Archiwum shoutboksa

maniekfci 13.02.2020 12:08

czyli tak jak mówiłem, jaszczomb znawca z komentarzy z grupy warszawski koks

Piter 13.02.2020 12:08

może nagraj swój trening hejterku :) i pokaż nam jak ćwiczysz :)

Odet 13.02.2020 12:08

oho ale nam powiedział

jaszczomb 13.02.2020 12:07

jak nie wiecie po co to sie robi to o czym mam z wami niby rozmawiac

Odet 13.02.2020 12:07

ale teraz przez capoeire nie robie maksa

Piter 13.02.2020 12:07

nie chciałoby mi się nawet zakładać

maniekfci 13.02.2020 12:07

komedia

maniekfci 13.02.2020 12:07

:lol:

Piter 13.02.2020 12:07

po co mam ładować na sztangę 200kg żeby raz wyrwać? :lol:

Odet 13.02.2020 12:07

robiłem

Odet 13.02.2020 12:07

na maksie 6

Odet 13.02.2020 12:07

przysiadów też

Piter 13.02.2020 12:07

ja maxy jak robie to minimum 6 powtórzeń

Odet 13.02.2020 12:07

martwego nie robię

maniekfci 13.02.2020 12:07

na masymalnym? :lol:

jaszczomb 13.02.2020 12:06

no i odet powiedz mi ile robisz powt. na maksymalnym obiciazeniu w przysiadzie albo np martwym

maniekfci 13.02.2020 12:06

jaszczomb pewnie personalny po kursie Karmowskiego

Odet 13.02.2020 12:06

8 - 10

Odet 13.02.2020 12:06

jesteś trenerem pań jaszczomb ?

Piter 13.02.2020 12:06

no wiadomo że 5 powtórzeń na masę, 8 na utrzymanie wagi a 12 na redukcji

jaszczomb 13.02.2020 12:06

to przyklad

maniekfci 13.02.2020 12:06

lol Odet to po ile Ty robisz

maniekfci 13.02.2020 12:06

sam nauczę się swojego organizmy i jego reakcji

Odet 13.02.2020 12:06

5 powtórzeń? to chyba dla kobiet rada

maniekfci 13.02.2020 12:05

ja po prostu zrobię po swojemu, bez wskazówek innych

jaszczomb 13.02.2020 12:05

to zrob np 5 powtorzen 30% maksymalnego obciazenia a na nastepnym treningu zrob 5 powt z 80% maks obciqazenia i powiedz mi ktore Ci bardziej pali miesien

maniekfci 13.02.2020 12:05

a mimo to ma rozbudowaną masę mięśniową

Odet 13.02.2020 12:04

bo zrobiły zdjęcie twarzy

maniekfci 13.02.2020 12:04

myślisz, że mieśnie robola na buowli czują, czy on robi coś dobrze czy źle?

Odet 13.02.2020 12:04

do teraz się zastanawiam po co

Odet 13.02.2020 12:04

u mnie we wt 2 pulchne panie walnęły sobie po fotce po treningu

maniekfci 13.02.2020 12:04

generalnie twoje mięśnie mają w piździe, czy robisz coś dobrze technicznie, one wymagają po prostu pracy

Odet 13.02.2020 12:04

podczas czy po treningu

Adriano_forever 13.02.2020 12:04

Robert Pasut najlepszy siłacz polski

jaszczomb 13.02.2020 12:04

nie, macie absolwenta awf xd

Odet 13.02.2020 12:04

coraz częsciej ludzie walą sobie foty

Odet 13.02.2020 12:04

czyli jednak

jaszczomb 13.02.2020 12:03

mam na silce taka grupe co przychdozi sie tylko napompowac a potem trzaska z 30 sefiakow

maniekfci 13.02.2020 12:03

jaszczomb 13.02.2020 12:03 dobrze wykonane cwiczenie da szybszy i efektywniejszy wynik w postaci rozwoju miesnia

maniekfci 13.02.2020 12:03

ooo mamy znawcę z komentarzy z grupy warszawskiego koksa

Nasir 13.02.2020 12:03

ja tylko po to cwicze zeby robic foty i wysylac cipciom

Odet 13.02.2020 12:03

a Wy młodzi, z ładnych miast, to pytam

Odet 13.02.2020 12:03

bo widzę że coraz więcej sobie robi?

maniekfci 13.02.2020 12:03

Odet XD

maniekfci 13.02.2020 12:03

i nie robię niczego skomplikowanego a z dnia na dzięń coraz lepiej

Odet 13.02.2020 12:03

robicie sobie foty na siłowni ??

