wszystko po to aby zdyskredytowac erykcyna
bedziemy musieli zmienic taktyke pod eriksena i taka jest prawda
trudno sie nei zgodzić, że na razie Eriksen szuka samego siebie ale widac przy kilku zagranaich że to nieprzecietny skill
jestem przekonany, ze szajka turynska w tym podaniu maczala palce
ulamek sekundy i byloby ideolo
za pozno mu podal eriksen wtedy
nom
no Lautaro tak ale piłke dostał dobrą
spalil ewidentnie
maly ofsajd to byl jakSanchez splil przy drugim golu z milanem ;lol:
no jeden krok za wcześnie zrobiony
metrowy spalony to zdisiaj duzy ofajsd
metrowy
maly
no strzał z wolnego, jeszcze ta piłka do Lautaro gdzie był mały spalony w CI
ze wyjdzie rozjuszony opor
generalnie to licze bardzo z dzisiaj i z lazio na lautaro
ja tego nie widze poki co
no bez trollingu, serio
cos Ty zrobil marotciak
wogole to na derbach typ sobie truchtal
ja osobiscie jestem niezadowolony
no erykcyn taki wrak, ze nawet w milanie by mial lawke... jezu jaki wrak
ale bym calkiem dobry ten strzal trzeba przyznac
jeden strzal z wolnego
no ale co typ pokazal do tje pory
chociaz czy wygralby rywalizacje z hakanem?
albo milan
moze wezmie go jakies udinese za 10 po sezonie
no ja mam watpliwosci
nic sie nie dzieje i ty o tym wiesz doskonale
no erykcyn to wrak to juz pewne
Jak Conte boi sie grac Erikseem w jakims meczu z gownianym Napoli to wiedz ze cos sie dzieje
z drugiej strony nie wierze ze conte wystawi eriksena w 1 skladzie na lazio
chociaz eriksen pewnie lawa jednak
dupa jasio, Eriksena na lawce sadzaja
czyli dokladnie tak jak podaja pismaki xD
OFENSYWNIE
Padelli; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Moses, Eriksen, Brozovic, Sensi, Biraghi; Lukaku, Lautaro
Ja to bym disiaj tak zestaiwl
nie obchodzi mnie to mowiac szczerze
nie było szans na Kumbullę w styczniu - tutaj jest podobnie jak z Tonallim z każdym meczem cena rośnie
jaki z niego wniosek? Moze Godina na lewa
ale wtedy masz Skriniar na lewej
mlody sie moze zesrac
kogo bys wystawil na Juve? Godina czy Bastoniego? No raczej Godina
Skriniar nie ogarnia
powinien sciagnac Kumbulle
Marotta zawalil styczniowe mercato, serio
ogólnie wyjdziemy podstawą z 3-4 zmiennikami w kadrze na bank nie bedziemy odpuszczać
juz podstawa raczej
ciezko tez powiedzieć, czy Bastoni to zmiennik czy nie
wahadla jedhynie inne
pewnie Biraghi, Moses, Sensi i Bastoni wskoczą
no faktycznie mix
Lautaro, Lukaku, Barollo, Brozo, Sensi, Skriniar, De, Vrij i Bastoni wychodza
no dzisiaj pewnie powtorka z derbow tyko pytanie czy z veczyniakiem
Myślę, że dzisiaj nie bedzie ani najsłabszego ani najsilniejszego tylko mix
dlatego predzej wstawilbym najslabszy sklad na Lazio
poza tym na chwile obecna najlatwiej o sukces w PW, potem w LE a na koncu w lidze
ogolnie Padelli - D'Ambrosio, Ranocchia, Skrinair; Moses, VEcino, Valero, Sensi, Biraghi; Lautaro, Sanchez latwo ich robi
no moze troche
ludogorec jest czym pomiedzy eintrachtem a Rapidem Wieden
heh
spodobalo ci sie
rozumiem, ze trollujesz
jak dla mnie powinni zostawic kluczowych grajkow w mediolanie aby odpoczywali a do pastrzey pojechac wlasnie jakimis espositami
ale wiadomo ze on nie zagr
szczerze powiem ze przypuszczam ze ten gimbus z primavery pewnie lepiej by ogarnal
no 4:1
3;0 z tym recznikiem na bramce?
wygamy 3:0 dzis
dzisiaj jest idealny moment zeby wygrac w Napoli i zamknac dwumecz zrozu
watpie, ze konciak tak zagra
a przy dobrym wyniki w rewanzu zagra chociazby esposito
dokl
no i co
Sanchez-Martinez
usiadzie
ale nie usiadzie bo kto za niego
Lukaku to sobie moze z ludogorcem na lawce siedziec
wiec nie dziwota ze conte go tyra
no lukaku jest liderem tego zespolu , byc moze nawet najwiekszym
rozumisz to?
o krok od gry o TROFEUM
w polfinale z napoli ktore obskoczylo od lecce u siebie
Jestesmy O KROK od FINALU
nie badz pissda jak zwykle rand i nie panikuj moze co
jestesmy w polfinale pucharu wloch i ty chccesz kluczowgo zawodnka na lawke sadzac
to jest wiadome ale kiedy jak nie w pucharze czy meczach o nizszym prestizu
i sie nie dziwie Conte, bo Lukaku widać jak mocno pracuje na ten zespol, to jak on sie wydziera na zespol i ich motywuje to klasa
Znowu eryksen na lawce, czyzby jednak wtopa transferowa?
conte kocha lukaku i bedzie nim tyrał ostro nawet majac zmiennika dla niego
nie wiem czy do konca chodzi tu o brak zmiennika
troche vrak tego zmiennika lukaka, chlop przed lacyjo by mogl odpoczac a tak musi leciec od dechy do dechy. oby sie nam chlop nie polamal bo bedziemy w czarnej dupie
ja go lubię, to może przesadzam z oceną
na Lazio i tak wyjdzie Vecino
3pkt za LM