a zreszta to gowno puchar liga sie liczy
Nie zawsze jest niedziela ... tak można podsumować dzisiejszy mecz
To jest 1 mecz?
jak sie bedzie chcialo naszym, to rozjedziemy naples na wyjezdzie
Miernie
nie no brozovica ladnie odcieli, napoli dobrze w obronie stalo. palsko i szerko, trojka przy brozovicu
xDxDXDxDDx
No i jest Stryjek
Wszyscy grali przeciętnie
nadzyr xD
szkoda było zajechać podstawowych zawodników
Ospały dziś Inter
biraghi to jest najgorszy obronaa na pewno najbardziej irytujacy
brozovik dostarczyl niezbitych dowodow, ze jest swiatowym topem xD
Chcieliście Conte to macie
nie chcialo im sie, to bylo widac od 1 minuty
Brozovic kozłem ofiarnym dziś, taki wyrok zapadnie
kurde dosrodkowania jak na meczyku korona-arka
Zmarnowałem 90monut życia
haslo meczu tapczan
napoli na pół gwizdka z pół rezerwowym składem
ale przynajmniej brozovic dostarczyl rozrywki
conte nadwyczaj spokojny
na tapczan
biraghi faszysto jeba..
wstyd
jaki wstyd, typowy mecz w ktorym jedni i drudzy na pol gwizdka graja i jednym siada ta jedna akcja skuteczna a drugim nie... i tyle.
WAR DAWAJ WAR
beka z tego meczu niestety
Dramat
Mental. Dominacja. Coppa Italia
mysleli ze po takiej połowie z milanem samo sie wygra z napoli
E FINITA
no ale skoro to już o finał gramy to pasowałoby może ten puchar zgarnąć...
Borowik upokorzył swojego obrońce
No Biraghi ogór straszny
juz ostatecznie
kurłaaaaaaa
brozovic odziera wujka z godnosci
No cóż
Widać że im nie zależy
:/
ajjj DD prawie
DD podsumował mecza
twn ibragi to niech idzie na pole ziemniaki sadzic
naszym po prostu sie nie chce
xddd
brozwik
Borowik jest dziś zjawiskowy xD
boze
brak pomyslu caly mecz
na bank
pewnie brozovic strzeli 3
u siebie im nie strzelilismy to na wyjeździe strzelimy
co z tego jak w rewanżu dostają ze 3 bramy i po temacie
conte przegrywa z amatorem gattuso masakra
Beton, beton, beton
wstyd
wstyd taki wynik
CALY CONTE
Biraghi debil
PROWADZ NAS OPISUJ KALCZIO
Ależ STRYJEK TORTUROWANY
DOKLADNIE WUJEK
Wymieniłeś 5 zawodników z czego 3 - Buskec,Jorginho,Thiago w życiu nie wymieniłbym za Brozovica 2 Kroos Veratti wymieniłbym ,aczkolwiek zastanowiłbym się nad łamliwym Verattim. Brozović jest zdecydowaną czołówką jeśli chodzi o pozycje registy czy to się komuś podoba czy nie.
krul bardzo zniesmaczony
jako ze nie dodales 'w naszym zasiegu' to prosze cie bardzo, pozycja podobna, zadania mniej wiecej tez buskec, kroos, thiago, verratti, jorginho
92 minuta i Inter przegrywa a prawie wszyscy wyj
...no po co ten puchar
Eriksen ale wyskocz
ruiz wyglada troche jak taki wujek janusz z wąśem
typowy gowno mecz
typowa gra na tapczan
fabiano dobre
nic nie wpadnie xD
Fabiano Ruiz
na tapczan
cisnąć!
kurde, no lipa przegrać
Szymon Bączuch komentator wybitny
Skoczył jak na tapczan xdxdxd
Dd i ta akcja to kwintesencja tego meczu
przegrać u siebie z gównem napoli boże święty
stryjek opisywał w 50 minucie że wszedł DD i gra ruszyła
Nitrogen 12.02.2020 22:38 To będzie ciężka noc na Stryjka xD
jak na tapczan xDDDD
Borczuch się rozkreca
brutalna gra, brutalne faule. Te PW niebezpieczne
DD xd
To będzie ciężka noc na Stryjka xD
xDDDDDDDDD
XDD
rzucił sie jak na tapczan
oboszemamojedyna
ale skoczyl
xDDDDDD
xD
Poleciał ostro xD
ALE DZ