Archiwum shoutboksa

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:04

dupa

Adriano_forever 12.02.2020 22:04

kur

Nitrogen 12.02.2020 22:04

gooool

Claudio 12.02.2020 22:04

pfff

Moldar3 12.02.2020 22:04

Mur chiński

Dzyl 12.02.2020 22:03

podoba mi się dzis bastoni

Chuchu 12.02.2020 22:02

Sensi :brawo:

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:02

ale Sensi ich by wykręcił

Claudio 12.02.2020 22:02

Sensi IZ back

Piter 12.02.2020 22:02

szkoda że nie gra Godin, bo najlepiej piłkę wyprowadzić potrafi a obrona napoli dziurawa sie wydaje

Claudio 12.02.2020 22:02

Biraghi teraz zle z autu wyrzucil...dobrze ze sedzia go nie cofnal

Piter 12.02.2020 21:59

ależ to był element zaskoczenia xd

Nitrogen 12.02.2020 21:58

Menelaos zółta

Claudio 12.02.2020 21:58

Menolas

Nitrogen 12.02.2020 21:58

haha

Piter 12.02.2020 21:58

dokł, wszedł DD i nagle ruszyliśmy

VVujek 12.02.2020 21:58

niebywałe

VVujek 12.02.2020 21:58

DD sprawia ,że gramy ofensywniej

minus09 12.02.2020 21:57

bo wtedy dostawalismy bramki frajerskie

minus09 12.02.2020 21:57

lepiej niz 1 powola gramy a 2 na przeczekanie

mauroo1902 12.02.2020 21:57

D Ambrosio wrzucał

Piter 12.02.2020 21:57

co ajj?

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:57

ajjj Lukaku

Claudio 12.02.2020 21:57

ajj

Piter 12.02.2020 21:56

3

Claudio 12.02.2020 21:56

czyli znowu 1 polowa na przeczekanie a w 2 polowie gramy?

mauroo1902 12.02.2020 21:56

eriksen rozgrzewka

Claudio 12.02.2020 21:55

widac inny bieg w 2 polowie

Piter 12.02.2020 21:55

2

Klinsi64 12.02.2020 21:54

lukak xd

Claudio 12.02.2020 21:54

cooo? faul xD

Nitrogen 12.02.2020 21:53

Jeszcze tylko Vecino za Bareje i tryplet marzeń Stryjka na boisku

Claudio 12.02.2020 21:53

Moses drybling "na wywrotke"

VVujek 12.02.2020 21:53

niebywałe zwycięstwo nas czeka

Piter 12.02.2020 21:53

1

mauroo1902 12.02.2020 21:53

raz

VVujek 12.02.2020 21:53

dobrze będzie się włączał w akcje ofensywne

Piter 12.02.2020 21:53

to teraz ja sobie zaczne wyliczać straty DD i złe podania :lol:

Klinsi64 12.02.2020 21:52

żeby czerwa nie wyłapal

Kazam 12.02.2020 21:52

zeby wujek mogl mecz obejrzec

Nitrogen 12.02.2020 21:52

Żółtaja karećka

Piter 12.02.2020 21:52

skriniar żółtą miał

Klinsi64 12.02.2020 21:52

oszczedza go

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:52

czemu zszedł?

Piter 12.02.2020 21:52

jakieś głupoty piierdolił klasycznie

Klinsi64 12.02.2020 21:52

skriniar wysapał w przerwie i opuscił stadion

Claudio 12.02.2020 21:52

SKriniar znowu po balandze?

Kazam 12.02.2020 21:52

skriniar schodzi

IlCapitano 12.02.2020 21:52

Co Jadźker wyrabiał

marcinek91081 12.02.2020 21:52

Śmierdzi 0-0 oby nie

VVujek 12.02.2020 21:51

DD ! teraz na pewno wygramy

Piter 12.02.2020 21:51

prawdopodobnie już go nie ma jak zobaczył że przyszedłeś

Piter 12.02.2020 21:51

ilcapitano donoszę tylko, że pod twoją nieobecność yascarr ostro sie pruł

Adriano_forever 12.02.2020 21:51

ciekawe czy conte da szanse milikowi nie ma co

Kazam 12.02.2020 21:51

xD

IlCapitano 12.02.2020 21:51

D'Ambosio witamy

Kazam 12.02.2020 21:51

tak nitro

Kredence 12.02.2020 21:51

XD

Nitrogen 12.02.2020 21:51

Widzieliście że Ranochia jest wychowankiem Interu? xD

Klinsi64 12.02.2020 21:51

chcieli zawalczyc na fejm MMa ale organizator powiedział że walka z karłem już była

