Archiwum shoutboksa

jaszczomb 12.02.2020 22:37

żoze wróc !! !! !!

Claudio 12.02.2020 22:37

ale autobus napoli

jaszczomb 12.02.2020 22:37

niestety gatuc>konte

Chuchu 12.02.2020 22:37

Dobra to kto za Conte?

Endru 12.02.2020 22:36

I asystent Marotty tez nic nie gra

Piter 12.02.2020 22:36

dobra śmiechy śmiechami ale gatusso obija krula :lol:

Endru 12.02.2020 22:36

Kapitan nasz dzisiaj zawodzi

Czarson 12.02.2020 22:36

dokładniej faken !!

crislk 12.02.2020 22:36

co to z lazio bedzie

Kredence 12.02.2020 22:36

to absolutnie pewne

Nitrogen 12.02.2020 22:36

Dla mnie nieodzowny duet to jest BOROWIK - KREDENC jak oglądam xD

Czarson 12.02.2020 22:36

dd co robisz baranie

Piter 12.02.2020 22:36

:lol:

jaszczomb 12.02.2020 22:36

alez pojda strzaly w kierunku wujka

Piter 12.02.2020 22:36

DD

Endru 12.02.2020 22:35

Conte nie umie grac dwumeczów z le wylecimy tez szybko

Kredence 12.02.2020 22:35

WUJEK OPISZ

Piter 12.02.2020 22:35

ciekawe czy ljaro sie sam zbanował

Kredence 12.02.2020 22:35

WIECZNA BEKA Z MARCZELA BOROWIKA

Piter 12.02.2020 22:35

wujek wyłaź z nory

jaszczomb 12.02.2020 22:35

brozo xD

Piter 12.02.2020 22:35

brozović

FReeFonix 12.02.2020 22:35

Najgorszy dziś zdecydowanie

Czarson 12.02.2020 22:35

wujek !!

Nitrogen 12.02.2020 22:35

Borowik xD

Chuchu 12.02.2020 22:35

Brozoooooo

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:35

Sanchez jest dynamiczny

Adriano_forever 12.02.2020 22:35

...

Claudio 12.02.2020 22:35

Brozo haha

interfann 12.02.2020 22:35

Strejlau 😂😂😂

Nitrogen 12.02.2020 22:34

Poza Zielińśkim i Mylykiem

Nitrogen 12.02.2020 22:34

Szymon Bonczuch go chwali bo zna tylko jego na boisku

Czarson 12.02.2020 22:34

tretera

Chuchu 12.02.2020 22:34

Nie no dobra zmiana Eryka przecież

Claudio 12.02.2020 22:34

co oni chwala tego Eriksena jak on nic specjalnego nie gra :D

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:34

ajj Baraghi coś za dobrze podał :D

jaszczomb 12.02.2020 22:34

!! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !

Nitrogen 12.02.2020 22:33

WAAAAR DAWAJJ WARRRR

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:33

no dawać tą bramę, musimy coś wcisnąć

Cny 12.02.2020 22:33

kurde centymetrow dzisiaj brakuje w kazdej sytuacji

jaszczomb 12.02.2020 22:33

uffffffffffffffffffffffffffffffff

Nitrogen 12.02.2020 22:33

ehhhhhhhhhhhhhhh

jaszczomb 12.02.2020 22:33

ajasjajajajsjjajasjdajsfjwgehnqgrwyhrwtg

Nitrogen 12.02.2020 22:33

jaajajajajaajajajaja

Neraz1908 12.02.2020 22:33

ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

interfann 12.02.2020 22:33

Ahhh

Claudio 12.02.2020 22:33

ajjj

jaszczomb 12.02.2020 22:32

jest i nadzyr xd

Piter 12.02.2020 22:32

no typowe gówno claudio co :lol:

Nasir 12.02.2020 22:32

Danilo jak Zanetti

Claudio 12.02.2020 22:32

juz 85 minuta. Tak swietny mecz...jak to zleciało

Cny 12.02.2020 22:32

dd dzisiaj bog ;d

Yascarr 12.02.2020 22:31

Alexis chłop z największą determinacją ostatnio

Chuchu 12.02.2020 22:31

DD :D

Claudio 12.02.2020 22:31

Danilo Danilo...i dupa

Nitrogen 12.02.2020 22:31

DD xD

interfann 12.02.2020 22:31

Lautaro jak się bzyka też tak udaje?

