Archiwum shoutboksa

Luki165 12.02.2020 08:54

Godin poprawie w sumie ale tez nic coś ponad

Weo 12.02.2020 08:54

Moses od 1 min, też spoko

Alfa 12.02.2020 08:54

to erykcen pewnie na lacyjo szykowany

CzarodziejCzasu 12.02.2020 08:54

Inter (3-5-2): Padelli; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Moses, Barella, Brozovic, Sensi, Biraghi; Lukaku, Lautaro.

Weo 12.02.2020 08:54

dziś podobno Sensi od 1 minuty, w sumie dobrze, niech w końcu wróci

CzarodziejCzasu 12.02.2020 08:54

BETON

CzarodziejCzasu 12.02.2020 08:54

Conte znowu chce Eriksena posadzic :lol:

jaszczomb 12.02.2020 08:51

romanjoli ostro przehajpowany jest

Alfa 12.02.2020 08:50

w 1 polowie to nikt z obroncow dobrze nie zagral oprocz moze de vrija

Odet 12.02.2020 08:50

a Godin? bo mi sie podobał

Odet 12.02.2020 08:50

na 20-30 m zostawił najlepszego obrońcę Milanu

Luki165 12.02.2020 08:49

young poprawnie gral, candreva mnie irytował , skriniar tak zawalil ta bramke na 2 0

Odet 12.02.2020 08:49

ale Lukak tam wystrzelił jak pocisk

Luki165 12.02.2020 08:49

no to tak

Alfa 12.02.2020 08:49

kosa ewentualnie

Alfa 12.02.2020 08:49

no na pewno nie bark w bark

Luki165 12.02.2020 08:48

on jak sie juz rozpedzi to nie ma opcji zeby ktos go ztarzymal

Odet 12.02.2020 08:48

w 1 poł. jak sie oderwał od ROmanoliego, masakra jakaś

Luki165 12.02.2020 08:47

no mega

Odet 12.02.2020 08:47

widać z bliska jaki Lukak jest silny, co nie?

Luki165 12.02.2020 08:47

robi to perfket

Luki165 12.02.2020 08:47

no i kierunkowskaz Lukaku haha

Luki165 12.02.2020 08:46

Barella kocur z takim zadziorem ze az milo sie patrzylo, chociaz tez mial kilka glupich strat

Alfa 12.02.2020 08:46

a tutaj duzo zlego na niego leci od tego meczu

Odet 12.02.2020 08:46

powiesz, nie da się nie mówić

Alfa 12.02.2020 08:45

:D

Luki165 12.02.2020 08:45

brozo*

Luki165 12.02.2020 08:45

od tego wjazdu nigdy juz nic zlego nie powiem na borozo :P

Odet 12.02.2020 08:45

super

Luki165 12.02.2020 08:45

Przezycie takie ze koniec swiata, po 3 bramce bylem nagle 3 rzedy niżej w innymi wlochami wtuleni hah

Alfa 12.02.2020 08:44

no jak 3ci ring to chyba czerwona

Luki165 12.02.2020 08:44

ale raczej nie jeszcze

Luki165 12.02.2020 08:44

a w sumie to nie wiem czy to byla czerwona :P

Alfa 12.02.2020 08:44

o kurla to tam na czerwonej strefie?

Odet 12.02.2020 08:44

ale co tu porównywać z Derbami

Luki165 12.02.2020 08:44

333 na srodku prawie bosika 3 krag

Odet 12.02.2020 08:44

ja byłem kiedyś na meczu Inter Palermo 3-2 do przerwy 0-2

Alfa 12.02.2020 08:43

gdzie siedziales?

Luki165 12.02.2020 08:43

dolina taka w przerwie

Odet 12.02.2020 08:43

masakra co nie?

Luki165 12.02.2020 08:43

kurde odet no nie do opisania co się działo na tym stadionie

Odet 12.02.2020 08:42

Luki jak wrażenia? ale miałeś szczęście z tym wyjazdem

Alfa 12.02.2020 08:39

xddddd

Alfa 12.02.2020 08:39

Ronaldo: “I Left Inter Because Massimo Moratti Preferred Hector Cuper To Me”

Luki165 12.02.2020 08:39

jeszcze dochodzę do siebie po derbach. Przezyc to na zywo to bylo cos niesamowitego

