Archiwum shoutboksa

maniekfci 11.02.2020 09:30

Warszawa, nie wiem jak w Krakowie, chce dopłacać do 100% nawet za wymianę piecó, żeby nie było kopciuchów

Nasir 11.02.2020 09:30

nie dzwonie na nr z sb pewnie jakas roksa albo kebab 24h

maniekfci 11.02.2020 09:29

ale ansir

Piter 11.02.2020 09:29

mogę pilnować tych ukraińców albo maniek ich będzie pilnować a ja mańka

Nasir 11.02.2020 09:29

ludzie sami chca foto, nie trzeba nikogo namawiac

Nasir 11.02.2020 09:29

do tego dofinansowie panstwa plus straszenie podwyzkami ceny pradu

Piter 11.02.2020 09:29

nasir czemu ciągle nie otrzymałem telefonu od ciebie

Nasir 11.02.2020 09:28

no wlasnie dlatego mozna zarobic xd

Nasir 11.02.2020 09:28

maniekfci 11.02.2020 09:27 no można zarobić, ale póki co świadomość polaczków jest niska

Piter 11.02.2020 09:28

no polaczkowi nie opłaca się inwestycja która zwraca się w 10 lat na przykład

maniekfci 11.02.2020 09:28

jakiś podatek albo chore przepisy bo jakiś janusz coś źle zainstaluje i się chata spali

maniekfci 11.02.2020 09:28

i mówię, sprawy energetyczne na topie są, więc tylko czekać aż rząd coś przykórwi

maniekfci 11.02.2020 09:27

no można zarobić, ale póki co świadomość polaczków jest niska

Nasir 11.02.2020 09:27

przebitka 100%

Piter 11.02.2020 09:27

mam dużo tego wszystkiego nie chce mi sie wymieniać

Nasir 11.02.2020 09:27

wiec czemu sie korzystac co

Piter 11.02.2020 09:27

*pytasz

Piter 11.02.2020 09:27

łyska czemu pyrasz

Nasir 11.02.2020 09:27

bedzie mozna na tym zarobic

Nasir 11.02.2020 09:27

jeszcze 2 lata

maniekfci 11.02.2020 09:27

powoli robi się wysryw, tylko czekać aż rząd wjedzie z butami

maniekfci 11.02.2020 09:26

FOTOWOLTAIKA

Nasir 11.02.2020 09:26

no i teraz budowlanke wlasnie rozkrecam

Nasir 11.02.2020 09:26

teraz ubezpieczenia, odszkodowania i fotowoltaika

maniekfci 11.02.2020 09:26

ile netto

Nasir 11.02.2020 09:26

praca lekka tylko musisz ogarniac zycie

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:26

Piter jakie masz umiejetnosci

Nasir 11.02.2020 09:26

maniek a moze ty bys chcial

maniekfci 11.02.2020 09:25

kałesiak i co teraz

Piter 11.02.2020 09:25

Nasir czekam na ofertę dzwoń 515820090

maniekfci 11.02.2020 09:25

nasir jakie branże prowadzisz

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:25

Dziekujemy Weo

Weo 11.02.2020 09:25

nie, nie myślę, Handanović będzie grał wiecznie, ok wracjcie do swojej rozmowy

Piter 11.02.2020 09:25

ale wtedy zarabiałem 5k+ a teraz przy 3k to mi sie nie chce tam być

Nasir 11.02.2020 09:25

potrzebuje czlowieka ktory bedzie nadzorowal 6 ukraincow

Piter 11.02.2020 09:25

akurat mam lewe badania bo mam faktycznie niedosłuch lekki na lewym uchu

Nasir 11.02.2020 09:25

piter ja teraz nowy biznes robie

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:24

po co udajesz

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:24

Piter przyznaj sie ze psychika siadla\

maniekfci 11.02.2020 09:24

i co kałesiak, zwalniasz się?

maniekfci 11.02.2020 09:24

najpierw zepsuł fajną pogaduchę a potem wyskoczył z Drągowskim, typowe

Piter 11.02.2020 09:24

mam nadzieje że wczoraj był ostatni mój dzień w pracy na dziale z tymi debilami bo dziś mam wizytę u laryngologa na godzinę 11 i wychodzę stamtąd ze zwolnieniem z wykonywanej pracy z powodu dużego hałasu

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:24

czy ty myslisz co piszesz

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:24

Dragowskiego za Handanovicia? :lol:

CzarodziejCzasu 11.02.2020 09:23

ZAMIAST HANDANOVICIA?

maniekfci 11.02.2020 09:22

wynocha

maniekfci 11.02.2020 09:22

weo nie teraz

Weo 11.02.2020 09:22

kogo widzieli byście na bramce zamiast Handanovicia? Ja osobiście chciałbym Drągowskiego ale nie wiem czy jest gotowy jeszcze na nasz Inter

maniekfci 11.02.2020 09:22

xddd

Nasir 11.02.2020 09:22

no geniusz

Nasir 11.02.2020 09:22

swego czasu zrobil w wielkich bolach kategorie C kolega mu zalatwil fuche w spedycji miedzynarodowej, no wydal na to kilka tys bo chyba za 3 razem zdal, pojechal w pierwsza trase, wrocil, stwierdzil ze zimno w kabinie w nocy i wiecej nie pojechal

