Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:10

niech ten Martinez idzie juz do Barcelony :lol:

Kunbaskier 12.02.2020 22:10

Sensi zawalił przy golu, jako pierwszy zgubił przeciwnika, Brozo już ratował i także zgubił sie

Piter 12.02.2020 22:10

nie szukajcie wymówki bo ten mecz to jest parodia

Claudio 12.02.2020 22:10

co ten sedzia odpindala

Chuchu 12.02.2020 22:10

Lol a faul gdzie?

Claudio 12.02.2020 22:10

faul kmiocie

Piter 12.02.2020 22:10

powinniśmy to przegrywać 0-1 do połowy

Piter 12.02.2020 22:10

:(

Claudio 12.02.2020 22:09

w graczy Interu mozna ladowac łokciami

Nitrogen 12.02.2020 22:09

Masakra znowu Calciopoli

Cny 12.02.2020 22:09

tutaj jest VAR?

VVujek 12.02.2020 22:09

karny powinien byc xd

Pjerun 12.02.2020 22:09

czemu karnego nie bylo?

Cny 12.02.2020 22:09

a karny gdzie? lokiec w glowe i nie ma?

Piter 12.02.2020 22:09

no borowik na karuzelę prawie wkręcony

Chuchu 12.02.2020 22:09

Macie swojego Brozovicia

zv0d 12.02.2020 22:09

DD

Mendjolan 12.02.2020 22:09

Barelka dokręcił pilke na wślizgu chyba

Nitrogen 12.02.2020 22:09

Borowik to chyba wcześniej na raz

Piter 12.02.2020 22:09

brozowić

Nitrogen 12.02.2020 22:09

Bareja?

Nitrogen 12.02.2020 22:09

Kto tak na dupie pojechał przy tej bramce?

keats 12.02.2020 22:09

reka w ryja karny

crislk 12.02.2020 22:08

pilkarze do odstrzalu biraghi,sensi,asamoah,d'amrosio trzeba czyścic szrot

Claudio 12.02.2020 22:08

reka w twarz w polu karnym

Claudio 12.02.2020 22:08

co ten sedzia znowu zagwizdał?

Claudio 12.02.2020 22:08

Lukaku, defensywa czy Barella zamiast odpoczywać przed ważnym meczem z Lazio to muszą grać w CI

Piter 12.02.2020 22:07

gatusso wyjaśnia krula Conte :lol:

Mendjolan 12.02.2020 22:07

Barella dokręcił

Dzyl 12.02.2020 22:07

dawac eriksena za sensiego i younga za biraghiego

Piter 12.02.2020 22:07

ja również się męczę tym meczem seiro

Claudio 12.02.2020 22:06

mnie najbardziej boli ze się męczymy w tym pucharze

Nitrogen 12.02.2020 22:06

Dziwne

Nitrogen 12.02.2020 22:06

0-1 a wciąż nie ma Aniola

Piter 12.02.2020 22:06

miało być gładkie 2-0 i luzik mecz w neapolu a tu gówno

Dzyl 12.02.2020 22:05

akurat padelli miał mało szans

Chuchu 12.02.2020 22:05

Dawać Krystiana

crislk 12.02.2020 22:05

ten szkalny sensi niech juz idzie do sassuolo

Czarson 12.02.2020 22:05

Handa by to wyjal

Moldar3 12.02.2020 22:05

Ładnie uderzył

Nasir 12.02.2020 22:05

Xd

Piter 12.02.2020 22:05

Mental. Dominacja. Scudetto

Kunbaskier 12.02.2020 22:05

Bez formy jest Sensi, do zmiany

Claudio 12.02.2020 22:05

a Padelli standardowo nie obronil :D

Nitrogen 12.02.2020 22:05

Z naciskiem na Borowika

Nasir 12.02.2020 22:05

Chcieliście conte to macie

Kunbaskier 12.02.2020 22:05

sensi zawalił

Nitrogen 12.02.2020 22:05

Ruic ostro przeorał Sensiego i Borowika

Piter 12.02.2020 22:05

przecież naples miało lepsze akcje i prowadzą zasłużenie

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:05

Brozo poszedł na raz

minus09 12.02.2020 22:05

dawaj tego wlocha, dawaj tego wlocha <janusz wojcik voice>

Moldar3 12.02.2020 22:05

Jedna akcja z czapy

Piter 12.02.2020 22:05

piękny zwód i piękny strzał

Claudio 12.02.2020 22:05

w defensywie jeden w drugiego wpadał :D

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:05

:lol:

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:04

tak coś czułem...

