Archiwum shoutboksa

FReeFonix 12.02.2020 22:38

Zaraz

Czarson 12.02.2020 22:38

XDDDDDDDDDDD

Kredence 12.02.2020 22:37

ahahahah

FReeFonix 12.02.2020 22:37

Żółtą dostanie

Czarson 12.02.2020 22:37

hahahahahhaha

Kredence 12.02.2020 22:37

ahhahahahah

Endru 12.02.2020 22:37

Zamknij sie juz milanski ścieku

Piter 12.02.2020 22:37

xd

Claudio 12.02.2020 22:37

ale bez przesady

Kredence 12.02.2020 22:37

hahahaahha

jaszczomb 12.02.2020 22:37

WAR DAWAJ WAR

Nitrogen 12.02.2020 22:37

WAAAAAAR !! !! !! !! !! !

Chuchu 12.02.2020 22:37

DD xD

Claudio 12.02.2020 22:37

lekko go popchnal

Nitrogen 12.02.2020 22:37

DAWAJ WAAAAAAAAR

Neraz1908 12.02.2020 22:37

dd haha

jaszczomb 12.02.2020 22:37

DAWAJ WARRRRRRRRR

Nitrogen 12.02.2020 22:37

WAAAAAAAAAAAAR

Czarson 12.02.2020 22:37

war\

Nitrogen 12.02.2020 22:37

Jak poleciał xD

Neraz1908 12.02.2020 22:37

var

interfann 12.02.2020 22:37

Wuefistę?

Chuchu 12.02.2020 22:37

Spalletti ma kontrakt ważny keszcze chyba

Piter 12.02.2020 22:37

ale sie wkurrwił xd

Yascarr 12.02.2020 22:37

Gattuso obił Sarriego i Conte w taktycznej Serie A

Endru 12.02.2020 22:37

Allegri

jaszczomb 12.02.2020 22:37

żoze wróc !! !! !!

Claudio 12.02.2020 22:37

ale autobus napoli

jaszczomb 12.02.2020 22:37

niestety gatuc>konte

Chuchu 12.02.2020 22:37

Dobra to kto za Conte?

Endru 12.02.2020 22:36

I asystent Marotty tez nic nie gra

Piter 12.02.2020 22:36

dobra śmiechy śmiechami ale gatusso obija krula :lol:

Endru 12.02.2020 22:36

Kapitan nasz dzisiaj zawodzi

Czarson 12.02.2020 22:36

dokładniej faken !!

crislk 12.02.2020 22:36

co to z lazio bedzie

Kredence 12.02.2020 22:36

to absolutnie pewne

Nitrogen 12.02.2020 22:36

Dla mnie nieodzowny duet to jest BOROWIK - KREDENC jak oglądam xD

Czarson 12.02.2020 22:36

dd co robisz baranie

Piter 12.02.2020 22:36

:lol:

jaszczomb 12.02.2020 22:36

alez pojda strzaly w kierunku wujka

Piter 12.02.2020 22:36

DD

Endru 12.02.2020 22:35

Conte nie umie grac dwumeczów z le wylecimy tez szybko

Kredence 12.02.2020 22:35

WUJEK OPISZ

Piter 12.02.2020 22:35

ciekawe czy ljaro sie sam zbanował

Kredence 12.02.2020 22:35

WIECZNA BEKA Z MARCZELA BOROWIKA

Piter 12.02.2020 22:35

wujek wyłaź z nory

jaszczomb 12.02.2020 22:35

brozo xD

Piter 12.02.2020 22:35

brozović

FReeFonix 12.02.2020 22:35

Najgorszy dziś zdecydowanie

Czarson 12.02.2020 22:35

wujek !!

Nitrogen 12.02.2020 22:35

Borowik xD

Chuchu 12.02.2020 22:35

Brozoooooo

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:35

Sanchez jest dynamiczny

Adriano_forever 12.02.2020 22:35

...

Claudio 12.02.2020 22:35

Brozo haha

interfann 12.02.2020 22:35

Strejlau 😂😂😂

Nitrogen 12.02.2020 22:34

Poza Zielińśkim i Mylykiem

Nitrogen 12.02.2020 22:34

Szymon Bonczuch go chwali bo zna tylko jego na boisku

Czarson 12.02.2020 22:34

tretera

Chuchu 12.02.2020 22:34

Nie no dobra zmiana Eryka przecież

Claudio 12.02.2020 22:34

co oni chwala tego Eriksena jak on nic specjalnego nie gra :D

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:34

ajj Baraghi coś za dobrze podał :D

jaszczomb 12.02.2020 22:34

!! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !

Nitrogen 12.02.2020 22:33

WAAAAR DAWAJJ WARRRR

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:33

no dawać tą bramę, musimy coś wcisnąć

Cny 12.02.2020 22:33

kurde centymetrow dzisiaj brakuje w kazdej sytuacji

jaszczomb 12.02.2020 22:33

uffffffffffffffffffffffffffffffff

Nitrogen 12.02.2020 22:33

ehhhhhhhhhhhhhhh

jaszczomb 12.02.2020 22:33

ajasjajajajsjjajasjdajsfjwgehnqgrwyhrwtg

Nitrogen 12.02.2020 22:33

jaajajajajaajajajaja

Neraz1908 12.02.2020 22:33

ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

interfann 12.02.2020 22:33

Ahhh

Claudio 12.02.2020 22:33

ajjj

jaszczomb 12.02.2020 22:32

jest i nadzyr xd

Piter 12.02.2020 22:32

no typowe gówno claudio co :lol:

Nasir 12.02.2020 22:32

Danilo jak Zanetti

Claudio 12.02.2020 22:32

juz 85 minuta. Tak swietny mecz...jak to zleciało

Cny 12.02.2020 22:32

dd dzisiaj bog ;d

Yascarr 12.02.2020 22:31

Alexis chłop z największą determinacją ostatnio

Chuchu 12.02.2020 22:31

DD :D

Claudio 12.02.2020 22:31

Danilo Danilo...i dupa

Nitrogen 12.02.2020 22:31

DD xD

interfann 12.02.2020 22:31

Lautaro jak się bzyka też tak udaje?

Piter 12.02.2020 22:31

powinniśmy wyjść z Godinem w obronie i byśmy normalnie mogli wyprowadzać piłkę

Dzyl 12.02.2020 22:31

i cały misterny plan w pi*du

Chuchu 12.02.2020 22:31

Takie podanie od Eryka dostał

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:31

Nadal chcecie Alexisa wykupic :lol:

Mikson 12.02.2020 22:31

po co on się tam w :cenzor: lał?

interfann 12.02.2020 22:31

Kuwa nooo

Chuchu 12.02.2020 22:31

Alexis facepalm

Claudio 12.02.2020 22:31

Alexis odwazniej

jaszczomb 12.02.2020 22:30

barelek slaby mecz

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:30

ajjjjj Sanchez

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:30

lepszy on niż Padelli

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:30

tego Viviano niech ogarną szybko

Cny 12.02.2020 22:30

DD reka 5m od niego bez gwizdka

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:30

ręki nie zagwizdał a tutaj faul w drugą stronę, ja p....

Dzyl 12.02.2020 22:30

tak swoją drogą to jak z lazio wyjdziemy z padellim w bramce to przeciez immobile z trójeczke wsadzi

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:30

sędzia daje popis w ogóle

Claudio 12.02.2020 22:30

Zielinski schodzi...nie ma co patrzec

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się