Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

KoBa 11.02.2020 14:19

odmienia się

Odet 11.02.2020 14:17

chyba się nie odmienia

InteristaNagato 11.02.2020 14:15

a nie derbów? XD

InteristaNagato 11.02.2020 14:15

MORATTI: JEDNE Z NAJWSPANIALSZYCH DERBY!

Odet 11.02.2020 14:13

cos czego nie dostrzegamy :)

Odet 11.02.2020 14:13

grał u Spalla gra u Króla, cos jednak w sobie ma

Czarson 11.02.2020 14:12

Vecino z Milanem albo Lazio zawsze daje liczby, taki jego paradoks

Odet 11.02.2020 14:05

Vecino widac czeka na takie mecze :) jest do nich stworzony

Woo-cash 11.02.2020 13:57

Veczyno to taki dżoker jak swego czasu Cruz 🙂

Dyl87 11.02.2020 13:48

horrorshow86 dobrze że jest taki vecino moim zdaniem bardzo dobrze że został bo Conte nie miałby kim grać

horrorshow86 11.02.2020 13:45

Co sądzicie o vecino? Ja nadal twierdzę że typ wchodzi w ważnym meczu i strzela gola dając ważne punkty, chociaż przez większość spotkań jest słaby

Dyl87 11.02.2020 13:44

Czarson ma rację zabierać tą kreaturę ibre z głównego

ZnawcaCalcio 11.02.2020 13:41

Odet, lepsza primavera niz jakis zasraniec Young, co?

Odet 11.02.2020 13:19

kto się emocjonuje piłkarzem jakiegoś średniaka Serie A, sie pytam

Czarson 11.02.2020 13:12

Takie derby a my co ibra wysral najważniejsze

Czarson 11.02.2020 13:12

Zrzućcie to z głównego newsa

pluto11 11.02.2020 12:38

Piontek to zwykły jednosezonowiec który miał sezon konia

Neraz1908 11.02.2020 12:07

piatek na wylocie latem bo nie bedzie w wizji kolejnego szkoleniowca

Czarson 11.02.2020 11:49

Jurić, Ballardini, Prandelli, Gattuso, Giampaolo, Pioli, Klinsmann. Następny będzie ósmym po odejściu z Cracovii.

Alfa 11.02.2020 11:10

pjonteg xdddddddd

Alfa 11.02.2020 11:10

xdddddddd

FReeFonix 11.02.2020 10:53

Klinsmann zrezygnował z funkcji trenera Herthy xd

jaszczomb 11.02.2020 10:37

po co czong jak wpadnie messi na wahadlo xd

KoBa 11.02.2020 10:33

no o chongu pisano, ze to pomysł na wahadło

jaszczomb 11.02.2020 10:32

jak ten czong caly to nawet na tle slabego manu wygladal jak amator

maniekfci 11.02.2020 10:07

pewnie na wahadle, rezerwowy MEssieg

CzarodziejCzasu 11.02.2020 10:06

no ale gdzie on mialby grac ? :lol:

KoBa 11.02.2020 10:04

na pewno szybki

Chuchu 11.02.2020 10:03

Dobry ten Cing Ciang Ciong?

Piter 11.02.2020 09:58

dobra lece nara

maniekfci 11.02.2020 09:58

:lol:

maniekfci 11.02.2020 09:58

Piter 11.02.2020 09:54 ale ja nawet z pralki korzystać nie potrafię

Piter 11.02.2020 09:57

200 tys luźno

maniekfci 11.02.2020 09:57

200 tys mam na myśli

maniekfci 11.02.2020 09:57

kałesiak to jak założysz firmę i będziesz w pierwszy miesiąc zarabiał te 200 netto to se do pralni będziesz nosił

Nasir 11.02.2020 09:57

bierz pranie w swoje rece

maniekfci 11.02.2020 09:57

:lol:

Piter 11.02.2020 09:56

ja biorę życie w swoje ręce

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:56

to ty pralki nie umiesz obslugiwac a firme chcesz prowadzic :lol:

maniekfci 11.02.2020 09:56

co benzę chciał lać do dizla

Piter 11.02.2020 09:56

typowe to jest pójście na rozmowę o prace i tyranie 3msc za najniższą na okresie próbnym

maniekfci 11.02.2020 09:56

to pasuje

maniekfci 11.02.2020 09:56

jak z tym typem

Nasir 11.02.2020 09:56

dokl maniek

maniekfci 11.02.2020 09:56

to jest tak bardz typowe że masakra

Piter 11.02.2020 09:56

mam wizje firmy a nie pralki

Nasir 11.02.2020 09:56

hahaha

Piter 11.02.2020 09:56

a co ma jedno do drugiego?

