czyli tak jak mówiłem, jaszczomb znawca z komentarzy z grupy warszawski koks
może nagraj swój trening hejterku
i pokaż nam jak ćwiczysz
oho ale nam powiedział
jak nie wiecie po co to sie robi to o czym mam z wami niby rozmawiac
ale teraz przez capoeire nie robie maksa
nie chciałoby mi się nawet zakładać
komedia
po co mam ładować na sztangę 200kg żeby raz wyrwać?
robiłem
na maksie 6
przysiadów też
ja maxy jak robie to minimum 6 powtórzeń
martwego nie robię
na masymalnym?
no i odet powiedz mi ile robisz powt. na maksymalnym obiciazeniu w przysiadzie albo np martwym
jaszczomb pewnie personalny po kursie Karmowskiego
8 - 10
jesteś trenerem pań jaszczomb ?
no wiadomo że 5 powtórzeń na masę, 8 na utrzymanie wagi a 12 na redukcji
to przyklad
lol Odet to po ile Ty robisz
sam nauczę się swojego organizmy i jego reakcji
5 powtórzeń? to chyba dla kobiet rada
ja po prostu zrobię po swojemu, bez wskazówek innych
to zrob np 5 powtorzen 30% maksymalnego obciazenia a na nastepnym treningu zrob 5 powt z 80% maks obciqazenia i powiedz mi ktore Ci bardziej pali miesien
a mimo to ma rozbudowaną masę mięśniową
bo zrobiły zdjęcie twarzy
myślisz, że mieśnie robola na buowli czują, czy on robi coś dobrze czy źle?
do teraz się zastanawiam po co
u mnie we wt 2 pulchne panie walnęły sobie po fotce po treningu
generalnie twoje mięśnie mają w piździe, czy robisz coś dobrze technicznie, one wymagają po prostu pracy
podczas czy po treningu
Robert Pasut najlepszy siłacz polski
nie, macie absolwenta awf xd
coraz częsciej ludzie walą sobie foty
czyli jednak
mam na silce taka grupe co przychdozi sie tylko napompowac a potem trzaska z 30 sefiakow
jaszczomb 13.02.2020 12:03 dobrze wykonane cwiczenie da szybszy i efektywniejszy wynik w postaci rozwoju miesnia
ooo mamy znawcę z komentarzy z grupy warszawskiego koksa
ja tylko po to cwicze zeby robic foty i wysylac cipciom
a Wy młodzi, z ładnych miast, to pytam
bo widzę że coraz więcej sobie robi?
Odet XD
i nie robię niczego skomplikowanego a z dnia na dzięń coraz lepiej
robicie sobie foty na siłowni
dobrze wykonane cwiczenie da szybszy i efektywniejszy wynik w postaci rozwoju miesnia
ja teraz po powrocie ćwiczę 2 razy w tygodniu i z diety wykluczyłem syfiaste żarcie i ogarniczyłem słodycze
pitolisz
jakby robił dobrze to wygrałby szybciej, taka prawda
dokł
generalnie to widze to tak ze ludzie dorabiaja sobie gleboka filozofie do cwiczen i diety a to jest bardzo nieskomplikowany proces znany od tysiecy lat
xddd
i kto wygrał wiadomo
kiedyś z Furego się śmiali przed walką z kliczką, że robi źle technicznie na siłowni ćwiczenie
jak oni się śmieją, że ktoś coś robi źle technicznie, że trening źle skomponowany
a sam robił redukcje i jeszcze masy mięśniowej nabrał i mówił że doświadczenie
kiedyś cipa2703 mówił że to nie jest możliwe na redukcji nie mieć spadków naturalnie
największa beka z tych znawców w komentarzach jest zawsze
dokl piter #mental#cytrulina#teamnatural
ja nie jestem zawiedziony, bo nie oglądam
20 lat doświadczenia. Naturalność. Mistrzostwo zawodów kulturystycznych wsi poniatów
jakim meczu nasir
maniek a co powiesz o wczorajszym meczu
to nie oglądaj
za dużo w tym komercji i pozerstwa
generalnie jestem zawiedziony dzisiejszym boksem
tylko niech pozdrowi hejjterow
w ogóle to chciałbym nick Piter2703
ok czekamy
zaraz napiszę do mojego trenera @Patryk2703 i zobaczymy co ci powie
chudy biceps
xd
to ćwiczenie na vegański biceps
odsylam do fundamentow sakera
no to jest zajebiste ćwiczenie na biceps izolowane
jprdl nawet nie odpowiem na to xddd
no jesli tak robisz biceps to nie dziwne ze nie rosnie
to jest cwiczenie na biceps
a nie jednak większa jest
maniekfci 13.02.2020 11:55 zobaczcie 1:15, ćwiczysz sobie biceps
Mental. Dominacja. Coppa Italia
majtkowy nasir calvinowy dziś cięty
to wygląda jak moja siłownia na moris chorzów
jprdl xdddd majtkowy co ty odlatujesz
przepraszam
koles na filmie pacanie
ani nogi
z brzucha mu nie wyiebie przecież
xddddd
nogi?
a co ma robić nasir
nie wiem czy chciałbym ćwiczyć z murzynem
a Ty mu proponujesz na zmianę i on nie daje rady Twojego ciężaru 80 g zrobić na klatę
xdxdxd jesli ty twierdzisz manius ze on robi biceps to mam dla ciebie zle wiesci
i sie pyta ile ci zostało jeszcze na tej ławeczce
zobaczcie 1:15, ćwiczysz sobie biceps a tu Wilder przychodzi trening przed Furym robić https://www.youtube.com/watch?v=XeFGQYtMxj4