Archiwum shoutboksa

WTC 11.02.2020 21:47

mnie tylko zastanawia kto ogląda e-sport

Piter 11.02.2020 21:47

Schalke ma swój skład w lolu chyba

Adriano_forever 11.02.2020 21:47

to ludzie oglądają turnieje w fife?

Piter 11.02.2020 21:47

Ciekawe czy to tylko FIFA, czy poszerzą ten nasz esport o inne gry

jaszczomb 11.02.2020 21:46

Ty nie ale ludzi ktorzy to ogladaja juz tak

Adriano_forever 11.02.2020 21:46

i jakby nie turniej na tvp sport to bym nie wiedział że nawet tam polak gra

Adriano_forever 11.02.2020 21:45

roma ma swój zespół

Adriano_forever 11.02.2020 21:45

ja wiem czy to jakaś promocja

jaszczomb 11.02.2020 21:45

przy relatywnie niewielkim wydatku moze byc duzy zysk

jaszczomb 11.02.2020 21:44

czy ja wiem, wydaje mi sie, ze inwestycja w esport to niezla promocja marki wsrod mlodych ludzi zwlaszcza w azji

Piter 11.02.2020 21:44

No dość chuiowo napisałem bo na telefonie siedzę i tak ciężko mi łączyć myśli pisząc

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:43

Lazio chyba ma dużo sekcji sportowych

Piter 11.02.2020 21:43

Dokładnie

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:43

nie doczytałem

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:43

chodziło o to czy podpięte pod kluby

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:43

aaa

Adriano_forever 11.02.2020 21:42

nie wiem, dla mnie to sport niszowy także

Piter 11.02.2020 21:42

Właśnie mi chodzi o kluby piłkarskie z sekcjami innych dyscyplin

Nitrogen 11.02.2020 21:42

Koszykówka też chyba nie

Adriano_forever 11.02.2020 21:41

całkiem oddzielne sekcje

Adriano_forever 11.02.2020 21:41

ale siatkówka nie jest podpięta pod kluby piłkarskie

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:41

i w sumie koszykówka też

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:41

we włoszech siatkówka

Piter 11.02.2020 21:40

Włoskie kluby miały to do siebie chyba, że tylko calcio, bo w Hiszpanii to jest i piłka ręczna i koszykówka też

Piter 11.02.2020 21:39

Wg mnie nie powinno być drużyny esportowej oraz kobiecej w Interze, dobrze było jak był tylko skład mężczyzn i młodzież

Piter 11.02.2020 21:38

W ostatnią Fifę to 14 grałem już siem trochę zapomniało

Piter 11.02.2020 21:37

Trikach znaczy się xd

Piter 11.02.2020 21:37

I 0 gwiazdek na sztuczkach?

Piekarz 11.02.2020 21:37

xddd

Nitrogen 11.02.2020 21:37

Bardziej grupa krwi - Kujawski

Piter 11.02.2020 21:36

Siła 99 przyspieszenie 37?

Nitrogen 11.02.2020 21:36

Przynajmniej patrząc po aparycji zawodników

Piter 11.02.2020 21:36

Chociaż czytałem że po teologii to albo mocno wierzysz w Boga albo mocno nie wierzysz

Nitrogen 11.02.2020 21:36

Bulwa jest skończony a E sport to sport dla Bulwy

Piekarz 11.02.2020 21:35

Kredens, Nitrogen, fascynuje mnie wasze zdanie na temat e-sportu i ulanego bulwy

Piter 11.02.2020 21:35

To powinien wierzyć w Boga a nie w Milan

Nitrogen 11.02.2020 21:35

Chyba w Warszawie

Nitrogen 11.02.2020 21:34

Ale nie w seminarium tylko chyba na jakimś uniwesytecie

Kredence 11.02.2020 21:34

o mamo

Nitrogen 11.02.2020 21:34

Kiedyś mi opowiadał że skończył teologię xD

Kredence 11.02.2020 21:34

xD

Kredence 11.02.2020 21:34

rucha tez owczarki niemieckie?