maniekfci 11.02.2020 09:56

komedia

Nasir 11.02.2020 09:56

xd

Nasir 11.02.2020 09:56

firma chce zakladac jak pralki nie umie wlaczyc

maniekfci 11.02.2020 09:56

xddddddddd

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:56

jezu

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:56

pamiemam moje poczatki w warszawie :lol: czipsy, pasztet i zupki chinskie tylko :lol:

Piter 11.02.2020 09:55

no ja nie ogarniam życia samemu taka prawda

maniekfci 11.02.2020 09:55

i oby mikrofala sprawna była

Nasir 11.02.2020 09:55

da jakies kieszonkowe

maniekfci 11.02.2020 09:55

mortadela

Piter 11.02.2020 09:55

xd

maniekfci 11.02.2020 09:55

zupki chińskie

Nasir 11.02.2020 09:55

sloiki napelni

maniekfci 11.02.2020 09:55

już widzę kałesiaka w Warszawie

Piter 11.02.2020 09:55

będę jej wysyłał paczkomatem ciuchy do wyprania?

Nasir 11.02.2020 09:55

pojedziesz do matuli na weekend to ci zrobi pranie

maniekfci 11.02.2020 09:55

NO XDDDDDDD

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:55

bo pralki nie umie uzyc

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:55

mozesz robic jak moj brat ciotecnzy - chlop 30 lat i co miesiac zjedza do domu pranie zrobic

maniekfci 11.02.2020 09:55

potem zawieziesz do domu, żęby ci wyprali

maniekfci 11.02.2020 09:55

o kórwa to będziesz dwa tygodnie w jednych gaciach chodził

maniekfci 11.02.2020 09:54

xddddddd

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:54

xD

Piter 11.02.2020 09:54

ale ja nawet z pralki korzystać nie potrafię

maniekfci 11.02.2020 09:54

Warszawa to 95% takich typów co kiedyś mieli obsrane zbroje jak ja czy łysy

maniekfci 11.02.2020 09:54

kałeisak

Nasir 11.02.2020 09:53

co stoi na przeszkodzie

Piter 11.02.2020 09:53

obsrane gacie

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:53

xd

maniekfci 11.02.2020 09:53

kałesiak co stoi na przeszkodzi

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:53

co stoi na przeszkodzie

Piter 11.02.2020 09:53

chciałbym mieszkać w warszawie albo chociaż w łodzi a nie piotrkowie

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:53

ja wczoraj godzinka elegancko

maniekfci 11.02.2020 09:53

ale popakowałbym niestety

maniekfci 11.02.2020 09:53

nigdzie, przeziębiony jestem

Nasir 11.02.2020 09:52

jak jade do pracy to akurat przy swiatlach jest postoj taxi, zawsze otwieram okno i krzycze TAXI=HIV, raz jeden andrzej mnie probowal gonic swoja insignia w gazie ale po prostu wlaczylem tryb sport i tyle go widzialem

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:52

na pakernie

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:52

gdzie mankowy jedziesz

Piter 11.02.2020 09:52

:lol:

maniekfci 11.02.2020 09:52

a ja 3 minuty pieszo do metra, korki zostawiam Wam

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:52

ze 3k g

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:52

ogolnie to strach na wadze stawac bo chyba zrzucilem

Piter 11.02.2020 09:52

januszeria niech sie ślizga, ja 4k obrotów i pełna kontrola

Piter 11.02.2020 09:51

ja honda crv 20 letnia i śnieg mi nie straszny, w dodatku mam nówki opony zimowe

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:51

mnie pogoda nie zraza, o 18:00 wychodze biegac

Nasir 11.02.2020 09:51

masakra u mnie deszcz ze sniegiem znowy januszerka wyjechala swoim kadetami 25 letnimi znowu bedzie paraliz miasta

Nasir 11.02.2020 09:50

xd

maniekfci 11.02.2020 09:50

hahaha

maniekfci 11.02.2020 09:50

XD

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:49

ja probowalem ale sie nie da

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:49

nom

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się