Archiwum shoutboksa

VVujek 12.02.2020 18:34

przeczytałem też jego inna książkę "nowa ziemia" ale to prawie to samo co potęga tyle że ubrana w inne słowa

Rebelde 12.02.2020 18:34

poszukam ebooka :P

Kredence 12.02.2020 18:34

xD

Alfa 12.02.2020 18:34

Ta książka jest o tym że jak w coś mocno wierzysz to prawdopodobnie się spełni

Piter 12.02.2020 18:34

zwykły szatanista

Kredence 12.02.2020 18:33

a sam ekchart tolle to juz prawie legenda

VVujek 12.02.2020 18:33

polecam

Rebelde 12.02.2020 18:33

chyba się skusze

Kredence 12.02.2020 18:33

warto przeczytac nawet w ramach ciekawostki

Kredence 12.02.2020 18:33

generalnie pokazuje jakie mamy bledne zalozenie o samym sobie

VVujek 12.02.2020 18:32

książka jest o tobie :D jak pracuje umysł itp

Kredence 12.02.2020 18:32

ciezko tak opisac dokladnie o czym :D

rafael021 12.02.2020 18:32

Strasznie mnie karają dwa transfery Moses, Eriksen i mam nadzieję ich dzisiaj ogladac, i powiem że marzyłem o Mosesie jeszcze za Conte w Chelsea

Kredence 12.02.2020 18:31

ale trzeba podejsc do niej z otwarta glowa

Rebelde 12.02.2020 18:31

o czym ta książka?

Kredence 12.02.2020 18:31

z pewnoscia daje do myslenia

VVujek 12.02.2020 18:30

dla mnie genialna książka

Piter 12.02.2020 18:30

rafael021 mordo za godzinę Ci powiem bo teraz mam coś natłok myśli i ciężko powiedzieć

rafael021 12.02.2020 18:30

Myślicie panowie że Eriksen w pierwszym dzisiaj?

Piter 12.02.2020 18:30

kundalini się odblokuje a potem egzorcyzm nie wystarczy :)

Kredence 12.02.2020 18:30

tez czytalem

VVujek 12.02.2020 18:29

wiesz co przeczytałem książkę potęga teraźniejszości Eckharta Tolle i jakoś mnie zafascynowało

Kredence 12.02.2020 18:29

*zaczales

rafael021 12.02.2020 18:29

przekaski Jak ja uwielbiam, gdy Inter gra 2 razy w tyg tanczy

Kredence 12.02.2020 18:29

wujek sam zaczal czy miales kogos kto cie pokierowal?

Piter 12.02.2020 18:28

nie dajcie sie manipulować

Piter 12.02.2020 18:28

ksiądz to osoba wykształcona a instruktor jogi to jakaś osoba po kursie 3 godzinnym więc polecam się zastanowić kogo lepiej posłuchać

VVujek 12.02.2020 18:28

nie masz wpływu na myśli one się poprostu pojawiają xd

Kredence 12.02.2020 18:28

w koncu sie zgadzamy

Rebelde 12.02.2020 18:28

hehe mówiłem ze laik ze mnie

VVujek 12.02.2020 18:28

ty jesteś obserwatorem

Kredence 12.02.2020 18:28

dokl wujo

VVujek 12.02.2020 18:28

właśnie o to chodziw ze nie jestes

Kredence 12.02.2020 18:28

mysli to nie ty

Kredence 12.02.2020 18:28

jest dokladnie odwrotnie rebelde :D

Rebelde 12.02.2020 18:27

jesteś myślami

VVujek 12.02.2020 18:27

jak ? obserwacja

Kredence 12.02.2020 18:27

to banal ale tak jest

Kredence 12.02.2020 18:27

w koncu sie wycisza xD

Kredence 12.02.2020 18:27

nie walczyc z myslami

Czarson 12.02.2020 18:27

jak odciac naplyw mysli podczas medytacji?

VVujek 12.02.2020 18:27

na pewno jeszcze do tego wrócę bo jest naprawdę opłacalne

Piter 12.02.2020 18:27

poczytajcie sobie trochę

Piter 12.02.2020 18:27

uprawiacie jogi, okultyzmy a potem się dzieją z wami rzeczy jakieś dziwne

VVujek 12.02.2020 18:26

poprawia pamięć ,koncentracje

Kredence 12.02.2020 18:26

mi sie ogolnie bardzo pamiec poprawila xD

VVujek 12.02.2020 18:26

xd

Piter 12.02.2020 18:26

dajcie sobie spokój, lepiej do kościoła pójść się pomodlić

Kredence 12.02.2020 18:25

znajdziejsz bez problemu

VVujek 12.02.2020 18:25

ja medytowałem codziennie 1 mies tak sobie założyłem i zrobiłem

Kredence 12.02.2020 18:25

na jutubie to samo

Rebelde 12.02.2020 18:25

dla laika kompletnego

Kredence 12.02.2020 18:25

pelno tego masz

Rebelde 12.02.2020 18:25

polecacie jakieś strony ?

