Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

maniekfci 12.02.2020 14:03

beka, że ktoś dude nazywa długopisem, bo czym byliby ci kandydaci

maniekfci 12.02.2020 14:02

marionetki

maniekfci 12.02.2020 14:02

produkty

maniekfci 12.02.2020 14:02

tfu

Odet 12.02.2020 14:02

cyrk

WTC 12.02.2020 14:02

Hołownia, Biedroń, Kidawa-Błońska

WTC 12.02.2020 14:02

to będą chyba pierwsze takie wybory ze sporą ilością wynalazków w roli kandydatów

Odet 12.02.2020 14:01

ja myślę że Lukaku tez głosowałby na Bosaka jakby mógł

Odet 12.02.2020 14:01

amen

maniekfci 12.02.2020 14:01

do Polski mam szacunek, polaczkami gardzę

Odet 12.02.2020 14:01

czy tam Polaczków jak pisałeś

Odet 12.02.2020 14:01

i Polaków

maniekfci 12.02.2020 14:01

xddd

Odet 12.02.2020 14:00

nawet jak plułeś na Polskę

maniekfci 12.02.2020 14:00

wystarczy 500+ 14 emerytutr i kryptopoparcia dla lgbt

WTC 12.02.2020 14:00

kampania pt. '' bo nie bedzie pincet plus jak ktuś inny wygro'' i wiadomo, że i tak Dudeł wygra

Odet 12.02.2020 14:00

zawsze sprawiałeś wrażenie porządnego gośćia

Odet 12.02.2020 14:00

brawo maniek

Weo 12.02.2020 13:59

maniekfci popieram

maniekfci 12.02.2020 13:59

konfederacja nabiera kształtów, to jest moment by głosować na nich

maniekfci 12.02.2020 13:59

pis swoją robotę zrobił - odsunął po od władzy

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:58

dlaczego

maniekfci 12.02.2020 13:58

nie głosuję na dudę

maniekfci 12.02.2020 13:58

zdecydowałem

maniekfci 12.02.2020 13:58

GŁOSUJĘ NA BOSAKA

WTC 12.02.2020 13:58

no ale Morata przyszedł w ostateczności jak transferu Lukaku upadł

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:58

morata przeciez tez nic nie gral

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:57

drinkwater to tez jego pomysl

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:57

no i Lazaro :lol:

WTC 12.02.2020 13:57

gość się niesamowicie kompromitował w tej Chelsea

WTC 12.02.2020 13:57

taka potężna wtopa transferowa ze strony Conte to chyba był Bakayoko

Odet 12.02.2020 13:56

dobrze se stało, bo dzięki temu Król jest u nas

maniekfci 12.02.2020 13:56

nabieram podejrzeń, że młody Zhang może być Reptilianinem

maniekfci 12.02.2020 13:56

wiecie co

maniekfci 12.02.2020 13:56

oni*

maniekfci 12.02.2020 13:56

no i co się dziwić, że Conte był skłócony, jak ni mu taki drogi szrot wrzucali

WTC 12.02.2020 13:56

no masakra tam chyba 70 baniek było na stole

Odet 12.02.2020 13:56

albo Pelle z Chin

maniekfci 12.02.2020 13:55

I TO ZA JAKI HAJS

WTC 12.02.2020 13:55

on pragnął Lukaku wtedy

WTC 12.02.2020 13:55

Morate to mu wcisnęli do Chelsea

Odet 12.02.2020 13:55

co gorsza

maniekfci 12.02.2020 13:55

no xddd

Odet 12.02.2020 13:55

albo Morate

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:55

MAŁO

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:55

383 minuty = 4 mecze, 1 gol

maniekfci 12.02.2020 13:55

zresztą my możemy gadać, a Conte se może zażyczyć jakiegoś Llorente i tyle

Odet 12.02.2020 13:55

ale plusik dla Czarodzieja +

Odet 12.02.2020 13:55

bo sam długo się wahałem

Odet 12.02.2020 13:54

sam siebie przekonuję

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:54

goli :lol:

Odet 12.02.2020 13:54

6 pkt wpadło

maniekfci 12.02.2020 13:54

Odet czemu dajesz się nabierać jprdl xddd

Odet 12.02.2020 13:54

co chcieć więcej

Odet 12.02.2020 13:54

z Milanem ważna asysta, z Udinese karny

maniekfci 12.02.2020 13:54

także mówię Wam, Alexis byłby wspaniałą opcją, gdyby był dobry hajs za wykup

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:53

ile strzałów tym sezonie Sanchez na bramke oddal?

