Archiwum shoutboksa

Endru 13.02.2020 10:30

Zwykle to oddawanie pilki Brozovicowi i wrzucenie do boku lub kombinacja w srodku a jak chorwat dostal plaster to nasza gra sie posypała i wygladala jak wygladala

Endru 13.02.2020 10:29

Niestety ale w systemie trojki z tylu obroncy srodkowi musza umiec dobrze wrzucic pilke a nasi nie robia tego dobrze poza Stefanem

Endru 13.02.2020 10:28

Skriniar wczoraj tragedia ogolnie nasi obroncy poza de vrijem nie potrafia wyprowadzić pilki

Figo7 13.02.2020 09:57

Z całym szacunkiem dla Modricia za jego karierę ale może przyjść za Żabę co najwyżej

CzarodziejCzasu 13.02.2020 09:39

obecnie Skriniar jest wart moze 20 mln

CzarodziejCzasu 13.02.2020 09:39

to dobra wymiana

kulfon32 13.02.2020 09:36

Real Madryt poważnie bierze pod uwagę możliwość wymiany zawodników z Interem Mediolan. Hiszpańska ekipa chciałaby pozyskać Milana Skrniara, z kolei do teamu z Lombardii miałby dołączyć Luka Modrić. :hahaha:

Nasir 13.02.2020 09:13

#mental#dominacja#grzywka#scudetto

Nasir 13.02.2020 09:13

zrozumcie ten mecz jest bez znaczenia, mam to w dupie, scudetto pewne

Mendjolan 13.02.2020 09:09

Young bez zmiennika w tym wieku za długo nie pogra i tez się posypie

Mendjolan 13.02.2020 09:08

Lewe wahadło u nas to dramat, stary i połamany asa, albo nieudacznik Biraghi, a o dalbercie nie wspominam nawet.

Mendjolan 13.02.2020 09:07

Sensi zanim wróci do formy to się znów połamie, nie wiem czy jest sens inwestowania w niego 25 baniek.

Odet 13.02.2020 09:01

podczas meczu z Atalantą darł się na Candrevę a nie na beznadziejnego Biraghiego

Odet 13.02.2020 09:00

w przeciwieństwie do nas

Odet 13.02.2020 09:00

Conte jest chyba z niego zadowolony

Figo7 13.02.2020 08:51

Biraghi - zamieniłbym go nawet za Wawrzyniaka 😉

Kredence 13.02.2020 08:49

ewidentnie Inter na ten moment nie jest gotowy na dobra i konsekwentna gre co 3 dni i trzeba sie z tym pogodzic

InteristaNagato 13.02.2020 08:48

Birarghi to takie leszcze ze serie b to dla niego za duzo

InteristaNagato 13.02.2020 08:48

Sensi wgl nie widoczny

InteristaNagato 13.02.2020 08:48

Dopiero we wejsciu Eriksena zaczeliśmy grać

Figo7 13.02.2020 08:46

Krisu pewnie masz rację, wiadomo że trzeba być cierpliwym ale czasem jak widzę to chodzenie po boisku to mózg r..... Barella to dla mnie w ogóle człowiek zagadka niby kozak a jednak taki typowy Włoch, a najbardziej mnie irytuje ze ciągle dyskutuje. Sensi niestety po kontuzji jeszcze nie wrócił...

Kredence 13.02.2020 08:46

no Milan byl tak mocny w 1 polowie, ze gdyby nie 2 kulfony Padellego to by gola nie strzelili

pluto11 13.02.2020 08:40

Czyli wychodzi na to że w drugiej połowie derbów to nie Inter stwarzał sytuację i strzelał bramki tylko Milan strzelił 4 samobóje

InteristaNagato 13.02.2020 08:31

xdddd

Neraz1908 13.02.2020 08:23

Gianni Riveraostatnio aktywny: Dzisiaj, 00:3812 lutego 2020, 22:29 Inter w kolejnym meczu tak naprawdę nic nie pokazuje. W meczu z Napoli są ospali, powolni i bez pomysłu. Derby też Milan przegrał, a nie Inter wygrał. O ile początek sezonu mieli wybitny, tak teraz grają jak Inter za czasów Luciano - bezpłciowo. Tyle, że wtedy mieli aby Icardiego, który robił różnicę, a teraz takich grajków jest więcej.