Piter 12.02.2020 18:24

medytacja = gówno, joga jest szatańska tak mówią księża dlatego nie polecam

Rebelde 12.02.2020 18:24

ciekawe, musze sobie poczytać

Kredence 12.02.2020 18:24

ale podstawa to dobry nauczyciel

Kredence 12.02.2020 18:24

no i sa rozne techniki

Kredence 12.02.2020 18:24

nie ma limitu czasu

VVujek 12.02.2020 18:24

świadomość

VVujek 12.02.2020 18:24

ogólnie poszerza śiadomość

Rebelde 12.02.2020 18:24

ile powinna trwać taka medytacja?

Kredence 12.02.2020 18:23

i rowniez potwierdzam bardzo ciekawe doswiadczenie

VVujek 12.02.2020 18:23

dawała , relaksacja i całkowite wyciszenie umysłu

Kredence 12.02.2020 18:23

cos tam probowalem tez

VVujek 12.02.2020 18:23

Ale tak ogólnie polecam ,ciekawe doświadczenie

Rebelde 12.02.2020 18:23

coś dawała taka medytacja?

Piter 12.02.2020 18:22

ja też zawsze wale prosto z mostu

Piter 12.02.2020 18:22

no i elegancko bez wymówek że brak czasu albo kolano boli

VVujek 12.02.2020 18:21

bo mi się zwyczajnie nie chce , adhd

Kredence 12.02.2020 18:20

i co , czemu zrezygnowales

VVujek 12.02.2020 18:20

już nie ale próbowałem xd

Kredence 12.02.2020 18:20

bo cos mi sie swita w glowie ze tak kiedys pisales

Kredence 12.02.2020 18:20

wujek ty medytujesz prawda?

Kredence 12.02.2020 18:19

dokl wlasnie to przeczytalem

VVujek 12.02.2020 18:19

wiesz Inter jest teraz Chiński podobno więc się Interesuje taj czi joga kundalini itp hah

Kredence 12.02.2020 18:19

aaaa juz wiem

Kredence 12.02.2020 18:18

wujek wyglada na podejrzanego goscia

Kredence 12.02.2020 18:18

moim zdaniem jest to mozliwe

Piter 12.02.2020 18:18

kunadlini to energia tak? czemu to tak nazwałeś, nie mogłeś po prostu energia napisać?

Czarson 12.02.2020 18:18

co ty do jakiejs sekty nalezysz?

VVujek 12.02.2020 18:17

nie rozumiem pytania xd

Piter 12.02.2020 18:16

czemu to tak dziwnie nazwałeś?

VVujek 12.02.2020 18:16

energia

Czarson 12.02.2020 18:15

co to kunadlini

Czarson 12.02.2020 18:15

i tu mnie masz

VVujek 12.02.2020 18:15

to chyba wzrost kundalini co

VVujek 12.02.2020 18:15

co za zmiana czarson , kiedyś miałem swoje zdanie na temat icara i jakoś ci to słabo pasowało xd

Piter 12.02.2020 18:14

mora też ma swoje zdanie że transfer younga się nie opłaca i trzeba to uszanować

Piter 12.02.2020 18:14

dokł

Czarson 12.02.2020 18:13

no i co z tego, chyba moze miec swoje zdanie

VVujek 12.02.2020 18:13

lajro oddałby go z chęcią za 50 mln xd

Artur1 12.02.2020 18:13

Jaka frekfencja dzisiaj na San Siro?

CzarodziejCzasu 12.02.2020 18:10

wiec nie chce mi sie

CzarodziejCzasu 12.02.2020 18:10

no ale Brozovica ciezko strollowac bo to kozak po prostu

CzarodziejCzasu 12.02.2020 18:09

poczytam, moze wlacze sise do dyskusji

CzarodziejCzasu 12.02.2020 18:09

a co tam pisza

Piter 12.02.2020 18:08

chciałbym potrollować w temacie marcelo brozovicia ale widzę walczycie na dobrym poziomie

VVujek 12.02.2020 18:06

pokerface

Shoutbox

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

broda4991 25.06.2026 12:11

Real na pewno będzie chciał od nas 60 plus odkup za 80 mln to jest na bank pewne. To że on do nas przyjdzie nie znaczy że będzie nasz

broda4991 25.06.2026 12:08

Coś mam jakieś złe przeczucie ze jednak Como się dogada.

Jacenty 25.06.2026 12:03

Nie kupią teraz Olise, mają pakt z Niemcami o "wzajemnym szacunku" to jedna rzecz, a druga - napastnik to 3 pozycja w ich kolejce. Przede wszystkim Mourinho zależy na technicznym i pracującym w obydwu fazach rozgrywającym w stylu Modricia (stąd zainteresowanie Enzo Fernandezem). Mają sporo piłkarzy do pożegnania, ale żaden z zawodników nie chce odchodzić, Ceballos nawet za darmo nie chce. Agenci Camavingi też wydają komunikaty, ze jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Sta też pomysł, że nawet Tchoumenii, który w tym sezoni był naprawdę dobry, moze odejść. Real potrzebuje gotówki na cito, bo inaczej będzie zablokowany, a Mourinho żąda właśnie ww. pomocnika i środkowego obrońcy, a w sprzyjających warunkach jak zrealizują dwa powyższe cele mają poszukać srodkowego napastnika.

Dzonyy 25.06.2026 11:56

Klinsi a jakie warunki ma Real?

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625441

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się