Piter 12.02.2020 22:31

powinniśmy wyjść z Godinem w obronie i byśmy normalnie mogli wyprowadzać piłkę

Dzyl 12.02.2020 22:31

i cały misterny plan w pi*du

Chuchu 12.02.2020 22:31

Takie podanie od Eryka dostał

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:31

Nadal chcecie Alexisa wykupic :lol:

Mikson 12.02.2020 22:31

po co on się tam w :cenzor: lał?

interfann 12.02.2020 22:31

Kuwa nooo

Chuchu 12.02.2020 22:31

Alexis facepalm

Claudio 12.02.2020 22:31

Alexis odwazniej

jaszczomb 12.02.2020 22:30

barelek slaby mecz

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:30

ajjjjj Sanchez

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:30

lepszy on niż Padelli

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:30

tego Viviano niech ogarną szybko

Cny 12.02.2020 22:30

DD reka 5m od niego bez gwizdka

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:30

ręki nie zagwizdał a tutaj faul w drugą stronę, ja p....

Dzyl 12.02.2020 22:30

tak swoją drogą to jak z lazio wyjdziemy z padellim w bramce to przeciez immobile z trójeczke wsadzi

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:30

sędzia daje popis w ogóle

Claudio 12.02.2020 22:30

Zielinski schodzi...nie ma co patrzec

Cny 12.02.2020 22:30

sedzia gwizdze jakies cuda xd

FReeFonix 12.02.2020 22:29

Jak w drugą? Xd

Nitrogen 12.02.2020 22:29

Alan Andersz

Claudio 12.02.2020 22:29

no znowu faul powinien byc w druga strone

Piter 12.02.2020 22:29

zesramy sie

Claudio 12.02.2020 22:29

ale szukaja tych fauli

Endru 12.02.2020 22:29

Moze wygramy tam 1-2

Claudio 12.02.2020 22:28

Strejlau jaki spec od kobiet

Endru 12.02.2020 22:28

Eriksen lepszy od Sensiego

Piter 12.02.2020 22:28

ładnie to Eriksen wbił w pole karne co

interfann 12.02.2020 22:28

Biraghi to kolejny asystent w tym meczu

jaszczomb 12.02.2020 22:28

siedzimy? klepiemy na 40 metrze bez pomyslu xd

Endru 12.02.2020 22:27

Niby na nich siedzimy ale jak Biraghi ma pilke to wiem ze zaraz bedzie aut

Nitrogen 12.02.2020 22:27

Ależ Strejalu się rozjuszył na Elmasa xD

Piter 12.02.2020 22:27

strasznie

Czarson 12.02.2020 22:27

ale strzelimy im zara

jaszczomb 12.02.2020 22:27

alez gownomecz xd

Endru 12.02.2020 22:27

Ten Biraghi to jest za niski poziom

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:26

:D

Claudio 12.02.2020 22:26

a to Danilo

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:26

Dambrosio drybler

Claudio 12.02.2020 22:26

patrze co CR7 robi w Interze

Nitrogen 12.02.2020 22:26

Na Politano chyba bez gwizdów i bez braw

Claudio 12.02.2020 22:26

bo nawet wybic nie chcial

Piter 12.02.2020 22:25

a to dobrze

Piter 12.02.2020 22:25

na Kalesona?

Shoutbox

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

broda4991 25.06.2026 12:11

Real na pewno będzie chciał od nas 60 plus odkup za 80 mln to jest na bank pewne. To że on do nas przyjdzie nie znaczy że będzie nasz

broda4991 25.06.2026 12:08

Coś mam jakieś złe przeczucie ze jednak Como się dogada.

Jacenty 25.06.2026 12:03

Nie kupią teraz Olise, mają pakt z Niemcami o "wzajemnym szacunku" to jedna rzecz, a druga - napastnik to 3 pozycja w ich kolejce. Przede wszystkim Mourinho zależy na technicznym i pracującym w obydwu fazach rozgrywającym w stylu Modricia (stąd zainteresowanie Enzo Fernandezem). Mają sporo piłkarzy do pożegnania, ale żaden z zawodników nie chce odchodzić, Ceballos nawet za darmo nie chce. Agenci Camavingi też wydają komunikaty, ze jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Sta też pomysł, że nawet Tchoumenii, który w tym sezoni był naprawdę dobry, moze odejść. Real potrzebuje gotówki na cito, bo inaczej będzie zablokowany, a Mourinho żąda właśnie ww. pomocnika i środkowego obrońcy, a w sprzyjających warunkach jak zrealizują dwa powyższe cele mają poszukać srodkowego napastnika.

Dzonyy 25.06.2026 11:56

Klinsi a jakie warunki ma Real?

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625432

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się