Nitrogen 12.02.2020 22:04

Przecież on był żenujący w tym meczu

Chuchu 12.02.2020 22:04

Conte out

Piter 12.02.2020 22:04

hgahahhahaha

Adriano_forever 12.02.2020 22:04

ależ miał czasu boże swiety

Nitrogen 12.02.2020 22:04

Gówniany Ruic xD

minus09 12.02.2020 22:04

XDDD

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:04

dupa

Adriano_forever 12.02.2020 22:04

kur

Nitrogen 12.02.2020 22:04

gooool

Claudio 12.02.2020 22:04

pfff

Moldar3 12.02.2020 22:04

Mur chiński

Dzyl 12.02.2020 22:03

podoba mi się dzis bastoni

Chuchu 12.02.2020 22:02

Sensi :brawo:

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:02

ale Sensi ich by wykręcił

Claudio 12.02.2020 22:02

Sensi IZ back

Piter 12.02.2020 22:02

szkoda że nie gra Godin, bo najlepiej piłkę wyprowadzić potrafi a obrona napoli dziurawa sie wydaje

Claudio 12.02.2020 22:02

Biraghi teraz zle z autu wyrzucil...dobrze ze sedzia go nie cofnal

Piter 12.02.2020 21:59

ależ to był element zaskoczenia xd

Nitrogen 12.02.2020 21:58

Menelaos zółta

Claudio 12.02.2020 21:58

Menolas

Nitrogen 12.02.2020 21:58

haha

Piter 12.02.2020 21:58

dokł, wszedł DD i nagle ruszyliśmy

VVujek 12.02.2020 21:58

niebywałe

VVujek 12.02.2020 21:58

DD sprawia ,że gramy ofensywniej

minus09 12.02.2020 21:57

bo wtedy dostawalismy bramki frajerskie

minus09 12.02.2020 21:57

lepiej niz 1 powola gramy a 2 na przeczekanie

mauroo1902 12.02.2020 21:57

D Ambrosio wrzucał

Piter 12.02.2020 21:57

co ajj?

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:57

ajjj Lukaku

Claudio 12.02.2020 21:57

ajj

Piter 12.02.2020 21:56

3

Claudio 12.02.2020 21:56

czyli znowu 1 polowa na przeczekanie a w 2 polowie gramy?

mauroo1902 12.02.2020 21:56

eriksen rozgrzewka

Claudio 12.02.2020 21:55

widac inny bieg w 2 polowie

Piter 12.02.2020 21:55

2

Klinsi64 12.02.2020 21:54

lukak xd

Claudio 12.02.2020 21:54

cooo? faul xD

Nitrogen 12.02.2020 21:53

Jeszcze tylko Vecino za Bareje i tryplet marzeń Stryjka na boisku

Claudio 12.02.2020 21:53

Moses drybling "na wywrotke"

VVujek 12.02.2020 21:53

niebywałe zwycięstwo nas czeka

Piter 12.02.2020 21:53

1

mauroo1902 12.02.2020 21:53

raz

VVujek 12.02.2020 21:53

dobrze będzie się włączał w akcje ofensywne

Shoutbox

AveCaesar 25.06.2026 10:14

A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf

martins2000 25.06.2026 10:13

Proszę nie pisać o Dodo bo to ponoć są wysrywy martinsa według najmądrzejszego na tym portalu niejakiego Klaudiuszka🚑🤣

AveCaesar 25.06.2026 10:13

No to będzie Guga co z prawej śmiga

Dzonyy 25.06.2026 10:03

Z|obaczymy 50 za bissecka jak swinia niebo

AveCaesar 25.06.2026 10:00

Dużo większe boom jak z Palestrą i okienko świetne.

AveCaesar 25.06.2026 09:53

Powiedzmy Kayode 40, Solet 30, Mancini 20. Czyli Bisseck z 50, Frattesi +/- 30 i reszta Pavardy, Asllanie itd. Dałoby się.

AveCaesar 25.06.2026 09:50

AveCaesar 25.06.2026 09:47 Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże i obroną ?

AveCaesar 25.06.2026 09:48

Tylko żeby nie targowali się miesiąc o 5 mln i drugi o 2 mln bonusów bo znowu jakiś Arsenal wejdzie i pozamiatane 😒

AveCaesar 25.06.2026 09:47

Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże

Jacenty 25.06.2026 09:28

CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele

AveCaesar 25.06.2026 09:24

F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.

Jacenty 25.06.2026 09:23

Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.

AveCaesar 25.06.2026 09:21

Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.

Jacenty 25.06.2026 09:17

Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio

Jacenty 25.06.2026 09:15

na wypadek*

Jacenty 25.06.2026 09:14

planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah

AveCaesar 25.06.2026 08:43

Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Romano - De Vrij w Panathinaikos zamknięty: porozumienie prawie osiągnięte, Grecy czekają tylko na ostatnie OK od obrońcy i wtedy będzie załatwione

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Di Marzio – Delegacja Brighton przebywała w Mediolanie w związku z serią spotkań. Angielski klub jest zainteresowany Frattesim, jednak to Nottingham Forest jest bliżej pozyskania pomocnika Interu.

AveCaesar 25.06.2026 08:41

GDS – 🇧🇷 Guga, brazylijski zawodnik grający na skrzydle lub boku obrony, urodzony w 1998 roku i występujący w barwach Fluminense, został zaoferowany Interowi.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625409

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się