Piter 11.02.2020 09:22

aż dziwne że taki fachura nie odróżnia stali nierdzewnej od zwykłej

maniekfci 11.02.2020 09:21

szkoda chłopa

Nasir 11.02.2020 09:20

i tak przez ostatnie 30 lat

Nasir 11.02.2020 09:20

jak sie kasa skonczy to znowu robi 2tyg

Nasir 11.02.2020 09:20

ten wujek jest mechanikiem i to dobrym naprawia silniki ludzie po 200km do niego jezdza tylko on ma takie okresy ze np 2 tyg robi non stop, zarobi i potem miesiac tankuje dzien w dzien do odciecia

Nasir 11.02.2020 09:19

teraz 3 branze

maniekfci 11.02.2020 09:19

kałesiak ty jak chcesz coś swojego, to zrób se prawko C i kup lawetę

Nasir 11.02.2020 09:19

tez

Piter 11.02.2020 09:18

nasir ty dalej w ubezpieczeniach działasz?

Nasir 11.02.2020 09:18

blazen?

Nasir 11.02.2020 09:18

jako kto

maniekfci 11.02.2020 09:18

może by stanął na nogi

maniekfci 11.02.2020 09:18

nasir nie myślałeś żeby dać mu robotę u siebie?

Nasir 11.02.2020 09:17

chcieli go policzyc ale ze bezrobotny to zalatwil se ulaskawienie w gminie

Nasir 11.02.2020 09:17

3 straze przyjechaly

Nasir 11.02.2020 09:17

naprawde

Piter 11.02.2020 09:17

nasir sobie jaja już robi chyba

Nasir 11.02.2020 09:17

tak

maniekfci 11.02.2020 09:16

SERIO XDDD

maniekfci 11.02.2020 09:16

XDDDDDdddddddd

Nasir 11.02.2020 09:16

najlepiej jak kiedys napruty wlaczyl olej zeby frytki smazyc i zasnal, kuchnia sie zapalila a on spi napruty na tapczanie, sasiad okno wybil i go wyciagnal, karetka go zabrala ale ze nie mial ubezpieczenia to wyskoczyl na swiatlach i poszedl w las, potem sral sie do sasiada zeby mu kase za okno oddawal

Piter 11.02.2020 09:16

moja babcia by postawiła kwiatka tak że pół TV byłoby zasłonięte

maniekfci 11.02.2020 09:15

dzięki nasir

maniekfci 11.02.2020 09:15

nie znam typa, a już nim gardzę

Nasir 11.02.2020 09:15

no tego to nie zapomne nigdy

Piter 11.02.2020 09:14

:lol:

maniekfci 11.02.2020 09:14

xxdddd

Nasir 11.02.2020 09:14

no ale i tak najwieksza beka byla jak se kupil telewizor 4k i napruty probowal urochomic jakis filmik Lasy Amazonki w 4K ale chyba jego Internert radiowy nie dawal rady i przeklinal na caly swiat

maniekfci 11.02.2020 09:14

puszki w rurach, wszędzie smród najtańszej kiełbasy

maniekfci 11.02.2020 09:14

a jeszcze jak polska ekipa robi to już w ogóle

Piter 11.02.2020 09:12

wszystko po taniości robione i sie dziwić że nawet roku niekiedy te wielkie projekty polaczków nie wytrzymują

Nasir 11.02.2020 09:12

innym razem z kolei twierdzil ze vw passat to krol szos i po co komu bmw czy mercedes

maniekfci 11.02.2020 09:10

i że on by to lepiej zrobił i to za połowe tej ceny

Nasir 11.02.2020 09:10

jak moj wujek alkus przyjechal kiedys i mam w domu barierke przy schodach ze stali nierdzewnej to mi wmawial ze to na pewno zwykla stal ze mnie oszukali ze przeplacilem

maniekfci 11.02.2020 09:09

i na ogrodzeniu tabliczka - zły pies, ale właściciel jeszcze gorszy

Piter 11.02.2020 09:09

betonowe :lol:

Nasir 11.02.2020 09:09

taki obraz wasz

Nasir 11.02.2020 09:09

i te ogrodzenie betonowe z dziurami jak na cmentarzu xd

maniekfci 11.02.2020 09:08

znienawidzona żona i w głowie dwie rzeczy - wkurw że trzeba iść do roboty i chęć napicia się piwa na kanapie ale żona nie pozwala

Nasir 11.02.2020 09:08

i jeszcze ta paleta kolorow elewacji: brzoskwinia, pomarancza i kanarkowa zielen

Piter 11.02.2020 09:08

a w nim meblościanka 30 letnia i tv z kineskopem

Piter 11.02.2020 09:07

dom to jakaś szopa totalna

Piter 11.02.2020 09:07

no ale to sama prawda akurat

maniekfci 11.02.2020 09:07

pisałem ci o tym

maniekfci 11.02.2020 09:07

o widzisz kałesiak

Nasir 11.02.2020 09:07

cale otomoto zaj..... szrotem z usa jakies spawane audi z dwoch potem placz jak przy 60km/h uderzy w drzewo i auto sie sklada na dwa

Piter 11.02.2020 09:07

polska wieś to już totalna lepianka z gówna i cały hajs oszczędzany 10 lat na BMW e46 2002r

maniekfci 11.02.2020 09:07

głową*

maniekfci 11.02.2020 09:06

no i oczywiście wszystko z głowąm, a nie żeby sąsiad zazdrościł

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się