Godin poprawie w sumie ale tez nic coś ponad
Moses od 1 min, też spoko
to erykcen pewnie na lacyjo szykowany
Inter (3-5-2): Padelli; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Moses, Barella, Brozovic, Sensi, Biraghi; Lukaku, Lautaro.
dziś podobno Sensi od 1 minuty, w sumie dobrze, niech w końcu wróci
BETON
Conte znowu chce Eriksena posadzic
romanjoli ostro przehajpowany jest
w 1 polowie to nikt z obroncow dobrze nie zagral oprocz moze de vrija
a Godin? bo mi sie podobał
na 20-30 m zostawił najlepszego obrońcę Milanu
young poprawnie gral, candreva mnie irytował , skriniar tak zawalil ta bramke na 2 0
ale Lukak tam wystrzelił jak pocisk
no to tak
kosa ewentualnie
no na pewno nie bark w bark
on jak sie juz rozpedzi to nie ma opcji zeby ktos go ztarzymal
w 1 poł. jak sie oderwał od ROmanoliego, masakra jakaś
no mega
widać z bliska jaki Lukak jest silny, co nie?
robi to perfket
no i kierunkowskaz Lukaku haha
Barella kocur z takim zadziorem ze az milo sie patrzylo, chociaz tez mial kilka glupich strat
a tutaj duzo zlego na niego leci od tego meczu
powiesz, nie da się nie mówić
brozo*
od tego wjazdu nigdy juz nic zlego nie powiem na borozo
super
Przezycie takie ze koniec swiata, po 3 bramce bylem nagle 3 rzedy niżej w innymi wlochami wtuleni hah
no jak 3ci ring to chyba czerwona
ale raczej nie jeszcze
a w sumie to nie wiem czy to byla czerwona
o kurla to tam na czerwonej strefie?
ale co tu porównywać z Derbami
333 na srodku prawie bosika 3 krag
ja byłem kiedyś na meczu Inter Palermo 3-2 do przerwy 0-2
gdzie siedziales?
dolina taka w przerwie
masakra co nie?
kurde odet no nie do opisania co się działo na tym stadionie
Luki jak wrażenia? ale miałeś szczęście z tym wyjazdem
xddddd
Ronaldo: “I Left Inter Because Massimo Moratti Preferred Hector Cuper To Me”
jeszcze dochodzę do siebie po derbach. Przezyc to na zywo to bylo cos niesamowitego
opisz
Witam panów, ależ mnie melanż po derbach poniósł haha
Dziękuję za uwagę
Szachy to nie sport tylko planszowa gra strategiczna
musi być jakaś nazwa w psychologii na osobowość Stryjka
Stryjek żąda samozbanowania sie Ljaro xDDD
meh, tylko jakieś podgryzanie się po kostkach
ide zobaczyc co nowego w konforntacji wujka z ljarro
za dużo yt
ciekawe od kogo im się to wzięło
to 90% mojej grupy napisało BGC
kazała nam wpisać to jej zeszytu przy swoim nazwisku BCG
i kto zrobił, to miał zaliczone
robimy macierz BCG
Kredens no i co? jesteś?
ale niektórzy z moich studiów to debile
i moi znajomi go znają
ale mieszkam w Szczecinie, a on ze szczecina
jak iich ogladaja 12 letnie dzieci podbierajace matce karte kredytowa aby wyslac donejta to nie mpoj problem juz
Dla.mnie najlepszy youtuber to Testoviron
10 mln obrotow rocznie ma
no ja też nie za bardzo
a mówił, że ten Olejniczak mega debil
Nie oglądam polskiego yt, kruszwila z famemma kojarzę ale generalnie w dupie mam tych youtuberów
najlepiej zarabiajacy
Friz to najpopularniejszy polski youtuber
nie pamiętam ile dokładnie
nie mam pojecia o kim mowicie
i mój znajomy mówił, że ten Olejniczak za reklamę na instagramie dostał 3-6tys zł
wypromował tego olejniczaka
no ten cały kruszwil
i jego stawka godzinowa to ok 2 tys zl ;p
Dobrze że nie wiem kto to xd
ale polaczki i tak juz pewnie na mieszkanie zarobili i to nie jedno
same głupoty robi
ale wziać takiego polskiego youtubera jak Friz
Polaczek nie ma szans na taką kasę
to bylo jak na twitchu promowali escape from tarkov i jak ogladales stream to mogles dostac itemy w grze, wtedy ta gra byla na topie w ogladalnosci i on sie wybil
w USA można więcej
ale wiadomo
streamerów i youtuberów
to kwoty były w przedziale 5-30 mln usd
ostatnio były zarobki najlepszych streamerów
teraz ma 5 tys
Ja nie potrafię grać w gry więc musiałbym mieć super content, żeby ludzi zachęcić
nie oglądam streamerów
mial regularniue z 300-500 widzow
nie wiem
gosc robil content dla nowych graczy
zaraz pojde odpalic stream i pogram w pasjansa
Pewnie jest jakimś zajebistym graczem albo ma super content ale gra średnio bądź słabo
dokl
to robiłaby to większość z nas
3pkt za LM