Archiwum shoutboksa

jaszczomb 12.02.2020 09:25

wszystko po to aby zdyskredytowac erykcyna

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:25

bedziemy musieli zmienic taktyke pod eriksena i taka jest prawda

KoBa 12.02.2020 09:25

trudno sie nei zgodzić, że na razie Eriksen szuka samego siebie ale widac przy kilku zagranaich że to nieprzecietny skill

jaszczomb 12.02.2020 09:25

jestem przekonany, ze szajka turynska w tym podaniu maczala palce

Kredence 12.02.2020 09:25

ulamek sekundy i byloby ideolo

Kredence 12.02.2020 09:24

za pozno mu podal eriksen wtedy

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:24

nom

KoBa 12.02.2020 09:24

no Lautaro tak ale piłke dostał dobrą

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:24

spalil ewidentnie :lol:

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:24

maly ofsajd to byl jakSanchez splil przy drugim golu z milanem ;lol:

KoBa 12.02.2020 09:24

no jeden krok za wcześnie zrobiony

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:23

metrowy spalony to zdisiaj duzy ofajsd

Kredence 12.02.2020 09:23

metrowy

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:23

maly :lol:

KoBa 12.02.2020 09:23

no strzał z wolnego, jeszcze ta piłka do Lautaro gdzie był mały spalony w CI

Kredence 12.02.2020 09:23

ze wyjdzie rozjuszony opor

Kredence 12.02.2020 09:23

generalnie to licze bardzo z dzisiaj i z lazio na lautaro

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:23

ja tego nie widze poki co

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:23

no bez trollingu, serio

jaszczomb 12.02.2020 09:23

cos Ty zrobil marotciak

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:23

wogole to na derbach typ sobie truchtal :lol:

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:22

ja osobiscie jestem niezadowolony

jaszczomb 12.02.2020 09:22

no erykcyn taki wrak, ze nawet w milanie by mial lawke... jezu jaki wrak

Kredence 12.02.2020 09:22

ale bym calkiem dobry ten strzal trzeba przyznac

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:22

jeden strzal z wolnego

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:22

no ale co typ pokazal do tje pory

Kredence 12.02.2020 09:22

chociaz czy wygralby rywalizacje z hakanem?

Kredence 12.02.2020 09:22

albo milan

jaszczomb 12.02.2020 09:22

moze wezmie go jakies udinese za 10 po sezonie

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:21

no ja mam watpliwosci

Kredence 12.02.2020 09:21

nic sie nie dzieje i ty o tym wiesz doskonale :D

jaszczomb 12.02.2020 09:21

no erykcyn to wrak to juz pewne

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:21

Jak Conte boi sie grac Erikseem w jakims meczu z gownianym Napoli to wiedz ze cos sie dzieje

Kredence 12.02.2020 09:21

z drugiej strony nie wierze ze conte wystawi eriksena w 1 skladzie na lazio

Kredence 12.02.2020 09:20

chociaz eriksen pewnie lawa jednak

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:20

dupa jasio, Eriksena na lawce sadzaja

Kredence 12.02.2020 09:20

czyli dokladnie tak jak podaja pismaki xD

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:20

OFENSYWNIE

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:20

Padelli; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Moses, Eriksen, Brozovic, Sensi, Biraghi; Lukaku, Lautaro

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:19

Ja to bym disiaj tak zestaiwl

jaszczomb 12.02.2020 09:18

nie obchodzi mnie to mowiac szczerze

KoBa 12.02.2020 09:17

nie było szans na Kumbullę w styczniu - tutaj jest podobnie jak z Tonallim z każdym meczem cena rośnie

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:17

jaki z niego wniosek? Moze Godina na lewa

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:17

ale wtedy masz Skriniar na lewej :lol:

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:17

mlody sie moze zesrac

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:16

kogo bys wystawil na Juve? Godina czy Bastoniego? No raczej Godina

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:16

Skriniar nie ogarnia

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:16

powinien sciagnac Kumbulle

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:16

Marotta zawalil styczniowe mercato, serio

KoBa 12.02.2020 09:15

ogólnie wyjdziemy podstawą z 3-4 zmiennikami w kadrze na bank nie bedziemy odpuszczać

jaszczomb 12.02.2020 09:15

juz podstawa raczej

KoBa 12.02.2020 09:14

ciezko tez powiedzieć, czy Bastoni to zmiennik czy nie

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:13

wahadla jedhynie inne

KoBa 12.02.2020 09:13

pewnie Biraghi, Moses, Sensi i Bastoni wskoczą

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:13

no faktycznie mix :lol:

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:13

Lautaro, Lukaku, Barollo, Brozo, Sensi, Skriniar, De, Vrij i Bastoni wychodza :lol:

jaszczomb 12.02.2020 09:13

no dzisiaj pewnie powtorka z derbow tyko pytanie czy z veczyniakiem

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:12

:lol:

