Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

crislk 12.02.2020 22:44

a zreszta to gowno puchar liga sie liczy

SETE 12.02.2020 22:43

Nie zawsze jest niedziela ... tak można podsumować dzisiejszy mecz

INTERkibic 12.02.2020 22:43

To jest 1 mecz?

Kazam 12.02.2020 22:43

jak sie bedzie chcialo naszym, to rozjedziemy naples na wyjezdzie

interfann 12.02.2020 22:43

Miernie

Cny 12.02.2020 22:43

nie no brozovica ladnie odcieli, napoli dobrze w obronie stalo. palsko i szerko, trojka przy brozovicu

Kredence 12.02.2020 22:43

xDxDXDxDDx

Nitrogen 12.02.2020 22:43

No i jest Stryjek

Piter 12.02.2020 22:43

:lol:

VVujek 12.02.2020 22:43

Wszyscy grali przeciętnie

jaszczomb 12.02.2020 22:43

nadzyr xD

mauroo1902 12.02.2020 22:43

szkoda było zajechać podstawowych zawodników

VVujek 12.02.2020 22:43

Ospały dziś Inter

keats 12.02.2020 22:43

biraghi to jest najgorszy obronaa na pewno najbardziej irytujacy

jaszczomb 12.02.2020 22:42

brozovik dostarczyl niezbitych dowodow, ze jest swiatowym topem xD

Nasir 12.02.2020 22:42

Chcieliście Conte to macie

Kazam 12.02.2020 22:42

nie chcialo im sie, to bylo widac od 1 minuty

Yascarr 12.02.2020 22:42

Brozovic kozłem ofiarnym dziś, taki wyrok zapadnie

Cny 12.02.2020 22:42

kurde dosrodkowania jak na meczyku korona-arka

interfann 12.02.2020 22:42

Zmarnowałem 90monut życia

Avtvv 12.02.2020 22:42

haslo meczu tapczan :-D

Piter 12.02.2020 22:42

napoli na pół gwizdka z pół rezerwowym składem

Kredence 12.02.2020 22:42

ale przynajmniej brozovic dostarczyl rozrywki

Dzyl 12.02.2020 22:42

conte nadwyczaj spokojny

zv0d 12.02.2020 22:42

na tapczan

crislk 12.02.2020 22:42

biraghi faszysto jeba..

Adriano_forever 12.02.2020 22:42

wstyd

Avtvv 12.02.2020 22:42

jaki wstyd, typowy mecz w ktorym jedni i drudzy na pol gwizdka graja i jednym siada ta jedna akcja skuteczna a drugim nie... i tyle.

jaszczomb 12.02.2020 22:42

WAR DAWAJ WAR

Kredence 12.02.2020 22:42

beka z tego meczu niestety

FReeFonix 12.02.2020 22:42

Dramat

Piter 12.02.2020 22:42

Mental. Dominacja. Coppa Italia

Adriano_forever 12.02.2020 22:42

mysleli ze po takiej połowie z milanem samo sie wygra z napoli

Nitrogen 12.02.2020 22:41

E FINITA

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:41

no ale skoro to już o finał gramy to pasowałoby może ten puchar zgarnąć...

