ale jak chcesz być potem posłem, to lepiej coś z Zenka M
ej ten caly jaszczomb to kolejne mutli gulasza chyba co taki sam styl wypowiedzi ulomny
między metaliką a peją
dość duża rozbieżność maniek
uuuuuu Peja
pewnie coś z repertuaru Metalliki albo Rycha Pei
ale nie jeden raz
maniek z taka masa to mozesz zostac co najzywej odźwiernym w cocomo
czy Feel pokaż na co CIe stać
:(
jaka nutka na wejście
i jaka muza na wejściu? Doda?
wymyślę sobie pseudonim
wystąpisz pod nickiem maniek czy prawdziwym imieniem
a potem zostanę posłem z ramienia Konfederacji
dziękuję
ja bym zamieścił screenshoty z przerwy meczu derbowego co maniekfci przeproszeniem mi napisał
dzięki Odet, będziesz pierwszy na mojej liście pozdrowień
tym bardziej 3mam kciuki
po walce przez godzinę na ringu bym wymieniał ludzi z sb, których pozdrawiam
Interista mistrzem boksu to już coś
ładna kasa wpardnie
2 miesiące z dobrym trenerem personalnym
próbuj
to nawet 1,5 roku wystarczy
dobijam wagę do 110, redukuję do 95 i fizycznie jestem nie do pokonania, zostaje tylko technika, wytrzymałość i taktyka
mój plan byłby prosty
sam na sam to ich lekko robisz
tak myślałem
tak
z dwoma na raz?
wiecie co, oglądam treningi Wildera i Furego i czuję, że gdybym 2 lata potrenował, to bym miał szansę
no najgorszy trener w lidze przez duże T wczoraj pięknie wyjaśnił krula
Napoli miało wczoraj trenera przez duże T
Manolas, Maksimovic, Zielu, Ruiz i Mertens
no dobra, 5
napoli miało wczoraj 4 zawodników, którzy coś grali i resztę statystów
przede wszystkim napoli ma najsłabszego trenera w lidze
on ma robić różnicę
zawsze Conte szuka wymówki po niepowodzeniach, widać krulowi brak jaj
ale co mnie skład napoli obchodzi, mamy trenera nr 1 we Włoszech
to co Piter Padelli lepszy od Ospiny?
Pierwszy ma Hellas, drugi ma Juventus
zaraz po naszym
a co pierwszy? pewnie że drugi
a co, naples ma drugi najlepszy skład?
hehe
miej honor i podaj się do dymisji betonie
co się czepiasz Piter
dobrze napisał
Ale to jest hipokryta jednak
no ale że Spall robił porządek pod kogoś wiekszego
CONTE: NAPOLI MA DRUGI NAJLEPSZY SKŁAD W LIDZE
nie ta kadra i nie ten poziom, mimo sympatii do niego
bez jaj
ja myśkałem tak o Spallu
typa, który ma tymczasowo zrobić coś pod większego pod kogoś innego
rozumiem
ja Conte traktuję jak Mancia
przyjdzie Inzaghi i zrobi robotę
on by przyszedł i zrobił resztę
aha
ale za Conte czy przed?
mógł sobie zrobić 1,5 roku urlopu, w tym czasie Conte i Marotta przygotowaliby mu fundamenty
aha
chciałem go u nas
byle nie w Juve
dobrze
szkoda
ponoć Maks w utd
tego typu
A co mnie jakas wiocha kluczbork obchodzi
a w kluczborku -100 aj aj
Z Lazio nie przegramy
niestety w niedziele -3
Ten gosc nie umie dwumeczu rozegrac
Conte nigdy nie wygral jako trener coppa italia
nie przywoluj imie Jose na daremne
Z Jose to atakowaliśmy pięcioma
jak my atakujemy maks trzema pilkarzmi to jak mamy bramki strzelac
A nie lepiej Jamesa zamiast Eriksena brac?
kazdy jest lepszy od 352
nie wiem moze 4312
Lozano xdxdxd
Eriksen za plecami
Lozano - Lukaku - Alexis
Mourinho i Lozano
Lozano jest na wylocie z Napoli
trzeba zmienic system
On sobie moze proponować jak krul nasciagal wahadalowych a nie mamy powaznych bocznych obroncow
Nasir to jaka formację proponujesz?
Bralbym Modrica i Rakitica , Brozo przy nich to kelner
No i tu masz odpowiedz dlaczego system Conte nie sprawdza sie z poważnymi rywalami ktorzy sa wytrzymać kondycyjnie napór na nas
modric niech sobie idzie do milanu
no ale co tam moze wiedziec zdrajca paryski
brozovic gra niemal jak 4 stoper a barella i vecino biegaja bez pomyslu byle w miejscu nie stac, a jak mawial niejaki thago motta "lepiej madrze stac niz glupio biegac"
generalnie 352 to jest formacja ktora najlatwiej zneutralizowac, wystarczy sie cofnac i zwezic pole gry, wrzutki biragha czy dambrosio to zadne zagrozenie
no ale #352#zolnierze#scudetto
po co ten eriksen jak u nas pierwszym rozgrywajacym jest bastoni