beka, że ktoś dude nazywa długopisem, bo czym byliby ci kandydaci
marionetki
produkty
tfu
cyrk
Hołownia, Biedroń, Kidawa-Błońska
to będą chyba pierwsze takie wybory ze sporą ilością wynalazków w roli kandydatów
ja myślę że Lukaku tez głosowałby na Bosaka jakby mógł
amen
do Polski mam szacunek, polaczkami gardzę
czy tam Polaczków jak pisałeś
i Polaków
xddd
nawet jak plułeś na Polskę
wystarczy 500+ 14 emerytutr i kryptopoparcia dla lgbt
kampania pt. '' bo nie bedzie pincet plus jak ktuś inny wygro'' i wiadomo, że i tak Dudeł wygra
zawsze sprawiałeś wrażenie porządnego gośćia
brawo maniek
maniekfci popieram
konfederacja nabiera kształtów, to jest moment by głosować na nich
pis swoją robotę zrobił - odsunął po od władzy
dlaczego
nie głosuję na dudę
zdecydowałem
GŁOSUJĘ NA BOSAKA
no ale Morata przyszedł w ostateczności jak transferu Lukaku upadł
morata przeciez tez nic nie gral
drinkwater to tez jego pomysl
no i Lazaro
gość się niesamowicie kompromitował w tej Chelsea
taka potężna wtopa transferowa ze strony Conte to chyba był Bakayoko
dobrze se stało, bo dzięki temu Król jest u nas
nabieram podejrzeń, że młody Zhang może być Reptilianinem
wiecie co
oni*
no i co się dziwić, że Conte był skłócony, jak ni mu taki drogi szrot wrzucali
no masakra tam chyba 70 baniek było na stole
albo Pelle z Chin
I TO ZA JAKI HAJS
on pragnął Lukaku wtedy
Morate to mu wcisnęli do Chelsea
co gorsza
no xddd
albo Morate
MAŁO
383 minuty = 4 mecze, 1 gol
zresztą my możemy gadać, a Conte se może zażyczyć jakiegoś Llorente i tyle
ale plusik dla Czarodzieja +
bo sam długo się wahałem
sam siebie przekonuję
goli
6 pkt wpadło
Odet czemu dajesz się nabierać jprdl xddd
co chcieć więcej
z Milanem ważna asysta, z Udinese karny
także mówię Wam, Alexis byłby wspaniałą opcją, gdyby był dobry hajs za wykup
ile strzałów tym sezonie Sanchez na bramke oddal?
zresztą może nic nie strzelać, grunt że wygrywamy
siegnijcie gleboko pamiecia
DOKŁ
oj tam zacznie
zapytam po raz kolejny, po co Ci napastnik ktory nie strzela bramek?
będzie miał kogoś wysokiego
Rano jest
no to niech se Hande wystawi
a to są dwa karakany
no ale Conte to chyba chce kogoś wysokiego do rotacji też
no kórwa top
Lautaro, Lukaku, Mertens, Alexis
a najlepiej to kupić Alexisa i wziąć Mertensa
Mertens też nie przyjdzie grać za czapkę gruszek
ja tez wolę ALexisa niż tego aktora z Neapolu
on nie odaje strzałów wogole
niech zacznie bramki strzelac to bedziemy mogli myslec
a pragnałbym Alexisa dużo bardziej od Mertensa na przykład
po co nam napastnik ktory nie strzela bramek?
utd pewnie dużo za niego krzyknie, a dwa że Alexis ma wysoką pensję
gdyby nie ta kontuzja to kto wie, a tak większość dotychczasowego czasu w Interze zmarnowane na leczenie
nie zostanie to pewne
będę żałował mocno, bo wiem że nie zostanie
martwię się, że Alexis będzie za drogi niestety
te rajdy z piłką przy nodze potrafiły zrobić różnicę
Kaka jeden z niewielu piłkarzy Milanu, których chciałbym aby trafił do Interu
gracie sobie pod blokiem z ziomkami na orliku a tu wpada kaka
fajna inicjatywa adidasa
ZOSTALEm wyruchany w cywilizacji przez kumpla :(
Piątek to za dwa lata do Cracovii będzie wracał
no szczegolnie ze klinsi out z herty
no jeszcze troche i ten gowniak bedzie wart te 70 co zadeklarował
Kristof placek Friday spada na wartości z 32 na 27
Edward widział na swoje oczy niesamowite rzeczy i teraz po tylu latach będzie to w końcu mógł opisać
niesamowity czlowiek
pamietam jak byli u borka na tarasie i opisywali anegdoty o nim
I ten styl mówienia xD
Gość jest absolutnie obłędny
gosc wpadnie powie 3 zdania i kazdy bedzie polany
no z nim bedzie beka przeokrutna xD
On jest wybitny oby często tam się pojawiał
Cieszy mnie to, że ewidentnie idą w stronę współpracy z Edkiem Durdą