wiadomka mordo, tylko się z tobą droczę
A jestem tu wazny
ale tylko dlatego ,że brakuje mi w tym umiaru
Mnie to Interesuje
nikogo to nie Interesuje endrju
kusy bierz przykład z innych ludzi, nigdy nie jest za późno
no ja też już trochę nie pije xd
Ja tez nie pije
no i brawo, klinsi podobnie jak ja widzi życie bez alkoholu. Widzicie - da się
Wielkie plany giganta: Messi, Guardiola i Ronaldo razem
nie
Klinsi generalnie myślałem sobie trochę bo ostatnio był dziesiąty, więc wiadomo awizo i te sprawy, ale ty chyba nigdy tutaj napruty nie siedziałeś. Spożywasz alkohol w ogóle?
czemu miałbym zmieniać swoje zachowanie xd
no dokl
zachowuje się tak jak chce xd
chyba ze tutaj maske zakładasz
cos ci słabo ten rozwój stryjek idzie bo od lat zachowujesz sie tu tak samo
Księża są zgodni co do jogi więc jeśli ktoś uważa się za katolika to proponuję przemyśleć czy warto bawić się w to. Natomiast drugi temat jest taki, że pojutrze z okazji walentynek serwis pornhub daje konto premium za free na bodajże dzień, chyba warto skorzystać jeśli ktoś jest singlem
ups
fascynuje mnie ta tematyka
de Mello , Osho, Alan Watts ,wszystko
bardzo podobna tematyka ale napisana w jeszcze bardziej przystepny sposob
wujek a de mello czytales czy nie
Dzieki
Potęga Teraźniejszości
jak sie nawzywa ta ksiazka?
pozwala skupiać się na jednej rzeczy
to medytacja jest dla ciebie bo poprawia koncentracje
jutro w pracy , przesłucham całego Ebooka
przesrane, chuiowo jest być takim ograniczonym
nie raz wracam
też tak mam
jak czytam książkę i odpłynę lekko myślami to od nowa muszę wszystko czytać bo nic nie pamiętam
i bardzo dobrze piter w ten sposób zwiększasz swoją wydajność , robienie 20 rzeczy na raz nie jest dobre
A do kościoła chodzisz stryjek
o co chodzi rafael021?
Co za
ogólnie tematyka rozwoju duchowego jest dla mnie fascynująca
nie mam podzielnej uwagi niestety
dla mnie ebook to gówno bo ja muszę się skupić w 100% na jednej rzeczy
To się dowiedzialem, nara widzę że macie swój świat
ale też spoko jak ktoś nie ma czasu to może słuchać i coś robić jednocześnie
ebooki to nie dla mnie niestety
ja musze miec okladke i trzymac ksiazke w dloni
?
ja jednak wolę czytać
o proszę
na yt masz ebooka całego
Mogę prosić tytuł książki?
alfa pomylil z sekretem xD
przeczytałem też jego inna książkę "nowa ziemia" ale to prawie to samo co potęga tyle że ubrana w inne słowa
poszukam ebooka
xD
Ta książka jest o tym że jak w coś mocno wierzysz to prawdopodobnie się spełni
zwykły szatanista
a sam ekchart tolle to juz prawie legenda
polecam
chyba się skusze
warto przeczytac nawet w ramach ciekawostki
generalnie pokazuje jakie mamy bledne zalozenie o samym sobie
książka jest o tobie
jak pracuje umysł itp
ciezko tak opisac dokladnie o czym
Strasznie mnie karają dwa transfery Moses, Eriksen i mam nadzieję ich dzisiaj ogladac, i powiem że marzyłem o Mosesie jeszcze za Conte w Chelsea
ale trzeba podejsc do niej z otwarta glowa
o czym ta książka?
z pewnoscia daje do myslenia
dla mnie genialna książka
rafael021 mordo za godzinę Ci powiem bo teraz mam coś natłok myśli i ciężko powiedzieć
Myślicie panowie że Eriksen w pierwszym dzisiaj?
kundalini się odblokuje a potem egzorcyzm nie wystarczy
tez czytalem
wiesz co przeczytałem książkę potęga teraźniejszości Eckharta Tolle i jakoś mnie zafascynowało
*zaczales
Jak ja uwielbiam, gdy Inter gra 2 razy w tyg
wujek sam zaczal czy miales kogos kto cie pokierowal?
nie dajcie sie manipulować
ksiądz to osoba wykształcona a instruktor jogi to jakaś osoba po kursie 3 godzinnym więc polecam się zastanowić kogo lepiej posłuchać
nie masz wpływu na myśli one się poprostu pojawiają xd
w koncu sie zgadzamy
hehe mówiłem ze laik ze mnie
ty jesteś obserwatorem
dokl wujo
właśnie o to chodziw ze nie jestes
mysli to nie ty
jest dokladnie odwrotnie rebelde
jesteś myślami
jak ? obserwacja
to banal ale tak jest
w koncu sie wycisza xD
nie walczyc z myslami
jak odciac naplyw mysli podczas medytacji?
na pewno jeszcze do tego wrócę bo jest naprawdę opłacalne
poczytajcie sobie trochę
uprawiacie jogi, okultyzmy a potem się dzieją z wami rzeczy jakieś dziwne
poprawia pamięć ,koncentracje
mi sie ogolnie bardzo pamiec poprawila xD
xd
dajcie sobie spokój, lepiej do kościoła pójść się pomodlić