Alfa 12.02.2020 08:31

opisz

Luki165 12.02.2020 08:17

Witam panów, ależ mnie melanż po derbach poniósł haha

VVujek 11.02.2020 22:22

pokerface

Chuchu 11.02.2020 22:20

Dziękuję za uwagę

Chuchu 11.02.2020 22:20

Szachy to nie sport tylko planszowa gra strategiczna

Piekarz 11.02.2020 22:16

musi być jakaś nazwa w psychologii na osobowość Stryjka

Nitrogen 11.02.2020 22:06

Stryjek żąda samozbanowania sie Ljaro xDDD

jaszczomb 11.02.2020 22:05

meh, tylko jakieś podgryzanie się po kostkach

jaszczomb 11.02.2020 22:04

ide zobaczyc co nowego w konforntacji wujka z ljarro

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:02

za dużo yt

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:02

ciekawe od kogo im się to wzięło

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:02

to 90% mojej grupy napisało BGC

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:02

kazała nam wpisać to jej zeszytu przy swoim nazwisku BCG

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:02

i kto zrobił, to miał zaliczone

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:02

robimy macierz BCG

Piekarz 11.02.2020 22:02

Kredens no i co? jesteś?

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:02

ale niektórzy z moich studiów to debile

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:01

i moi znajomi go znają

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:01

ale mieszkam w Szczecinie, a on ze szczecina

jaszczomb 11.02.2020 22:01

jak iich ogladaja 12 letnie dzieci podbierajace matce karte kredytowa aby wyslac donejta to nie mpoj problem juz

Piter 11.02.2020 22:01

Dla.mnie najlepszy youtuber to Testoviron

Xavros 11.02.2020 22:01

10 mln obrotow rocznie ma

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:01

no ja też nie za bardzo

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:01

a mówił, że ten Olejniczak mega debil :D

Piter 11.02.2020 22:01

Nie oglądam polskiego yt, kruszwila z famemma kojarzę ale generalnie w dupie mam tych youtuberów

Xavros 11.02.2020 22:01

najlepiej zarabiajacy

Xavros 11.02.2020 22:01

Friz to najpopularniejszy polski youtuber

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:00

nie pamiętam ile dokładnie

jaszczomb 11.02.2020 22:00

nie mam pojecia o kim mowicie

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:00

i mój znajomy mówił, że ten Olejniczak za reklamę na instagramie dostał 3-6tys zł

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:00

wypromował tego olejniczaka

ZnawcaCalcio 11.02.2020 22:00

no ten cały kruszwil

Xavros 11.02.2020 22:00

i jego stawka godzinowa to ok 2 tys zl ;p

Piter 11.02.2020 22:00

Dobrze że nie wiem kto to xd

jaszczomb 11.02.2020 22:00

ale polaczki i tak juz pewnie na mieszkanie zarobili i to nie jedno

Xavros 11.02.2020 22:00

same głupoty robi

Xavros 11.02.2020 22:00

ale wziać takiego polskiego youtubera jak Friz

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:59

Polaczek nie ma szans na taką kasę

Xavros 11.02.2020 21:59

to bylo jak na twitchu promowali escape from tarkov i jak ogladales stream to mogles dostac itemy w grze, wtedy ta gra byla na topie w ogladalnosci i on sie wybil

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:59

w USA można więcej

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:59

ale wiadomo

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:59

streamerów i youtuberów

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:59

to kwoty były w przedziale 5-30 mln usd

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:58

ostatnio były zarobki najlepszych streamerów

Xavros 11.02.2020 21:58

teraz ma 5 tys

Piter 11.02.2020 21:58

Ja nie potrafię grać w gry więc musiałbym mieć super content, żeby ludzi zachęcić

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:58

nie oglądam streamerów

Xavros 11.02.2020 21:58

mial regularniue z 300-500 widzow

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:58

nie wiem

Xavros 11.02.2020 21:58

gosc robil content dla nowych graczy

jaszczomb 11.02.2020 21:57

zaraz pojde odpalic stream i pogram w pasjansa

Piter 11.02.2020 21:57

Pewnie jest jakimś zajebistym graczem albo ma super content ale gra średnio bądź słabo

jaszczomb 11.02.2020 21:57

dokl

ZnawcaCalcio 11.02.2020 21:57

to robiłaby to większość z nas

Shoutbox

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Claudio 25.06.2026 20:08

tak rzuciłem Bournemoyh, a oni tam zajęli 6 miejsce i zagrają w LE ;( 3pkt za LM

KibicInteru 25.06.2026 20:04

Zagrożenie stanowią czołowe kluby z Anglii ale nie znam się na ich sytuacji kadrowej żeby ogarnąć kto będzie chętny. Może City za Bernardo?

KibicInteru 25.06.2026 20:03

Nie sądzę żeby kluby pokroju Everyonu czy Bournemouth były problemem. Paz nawet nie spojrzy na ich oferty

Claudio 25.06.2026 19:56

Musmarra: „W zeszłym roku Oaktree narzekało na wyniki w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak narzekasz na Ligę Mistrzów, to musisz dokonywać transferów na miarę Ligi Mistrzów: przed tym nie ma ucieczki”.

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625470

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się