Archiwum shoutboksa

Alfa 12.02.2020 20:26

chyba monter zapomnial filtrow koloru nalozyc

Alfa 12.02.2020 20:26

co to za materialy gownianej jakosci

Imrahil 12.02.2020 20:26

szkoda ze do pracy musze isc na nocna zmiane

VVujek 12.02.2020 20:25

ku... co to ma być jakaś transmisja łączona , gówno mnie obchodzi puchar króla

Imrahil 12.02.2020 20:22

:D

Imrahil 12.02.2020 20:22

dokl bez zmian

bitels10 12.02.2020 20:22

Benjamin Strejlau

WTC 12.02.2020 20:22

i wygląda jak dzisiaj

WTC 12.02.2020 20:22

to chyba fota z lat 90

Adriano_forever 12.02.2020 20:21

w wieku Klinsiego jest

WTC 12.02.2020 20:21

on jest stary od urodzenia xD

Imrahil 12.02.2020 20:20

tylko strejlau ile ma juz lat, 90? od 25lat temu byl juz stary i zmarszczony

WTC 12.02.2020 20:20

ma specyficzny sposób wypowiadania się, ale ma wiedzę, osiągnięcia i zażartować też potrafi

Imrahil 12.02.2020 20:20

ja tam gmocha lubie, a najl. komenatator to strejlau

WTC 12.02.2020 20:19

no Gmoch to akurat może obdarzyć całą wymienioną niżej czwórkę swoją charyzmą

Imrahil 12.02.2020 20:19

gmoch xD

WTC 12.02.2020 20:19

Mila, Trzeciak, Marcin Żewłakow, Jerzy Engel

WTC 12.02.2020 20:18

TVP lubuje się w ludziach bez charyzmy

Siwanasaki87 12.02.2020 20:18

Mila jest klocowaty

Imrahil 12.02.2020 20:17

xD

WTC 12.02.2020 20:17

przynajmniej nie gotują podczas prowadzenia studia tak jak w Polsacie

marcinek91081 12.02.2020 20:17

Fajne to studio przed meczem w tvp

Piter 12.02.2020 20:17

nie

Adriano_forever 12.02.2020 20:17

eriksen out

Chuchu 12.02.2020 20:17

Eriksen zagra jeszcze od 1' ??

Neraz1908 12.02.2020 20:17

Mila expert seriea

Imrahil 12.02.2020 20:16

okazal sie uselessem

Imrahil 12.02.2020 20:16

zal go dupe sciska ze wygralismy tiplete gdy odszedl

InteristaNagato 12.02.2020 20:16

dzieki

Neraz1908 12.02.2020 20:16

tak

InteristaNagato 12.02.2020 20:16

w tv na tvp sport normalnie cały mecz?

Imrahil 12.02.2020 20:16

buc

Adriano_forever 12.02.2020 20:16

mnie to nie rusza

Imrahil 12.02.2020 20:15

paskudny to jest zlatanw koszulce milanu iz bak

Neraz1908 12.02.2020 20:15

zejdz na ziemie czlowieku

InteristaNagato 12.02.2020 20:15

w tv na tvp sport normalnie cały mecz?

Adriano_forever 12.02.2020 20:15

tak paskudnego człowieka dawno nie widziałem

WTC 12.02.2020 20:15

nie pamiętam jak on się nazywa

WTC 12.02.2020 20:15

on był gościem Pola w La Liga Loca

Adriano_forever 12.02.2020 20:14

kto to kurrrna jest ten rudy w studiu

WTC 12.02.2020 20:13

dobra widzę, że Strejlau i jakiś nonejm

WTC 12.02.2020 20:12

VVuja kto komentuje

VVujek 12.02.2020 20:11

Mila w studio

bitels10 12.02.2020 20:08

ehh tyle kasy bierze i protokołu wypełnić nie potrafi

Nitrogen 12.02.2020 20:08

I sędzia już nie pozwolił

jaszczomb 12.02.2020 20:08

xDDDDDDDDDDDDDD

bitels10 12.02.2020 20:08

tak myślałem

Nitrogen 12.02.2020 20:08

Conte zapominał wpisać w protokół Borowika

Piter 12.02.2020 20:08

tak

bitels10 12.02.2020 20:07

bo Berni red?

bitels10 12.02.2020 20:07

czemu w 10 gramy?

bitels10 12.02.2020 20:07

dwójką w środku nieźle

Yascarr 12.02.2020 20:07

grzeczniej

jaszczomb 12.02.2020 20:06

no i co Ci nie pasuje typie?