Nitrogen 12.02.2020 22:41

Borowik upokorzył swojego obrońce

Chuchu 12.02.2020 22:41

No Biraghi ogór straszny

Kredence 12.02.2020 22:41

juz ostatecznie

Czarson 12.02.2020 22:41

kurłaaaaaaa

Kredence 12.02.2020 22:41

brozovic odziera wujka z godnosci

FReeFonix 12.02.2020 22:41

No cóż

interfann 12.02.2020 22:41

Widać że im nie zależy

Adriano_forever 12.02.2020 22:41

:/

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:41

ajjj DD prawie

Nitrogen 12.02.2020 22:41

DD podsumował mecza

crislk 12.02.2020 22:41

twn ibragi to niech idzie na pole ziemniaki sadzic

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:41

naszym po prostu sie nie chce

Piter 12.02.2020 22:41

xddd

Czarson 12.02.2020 22:41

brozwik

Kredence 12.02.2020 22:41

:D

Nitrogen 12.02.2020 22:41

Borowik jest dziś zjawiskowy xD

Czarson 12.02.2020 22:40

boze

jaszczomb 12.02.2020 22:40

brak pomyslu caly mecz

Adriano_forever 12.02.2020 22:40

na bank

Kredence 12.02.2020 22:40

pewnie brozovic strzeli 3

Adriano_forever 12.02.2020 22:40

u siebie im nie strzelilismy to na wyjeździe strzelimy

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:40

co z tego jak w rewanżu dostają ze 3 bramy i po temacie

Dzyl 12.02.2020 22:40

conte przegrywa z amatorem gattuso masakra

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:40

Beton, beton, beton

Adriano_forever 12.02.2020 22:40

wstyd

Adriano_forever 12.02.2020 22:40

wstyd taki wynik

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:40

CALY CONTE :lol:

FReeFonix 12.02.2020 22:40

Biraghi debil

Kredence 12.02.2020 22:39

PROWADZ NAS OPISUJ KALCZIO

Nitrogen 12.02.2020 22:39

Ależ STRYJEK TORTUROWANY

Kredence 12.02.2020 22:39

DOKLADNIE WUJEK

Kredence 12.02.2020 22:39

Wymieniłeś 5 zawodników z czego 3 - Buskec,Jorginho,Thiago w życiu nie wymieniłbym za Brozovica 2 Kroos Veratti wymieniłbym ,aczkolwiek zastanowiłbym się nad łamliwym Verattim. Brozović jest zdecydowaną czołówką jeśli chodzi o pozycje registy czy to się komuś podoba czy nie.

Piter 12.02.2020 22:39

krul bardzo zniesmaczony

Kredence 12.02.2020 22:39

jako ze nie dodales 'w naszym zasiegu' to prosze cie bardzo, pozycja podobna, zadania mniej wiecej tez buskec, kroos, thiago, verratti, jorginho

Claudio 12.02.2020 22:39

92 minuta i Inter przegrywa a prawie wszyscy wyj :cenzor: ...no po co ten puchar

Czarson 12.02.2020 22:39

Eriksen ale wyskocz

Dzyl 12.02.2020 22:39

ruiz wyglada troche jak taki wujek janusz z wąśem

jaszczomb 12.02.2020 22:39

typowy gowno mecz

zv0d 12.02.2020 22:39

typowa gra na tapczan

Cny 12.02.2020 22:39

fabiano dobre

jaszczomb 12.02.2020 22:39

nic nie wpadnie xD

Chuchu 12.02.2020 22:39

Fabiano Ruiz

zv0d 12.02.2020 22:39

na tapczan

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:38

cisnąć!

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:38

kurde, no lipa przegrać

Piekarz 12.02.2020 22:38

Szymon Bączuch komentator wybitny

Nasir 12.02.2020 22:38

Skoczył jak na tapczan xdxdxd

interfann 12.02.2020 22:38

Dd i ta akcja to kwintesencja tego meczu

Adriano_forever 12.02.2020 22:38

przegrać u siebie z gównem napoli boże święty

Piter 12.02.2020 22:38

stryjek opisywał w 50 minucie że wszedł DD i gra ruszyła

Nitrogen 12.02.2020 22:38

Nitrogen 12.02.2020 22:38 To będzie ciężka noc na Stryjka xD

zv0d 12.02.2020 22:38

jak na tapczan xDDDD

Czarson 12.02.2020 22:38

Borczuch się rozkreca

Piter 12.02.2020 22:38

brutalna gra, brutalne faule. Te PW niebezpieczne

Cny 12.02.2020 22:38

DD xd

Nitrogen 12.02.2020 22:38

To będzie ciężka noc na Stryjka xD

jaszczomb 12.02.2020 22:38

xDDDDDDDDD

Czarson 12.02.2020 22:38

XDD

Adriano_forever 12.02.2020 22:38

rzucił sie jak na tapczan

Kredence 12.02.2020 22:38

oboszemamojedyna

Czarson 12.02.2020 22:38

ale skoczyl

jaszczomb 12.02.2020 22:38

xDDDDDD

Kredence 12.02.2020 22:38

xD

Nitrogen 12.02.2020 22:38

Poleciał ostro xD

Kredence 12.02.2020 22:38

ALE DZ BAN

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625397

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się