Endru 13.02.2020 00:33

Dzisiaj barella czy Sensi mieli problem z prostymi zagraniami i przyjęciami pilki to na pewno wina Pintusa

Krisu 13.02.2020 00:30

Może to że wszyscy stawiają autobus bo wiedzą jaką siłe rażenia mamy. A może to, że Conte powinien wbić do głowy aby nasi potrafili dyrygować tempem. Raz szybciej raz wolniej... a z drugiej strony? To jest pierwszy sezon Conte. Gdzie gramy i liczymy się na trzech frontach (na obecną chwilę) a może to, że Pintus wziął się za wydolność naszych piłkarzy. Choć na wszystko myślę, że potrzeba czasu.

Figo7 13.02.2020 00:04

No bo przecież ogólnie kadrę teraz mamy spoko. Fakt, nowi doszli i potrzeba czasu na zgranie ale nawet po Alexisie widzę ten błysk z którego słynie i dawno już nie pokazywał ale dlaczego to wszystko tak źle wygląda?! Jedynym wytłumaczeniem dla mnie jest zajechanie fizyczne...

Czarson 12.02.2020 23:47

Trudno to ocenic w tym momencie. Jeśli przyjdzie drugi oddech w trakcie sezonu to tak. Jeśli nie to jesteśmy zwyczajnie tacy jak ka widać

Piekarz 12.02.2020 23:47

nie wiem

Piekarz 12.02.2020 23:47

powiem Ci tak

Figo7 12.02.2020 23:34

Siema Panowie! Ja tutaj nowy (właściwie to stary bo rejestracja w 2006r. ale nie aktywny na SB). Takie pytanie do Was, z waszego punktu widzenia: czy to jak wygląda ostatnio gra naszego zespołu nie jest czasem efektem "morderczego" treningu z jakiego słynie AC? Mam wrażenie że nasi truchtaja po boisku i oddychają rękawami od początku do końca spotkania tak jak np dziś.

SETE 12.02.2020 23:23

Miłej nocki

SETE 12.02.2020 23:23

I w sumie mam wrażenie ze jakiejś wielkiej spiny z tego powodu nie ma

SETE 12.02.2020 23:22

Conte i zawodnicy myśleli ze jakoś to będzie , ze się jakoś dokula 1:0 ale się nie udało :)

pluto11 12.02.2020 23:20

Eriksen dał dobra zmianę i jak Sensi ma tak grać to niech gra Eriksen

pluto11 12.02.2020 23:19

A nie Fabiana

pluto11 12.02.2020 23:19

Strejlal widział tam jakiegoś Fabiano

Krisu 12.02.2020 23:18

No nic. Napoli sie cieszy, że hej. Rewanż zweryfikuje jednych i drugich.

FReeFonix 12.02.2020 23:18

Co powiedział

Krisu 12.02.2020 23:15

Stejlau wyjaśnił wszystkich na temat Ziela i jego gry w drugiej połowie :D

Kredence 12.02.2020 23:14

to prawda

Nerazzurx10 12.02.2020 23:14

nikt nie powiedział, ze nie

SETE 12.02.2020 23:14

MK92 na wkurzenie nie pociągniesz więcej jak 30 minut

Kredence 12.02.2020 23:14

no prawie kazdy

Kredence 12.02.2020 23:14

to wie kazdy od dawna

Nerazzurx10 12.02.2020 23:13

Strejlau dzisiaj idelanie wyjasnil DD, ze nie jest na tyle obdarzony umiejetnosciami co jego koledzy z zespolu

VVujek 12.02.2020 23:08

Krisu znokautował

Nitrogen 12.02.2020 23:07

:lol:

Krisu 12.02.2020 23:06

Czarodziej czasu żal mi Ciebie. Jeśli tak pragniesz Mourinho to zostań jego kibicem a nie Interu. Nie wiem czy masz na celu podsyfiać ale to jest słabe ciągłe smarkanie w rękaw na temat Mourinho

Ojciec SB 12.02.2020 23:05

moze i tak, ale Cr7 w obecnej formie i w pojedynku z ibra, sam wygra mecz

MK92 12.02.2020 23:05

Szans wielkich nie mamy, w formie wielkiej nie jesteśmy, ale liczę na mega wkurzenie po frajersko przegranych derbach z Wami.

