Archiwum shoutboksa

maniekfci 11.02.2020 09:58

:lol:

maniekfci 11.02.2020 09:58

Piter 11.02.2020 09:54 ale ja nawet z pralki korzystać nie potrafię

Piter 11.02.2020 09:57

200 tys luźno

maniekfci 11.02.2020 09:57

200 tys mam na myśli

maniekfci 11.02.2020 09:57

kałesiak to jak założysz firmę i będziesz w pierwszy miesiąc zarabiał te 200 netto to se do pralni będziesz nosił

Nasir 11.02.2020 09:57

bierz pranie w swoje rece

maniekfci 11.02.2020 09:57

:lol:

Piter 11.02.2020 09:56

ja biorę życie w swoje ręce

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:56

to ty pralki nie umiesz obslugiwac a firme chcesz prowadzic :lol:

maniekfci 11.02.2020 09:56

co benzę chciał lać do dizla

Piter 11.02.2020 09:56

typowe to jest pójście na rozmowę o prace i tyranie 3msc za najniższą na okresie próbnym

maniekfci 11.02.2020 09:56

to pasuje

maniekfci 11.02.2020 09:56

jak z tym typem

Nasir 11.02.2020 09:56

dokl maniek

maniekfci 11.02.2020 09:56

to jest tak bardz typowe że masakra

Piter 11.02.2020 09:56

mam wizje firmy a nie pralki

Nasir 11.02.2020 09:56

hahaha

Piter 11.02.2020 09:56

a co ma jedno do drugiego?

maniekfci 11.02.2020 09:56

komedia

Nasir 11.02.2020 09:56

xd

Nasir 11.02.2020 09:56

firma chce zakladac jak pralki nie umie wlaczyc

maniekfci 11.02.2020 09:56

xddddddddd

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:56

jezu

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:56

pamiemam moje poczatki w warszawie :lol: czipsy, pasztet i zupki chinskie tylko :lol:

Piter 11.02.2020 09:55

no ja nie ogarniam życia samemu taka prawda

maniekfci 11.02.2020 09:55

i oby mikrofala sprawna była

Nasir 11.02.2020 09:55

da jakies kieszonkowe

maniekfci 11.02.2020 09:55

mortadela

Piter 11.02.2020 09:55

xd

maniekfci 11.02.2020 09:55

zupki chińskie

Nasir 11.02.2020 09:55

sloiki napelni

maniekfci 11.02.2020 09:55

już widzę kałesiaka w Warszawie

Piter 11.02.2020 09:55

będę jej wysyłał paczkomatem ciuchy do wyprania?

Nasir 11.02.2020 09:55

pojedziesz do matuli na weekend to ci zrobi pranie

maniekfci 11.02.2020 09:55

NO XDDDDDDD

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:55

bo pralki nie umie uzyc

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:55

mozesz robic jak moj brat ciotecnzy - chlop 30 lat i co miesiac zjedza do domu pranie zrobic

maniekfci 11.02.2020 09:55

potem zawieziesz do domu, żęby ci wyprali

maniekfci 11.02.2020 09:55

o kórwa to będziesz dwa tygodnie w jednych gaciach chodził

maniekfci 11.02.2020 09:54

xddddddd

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:54

xD

Piter 11.02.2020 09:54

ale ja nawet z pralki korzystać nie potrafię

maniekfci 11.02.2020 09:54

Warszawa to 95% takich typów co kiedyś mieli obsrane zbroje jak ja czy łysy

maniekfci 11.02.2020 09:54

kałeisak

Nasir 11.02.2020 09:53

co stoi na przeszkodzie

Piter 11.02.2020 09:53

obsrane gacie

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:53

xd

maniekfci 11.02.2020 09:53

kałesiak co stoi na przeszkodzi

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:53

co stoi na przeszkodzie

Piter 11.02.2020 09:53

chciałbym mieszkać w warszawie albo chociaż w łodzi a nie piotrkowie

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:53

ja wczoraj godzinka elegancko

maniekfci 11.02.2020 09:53

ale popakowałbym niestety

maniekfci 11.02.2020 09:53

nigdzie, przeziębiony jestem

Nasir 11.02.2020 09:52

jak jade do pracy to akurat przy swiatlach jest postoj taxi, zawsze otwieram okno i krzycze TAXI=HIV, raz jeden andrzej mnie probowal gonic swoja insignia w gazie ale po prostu wlaczylem tryb sport i tyle go widzialem

