chyba monter zapomnial filtrow koloru nalozyc
co to za materialy gownianej jakosci
szkoda ze do pracy musze isc na nocna zmiane
ku... co to ma być jakaś transmisja łączona , gówno mnie obchodzi puchar króla
dokl bez zmian
Benjamin Strejlau
i wygląda jak dzisiaj
to chyba fota z lat 90
w wieku Klinsiego jest
on jest stary od urodzenia xD
tylko strejlau ile ma juz lat, 90? od 25lat temu byl juz stary i zmarszczony
ma specyficzny sposób wypowiadania się, ale ma wiedzę, osiągnięcia i zażartować też potrafi
ja tam gmocha lubie, a najl. komenatator to strejlau
no Gmoch to akurat może obdarzyć całą wymienioną niżej czwórkę swoją charyzmą
gmoch xD
Mila, Trzeciak, Marcin Żewłakow, Jerzy Engel
TVP lubuje się w ludziach bez charyzmy
Mila jest klocowaty
xD
przynajmniej nie gotują podczas prowadzenia studia tak jak w Polsacie
Fajne to studio przed meczem w tvp
nie
eriksen out
Eriksen zagra jeszcze od 1'
Mila expert seriea
okazal sie uselessem
zal go dupe sciska ze wygralismy tiplete gdy odszedl
dzieki
tak
w tv na tvp sport normalnie cały mecz?
buc
mnie to nie rusza
paskudny to jest zlatanw koszulce milanu iz bak
zejdz na ziemie czlowieku
w tv na tvp sport normalnie cały mecz?
tak paskudnego człowieka dawno nie widziałem
nie pamiętam jak on się nazywa
on był gościem Pola w La Liga Loca
kto to kurrrna jest ten rudy w studiu
dobra widzę, że Strejlau i jakiś nonejm
VVuja kto komentuje
Mila w studio
https://sport.tvp.pl/46583173/puchar-wloch-Inter-napoli-transmisja-online-na-zywo-kiedy-mecz-gdzie-ogladac studio się zaczęło
ehh tyle kasy bierze i protokołu wypełnić nie potrafi
I sędzia już nie pozwolił
xDDDDDDDDDDDDDD
tak myślałem
Conte zapominał wpisać w protokół Borowika
tak
bo Berni red?
czemu w 10 gramy?
dwójką w środku nieźle
grzeczniej
no i co Ci nie pasuje typie?
27 Padelli, 37 Skriniar, 6 De Vrij, 95 Bastoni, 11 Moses, 23 Barella, 12 Sensi, 34 Biraghi, 9 Lukaku, 10 Lautaro
Gattuziak defensywnie wyszedl
co to za chuderlaki xd
tylko czemu w osłabieniu
to niezły ten skład
Padelli obsrany na maxa to pewne
ciekawe czy Padelli już z obsraną zbroją
pytanie czy mu kondycji wystarczy
naplety ostro pod forma z wfista na lawce to i nawet moses powinien dac rade
Ciekawy jestem Mosesa bo z Udine słabo
tylko raz tak wszedł
Jak go wstawia to za plecy napasrnjka
Ale ogólnie
przecież Eriksen ławka
?
Nie wiem dlaczego Conte kombinuje z Eriksenem za Lukaku zamiast wstawić go na pozycję Sensiego
tylko te wazne bramy go ratuja
Pomoc Gaga Valero Vecino to tak na walkę o puchary
gosc jest niesamowicie drewniany i jednak zdeydowana wiekszosc zagran ma zlych, za plecy/za mocne/nie w tempo itd
taki to pomocnik na walkę o max 4 miejsce w lidze
bez przesady xd
gdyby nie to juz dawno by gral w jakiejs bresci
osobiście też wolę,żeby nie grał w 1 składzie.
jaki jest taki jest ,ale gość tą umiejętność zdobywania ważnych bramek/asyst
oby nie
w sumie na lazio pewnie znowu weczyniak wejdzie
Kaku Toro
nie no co ty, erykcyn to wrak i won po sezonie do bologni
Fajnie ,że jest Sensi
To ,że Eriksen ma jakość jest oczywiste ,teraz go tylko w taktykę wpasować
no dobrze by bylo zobaczyc jak sobie poradzi z lacyjo
Eriksena można powoli wprowadzać bo w pomocy mamy jakość
dobrze ,że Young odpoczywa
podoba mi się ten skład
a jest ok
wrzucilem
jest
przecież jeszcze nie ma oficjal
Myślę że z brozo mogą coś pokminić
ale etraz juz nawet z bananowych lig sobie coraz wiecej wolaja
Chce brozo barelle i eriksena w naraz w skladzie
jaszczomb ale mi nie chodzi tylko o gówno ligę,ale też o cene wiec Gabi odpada