Ojciec SB 12.02.2020 23:04

szczegolnie ze Cr7 bedzie chcial osmieszyc ibre

Ojciec SB 12.02.2020 23:04

raczej nie ma szans na to by Milan dziabnal jude

Kredence 12.02.2020 23:03

no Milan w wysokiej formie raczej tez nie jest

MK92 12.02.2020 23:03

Uważam, że jest szansa jutro dziabnąć Juventus w słabej formie.

Luki165 12.02.2020 23:02

No ale w rewanżu będzie po meczu z Juve :p

MK92 12.02.2020 23:02

Ciekawe, co jutro Milan pokaże.

MK92 12.02.2020 23:02

Byliście trochę wypompowani po derbach.

MK92 12.02.2020 23:01

W sumie możecie zrobić rimontę w Neapolu. Stać Was.

Czarson 12.02.2020 23:01

Myślałem, że miałeś nauczkę

Ojciec SB 12.02.2020 23:01

trzeba czasem zrobic krok w tyl by zrobic dwa w przod

MK92 12.02.2020 23:01

To prawda :)

Czarson 12.02.2020 23:01

MK znów po połowie meczu oceniasz

Czarson 12.02.2020 23:00

Lukaku bezproduktywny

MK92 12.02.2020 23:00

Ech, a tak liczyłem na derbowy rewanż w finale Coppa Italia...

Ojciec SB 12.02.2020 23:00

spokojnie, ta porazka jest kluczem do sukcesu

Czarson 12.02.2020 23:00

Ależ gówno mecz

CzarodziejCzasu 12.02.2020 23:00

wiedza jak gramy i jak nas zaatrzymac

CzarodziejCzasu 12.02.2020 23:00

przeciwnicy nas rozczytali

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:59

my caly czas meczymy to smao

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:59

ale co da zmiana ustawienia?

Luki165 12.02.2020 22:59

Zamiast *

Luki165 12.02.2020 22:59

Ewidetnie chcemy nadal męczyć 352 żeby płynie przejść do 3412

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:58

podejrzewam ze mourinho ogarnalby

Nasir 12.02.2020 22:58

tylko ze jose m ten zdrajca madrycki

Ojciec SB 12.02.2020 22:57

to juz Smuda da nam wiecej

Ojciec SB 12.02.2020 22:57

tylko nie jose murinio

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:57

ja proponuje Jose Mourinho

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:57

powoli trzeba sie rozlagac za nowym trenerme

Kredence 12.02.2020 22:56

kolejny mecz niestety

Kredence 12.02.2020 22:56

no gramy na stojąco

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:56

nie umie wybrnac

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:56

COnte nie ma pomyslu

Luki165 12.02.2020 22:56

Nie no ale nie czarujmy się nie gramy dobrze. Jakby ktoś zaciągnął hamulec ręczny.

Ojciec SB 12.02.2020 22:54

amen Kredence

Nasir 12.02.2020 22:54

itd itp

Nasir 12.02.2020 22:54

dokl kredence forza krul scudetto pewne

Kredence 12.02.2020 22:54

lepiej przegrac dzisiaj niz w niedziele

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:54

nie pytalem :lol:

Ojciec SB 12.02.2020 22:54

mnie nie pytaj

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:53

no to jak nic nie znaczacy to po co wogole gralismy :lol:

Kredence 12.02.2020 22:53

to akurat o niczym nie swiadczy

Ojciec SB 12.02.2020 22:53

przegralismy jakis gowno mecz nic nie znaczacy a tu juz lament xd

Kredence 12.02.2020 22:53

nasir ty wiele rzeczy pisales

Cienty 12.02.2020 22:53

mecz z juve nie bedzie decydujący imo. Ligę wygrywa się wygrywając ze słabszymi zespołami

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:53

wypuscil silny sklad, zajecac druzyne przez lazio i przerac mecz z gowno napoli

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:52

klasyczny Conte

Piter 12.02.2020 22:52

nie mogliśmy po prostu odpaść z fiorentiną?

Nasir 12.02.2020 22:52

no i sie popisali

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się