Piter 11.02.2020 09:54 ale ja nawet z pralki korzystać nie potrafię
200 tys luźno
200 tys mam na myśli
kałesiak to jak założysz firmę i będziesz w pierwszy miesiąc zarabiał te 200 netto to se do pralni będziesz nosił
bierz pranie w swoje rece
ja biorę życie w swoje ręce
to ty pralki nie umiesz obslugiwac a firme chcesz prowadzic
co benzę chciał lać do dizla
typowe to jest pójście na rozmowę o prace i tyranie 3msc za najniższą na okresie próbnym
to pasuje
jak z tym typem
dokl maniek
to jest tak bardz typowe że masakra
mam wizje firmy a nie pralki
hahaha
a co ma jedno do drugiego?
komedia
xd
firma chce zakladac jak pralki nie umie wlaczyc
xddddddddd
jezu
pamiemam moje poczatki w warszawie
czipsy, pasztet i zupki chinskie tylko
no ja nie ogarniam życia samemu taka prawda
i oby mikrofala sprawna była
da jakies kieszonkowe
mortadela
xd
zupki chińskie
sloiki napelni
już widzę kałesiaka w Warszawie
będę jej wysyłał paczkomatem ciuchy do wyprania?
pojedziesz do matuli na weekend to ci zrobi pranie
NO XDDDDDDD
bo pralki nie umie uzyc
mozesz robic jak moj brat ciotecnzy - chlop 30 lat i co miesiac zjedza do domu pranie zrobic
potem zawieziesz do domu, żęby ci wyprali
o kórwa to będziesz dwa tygodnie w jednych gaciach chodził
xddddddd
xD
ale ja nawet z pralki korzystać nie potrafię
Warszawa to 95% takich typów co kiedyś mieli obsrane zbroje jak ja czy łysy
kałeisak
co stoi na przeszkodzie
obsrane gacie
xd
kałesiak co stoi na przeszkodzi
co stoi na przeszkodzie
chciałbym mieszkać w warszawie albo chociaż w łodzi a nie piotrkowie
ja wczoraj godzinka elegancko
ale popakowałbym niestety
nigdzie, przeziębiony jestem
jak jade do pracy to akurat przy swiatlach jest postoj taxi, zawsze otwieram okno i krzycze TAXI=HIV, raz jeden andrzej mnie probowal gonic swoja insignia w gazie ale po prostu wlaczylem tryb sport i tyle go widzialem
na pakernie
gdzie mankowy jedziesz
a ja 3 minuty pieszo do metra, korki zostawiam Wam
ze 3k g
ogolnie to strach na wadze stawac bo chyba zrzucilem
januszeria niech sie ślizga, ja 4k obrotów i pełna kontrola
ja honda crv 20 letnia i śnieg mi nie straszny, w dodatku mam nówki opony zimowe
mnie pogoda nie zraza, o 18:00 wychodze biegac
masakra u mnie deszcz ze sniegiem znowy januszerka wyjechala swoim kadetami 25 letnimi znowu bedzie paraliz miasta
xd
hahaha
XD
ja probowalem ale sie nie da
nom
w ogóle bycie randamą w realu byłoby zajebiste, szkoda tylko że ciężko takie zachowanie przenieść do rzeczywistośći
gdybyś był randamą w realu to nie rozważałbyś takich rzeczy
hazardu
wyobrazam sobie utrzymywanie sie z haradu
że takie rzeczy rozważasz
ile ty masz lat mateusz bo chyba nie 17
beznadzieja ludzi nie przestaje zadziwiać
i ruchac to wszystko
nie no powiem Wam, że w szoku jestem
wyjechac na malte do raju podatkowego
ja ostatnio zaczalem rozwazac utrzymywanie sie z hazardu
co się siłować ze mną chciała XD
tak jak pewna pani w pewnym żółtym sklepie wczoraj
nie podoba mi się wizja taka dlatego czas zrobić coś samemu
ale najlepsze to jak ktoś za jakiś grosz się poczuwa do roboty a jest zwykłym cieciem
no ale etat to gówno, możesz pracować 7 dni w tygodniu a tylko garba się dorobić idzie
nie no jak w chlewie osranym gównem
no maniek dobrze mówi
czyli ktoś kiedyś o to pytał
brak slow
tylko zrobili to w odpowiedzi na wymagania ludzi
łysy ale widocznie sami z siebie tego nie zrobili
jezu ludzie sobie jaja robia\
xddddd
- możliwosc przyprowadzania psow do pracy
A nie czwartki?
ja ostanio spotkalme oferte ktora zachecala w nastepujacy sposob:
owocowe wtorki xd
no i teraz musisz pracownikowi zapewnić owocowe wtorki, inaczej sam se pracuj
kto nie zarobi na kursie
do 2029 r.