Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

jaszczomb 11.02.2020 21:26

juz kij w realiozacje ale brak wiedzy razi mocno

WTC 11.02.2020 21:26

profeska

WTC 11.02.2020 21:26

w jednym z odcinków Olek opowiada przy takim szkolnym biurku z lat 90 na tle białej ściany

Nitrogen 11.02.2020 21:25

Jeszcze Kryszak

Nitrogen 11.02.2020 21:25

Piter 11.02.2020 21:25 jedyny łysy z długimi włosami

kibix 11.02.2020 21:25

Wyrzucimy *

WTC 11.02.2020 21:25

problemem nie są ich mordy tylko brak wiedzy i amatorka realizatorska

kibix 11.02.2020 21:25

Nie żebym się czepiał, ALE, gdzie zapowiedź o tym jak wrzucimy jutro śmieci na wysypisko?

Piter 11.02.2020 21:25

:D

jaszczomb 11.02.2020 21:25

wstawi sie tu czy tam endra dla walorow rozrywkowych i git

Piter 11.02.2020 21:25

jedyny łysy z długimi włosami

Kredence 11.02.2020 21:25

Michał Pol- jedyny łysy czlowiek ktory ma wlosy

Piter 11.02.2020 21:25

tylko michał pol ma fajną fryzurę a tamci tak średnio

Kredence 11.02.2020 21:24

w sumie racja WTC xD

Piter 11.02.2020 21:24

prawdopodobnie zażartej dyskusji

Piter 11.02.2020 21:24

niestety taki format mnie nie przekonuje

WTC 11.02.2020 21:24

Skoro ktoś o aparycji Michała Pola robi karierę na youtube to i chłopaki z Calcio Merito mogą

jaszczomb 11.02.2020 21:24

no i jak sadzisz piter czego pragnie lud?

Piter 11.02.2020 21:24

a tam jest lizanie dupy sobie nawzajem

Piter 11.02.2020 21:24

tutaj to byłaby wymiana zdań, dyskusja a nawet obrażanie i wyciąganie spraw prywatnych

Kredence 11.02.2020 21:23

o aparycji nawet nie wspomne

jaszczomb 11.02.2020 21:23

no tak jak pisalem sb zrobi podacst i wszystko bedzie pieknie opisane

Piter 11.02.2020 21:23

weryfikacją był quiz na onet

Alfa 11.02.2020 21:23

tacy sa najgorsi

Kredence 11.02.2020 21:23

goscie sie gowno znaja a kanal zakladaja xD

Kredence 11.02.2020 21:22

ogolnie mnie ciekawi co oni maja w glowie ze uwazaja sie za jakies autorytety w dziedzinie kalczio

Kredence 11.02.2020 21:22

bede mial chwile to moze odnajde

Piter 11.02.2020 21:22

to po co zawracasz dupę jak cisza nocna prawie

WTC 11.02.2020 21:22

bo tu jednak nasrane mają tych filmów prawie 50

Kredence 11.02.2020 21:21

a nie pamietam nawet

WTC 11.02.2020 21:21

który to filmik kredence

Kredence 11.02.2020 21:21

gosciu normalnie zadyszki dostal od mowienia xD

jaszczomb 11.02.2020 21:21

no ostatnia bgruba sprzedaz to gejmar a tak same plotki albo wypo

Piter 11.02.2020 21:21

poka

Kredence 11.02.2020 21:20

ten grubas z kalczio merito w jednym odcinku tak sie zmeczyl podczas mowienia ze prawie zawalu dostal xD

WTC 11.02.2020 21:20

no właśnie nie mają

Piter 11.02.2020 21:20

mają też sprzedaże

jaszczomb 11.02.2020 21:20

skad barka ma tyle siana i spokoj z ffp jak oni sa grubo pod kreska

WTC 11.02.2020 21:19

no niech wydają hajs na leszczy to im braknie na Martineza i wszyscy będą zadowoleni

Alfa 11.02.2020 21:19

to moze sie odwala od martineca co

Alfa 11.02.2020 21:19

xddd

WTC 11.02.2020 21:18

zraszacze kupują Williana Żoze z Sociedad za 35 baniek

Piter 11.02.2020 21:16

zieliński na wahadle

Piter 11.02.2020 21:16

:lol:

jaszczomb 11.02.2020 21:13

ujrzec nasz trolling w calcio merito na powaznie

jaszczomb 11.02.2020 21:13

w sumie to by bylo nawet zabawniejsze

Piter 11.02.2020 21:11

gorzej jakby podłapał jakimś pomysł wtedy gdy trolluje

Piekarz 11.02.2020 21:11

Chuchu a co Ty sądzisz o e-sportowcach

jaszczomb 11.02.2020 21:10

tylko wtedy calcio merito mialoby sens jakis

Chuchu 11.02.2020 21:09

Definicja Tandetności jest autorstwa Olka ??