Kredence 12.02.2020 21:51

no beka byla jak przy 0-2 kapica ostatnio zaczal pieprzyc ze to jescze nie ten sezon na scudetto to jeszce nie to, a po 60 sekundach gol xD identycznie jak wtedy gdy cisnal lautaro od pokemonow a on po 5 min wbil gola z napoli xD

VVujek 12.02.2020 21:51

dokl wychowanków

Piter 12.02.2020 21:50

no ja widziałem, fajna dupa taka 8/10

Nitrogen 12.02.2020 21:50

Rebelde12 lutego 2020 | 17:57 Godin odejdzie po sezonie, widać że Conte nie jest do końca z niego zadowolony. W jego miejsce wejdzie Kumbulla. Rano zostaje, bo potrzeba wychowanków zgłosić do LM. A do tego on jest idealnym rezerwowym, nie marudzi a jak już wejdzie od święta to gra solidnie.

VVujek 12.02.2020 21:50

ktoś widział tą całą martę ?

Kazam 12.02.2020 21:50

zapowiadal tez ze "powinien tam byc"

Piter 12.02.2020 21:50

za to że ujawnił tajne nagranie wysłane do marty

Piter 12.02.2020 21:49

ostatnio zapowiadał ostrą demolkę na freefonixie

Piter 12.02.2020 21:49

może kusy sie przygotowuje do walki z foniakiem

Kazam 12.02.2020 21:49

skupowanie makulatury to nie biznes

Claudio 12.02.2020 21:49

ale fajnie to wyglada gdy Inter strzelal gole to nagle okrzyk gol i pozniej chwila zadumy, a jak milan lub juve strzelali to po okrzyku nagle zaczeli gadac jakby czytali jakis tekst Kochanowskiego na temat wspanialosci akcji bramkowej i samej druzyny

Kredence 12.02.2020 21:48

gruby hajs . dziwki i koks

Kredence 12.02.2020 21:48

Interesy

Kredence 12.02.2020 21:48

no jak co

CzarodziejCzasu 12.02.2020 21:48

ANIOL JESTES? :lol:

Piter 12.02.2020 21:48

poza tym kusego coś dawno nie widziałem, ciekawe co tam u niego sie dzieje obecnie

Piter 12.02.2020 21:48

kusy pomaga kilometrami, on biega i wszystko dzieje się samo

Nitrogen 12.02.2020 21:48

Serie A mniej osób ogląda to może nie boi się tak sapać

Kazam 12.02.2020 21:48

komu kusy pomaga? :D

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:48

macie jakiś link?

VVujek 12.02.2020 21:48

"Pozwól mi uprzejmie ci pomóc albo utoniesz - powiedziała małpa i odłożyła rybę bezpiecznie na drzewo."

Alfa 12.02.2020 21:47

Głąby zwykłe

VVujek 12.02.2020 21:47

Kusy to typ człowieka który zawsze pomoże

Klinsi64 12.02.2020 21:47

moze nasladuje jakiegos hiszpana

Nitrogen 12.02.2020 21:47

Jak komentuje Classico to znów odlatuje

Kredence 12.02.2020 21:47

bez porownania wrecz

Kredence 12.02.2020 21:47

ale nie az tak

Nitrogen 12.02.2020 21:47

Pieprzy też

Kredence 12.02.2020 21:47

tam widac ze sie wstrzymuje

Kredence 12.02.2020 21:47

ogolnie to beka bo jak swiecicki komentuje hiszpanska to zachowuje sie normalnie

Piter 12.02.2020 21:47

awizo robi swoje

CzarodziejCzasu 12.02.2020 21:47

Barollo do zmiany

Piter 12.02.2020 21:47

Klinsi dalej w formie

Klinsi64 12.02.2020 21:47

nie no przesada

Claudio 12.02.2020 21:46

wygrales

Klinsi64 12.02.2020 21:46

głupi i głupszy

Claudio 12.02.2020 21:46

Swiecicki i Kapica za duzo filmow ogladaja i zawsze jak sie wypowiadaja to bawia sie w dobrego i zlego policjanta. Chociaz bardziej tu pasuje Pinky i Mózg

Kredence 12.02.2020 21:46

typowy robak

Piter 12.02.2020 21:46

gdyby tu byli to byś się schował w norze

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się