jaszczomb 13.02.2020 12:03

dobrze wykonane cwiczenie da szybszy i efektywniejszy wynik w postaci rozwoju miesnia

maniekfci 13.02.2020 12:02

ja teraz po powrocie ćwiczę 2 razy w tygodniu i z diety wykluczyłem syfiaste żarcie i ogarniczyłem słodycze

jaszczomb 13.02.2020 12:02

pitolisz

Odet 13.02.2020 12:02

jakby robił dobrze to wygrałby szybciej, taka prawda

maniekfci 13.02.2020 12:02

dokł

Nasir 13.02.2020 12:02

generalnie to widze to tak ze ludzie dorabiaja sobie gleboka filozofie do cwiczen i diety a to jest bardzo nieskomplikowany proces znany od tysiecy lat

maniekfci 13.02.2020 12:01

xddd

Piter 13.02.2020 12:01

i kto wygrał wiadomo

Piter 13.02.2020 12:01

kiedyś z Furego się śmiali przed walką z kliczką, że robi źle technicznie na siłowni ćwiczenie

maniekfci 13.02.2020 12:01

jak oni się śmieją, że ktoś coś robi źle technicznie, że trening źle skomponowany

Piter 13.02.2020 12:01

a sam robił redukcje i jeszcze masy mięśniowej nabrał i mówił że doświadczenie :lol:

Piter 13.02.2020 12:00

kiedyś cipa2703 mówił że to nie jest możliwe na redukcji nie mieć spadków naturalnie

maniekfci 13.02.2020 12:00

największa beka z tych znawców w komentarzach jest zawsze

Nasir 13.02.2020 12:00

dokl piter #mental#cytrulina#teamnatural

Odet 13.02.2020 11:59

ja nie jestem zawiedziony, bo nie oglądam

Piter 13.02.2020 11:59

20 lat doświadczenia. Naturalność. Mistrzostwo zawodów kulturystycznych wsi poniatów

maniekfci 13.02.2020 11:59

jakim meczu nasir

Nasir 13.02.2020 11:59

maniek a co powiesz o wczorajszym meczu

Odet 13.02.2020 11:59

to nie oglądaj

maniekfci 13.02.2020 11:59

za dużo w tym komercji i pozerstwa

maniekfci 13.02.2020 11:59

generalnie jestem zawiedziony dzisiejszym boksem

Nasir 13.02.2020 11:58

tylko niech pozdrowi hejjterow

Piter 13.02.2020 11:58

w ogóle to chciałbym nick Piter2703

Nasir 13.02.2020 11:58

ok czekamy

Piter 13.02.2020 11:58

zaraz napiszę do mojego trenera @Patryk2703 i zobaczymy co ci powie

Odet 13.02.2020 11:58

chudy biceps

Nasir 13.02.2020 11:58

xd

Odet 13.02.2020 11:58

to ćwiczenie na vegański biceps

Piter 13.02.2020 11:58

:lol:

Nasir 13.02.2020 11:58

odsylam do fundamentow sakera

Piter 13.02.2020 11:57

no to jest zajebiste ćwiczenie na biceps izolowane

maniekfci 13.02.2020 11:57

jprdl nawet nie odpowiem na to xddd

Nasir 13.02.2020 11:57

no jesli tak robisz biceps to nie dziwne ze nie rosnie

Nasir 13.02.2020 11:57

to jest cwiczenie na biceps ??

Odet 13.02.2020 11:57

a nie jednak większa jest

Nasir 13.02.2020 11:57

maniekfci 13.02.2020 11:55 zobaczcie 1:15, ćwiczysz sobie biceps

Piter 13.02.2020 11:57

Mental. Dominacja. Coppa Italia

Piter 13.02.2020 11:57

majtkowy nasir calvinowy dziś cięty

Odet 13.02.2020 11:56

to wygląda jak moja siłownia na moris chorzów

maniekfci 13.02.2020 11:56

jprdl xdddd majtkowy co ty odlatujesz

Piter 13.02.2020 11:56

przepraszam

Nasir 13.02.2020 11:56

koles na filmie pacanie

Piter 13.02.2020 11:56

ani nogi

Piter 13.02.2020 11:56

z brzucha mu nie wyiebie przecież

maniekfci 13.02.2020 11:56

xddddd

Piter 13.02.2020 11:56

nogi? :lol:

Piter 13.02.2020 11:56

a co ma robić nasir

Odet 13.02.2020 11:56

;)

Odet 13.02.2020 11:56

nie wiem czy chciałbym ćwiczyć z murzynem

maniekfci 13.02.2020 11:56

a Ty mu proponujesz na zmianę i on nie daje rady Twojego ciężaru 80 g zrobić na klatę

Nasir 13.02.2020 11:55

xdxdxd jesli ty twierdzisz manius ze on robi biceps to mam dla ciebie zle wiesci

Piter 13.02.2020 11:55

i sie pyta ile ci zostało jeszcze na tej ławeczce

maniekfci 13.02.2020 11:55

zobaczcie 1:15, ćwiczysz sobie biceps a tu Wilder przychodzi trening przed Furym robić https://www.youtube.com/watch?v=XeFGQYtMxj4

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się