Yascarr 12.02.2020 20:06

27 Padelli, 37 Skriniar, 6 De Vrij, 95 Bastoni, 11 Moses, 23 Barella, 12 Sensi, 34 Biraghi, 9 Lukaku, 10 Lautaro

Endru 12.02.2020 20:06

Gattuziak defensywnie wyszedl

VVujek 12.02.2020 20:06

co to za chuderlaki xd

Yascarr 12.02.2020 20:05

tylko czemu w osłabieniu

Yascarr 12.02.2020 20:05

to niezły ten skład

Endru 12.02.2020 20:03

Padelli obsrany na maxa to pewne

VVujek 12.02.2020 20:03

ciekawe czy Padelli już z obsraną zbroją

jaszczomb 12.02.2020 20:00

pytanie czy mu kondycji wystarczy

jaszczomb 12.02.2020 19:59

naplety ostro pod forma z wfista na lawce to i nawet moses powinien dac rade

VVujek 12.02.2020 19:58

Ciekawy jestem Mosesa bo z Udine słabo

VVujek 12.02.2020 19:57

tylko raz tak wszedł

VVujek 12.02.2020 19:56

https://tiny.pl/t61ck

pluto11 12.02.2020 19:56

Jak go wstawia to za plecy napasrnjka

pluto11 12.02.2020 19:56

Ale ogólnie

VVujek 12.02.2020 19:55

przecież Eriksen ławka

VVujek 12.02.2020 19:55

?

pluto11 12.02.2020 19:55

Nie wiem dlaczego Conte kombinuje z Eriksenem za Lukaku zamiast wstawić go na pozycję Sensiego

jaszczomb 12.02.2020 19:54

tylko te wazne bramy go ratuja

VVujek 12.02.2020 19:54

Pomoc Gaga Valero Vecino to tak na walkę o puchary

jaszczomb 12.02.2020 19:54

gosc jest niesamowicie drewniany i jednak zdeydowana wiekszosc zagran ma zlych, za plecy/za mocne/nie w tempo itd

VVujek 12.02.2020 19:53

taki to pomocnik na walkę o max 4 miejsce w lidze

VVujek 12.02.2020 19:53

bez przesady xd

jaszczomb 12.02.2020 19:53

gdyby nie to juz dawno by gral w jakiejs bresci

VVujek 12.02.2020 19:52

osobiście też wolę,żeby nie grał w 1 składzie.

VVujek 12.02.2020 19:52

jaki jest taki jest ,ale gość tą umiejętność zdobywania ważnych bramek/asyst

jaszczomb 12.02.2020 19:51

oby nie

Alfa 12.02.2020 19:50

w sumie na lazio pewnie znowu weczyniak wejdzie

VVujek 12.02.2020 19:45

Kaku Toro

jaszczomb 12.02.2020 19:43

nie no co ty, erykcyn to wrak i won po sezonie do bologni

VVujek 12.02.2020 19:42

Fajnie ,że jest Sensi :D

VVujek 12.02.2020 19:42

To ,że Eriksen ma jakość jest oczywiste ,teraz go tylko w taktykę wpasować

jaszczomb 12.02.2020 19:41

no dobrze by bylo zobaczyc jak sobie poradzi z lacyjo

VVujek 12.02.2020 19:40

Eriksena można powoli wprowadzać bo w pomocy mamy jakość

VVujek 12.02.2020 19:39

dobrze ,że Young odpoczywa

VVujek 12.02.2020 19:39

podoba mi się ten skład

VVujek 12.02.2020 19:39

a jest ok

jaszczomb 12.02.2020 19:38

wrzucilem

jaszczomb 12.02.2020 19:38

jest

VVujek 12.02.2020 19:38

przecież jeszcze nie ma oficjal

mainx 12.02.2020 19:38

Myślę że z brozo mogą coś pokminić

jaszczomb 12.02.2020 19:38

ale etraz juz nawet z bananowych lig sobie coraz wiecej wolaja

mainx 12.02.2020 19:38

Chce brozo barelle i eriksena w naraz w skladzie

VVujek 12.02.2020 19:37

jaszczomb ale mi nie chodzi tylko o gówno ligę,ale też o cene wiec Gabi odpada :D

Shoutbox

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

broda4991 25.06.2026 12:11

Real na pewno będzie chciał od nas 60 plus odkup za 80 mln to jest na bank pewne. To że on do nas przyjdzie nie znaczy że będzie nasz

broda4991 25.06.2026 12:08

Coś mam jakieś złe przeczucie ze jednak Como się dogada.

Jacenty 25.06.2026 12:03

Nie kupią teraz Olise, mają pakt z Niemcami o "wzajemnym szacunku" to jedna rzecz, a druga - napastnik to 3 pozycja w ich kolejce. Przede wszystkim Mourinho zależy na technicznym i pracującym w obydwu fazach rozgrywającym w stylu Modricia (stąd zainteresowanie Enzo Fernandezem). Mają sporo piłkarzy do pożegnania, ale żaden z zawodników nie chce odchodzić, Ceballos nawet za darmo nie chce. Agenci Camavingi też wydają komunikaty, ze jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Sta też pomysł, że nawet Tchoumenii, który w tym sezoni był naprawdę dobry, moze odejść. Real potrzebuje gotówki na cito, bo inaczej będzie zablokowany, a Mourinho żąda właśnie ww. pomocnika i środkowego obrońcy, a w sprzyjających warunkach jak zrealizują dwa powyższe cele mają poszukać srodkowego napastnika.

Dzonyy 25.06.2026 11:56

Klinsi a jakie warunki ma Real?

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625432

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się