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:52

na pakernie

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:52

gdzie mankowy jedziesz

Piter 11.02.2020 09:52

:lol:

maniekfci 11.02.2020 09:52

a ja 3 minuty pieszo do metra, korki zostawiam Wam

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:52

ze 3k g

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:52

ogolnie to strach na wadze stawac bo chyba zrzucilem

Piter 11.02.2020 09:52

januszeria niech sie ślizga, ja 4k obrotów i pełna kontrola

Piter 11.02.2020 09:51

ja honda crv 20 letnia i śnieg mi nie straszny, w dodatku mam nówki opony zimowe

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:51

mnie pogoda nie zraza, o 18:00 wychodze biegac

Nasir 11.02.2020 09:51

masakra u mnie deszcz ze sniegiem znowy januszerka wyjechala swoim kadetami 25 letnimi znowu bedzie paraliz miasta

Nasir 11.02.2020 09:50

xd

maniekfci 11.02.2020 09:50

hahaha

maniekfci 11.02.2020 09:50

XD

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:49

ja probowalem ale sie nie da

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:49

nom

Piter 11.02.2020 09:49

w ogóle bycie randamą w realu byłoby zajebiste, szkoda tylko że ciężko takie zachowanie przenieść do rzeczywistośći

Piter 11.02.2020 09:49

gdybyś był randamą w realu to nie rozważałbyś takich rzeczy

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:48

hazardu

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:48

wyobrazam sobie utrzymywanie sie z haradu

Piter 11.02.2020 09:48

że takie rzeczy rozważasz

Piter 11.02.2020 09:48

ile ty masz lat mateusz bo chyba nie 17

maniekfci 11.02.2020 09:48

beznadzieja ludzi nie przestaje zadziwiać

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:48

i ruchac to wszystko

maniekfci 11.02.2020 09:48

nie no powiem Wam, że w szoku jestem

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:48

wyjechac na malte do raju podatkowego

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:47

ja ostatnio zaczalem rozwazac utrzymywanie sie z hazardu

maniekfci 11.02.2020 09:47

co się siłować ze mną chciała XD

Piter 11.02.2020 09:47

:lol:

maniekfci 11.02.2020 09:47

tak jak pewna pani w pewnym żółtym sklepie wczoraj

Piter 11.02.2020 09:47

nie podoba mi się wizja taka dlatego czas zrobić coś samemu

maniekfci 11.02.2020 09:47

ale najlepsze to jak ktoś za jakiś grosz się poczuwa do roboty a jest zwykłym cieciem

Piter 11.02.2020 09:46

no ale etat to gówno, możesz pracować 7 dni w tygodniu a tylko garba się dorobić idzie

maniekfci 11.02.2020 09:46

nie no jak w chlewie osranym gównem

Piter 11.02.2020 09:45

no maniek dobrze mówi

maniekfci 11.02.2020 09:45

czyli ktoś kiedyś o to pytał :lol:

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:45

brak slow

maniekfci 11.02.2020 09:45

tylko zrobili to w odpowiedzi na wymagania ludzi

maniekfci 11.02.2020 09:45

łysy ale widocznie sami z siebie tego nie zrobili

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:45

jezu ludzie sobie jaja robia\

maniekfci 11.02.2020 09:45

xddddd

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:45

- możliwosc przyprowadzania psow do pracy :lol: :lol:

Chuchu 11.02.2020 09:45

A nie czwartki?

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:45

ja ostanio spotkalme oferte ktora zachecala w nastepujacy sposob:

Piter 11.02.2020 09:44

owocowe wtorki xd

maniekfci 11.02.2020 09:44

no i teraz musisz pracownikowi zapewnić owocowe wtorki, inaczej sam se pracuj

maniekfci 11.02.2020 09:44

kto nie zarobi na kursie

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625497

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się