Archiwum shoutboksa

Odet 13.02.2020 11:55

ale jak chcesz być potem posłem, to lepiej coś z Zenka M

Nasir 13.02.2020 11:54

ej ten caly jaszczomb to kolejne mutli gulasza chyba co taki sam styl wypowiedzi ulomny

Piter 13.02.2020 11:54

między metaliką a peją

Piter 13.02.2020 11:54

dość duża rozbieżność maniek

Odet 13.02.2020 11:54

uuuuuu Peja

maniekfci 13.02.2020 11:54

pewnie coś z repertuaru Metalliki albo Rycha Pei

Odet 13.02.2020 11:54

ale nie jeden raz

Nasir 13.02.2020 11:54

maniek z taka masa to mozesz zostac co najzywej odźwiernym w cocomo

Odet 13.02.2020 11:54

czy Feel pokaż na co CIe stać

Piter 13.02.2020 11:54

:(

Piter 13.02.2020 11:53

jaka nutka na wejście

Odet 13.02.2020 11:53

i jaka muza na wejściu? Doda?

maniekfci 13.02.2020 11:53

wymyślę sobie pseudonim

Odet 13.02.2020 11:53

wystąpisz pod nickiem maniek czy prawdziwym imieniem

maniekfci 13.02.2020 11:53

a potem zostanę posłem z ramienia Konfederacji

Odet 13.02.2020 11:53

dziękuję

Piter 13.02.2020 11:53

ja bym zamieścił screenshoty z przerwy meczu derbowego co maniekfci przeproszeniem mi napisał

maniekfci 13.02.2020 11:53

dzięki Odet, będziesz pierwszy na mojej liście pozdrowień

Odet 13.02.2020 11:52

tym bardziej 3mam kciuki

maniekfci 13.02.2020 11:52

po walce przez godzinę na ringu bym wymieniał ludzi z sb, których pozdrawiam

Odet 13.02.2020 11:52

Interista mistrzem boksu to już coś

Odet 13.02.2020 11:51

ładna kasa wpardnie

Piter 13.02.2020 11:51

2 miesiące z dobrym trenerem personalnym

Odet 13.02.2020 11:51

próbuj

maniekfci 13.02.2020 11:51

to nawet 1,5 roku wystarczy

maniekfci 13.02.2020 11:51

dobijam wagę do 110, redukuję do 95 i fizycznie jestem nie do pokonania, zostaje tylko technika, wytrzymałość i taktyka

maniekfci 13.02.2020 11:50

mój plan byłby prosty

Piter 13.02.2020 11:50

sam na sam to ich lekko robisz

Piter 13.02.2020 11:50

tak myślałem

maniekfci 13.02.2020 11:50

tak

Piter 13.02.2020 11:50

z dwoma na raz?

maniekfci 13.02.2020 11:50

wiecie co, oglądam treningi Wildera i Furego i czuję, że gdybym 2 lata potrenował, to bym miał szansę

Piter 13.02.2020 11:49

no najgorszy trener w lidze przez duże T wczoraj pięknie wyjaśnił krula :lol:

Odet 13.02.2020 11:49

Napoli miało wczoraj trenera przez duże T

maniekfci 13.02.2020 11:49

Manolas, Maksimovic, Zielu, Ruiz i Mertens

maniekfci 13.02.2020 11:49

no dobra, 5

maniekfci 13.02.2020 11:49

napoli miało wczoraj 4 zawodników, którzy coś grali i resztę statystów

Piter 13.02.2020 11:48

przede wszystkim napoli ma najsłabszego trenera w lidze

maniekfci 13.02.2020 11:48

on ma robić różnicę

Piter 13.02.2020 11:48

zawsze Conte szuka wymówki po niepowodzeniach, widać krulowi brak jaj

maniekfci 13.02.2020 11:48

ale co mnie skład napoli obchodzi, mamy trenera nr 1 we Włoszech

Piter 13.02.2020 11:48

:lol:

Odet 13.02.2020 11:48

to co Piter Padelli lepszy od Ospiny?

Adriano_forever 13.02.2020 11:47

Pierwszy ma Hellas, drugi ma Juventus

Piter 13.02.2020 11:47

zaraz po naszym

Odet 13.02.2020 11:47

a co pierwszy? pewnie że drugi

Piter 13.02.2020 11:47

a co, naples ma drugi najlepszy skład?

