żoze wróc
ale autobus napoli
niestety gatuc>konte
Dobra to kto za Conte?
I asystent Marotty tez nic nie gra
dobra śmiechy śmiechami ale gatusso obija krula
Kapitan nasz dzisiaj zawodzi
dokładniej faken
co to z lazio bedzie
to absolutnie pewne
Dla mnie nieodzowny duet to jest BOROWIK - KREDENC jak oglądam xD
dd co robisz baranie
alez pojda strzaly w kierunku wujka
DD
Conte nie umie grac dwumeczów z le wylecimy tez szybko
WUJEK OPISZ
ciekawe czy ljaro sie sam zbanował
WIECZNA BEKA Z MARCZELA BOROWIKA
wujek wyłaź z nory
brozo xD
brozović
Najgorszy dziś zdecydowanie
wujek
Borowik xD
Brozoooooo
Sanchez jest dynamiczny
...
Brozo haha
Strejlau 😂😂😂
Poza Zielińśkim i Mylykiem
Szymon Bonczuch go chwali bo zna tylko jego na boisku
tretera
Nie no dobra zmiana Eryka przecież
co oni chwala tego Eriksena jak on nic specjalnego nie gra
ajj Baraghi coś za dobrze podał
!
WAAAAR DAWAJJ WARRRR
no dawać tą bramę, musimy coś wcisnąć
kurde centymetrow dzisiaj brakuje w kazdej sytuacji
uffffffffffffffffffffffffffffffff
ehhhhhhhhhhhhhhh
ajasjajajajsjjajasjdajsfjwgehnqgrwyhrwtg
jaajajajajaajajajaja
ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Ahhh
ajjj
jest i nadzyr xd
no typowe gówno claudio co
Danilo jak Zanetti
juz 85 minuta. Tak swietny mecz...jak to zleciało
dd dzisiaj bog ;d
Alexis chłop z największą determinacją ostatnio
DD
Danilo Danilo...i dupa
DD xD
Lautaro jak się bzyka też tak udaje?
powinniśmy wyjść z Godinem w obronie i byśmy normalnie mogli wyprowadzać piłkę
i cały misterny plan w pi*du
Takie podanie od Eryka dostał
Nadal chcecie Alexisa wykupic
po co on się tam w
lał?
Kuwa nooo
Alexis
Alexis odwazniej
barelek slaby mecz
ajjjjj Sanchez
lepszy on niż Padelli
tego Viviano niech ogarną szybko
DD reka 5m od niego bez gwizdka
ręki nie zagwizdał a tutaj faul w drugą stronę, ja p....
tak swoją drogą to jak z lazio wyjdziemy z padellim w bramce to przeciez immobile z trójeczke wsadzi
sędzia daje popis w ogóle
Zielinski schodzi...nie ma co patrzec
sedzia gwizdze jakies cuda xd
Jak w drugą? Xd
Alan Andersz
no znowu faul powinien byc w druga strone
zesramy sie
ale szukaja tych fauli
Moze wygramy tam 1-2
Strejlau jaki spec od kobiet
Eriksen lepszy od Sensiego
ładnie to Eriksen wbił w pole karne co
Biraghi to kolejny asystent w tym meczu
siedzimy? klepiemy na 40 metrze bez pomyslu xd
Niby na nich siedzimy ale jak Biraghi ma pilke to wiem ze zaraz bedzie aut
Ależ Strejalu się rozjuszył na Elmasa xD
strasznie
ale strzelimy im zara
alez gownomecz xd
Ten Biraghi to jest za niski poziom
a to Danilo
Dambrosio drybler
patrze co CR7 robi w Interze
Na Politano chyba bez gwizdów i bez braw
bo nawet wybic nie chcial
a to dobrze
na Kalesona?