Archiwum shoutboksa

Endru 12.02.2020 21:29

Ale brzydki mecz

Piter 12.02.2020 21:29

vujek nienawidzi barelli od jego przyjścia więc to typowe że będzie mu wytykać

Chuchu 12.02.2020 21:29

Ile jeszcze tych za mocnych lag na skrzydło?

VVujek 12.02.2020 21:29

nie bo wy rejestrujecie

Endru 12.02.2020 21:29

Czy on umie dobrze podac?

Endru 12.02.2020 21:28

Sensi

Piter 12.02.2020 21:28

dokł wujkek czekamy

Alfa 12.02.2020 21:28

Xddd

Kredence 12.02.2020 21:28

opisz blagam

Kredence 12.02.2020 21:28

Kredence 12.02.2020 21:27 wujek czy zarejestrowales strate brozovicia?

VVujek 12.02.2020 21:28

ja go lubie ale 4 straty już ,niestety ...

Claudio 12.02.2020 21:28

no ludzie ale trupiarnia ten mecz na stojąco...mogl dac samych rezerwowych ale grac na 100%

Kredence 12.02.2020 21:28

typowe

Kredence 12.02.2020 21:27

xD

Nitrogen 12.02.2020 21:27

Póki co Bareja pod ostrzałem Kredenc

Klinsi64 12.02.2020 21:27

vvujek teraz medytuje

Endru 12.02.2020 21:27

To byla pierwsza runda piter wtedy gralismy 1 polowy

Kredence 12.02.2020 21:27

wujek czy zarejestrowales strate brozovicia?

mauroo1902 12.02.2020 21:27

Politano sie rozgrzewa

Piter 12.02.2020 21:27

szczególnie drugą połowę z BVB :lol:

Endru 12.02.2020 21:27

Conte im rozkazał grac drugie polowy

Claudio 12.02.2020 21:26

pewnie po zagraniu Bastoniego nadal go bark boli

question 12.02.2020 21:26

Taktycznie znowu slabo. Z tak n8sko br9niacymi druzynami powinno sie stosowac atak szybki w momencie odbioru pilki a tu za kazdym razem spowalniaja i pozwalaja sie napoli ustawic nisko w 9bronie. W ten sposob nie wygraja a przez 90min bedziemy ogladac klepanie z tylu...

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:26

Właśnie miałem pisać

Claudio 12.02.2020 21:26

kajehon juz polamany

VVujek 12.02.2020 21:26

poprostu 2 prostych piłek nie przyją a potem 3 troche trudniejszej

Endru 12.02.2020 21:26

Teraz bedzie Inter gral slabo w pierwszych połowach a dobrze w drugich dla odmiany

VVujek 12.02.2020 21:26

Nie liczę podan bareli

minus09 12.02.2020 21:25

absolutny krindź

Czarson 12.02.2020 21:25

spoko powiedzial

Nitrogen 12.02.2020 21:25

Locano, Insigne i Politano siedzą a gra Kajehon xD

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:25

Na TVP Sport pokazują tylko pierwszą połowę ??

minus09 12.02.2020 21:25

bo zgodnie z nazwiskiem sensi zagral sensownie

Piter 12.02.2020 21:25

a Barelli po drugim złym przyjęciu zacząłeś liczyć :lol:

Endru 12.02.2020 21:25

Biraghi to mi sie kojarzy z podaniem do tylu i zablokowana wrzutka

minus09 12.02.2020 21:25

i dlatego ten lesny dziad nie powinien komentowac meczow

Piter 12.02.2020 21:25

i co vvujek nie napiszesz że brozović kolejne gówniane podanie? :lol:

Yascarr 12.02.2020 21:25

Brozovic to kasztan jednak

Czarson 12.02.2020 21:25

xdd

Endru 12.02.2020 21:25

Co za statysta

Czarson 12.02.2020 21:25

minus09 12.02.2020 21:24 zgodnie z nazwiskiem

Endru 12.02.2020 21:25

Biraghi on nigsy nie szarpnie

Claudio 12.02.2020 21:24

masakra co za gra

mauroo1902 12.02.2020 21:24

Callejon jak laleczka

Piter 12.02.2020 21:24

Już nam Karamoh i Ninja wbili nóż w plecy

minus09 12.02.2020 21:24

zgodnie z nazwiskiem

Nitrogen 12.02.2020 21:24

Kajeżon jest absolutnie odrażający

Piter 12.02.2020 21:24

normalka

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:24

Ojj Stefan

Neraz1908 12.02.2020 21:24

politano wbije na ogon i wbije nam noz w plecy niestety

Claudio 12.02.2020 21:24

ale sobie turlają tą piłkę

Piter 12.02.2020 21:23

dokł

Claudio 12.02.2020 21:23

to by go na lawie nie bylo

mauroo1902 12.02.2020 21:23

może mamy zapisa w umowie by Politano z Nami nie grał;p

Endru 12.02.2020 21:23

Inter na szczescie tez ma ciekawa lawke

Nitrogen 12.02.2020 21:22

Nawet Polytano ostatnio trochę szarpał

Nitrogen 12.02.2020 21:22

Insigne, Mylyk, Łobotka na ławie

Piter 12.02.2020 21:22

teraz są to rezerwowi, a napoli zrobiło wtopę z Lozano i zostali z ręką w nocniku

Piter 12.02.2020 21:22

Kiedyś to był callejon mertens insignie, a teraz tych dwóch pierwszych już sie nie nadaje do wielkiej piłki

Claudio 12.02.2020 21:22

kurde ale szkoda tej kontuzji Sensiego..co on gral przed kontuzja...ehh

mauroo1902 12.02.2020 21:21

Nitrogen pamietaj że mamy bożyszcze na bramce... niczego nie można być pewny... no w sumie jednego bts

Nitrogen 12.02.2020 21:21

Skład napoli to mocne xD

Claudio 12.02.2020 21:21

zobaczymy jaki przebieg bedzie miala 2 polowa. Pewnie bedzie bardziej otwarta

Nitrogen 12.02.2020 21:21

Raczej do zera Inter dziś wygra

mauroo1902 12.02.2020 21:21

No Zielu strzela a nasz "3 słupek" mało ruchawy^^

Claudio 12.02.2020 21:20

ja obstawialem 1-0

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:20

Pasowałoby ze dwie bramy załadować

mauroo1902 12.02.2020 21:20

dzieki

Piter 12.02.2020 21:19

tak, to jest dwumecz

Nitrogen 12.02.2020 21:19

3 mecze

Piter 12.02.2020 21:19

wmawiaj sobie :lol:

mauroo1902 12.02.2020 21:19

tutaj są 2 mecze prawda ??

embiakowsky 12.02.2020 21:19

nasza pomoc wgl nie próbowała wtedy grac w piłke, prawie wgl nie walczyli o piłki

Nitrogen 12.02.2020 21:19

Inter awansuje bez problemu

Claudio 12.02.2020 21:19

ja widze ze pilka leci w okolice Padelliego to zaczynam miec lekkie obawy

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:19

Za to Brozo i Barella robotę robi

Klinsi64 12.02.2020 21:19

sensi zawsze był słaby

Nitrogen 12.02.2020 21:19

Napoli słabiuteńkie

Endru 12.02.2020 21:18

Sensi tak jakby stracil talent

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:18

Mógł dać Eriksena

Piter 12.02.2020 21:18

milan nas w 1wszej połowie zmiażdżył i takie są fakty, że oprócz 2 goli to nas cisnęli a my nic nie mogliśmy

Endru 12.02.2020 21:18

Sensi i Lautaro do zmiany

Piter 12.02.2020 21:18

wątpię że Conte kazał nam się oszczędzać z milanem w 1wszej połowie

mauroo1902 12.02.2020 21:18

ja na miejscu napletóóóww bym strzelał z daleka na pewno coś im wpadnie

embiakowsky 12.02.2020 21:18

imo Conte każe im się oszczędzać w pierwszej połowie tak samo jak z Milanem

Nitrogen 12.02.2020 21:18

Teraz akurat dobrze

Claudio 12.02.2020 21:17

ale dotknal

Piter 12.02.2020 21:17

Padelli xd

VVujek 12.02.2020 21:17

ciągle piłka bareli odskakuje

Piter 12.02.2020 21:17

tu akurat gówniane podanie dostał

Claudio 12.02.2020 21:17

Barelka mógłby się ogarnąć

Piter 12.02.2020 21:16

nie ma jak tutaj atakować takie są fakty

Piter 12.02.2020 21:16

śmieciarze w 11 za linią piłki

Claudio 12.02.2020 21:16

czy ja wiem czy to byl spalony

antwerpia 12.02.2020 21:15

Linka, tylko nie z tvp i ekeven plissss

VVujek 12.02.2020 21:15

za faul na lautaro tez powinna być

mauroo1902 12.02.2020 21:15

pojechał mu po piszczelach ... ale w sumie podłożył mu noge

Claudio 12.02.2020 21:14

za bardzo podkrecil

Piter 12.02.2020 21:14

no właśnie za co ta żółta? xd

mauroo1902 12.02.2020 21:14

tak w 4 minucie

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625397

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się