Odet 12.02.2020 13:53

zresztą może nic nie strzelać, grunt że wygrywamy

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:53

siegnijcie gleboko pamiecia

maniekfci 12.02.2020 13:53

DOKŁ

Odet 12.02.2020 13:53

oj tam zacznie

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:52

zapytam po raz kolejny, po co Ci napastnik ktory nie strzela bramek? :lol:

maniekfci 12.02.2020 13:52

będzie miał kogoś wysokiego

Odet 12.02.2020 13:52

Rano jest

maniekfci 12.02.2020 13:52

no to niech se Hande wystawi

WTC 12.02.2020 13:51

a to są dwa karakany

WTC 12.02.2020 13:51

no ale Conte to chyba chce kogoś wysokiego do rotacji też

maniekfci 12.02.2020 13:51

no kórwa top

maniekfci 12.02.2020 13:51

Lautaro, Lukaku, Mertens, Alexis

maniekfci 12.02.2020 13:51

a najlepiej to kupić Alexisa i wziąć Mertensa

WTC 12.02.2020 13:49

Mertens też nie przyjdzie grać za czapkę gruszek

Odet 12.02.2020 13:49

ja tez wolę ALexisa niż tego aktora z Neapolu

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:49

on nie odaje strzałów wogole :lol:

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:49

niech zacznie bramki strzelac to bedziemy mogli myslec

maniekfci 12.02.2020 13:48

a pragnałbym Alexisa dużo bardziej od Mertensa na przykład

CzarodziejCzasu 12.02.2020 13:48

po co nam napastnik ktory nie strzela bramek? :lol:

maniekfci 12.02.2020 13:48

utd pewnie dużo za niego krzyknie, a dwa że Alexis ma wysoką pensję

WTC 12.02.2020 13:48

gdyby nie ta kontuzja to kto wie, a tak większość dotychczasowego czasu w Interze zmarnowane na leczenie

Odet 12.02.2020 13:46

nie zostanie to pewne

maniekfci 12.02.2020 13:45

będę żałował mocno, bo wiem że nie zostanie

maniekfci 12.02.2020 13:44

martwię się, że Alexis będzie za drogi niestety

WTC 12.02.2020 13:38

te rajdy z piłką przy nodze potrafiły zrobić różnicę

WTC 12.02.2020 13:37

Kaka jeden z niewielu piłkarzy Milanu, których chciałbym aby trafił do Interu

Alfa 12.02.2020 13:32

gracie sobie pod blokiem z ziomkami na orliku a tu wpada kaka :D

Alfa 12.02.2020 13:32

fajna inicjatywa adidasa

rroossoonneerii 12.02.2020 13:30

ZOSTALEm wyruchany w cywilizacji przez kumpla :(

pluto11 12.02.2020 13:23

Piątek to za dwa lata do Cracovii będzie wracał

Alfa 12.02.2020 13:22

no szczegolnie ze klinsi out z herty

InteristaNagato 12.02.2020 13:15

no jeszcze troche i ten gowniak bedzie wart te 70 co zadeklarował

InteristaNagato 12.02.2020 13:15

Kristof placek Friday spada na wartości z 32 na 27

Nitrogen 12.02.2020 13:03

Edward widział na swoje oczy niesamowite rzeczy i teraz po tylu latach będzie to w końcu mógł opisać

Kredence 12.02.2020 13:03

niesamowity czlowiek :D

Kredence 12.02.2020 13:03

pamietam jak byli u borka na tarasie i opisywali anegdoty o nim :D

Nitrogen 12.02.2020 13:03

I ten styl mówienia xD

Nitrogen 12.02.2020 13:02

Gość jest absolutnie obłędny

Kredence 12.02.2020 13:02

gosc wpadnie powie 3 zdania i kazdy bedzie polany

Kredence 12.02.2020 13:02

no z nim bedzie beka przeokrutna xD

Nitrogen 12.02.2020 13:02

On jest wybitny oby często tam się pojawiał

Nitrogen 12.02.2020 13:01

Cieszy mnie to, że ewidentnie idą w stronę współpracy z Edkiem Durdą

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się