VVujek 11.02.2020 21:09

Olek nieustannie powinien czerpać z SB

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:09

Olek ma już swojego yt?

Piter 11.02.2020 21:07

pochwaliłby się później na YT i mieliby go za jakiegoś jasnowidza

Piter 11.02.2020 21:07

wystarczyłoby, że olek wszedłby na SB i spytał o jakąś wizje

WTC 11.02.2020 21:07

i tak nikt ich nie ogląda

WTC 11.02.2020 21:07

mogą sobie nawet w grudniu zrobić top 10 transferów styczniowych

jaszczomb 11.02.2020 21:06

juz na zawsze w moim sercu

jaszczomb 11.02.2020 21:06

definicja tandetnosci

Piter 11.02.2020 21:05

jakiś Adam z Katowic pojechał po olku jak po szmacie, gdy ten opublikował felieton tutaj

jaszczomb 11.02.2020 21:05

mogli a raczej powinni to sie wstrzsymac do czerwca

Piter 11.02.2020 21:05

no ale olek to ma focha na FCI więc co poradzić

Klinsi64 11.02.2020 21:05

Top 50 mogli dać

Piter 11.02.2020 21:04

no typowe calcio merito co

Piter 11.02.2020 21:04

:lol:

jaszczomb 11.02.2020 21:04

ocena 10 najlepszych zimowych transferow w styczniu to jakies nieporozumienie totalne

Piter 11.02.2020 21:03

ten w okularkach to z Interu też?

jaszczomb 11.02.2020 21:03

no ogolnie calcio merito nie jest zbyt merito

WTC 11.02.2020 21:02

przecież to przed sezonem było wiadomo, że Bigia jest ujowy

WTC 11.02.2020 21:01

no ale co to za rozczarowanie taki Biglia

Piter 11.02.2020 21:01

no rozczarowania po pół sezonu oceniać to jest całe calcio merito

WTC 11.02.2020 21:01

no to chyba rozczarowanie rundy w sumie

WTC 11.02.2020 21:00

xD

Piter 11.02.2020 21:00

pierwsze co mi przychodzi na myśl to rozczarowanie sezonu 15 stycznia dodane masakra

WTC 11.02.2020 21:00

kessie i biglia też

WTC 11.02.2020 21:00

buffon rozczarowaniem sezonu na bramce

jaszczomb 11.02.2020 20:58

tam co jeden to lepszy xd

Piter 11.02.2020 20:58

właśnie włączyłem rozczarowania sezonu

jaszczomb 11.02.2020 20:58

to jest kompromitacja

WTC 11.02.2020 20:58

chociaż filmik z rozczarowaniami sezonu jest lepszym hitem

jaszczomb 11.02.2020 20:57

no sezony tak ale na litosc boska

Piter 11.02.2020 20:57

ja nawet z Interem mógłbym mieć problemy

Piter 11.02.2020 20:57

no rozumiem nie zgadnąć sezonu bo to jednak troche się pieprzy jak sie tyle lat już ogląda

WTC 11.02.2020 20:56

Inter i Bologna xd

WTC 11.02.2020 20:56

no żenada straszna

Piter 11.02.2020 20:56

10:50 jak można tego nie odgadnąć xd

CzarodziejCzasu 11.02.2020 20:54

co to za dzbany wogole tam opisuja

CzarodziejCzasu 11.02.2020 20:54

jezu co za prosiak

jaszczomb 11.02.2020 20:53

zartowalem to Interent wiec utkaj tam moze i idz turlac wroty pajacu

jaszczomb 11.02.2020 20:52

a jak tak to przepraszamy

Piter 11.02.2020 20:52

olek merytorycznie geniusz w calcio merito chuia sie znacie i nadajecie w dodatku

jaszczomb 11.02.2020 20:51

no olek dramatycznie slaby w tych zabawach calcio merito

WTC 11.02.2020 20:50

ale w moim linku jest cała trójka ekspertów w tym Olek

WTC 11.02.2020 20:50

no to gruby fan milana jest

VVujek 11.02.2020 20:50

z mojego linku to nie olek opisuje xd

CzarodziejCzasu 11.02.2020 20:48

dajcie linka jak ta

CzarodziejCzasu 11.02.2020 20:48

a opisuje cos?

jaszczomb 11.02.2020 20:48

ale ten olek jest fatalnie przygoptowany merytorycznie do prowadzenia calcio merito xd

Piter 11.02.2020 20:46

fakty są takie że skończył się miły ciepły Adam z Katowic a powrócił klinsi

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się