dupa
kur
gooool
pfff
Mur chiński
podoba mi się dzis bastoni
Sensi
ale Sensi ich by wykręcił
Sensi IZ back
szkoda że nie gra Godin, bo najlepiej piłkę wyprowadzić potrafi a obrona napoli dziurawa sie wydaje
Biraghi teraz zle z autu wyrzucil...dobrze ze sedzia go nie cofnal
ależ to był element zaskoczenia xd
Menelaos zółta
Menolas
haha
dokł, wszedł DD i nagle ruszyliśmy
niebywałe
DD sprawia ,że gramy ofensywniej
bo wtedy dostawalismy bramki frajerskie
lepiej niz 1 powola gramy a 2 na przeczekanie
D Ambrosio wrzucał
co ajj?
ajjj Lukaku
ajj
3
czyli znowu 1 polowa na przeczekanie a w 2 polowie gramy?
eriksen rozgrzewka
widac inny bieg w 2 polowie
2
lukak xd
cooo? faul xD
Jeszcze tylko Vecino za Bareje i tryplet marzeń Stryjka na boisku
Moses drybling "na wywrotke"
niebywałe zwycięstwo nas czeka
1
raz
dobrze będzie się włączał w akcje ofensywne
to teraz ja sobie zaczne wyliczać straty DD i złe podania
żeby czerwa nie wyłapal
zeby wujek mogl mecz obejrzec
Żółtaja karećka
skriniar żółtą miał
oszczedza go
czemu zszedł?
jakieś głupoty piierdolił klasycznie
skriniar wysapał w przerwie i opuscił stadion
SKriniar znowu po balandze?
skriniar schodzi
Co Jadźker wyrabiał
Śmierdzi 0-0 oby nie
DD ! teraz na pewno wygramy
prawdopodobnie już go nie ma jak zobaczył że przyszedłeś
ilcapitano donoszę tylko, że pod twoją nieobecność yascarr ostro sie pruł
ciekawe czy conte da szanse milikowi nie ma co
xD
D'Ambosio witamy
tak nitro
XD
Widzieliście że Ranochia jest wychowankiem Interu? xD
chcieli zawalczyc na fejm MMa ale organizator powiedział że walka z karłem już była
no beka byla jak przy 0-2 kapica ostatnio zaczal pieprzyc ze to jescze nie ten sezon na scudetto to jeszce nie to, a po 60 sekundach gol xD identycznie jak wtedy gdy cisnal lautaro od pokemonow a on po 5 min wbil gola z napoli xD
dokl wychowanków
no ja widziałem, fajna dupa taka 8/10
Rebelde12 lutego 2020 | 17:57 Godin odejdzie po sezonie, widać że Conte nie jest do końca z niego zadowolony. W jego miejsce wejdzie Kumbulla. Rano zostaje, bo potrzeba wychowanków zgłosić do LM. A do tego on jest idealnym rezerwowym, nie marudzi a jak już wejdzie od święta to gra solidnie.
ktoś widział tą całą martę ?
zapowiadal tez ze "powinien tam byc"
za to że ujawnił tajne nagranie wysłane do marty
ostatnio zapowiadał ostrą demolkę na freefonixie
może kusy sie przygotowuje do walki z foniakiem
skupowanie makulatury to nie biznes
ale fajnie to wyglada gdy Inter strzelal gole to nagle okrzyk gol i pozniej chwila zadumy, a jak milan lub juve strzelali to po okrzyku nagle zaczeli gadac jakby czytali jakis tekst Kochanowskiego na temat wspanialosci akcji bramkowej i samej druzyny
gruby hajs . dziwki i koks
Interesy
no jak co
ANIOL JESTES?
poza tym kusego coś dawno nie widziałem, ciekawe co tam u niego sie dzieje obecnie
kusy pomaga kilometrami, on biega i wszystko dzieje się samo
Serie A mniej osób ogląda to może nie boi się tak sapać
komu kusy pomaga?
macie jakiś link?
"Pozwól mi uprzejmie ci pomóc albo utoniesz - powiedziała małpa i odłożyła rybę bezpiecznie na drzewo."
Głąby zwykłe
Kusy to typ człowieka który zawsze pomoże
moze nasladuje jakiegos hiszpana
Jak komentuje Classico to znów odlatuje
bez porownania wrecz
ale nie az tak
Pieprzy też
tam widac ze sie wstrzymuje
ogolnie to beka bo jak swiecicki komentuje hiszpanska to zachowuje sie normalnie
awizo robi swoje
Barollo do zmiany
Klinsi dalej w formie
nie no przesada
wygrales
głupi i głupszy
Swiecicki i Kapica za duzo filmow ogladaja i zawsze jak sie wypowiadaja to bawia sie w dobrego i zlego policjanta. Chociaz bardziej tu pasuje Pinky i Mózg
typowy robak
gdyby tu byli to byś się schował w norze