Odet 13.02.2020 11:47

hehe

Adriano_forever 13.02.2020 11:47

miej honor i podaj się do dymisji betonie

Odet 13.02.2020 11:46

co się czepiasz Piter

Odet 13.02.2020 11:46

dobrze napisał

Piter 13.02.2020 11:46

Ale to jest hipokryta jednak :lol:

Odet 13.02.2020 11:46

no ale że Spall robił porządek pod kogoś wiekszego

Piter 13.02.2020 11:46

CONTE: NAPOLI MA DRUGI NAJLEPSZY SKŁAD W LIDZE

maniekfci 13.02.2020 11:46

nie ta kadra i nie ten poziom, mimo sympatii do niego

maniekfci 13.02.2020 11:46

bez jaj

Odet 13.02.2020 11:45

ja myśkałem tak o Spallu

maniekfci 13.02.2020 11:45

typa, który ma tymczasowo zrobić coś pod większego pod kogoś innego

Odet 13.02.2020 11:45

rozumiem

maniekfci 13.02.2020 11:45

ja Conte traktuję jak Mancia

Odet 13.02.2020 11:45

przyjdzie Inzaghi i zrobi robotę

maniekfci 13.02.2020 11:45

on by przyszedł i zrobił resztę

Odet 13.02.2020 11:45

aha

Odet 13.02.2020 11:45

ale za Conte czy przed?

maniekfci 13.02.2020 11:44

mógł sobie zrobić 1,5 roku urlopu, w tym czasie Conte i Marotta przygotowaliby mu fundamenty

Odet 13.02.2020 11:44

aha

maniekfci 13.02.2020 11:44

chciałem go u nas

Odet 13.02.2020 11:43

byle nie w Juve

Odet 13.02.2020 11:43

dobrze

maniekfci 13.02.2020 11:32

szkoda

maniekfci 13.02.2020 11:32

ponoć Maks w utd

maniekfci 13.02.2020 11:30

tego typu

Endru 13.02.2020 10:47

A co mnie jakas wiocha kluczbork obchodzi

Nasir 13.02.2020 10:47

a w kluczborku -100 aj aj

Endru 13.02.2020 10:46

Z Lazio nie przegramy

Nasir 13.02.2020 10:46

niestety w niedziele -3

Endru 13.02.2020 10:45

Ten gosc nie umie dwumeczu rozegrac

Endru 13.02.2020 10:45

Conte nigdy nie wygral jako trener coppa italia

Nasir 13.02.2020 10:43

nie przywoluj imie Jose na daremne

Endru 13.02.2020 10:42

Z Jose to atakowaliśmy pięcioma

Nasir 13.02.2020 10:42

jak my atakujemy maks trzema pilkarzmi to jak mamy bramki strzelac

Endru 13.02.2020 10:41

A nie lepiej Jamesa zamiast Eriksena brac?

Nasir 13.02.2020 10:41

kazdy jest lepszy od 352

Nasir 13.02.2020 10:41

nie wiem moze 4312

Nasir 13.02.2020 10:41

Lozano xdxdxd

CzarodziejCzasu 13.02.2020 10:41

Eriksen za plecami

CzarodziejCzasu 13.02.2020 10:41

Lozano - Lukaku - Alexis

CzarodziejCzasu 13.02.2020 10:40

Mourinho i Lozano

CzarodziejCzasu 13.02.2020 10:40

Lozano jest na wylocie z Napoli

CzarodziejCzasu 13.02.2020 10:40

trzeba zmienic system

Endru 13.02.2020 10:40

On sobie moze proponować jak krul nasciagal wahadalowych a nie mamy powaznych bocznych obroncow

Odet 13.02.2020 10:39

Nasir to jaka formację proponujesz?

Endru 13.02.2020 10:38

Bralbym Modrica i Rakitica , Brozo przy nich to kelner

Endru 13.02.2020 10:38

No i tu masz odpowiedz dlaczego system Conte nie sprawdza sie z poważnymi rywalami ktorzy sa wytrzymać kondycyjnie napór na nas

inter30 13.02.2020 10:38

modric niech sobie idzie do milanu

Nasir 13.02.2020 10:35

no ale co tam moze wiedziec zdrajca paryski

Nasir 13.02.2020 10:34

brozovic gra niemal jak 4 stoper a barella i vecino biegaja bez pomyslu byle w miejscu nie stac, a jak mawial niejaki thago motta "lepiej madrze stac niz glupio biegac"

Nasir 13.02.2020 10:33

generalnie 352 to jest formacja ktora najlatwiej zneutralizowac, wystarczy sie cofnac i zwezic pole gry, wrzutki biragha czy dambrosio to zadne zagrozenie

Nasir 13.02.2020 10:31

no ale #352#zolnierze#scudetto

Nasir 13.02.2020 10:31

po co ten eriksen jak u nas pierwszym rozgrywajacym jest bastoni

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się