Nitrogen 11.02.2020 21:34

Generalnie gość myśli że coś znaczy w MCP bo nagrywał z footrollem a nikt go nie zna

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:33

a na innym filmiku go nie poznałem haha

Nitrogen 11.02.2020 21:33

Tylko bardziej wierzy w swój klub i mniej w niego sra

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:33

ten koleś kiedyś oceniał z jakimś Interistą sezon serie a xDD

Nitrogen 11.02.2020 21:33

To jest taki Nasir

Kredence 11.02.2020 21:33

gosc nagral se w filmik w krotkich spodenkach jak siedzi na kanapie i jazda xD

Nitrogen 11.02.2020 21:32

Dokładnie

Kredence 11.02.2020 21:32

janek r.

Nitrogen 11.02.2020 21:32

Znana osobistość xD

Nitrogen 11.02.2020 21:32

No to jest kolega Janek

Kredence 11.02.2020 21:32

mozliwe WTC

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:31

i Pani doktor prosto z mostu pyta mnie czy jestem alkoholikiem

Piter 11.02.2020 21:31

no i będzie tłusta kawka kuloodporna

WTC 11.02.2020 21:31

to ten filmik Kredence?

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:31

wyszła jakaś anomalia

Nitrogen 11.02.2020 21:31

Najlepiej więcej tłuszczu niz mięsa

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:31

mi kiedyś zrobili badania

Nitrogen 11.02.2020 21:31

No to proponuję zjeść coś tłustego

Kredence 11.02.2020 21:31

xD

Kredence 11.02.2020 21:31

to przyjdz nachlany

Piter 11.02.2020 21:31

wyniki*

jaszczomb 11.02.2020 21:31

xd

Piter 11.02.2020 21:31

zależy mi żeby badania były gówniane

Piter 11.02.2020 21:30

lipa

Nitrogen 11.02.2020 21:30

Zależy też ile przed xD

Nitrogen 11.02.2020 21:30

Nie

Piter 11.02.2020 21:30

nitrogen czy jedząc czekoladę przed badaniami krwi to wyniki sie mocno popsują?

jaszczomb 11.02.2020 21:30

obok dziennikarza to on moze kiedys stal co najwyzej

Kredence 11.02.2020 21:30

to nie mogl byc olek

Kredence 11.02.2020 21:29

młody dziennikarz :D

WTC 11.02.2020 21:29

tam jeszcze cabryniego brakuje jako czwartego w Calcio Merito

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:29

i wg. mnie napisał do Borka

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:29

i wtedy sobie pomyślałem, że to musi być Olek xD

Piter 11.02.2020 21:29

dla mnie to jest 10/10

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:29

kiedyś chyba Mati Borek dawał wpis o tym, że napisał do niego młody dziennikarz-osoba chcąca nim zostać, że jest strasznie hejtowany

WTC 11.02.2020 21:29

mocne lata 90

Piter 11.02.2020 21:28

ej ale ten wystrój jest genialny co

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:28

takie zero

Kredence 11.02.2020 21:28

takie nic

Kredence 11.02.2020 21:28

zero flow

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:28

ale na 100% aranżacja pod filmik

Kredence 11.02.2020 21:28

Olek pragnie byc dziennikarzem ale nie ma za grosz charyzmy

Piter 11.02.2020 21:28

a to musi być szopa taka ciasna w opór

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:28

na którymś z filmików widać

Piter 11.02.2020 21:28

ale to zwykły pokój wariacie

jaszczomb 11.02.2020 21:28

to wszytko szlo by przelknac gdyby to stalo merytorycznie na wysokim poziomie

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:28

taa

Piter 11.02.2020 21:28

tego młodego?

WTC 11.02.2020 21:28

no pewnie przy Harnasiu wpadli na pomysł, że będą jak święty i kapica

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:28

nawet książka o calcio widoczna jest

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:28

zobacz tego kolesia w okularach

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:27

no mają już Piter

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:27

wygląda jakby zebrało się paru kolesi z piwnicy

Nitrogen 11.02.2020 21:27

Aboslutnie topowe

Piter 11.02.2020 21:27

i pełno szalików starych i koszulek piłkarskich pozawieszać

Nitrogen 11.02.2020 21:27

Miał depresje i błaga o mieszkanie w Neapolu

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się