sprawdzić czy w rankingu mam już ostatnie miejsce? Bo na tel nie widze

jaszczomb 11.02.2020 16:53

alez dyskusja o marcelu na forum xd

horrorshow86 11.02.2020 16:20

Ile trzeba się w tych czasach namęczyć żeby znaleźć program który pobierze całe playlisty z YouTube to szok

Vancore 11.02.2020 15:37

o 18 w newonce bedzie 2angryman z gmochem

Dyl87 11.02.2020 15:37

Inter wkracza do e sportu

VVujek 11.02.2020 15:34

skad ten kom ?

VVujek 11.02.2020 15:33

analizujecie ? ja mam beke z takich komentarzy

inter30 11.02.2020 15:33

"Dobry trener, środkowy, doświadczony obrońca np. Silva, prawy obrońca(?), Bakayoko back i Belotti na zmianę z Ibrą - tyle trzeba, żeby bić się o Scudetto." takie hity

jaszczomb 11.02.2020 15:27

po jakiego uja analizujecie na powaznie 12latkow z debilpage

jaszczomb 11.02.2020 15:26

powiedzcie mi tylko jedna rzecz

Dyl87 11.02.2020 15:24

smalling od dawna jest pośmiewiskiem coś takiego jak u nas Ranochia miał pierwsze pół sezony dobre bo nie był zmęczony teraz doszło zmęczenie efekt nowego środowiska poszedł w p.i.z.... i Smalling się kończy

Dyl87 11.02.2020 15:22

Wujek Nie smalling tylko smaldini :D

Vancore 11.02.2020 15:21

okurde trafilem w konkursie derbowym poprawne typy

Vancore 11.02.2020 15:20

smalling przy de vriju to jak menel przy soltysie

Dyl87 11.02.2020 15:20

nie wiadomo czy walił do pierwszej połowy czy karpia wywalił

VVujek 11.02.2020 15:20

xdd

VVujek 11.02.2020 15:19

Diabelred: Kazdy moze zlapac dolek formy, z obroncow chyba jedynie van Dijk caly czas utrzymuje wysoka, stabilna forme. Tyle pochwal ile sie naczytalem od kibicow Romy przez te pol roku to nie przeczytalem na DP nigdy od kiedy przyszedl tutaj Smalling, to tez wiele mowi. Co do porownan obronow, to nie sadze by Smalling byl gorszy od takiego De Vrija czy Manolasa. Pamietaj, ze Anglik w trakcie kariery musial sie mierzyc w PL ze znacznie lepszymi napastnikami niz Holender czy Grek w Serie A.

Dyl87 11.02.2020 15:19

świecicki w drugiej połowie zamilkł

Vancore 11.02.2020 15:19

dumanowski przy swiecickim to profesjonalista

Dyl87 11.02.2020 15:19

Alfa porównaj sobie świecickiego i dumanowskiego do komentatorów nawet z ligi Niemieckiej nie mówiąc już o PL

Dyl87 11.02.2020 15:18

Endru Ibra już się skończył on po prostu musi trafić na grunt podatnych przydupasów Castijecho lata koło niego jak koło swojego Pana to samo rebic na pewno gnie się w strzelbe przed zlatanem

Alfa 11.02.2020 15:17

cala pierwsza polowe tylko o tym milanie pieprzyli, rzygac sie od tego chcialo

Dyl87 11.02.2020 15:17

a później w 90 min zamknęli się wreszcie to było piękne i zarazem symboliczne

Dyl87 11.02.2020 15:16

ibra iz back to było najlepsze jak dumanowski z świecickim się cieszyli :D

Endru 11.02.2020 14:55

Ibra nigdy nie poprowadził Interu ponad 1/8 LM i pomyslec ze mial na to 3 sezony

Endru 11.02.2020 14:54

Ktos tam dobrze napisal ze Ibra nienawidzi nas i barcy

Odet 11.02.2020 14:22

Derby tylko na Służewcu jak to mówia w Warsawie

Odet 11.02.2020 14:21

aha, dzięki

InteristaNagato 11.02.2020 14:21

czyli jest blad xD

VVujek 11.02.2020 14:20

Ibra ma ból dupki :D

KoBa 11.02.2020 14:19

nie odmienia się jeżeli chodziłoby o gonitwę koni

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się