KoBa 12.02.2020 09:12

Myślę, że dzisiaj nie bedzie ani najsłabszego ani najsilniejszego tylko mix

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:11

dlatego predzej wstawilbym najslabszy sklad na Lazio

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:11

poza tym na chwile obecna najlatwiej o sukces w PW, potem w LE a na koncu w lidze

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:10

ogolnie Padelli - D'Ambrosio, Ranocchia, Skrinair; Moses, VEcino, Valero, Sensi, Biraghi; Lautaro, Sanchez latwo ich robi

jaszczomb 12.02.2020 09:09

no moze troche

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:09

ludogorec jest czym pomiedzy eintrachtem a Rapidem Wieden

jaszczomb 12.02.2020 09:09

heh

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:08

spodobalo ci sie

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:08

rozumiem, ze trollujesz

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:07

:lol:

jaszczomb 12.02.2020 09:06

jak dla mnie powinni zostawic kluczowych grajkow w mediolanie aby odpoczywali a do pastrzey pojechac wlasnie jakimis espositami

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:04

ale wiadomo ze on nie zagr

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:04

szczerze powiem ze przypuszczam ze ten gimbus z primavery pewnie lepiej by ogarnal :lol:

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:03

no 4:1

jaszczomb 12.02.2020 09:03

3;0 z tym recznikiem na bramce?

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:03

wygamy 3:0 dzis

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:03

dzisiaj jest idealny moment zeby wygrac w Napoli i zamknac dwumecz zrozu

jaszczomb 12.02.2020 09:03

watpie, ze konciak tak zagra

Kredence 12.02.2020 09:03

a przy dobrym wyniki w rewanzu zagra chociazby esposito

Kredence 12.02.2020 09:02

dokl

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:02

no i co

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:02

Sanchez-Martinez

Kredence 12.02.2020 09:02

usiadzie

jaszczomb 12.02.2020 09:02

ale nie usiadzie bo kto za niego

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:02

Lukaku to sobie moze z ludogorcem na lawce siedziec

Kredence 12.02.2020 09:02

wiec nie dziwota ze conte go tyra

Kredence 12.02.2020 09:02

no lukaku jest liderem tego zespolu , byc moze nawet najwiekszym

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:02

rozumisz to?

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:02

o krok od gry o TROFEUM

jaszczomb 12.02.2020 09:02

w polfinale z napoli ktore obskoczylo od lecce u siebie

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:01

Jestesmy O KROK od FINALU

Alfa 12.02.2020 09:01

nie badz pissda jak zwykle rand i nie panikuj moze co

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:01

jestesmy w polfinale pucharu wloch i ty chccesz kluczowgo zawodnka na lawke sadzac :lol:

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:01

:lol:

jaszczomb 12.02.2020 09:01

to jest wiadome ale kiedy jak nie w pucharze czy meczach o nizszym prestizu

Luki165 12.02.2020 09:01

i sie nie dziwie Conte, bo Lukaku widać jak mocno pracuje na ten zespol, to jak on sie wydziera na zespol i ich motywuje to klasa

CzarodziejCzasu 12.02.2020 09:00

Znowu eryksen na lawce, czyzby jednak wtopa transferowa?

Kredence 12.02.2020 08:59

conte kocha lukaku i bedzie nim tyrał ostro nawet majac zmiennika dla niego

Kredence 12.02.2020 08:59

nie wiem czy do konca chodzi tu o brak zmiennika

jaszczomb 12.02.2020 08:58

troche vrak tego zmiennika lukaka, chlop przed lacyjo by mogl odpoczac a tak musi leciec od dechy do dechy. oby sie nam chlop nie polamal bo bedziemy w czarnej dupie

Odet 12.02.2020 08:55

ja go lubię, to może przesadzam z oceną

Weo 12.02.2020 08:55

na Lazio i tak wyjdzie Vecino :D

Shoutbox

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Claudio 25.06.2026 20:08

tak rzuciłem Bournemoyh, a oni tam zajęli 6 miejsce i zagrają w LE ;( 3pkt za LM

KibicInteru 25.06.2026 20:04

Zagrożenie stanowią czołowe kluby z Anglii ale nie znam się na ich sytuacji kadrowej żeby ogarnąć kto będzie chętny. Może City za Bernardo?

KibicInteru 25.06.2026 20:03

Nie sądzę żeby kluby pokroju Everyonu czy Bournemouth były problemem. Paz nawet nie spojrzy na ich oferty

Claudio 25.06.2026 19:56

Musmarra: „W zeszłym roku Oaktree narzekało na wyniki w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak narzekasz na Ligę Mistrzów, to musisz dokonywać transferów na miarę Ligi Mistrzów: przed tym nie ma ucieczki”.

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625470

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się